výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Ústí nad Orlicí (18. 5. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2019 - 11:00) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.52
2 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 11.69
3 271 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.77
4 265 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.86
5 266 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.87
6 97 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 12.38
16 Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.5.2019 - 11:00) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.59
2 268 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.92
3 237 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12.38
4 45 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 12.40
5 44 Jiří PálkaJiří Pálka 92 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 12.66
261 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
277 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.5.2019 - 11:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 11.48
2 95 Michael HöfnerMichael Höfner 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.50
3 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 11.92
4 270 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.09
MS 176 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 12.26
6 35 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 13.99
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 38 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 11.48
2 95 Michael HöfnerMichael Höfner 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.50
3 107 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.52
4 75 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.59
5 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 11.69
6 271 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.77
7 265 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.86
8 266 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.87
9 268 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.92
9 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 11.92
11 270 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.09
12 176 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 12.26
13 97 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 12.38
13 237 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 12.38
15 45 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 12.40
16 44 Jiří PálkaJiří Pálka 92 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 12.66
17 35 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 13.99
16 Michal ŠmajzrMichal Šmajzr 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 6 DNS
261 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
277 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 AC PardubiceAC Pardubice 8 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 12:25) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 11.28 11.00
2 95 Michael HöfnerMichael Höfner 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.36 9.00
3 75 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 11.41 8.00
4 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 11.59 7.00
5 271 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.77 6.00
38 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 DNF
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.5.2019 - 12:25) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 268 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.61 4.00
2 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 11.68 3.00
3 266 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.82 2.00
4 270 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.13 1.00
MS 176 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 12.28
6 265 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 4 14.60
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2019 - 10:45) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.84
2 83 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.01
3 103 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.04
4 62 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.13
5 258 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 13.14
6 102 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 13.52
7 111 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 13.81
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.5.2019 - 10:45) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 215 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 4 13.15
2 76 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.32
3 214 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 13.36
4 78 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.40
5 108 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 13.86
6 263 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 13.97
7 208 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 5 13.97
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.5.2019 - 10:45) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 13.03
2 2 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 13.11
3 28 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 13.15
4 110 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.17
5 41 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.57
6 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 13.96
7 90 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 14.51
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.84
2 83 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 13.01
3 16 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 13.03
4 103 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.04
5 2 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 13.11
6 62 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.13
7 258 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 13.14
8 215 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 4 13.15
8 28 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 13.15
10 110 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.17
11 76 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.32
12 214 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 13.36
13 78 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.40
14 102 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 13.52
15 41 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.57
16 111 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 13.81
17 108 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 13.86
18 Barbora OndráškováBarbora Ondrášková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 13.96
19 263 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 13.97
19 208 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 5 13.97
21 90 Zdara PezinkováZdara Pezinková 04 AC PardubiceAC Pardubice 7 14.51

