výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Turnov (24. 8. 2019)

1500 m - Muži

(so, 24.8.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 57 Luboš GaislLuboš Gaisl 85 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 16 4:19.96 11.00
2 140 Vojtěch MálekVojtěch Málek 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17 4:20.27 9.00
3 19 Antonín SemerádAntonín Semerád 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 4:20.96 8.00
4 5 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 4:21.37 7.00
5 201 Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 8 4:26.36 6.00
6 187 Martin MariniMartin Marini 03 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 11 4:27.89 5.00
MS Daniel HýnaDaniel Hýna 95 AK MostAK Most 9 4:29.76
8 180 Petr DušekPetr Dušek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 4 4:35.91 4.00
9 178 Ondřej ČadekOndřej Čadek 91 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 5 4:39.12 3.00
10 21 Cyril SedláčekCyril Sedláček 92 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 4:45.04 2.00
11 195 Peter PotrokPeter Potrok 73 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 13 4:48.40 1.00
12 2 Pavel WohlPavel Wohl 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 4:53.36
13 60 Vojtěch WachtlVojtěch Wachtl 86 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15 5:09.63
143 Jan ČížekJan Čížek 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14 DNS
192 Miloslav PetrášekMiloslav Petrášek 78 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 10 DNS
141 Michael SmutnýMichael Smutný 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18 DNS
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 24.8.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 198 Petra HelebrantováPetra Helebrantová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 4:50.96 11.00
2 166 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 1 4:52.32 9.00
3 37 Eliška KučerováEliška Kučerová 05 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 4 5:00.81 8.00
4 158 Kateřina KalibováKateřina Kalibová 04 AK MostAK Most 3 5:01.16 7.00
5 1 Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 8 5:10.63 6.00
6 12 Eliška PodzimkováEliška Podzimková 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 5 5:25.71 5.00
7 110 Libuše KřížováLibuše Křížová 04 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 6 5:28.87 4.00
8 109 Anežka KřížováAnežka Křížová 99 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 11 5:29.67 3.00
9 176 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 9 5:36.35 2.00
10 9 Karolína KautzkáKarolína Kautzká 03 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 10 5:39.89 1.00
11 22 Tereza TomeškováTereza Tomešková 97 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 12 6:03.14
129 Jitka Funiok VajcováJitka Funiok Vajcová 79 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 7 DNS
Celkem 12 závodníků