výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Rumburk (22. 6. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 22.29 11.00
2 127 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.68 9.00
3 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 22.76 8.00
4 36 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 22.80 6.50
133 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 DNS
128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 22.80 6.50
2 96 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 3 22.88 5.00
3 89 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 4 23.04 4.00
4 88 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 2 23.13 2.00
5 60 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 23.44
6 125 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.46
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 11 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 23.11 3.00
2 148 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.42 1.00
3 115 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.60
4 52 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 23.68
5 116 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.90
120 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 149 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.72
2 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 23.94
3 139 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 24.03
4 138 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 24.19
5 44 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 24.70
6 39 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 24.84
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 156 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 24.90
2 64 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 25.24
3 16 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 25.25
4 3 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 25.88
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 22.6.2019 - 15:00) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.75
2 57 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 24.11
3 144 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 25.14
4 21 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 25.68
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 David VrbataDavid Vrbata 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 22.29 11.00
2 127 Tomáš RadostnýTomáš Radostný 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 22.68 9.00
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 22.75
4 161 Jan UllmannJan Ullmann 00 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 22.76 8.00
5 36 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 22.80 6.50
5 Jakub KohoutJakub Kohout 99 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 6 22.80 6.50
7 96 David VolkeDavid Volke 97 AK BílinaAK Bílina 3 22.88 5.00
8 89 Jan LepeškaJan Lepeška 00 AK BílinaAK Bílina 4 23.04 4.00
9 11 Marek ChvátalMarek Chvátal 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 23.11 3.00
10 88 Timotej HaszicsTimotej Haszics 00 AK BílinaAK Bílina 2 23.13 2.00
11 148 Volodymyr VaynahiyVolodymyr Vaynahiy 00 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 23.42 1.00
12 60 Josef HavrdaJosef Havrda 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 23.44
13 125 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.46
14 115 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 23.60
15 52 Jan BílýJan Bílý 01 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 1 23.68
16 149 Ondřej BeníčekOndřej Beníček 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 23.72
17 116 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.90
18 Jiří KováčJiří Kováč 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 23.94
19 139 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 24.03
20 57 Filip HorkýFilip Horký 96 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 3 24.11
21 138 Oskar HajerOskar Hajer 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 24.19
22 44 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 24.70
23 39 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 24.84
24 156 Jan CharvátJan Charvát 02 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 3 24.90
25 144 Jan MašekJan Mašek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2 25.14
26 64 Filip OpočenskýFilip Opočenský 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 2 25.24
27 16 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 25.25
28 21 Robert CulliverRobert Culliver 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 25.68
29 3 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 25.88
133 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 DNS
128 Kryštof JelínekKryštof Jelínek 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1 DNF
120 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 25.15 11.00
2 192 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.26 9.00
3 31 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 25.53 8.00
4 29 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 25.58 7.00
5 176 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.31 6.00
6 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 26.39 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 26.57 4.00
2 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 26.59 3.00
3 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 27.11 2.00
4 63 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 27.19 1.00
5 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 27.34
6 64 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 27.82
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 28.01
2 66 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 28.34
3 185 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.79
4 188 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.95
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 22.6.2019 - 14:45) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 197 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.91
MS 25 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 27.93
3 6 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 28.42
4 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.15
5 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 30.08
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 25.15 11.00
2 192 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.26 9.00
3 31 Anna KorbováAnna Korbová 01 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 25.53 8.00
4 29 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková 04 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 25.58 7.00
5 176 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 26.31 6.00
6 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 26.39 5.00
7 154 Zuzana HoláZuzana Holá 04 AK MostAK Most 26.57 4.00
8 151 Nela BabjákováNela Babjáková 05 AK MostAK Most 26.59 3.00
9 Natálie BeckertováNatálie Beckertová 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 27.11 2.00
10 63 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 27.19 1.00
11 155 Michaela HořejšíMichaela Hořejší 97 AK MostAK Most 27.34
12 64 Daniela VáclavíkováDaniela Václavíková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 27.82
13 197 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 27.91
14 25 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 27.93
15 44 Nicole VáclavíkováNicole Václavíková 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 28.01
16 66 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 28.34
17 6 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 28.42
18 185 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.79
19 188 Markéta LakomáMarkéta Lakomá 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.95
20 Barbora KloučkováBarbora Kloučková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.15
21 Kateřina HelebrantováKateřina Helebrantová 05 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 30.08