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 12:15) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 13.03 11.00
2 215 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 13.17 9.00
3 103 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.20 8.00
4 16 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 13.22 7.00
5 83 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 5 13.27 6.00
6 2 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 13.63 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.5.2019 - 12:15) official Vítr: -2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 4 13.15 4.00
2 214 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 7 13.22 3.00
3 76 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 13.32 2.00
4 258 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 13.36 1.00
5 28 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 13.52
6 110 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.58
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:45) official Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 22.64 11.00
2 137 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 22.78 9.00
3 95 Michael HöfnerMichael Höfner 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 22.97 8.00
4 75 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 23.52 6.00
5 273 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 24.10 2.50
38 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:45) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 23.12 7.00
2 115 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 23.73 5.00
3 263 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 23.85 4.00
4 123 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 24.10 2.50
5 218 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.40 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 14:45) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 93 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 24.51
2 276 Tomáš ČapekTomáš Čapek 98 AC PardubiceAC Pardubice 1 24.75
MS 176 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 25.03
4 237 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 25.04
5 240 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 25.36
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 22.64 11.00
2 137 Ondřej MikešOndřej Mikeš 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 22.78 9.00
3 95 Michael HöfnerMichael Höfner 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 22.97 8.00
4 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 23.12 7.00
5 75 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 23.52 6.00
6 115 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 23.73 5.00
7 263 Václav ChudomelVáclav Chudomel 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 23.85 4.00
8 273 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 24.10 2.50
8 123 Adam ZikmundAdam Zikmund 92 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 24.10 2.50
10 218 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 24.40 1.00
11 93 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 24.51
12 276 Tomáš ČapekTomáš Čapek 98 AC PardubiceAC Pardubice 1 24.75
13 176 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 7 25.03
14 237 Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 25.04
15 240 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 25.36
38 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:30) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 26.28 11.00
2 32 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 26.30 9.00
3 83 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 26.35 8.00
4 85 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.37 7.00
5 16 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 27.39 4.00
6 28 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 27.65 2.00
7 102 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 27.91
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 214 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 5 26.92 6.00
2 26 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 27.72 1.00
3 3 Klára HolečkováKlára Holečková 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 27.76
4 111 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 28.18
5 41 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 28.31
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 14:30) official Vítr: -3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 26.94 5.00
2 78 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 27.47 3.00
3 289 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 27.76
4 208 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 28.76
286 Ivana JíchováIvana Jíchová 68 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 52 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 26.28 11.00
2 32 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 26.30 9.00
3 83 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 26.35 8.00
4 85 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 2 26.37 7.00
5 214 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 5 26.92 6.00
6 103 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 26.94 5.00
7 16 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 27.39 4.00
8 78 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 27.47 3.00
9 28 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 27.65 2.00
10 26 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 27.72 1.00
11 3 Klára HolečkováKlára Holečková 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 27.76
11 289 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 5 27.76
13 102 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 27.91
14 111 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 28.18
15 41 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 28.31
16 208 Anna DušánkováAnna Dušánková 03 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 28.76
286 Ivana JíchováIvana Jíchová 68 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 262 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 49.74 11.00
2 68 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 50.69 9.00
3 70 Adam KořínekAdam Kořínek 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 51.75 7.00
4 21 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 52.24 6.00
5 67 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 52.38 5.00
228 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 175 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 51.09 8.00
2 35 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 53.09 4.00
3 229 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 54.30 3.00
4 72 Dan MinolDan Minol 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 55.01 2.00
5 234 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 55.29
6 44 Jiří PálkaJiří Pálka 92 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 57.01
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 174 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 54.26
2 240 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 55.11 1.00
3 89 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 56.90
4 275 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 AC PardubiceAC Pardubice 2 57.48
5 122 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 59.43
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 262 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 49.74 11.00
2 68 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 50.69 9.00
3 175 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 51.09 8.00
4 70 Adam KořínekAdam Kořínek 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 51.75 7.00
5 21 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 52.24 6.00
6 67 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 52.38 5.00
7 35 Ivo BrýdlIvo Brýdl 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 53.09 4.00
8 174 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 54.26
9 229 Jiří VondřejcJiří Vondřejc 81 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 54.30 3.00
10 72 Dan MinolDan Minol 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 55.01 2.00
11 240 Jan ŠulcJan Šulc 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 55.11 1.00
12 234 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 55.29
13 89 Vojtěch Vítězsl FilipVojtěch Vítězsl Filip 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 56.90
14 44 Jiří PálkaJiří Pálka 92 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 57.01
15 275 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 AC PardubiceAC Pardubice 2 57.48
16 122 Adam David TmějAdam David Tměj 04 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 59.43
228 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 7 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 58.36 11.00
2 36 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 59.78 9.00
3 26 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 61.66 8.00
4 3 Klára HolečkováKlára Holečková 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 62.84 7.00
5 294 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 64.93 5.00
6 214 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 66.48 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 262 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 65.33 4.00
3 14 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 65.71 3.00
4 10 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 69.54 1.00
1 2 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 NM 6.00
94 Nela ŠtěrbováNela Štěrbová 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Adéla LorenčíkováAdéla Lorenčíková 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 58.36 11.00
2 36 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 59.78 9.00
3 26 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 61.66 8.00
4 3 Klára HolečkováKlára Holečková 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 62.84 7.00
5 294 Veronika StřešňákováVeronika Střešňáková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 64.93 5.00
6 262 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 65.33 4.00
7 14 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 65.71 3.00
8 214 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 6 66.48 2.00
9 10 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 69.54 1.00
10 2 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 NM 6.00
94 Nela ŠtěrbováNela Štěrbová 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 DNS

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 175 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 1:56.62 11.00
2 80 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 1:57.44 9.00
3 21 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 1:58.28 8.00
4 67 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:58.69 7.00
5 86 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:01.02 6.00
6 228 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:01.14 5.00
7 3 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 2:04.25 4.00
8 39 Martin HlaváčMartin Hlaváč 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 2:16.80
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 221 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:04.75 3.00
2 234 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:09.04 2.00
3 85 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:09.15 1.00
4 102 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 2:10.66
5 215 Jan FreiberkJan Freiberk 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:13.09
6 98 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 2:13.37
MS Matěj PlašilMatěj Plašil 99 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 2:13.40
8 275 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:14.21
1 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 92 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 175 Jiří BrychtaJiří Brychta 00 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 1:56.62 11.00
2 80 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 1:57.44 9.00
3 21 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 1:58.28 8.00
4 67 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 1:58.69 7.00
5 86 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:01.02 6.00
6 228 Matěj MacháčekMatěj Macháček 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 2:01.14 5.00
7 3 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 7 2:04.25 4.00
8 221 Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 2:04.75 3.00
9 234 Martin ŠulcMartin Šulc 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 2:09.04 2.00
10 85 František MalinaFrantišek Malina 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:09.15 1.00
11 102 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 2:10.66
12 215 Jan FreiberkJan Freiberk 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 9 2:13.09
13 98 Alexej IzotovAlexej Izotov 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 2:13.37
14 Matěj PlašilMatěj Plašil 99 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 2:13.40
15 275 Daniel ZelenkaDaniel Zelenka 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 2:14.21
16 39 Martin HlaváčMartin Hlaváč 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 8 2:16.80
1 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 92 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 DNS

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 36 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:25.26 9.00
2 31 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:28.23 8.00
3 30 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:28.85 7.00
4 106 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 2:28.86 6.00
5 57 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 2:29.19 5.00
6 202 Jana BezdíčkováJana Bezdíčková 03 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 2:30.43 4.00
7 298 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 2:38.49 2.00
8 254 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:44.57
9 88 Mariana NovotnáMariana Novotná 04 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:48.78
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 46 Alesia ViskotováAlesia Viskotová 92 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 2:18.62 11.00
2 292 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 2:33.59 3.00
3 300 Veronika ČernáVeronika Černá 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 2:40.01 1.00
4 9 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 2:41.22
5 209 Eva DušánkováEva Dušánková 03 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 1 2:41.55
6 91 Michaela PoslušnáMichaela Poslušná 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:45.04
7 95 Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:45.30
8 81 Karolína HovorkováKarolína Hovorková 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:48.63
94 Nela ŠtěrbováNela Štěrbová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 46 Alesia ViskotováAlesia Viskotová 92 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 9 2:18.62 11.00
2 36 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 2:25.26 9.00
3 31 Barbora KovačičováBarbora Kovačičová 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 2:28.23 8.00
4 30 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 2:28.85 7.00
5 106 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 2:28.86 6.00
6 57 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 2:29.19 5.00
7 202 Jana BezdíčkováJana Bezdíčková 03 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 2:30.43 4.00
8 292 Karolína ŠípkováKarolína Šípková 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 2:33.59 3.00
9 298 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 2:38.49 2.00
10 300 Veronika ČernáVeronika Černá 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 2:40.01 1.00
11 9 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 05 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 2:41.22
12 209 Eva DušánkováEva Dušánková 03 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 1 2:41.55
13 254 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:44.57
14 91 Michaela PoslušnáMichaela Poslušná 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 2:45.04
15 95 Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 AC PardubiceAC Pardubice 8 2:45.30
16 81 Karolína HovorkováKarolína Hovorková 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 2:48.63
17 88 Mariana NovotnáMariana Novotná 04 AC PardubiceAC Pardubice 9 2:48.78
94 Nela ŠtěrbováNela Štěrbová 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 DNS

1500 m - Muži

(so, 18.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 21 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 4:05.56 11.00
2 165 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 4:09.09 9.00
3 80 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 4:10.38 8.00
4 111 Matěj ŠvarcMatěj Švarc 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 4:10.70 7.00
5 71 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 4:13.33 6.00
MS 21 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 4:14.40
7 145 Lubomír PokornýLubomír Pokorný 75 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 4:15.78 5.00
8 149 Jakub KrabecJakub Krabec 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14 4:16.47 4.00
9 168 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 4:17.87 3.00
10 3 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 4:19.17 2.00
11 224 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 4:22.83 1.00
12 81 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 4:27.67
13 11 David MíšekDavid Míšek 78 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12 4:36.83
14 232 Šimon KlimešŠimon Klimeš 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16 4:45.97
MS Matěj PlašilMatěj Plašil 99 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 17 4:52.48
10 Jiří MiřejovskýJiří Miřejovský 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13 DNS
172 Jan KubíčekJan Kubíček 87 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 15 DNF
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 18.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 46 Alesia ViskotováAlesia Viskotová 92 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 14 5:02.14 11.00
2 107 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 5:05.98 9.00
3 33 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 5:16.45 8.00
4 61 Tereza KalousováTereza Kalousová 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 5:28.45 7.00
5 207 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 10 5:29.37 6.00
6 253 Jana SolánskáJana Solánská 85 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 5:35.85 5.00
7 43 Erika MusilováErika Musilová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13 5:37.76 4.00
8 6 Tereza KubíčkováTereza Kubíčková 90 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 5:38.15 3.00
9 91 Michaela PoslušnáMichaela Poslušná 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 5:41.91 2.00
10 278 Alena BojanovskáAlena Bojanovská 75 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 5:42.51 1.00
11 95 Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 6:03.32
12 296 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 9 6:07.55
13 293 Barbora MackováBarbora Macková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 11 6:32.90
Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 DNF
Celkem 14 závodníků

5000 m - Muži

(so, 18.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 4 Radek HüblRadek Hübl 88 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 15:56.10 11.00
2 2 David BílekDavid Bílek 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 16:11.89 9.00
3 172 Jan KubíčekJan Kubíček 87 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 6 16:42.96 8.00
4 10 Jiří MiřejovskýJiří Miřejovský 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 16:47.37 7.00
5 147 Vít DoležalVít Doležal 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 16:51.62 6.00
6 158 Pavel PešekPavel Pešek 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 16:57.04 5.00
7 48 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 17:49.51 4.00
8 170 Jiří BrychtaJiří Brychta 74 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 5 18:05.83 3.00
9 32 Jakub BerkaJakub Berka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 9 18:25.49 2.00
10 127 Radek KahánekRadek Kahánek 90 AC TJ JičínAC TJ Jičín 10 19:31.89 1.00
Celkem 10 závodníků

5000 m - Ženy

(so, 18.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 82 Veronika HynkováVeronika Hynková 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 19:12.13 11.00
2 61 Tereza KalousováTereza Kalousová 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 19:39.04 9.00
3 13 Daniela TreglerováDaniela Treglerová 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 11 19:45.49 8.00
4 201 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 3 20:10.98 7.00
5 6 Tereza KubíčkováTereza Kubíčková 90 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 20:11.00 6.00
6 253 Jana SolánskáJana Solánská 85 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 20:33.61 5.00
7 43 Erika MusilováErika Musilová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 10 20:40.76 4.00
8 4 Lenka KreidlováLenka Kreidlová 71 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 9 20:50.89 3.00
9 278 Alena BojanovskáAlena Bojanovská 75 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 21:04.31 2.00
10 64 Markéta HronováMarkéta Hronová 90 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 21:53.18 1.00
300 Veronika ČernáVeronika Černá 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 DNF
Celkem 11 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 11:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 258 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 15.34 11.00
2 79 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 15.80 9.00
3 104 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 15.87 8.00
4 8 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 15.90 7.00
5 12 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 16.91 5.00
6 5 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 17.34 4.00
47 Tereza SupováTereza Supová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 11:45) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 263 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 17.66 2.00
2 41 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 18.19 1.00
3 105 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 18.41
4 265 Eva BřezinováEva Březinová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 18.50
109 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 11:45) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 115 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 16.57 6.00
2 210 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 5 17.64 3.00
3 14 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 18.42
4 264 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 18.76
5 51 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 21.77
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 258 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 15.34 11.00
2 79 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 15.80 9.00
3 104 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 15.87 8.00
4 8 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 15.90 7.00
5 115 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková 95 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 16.57 6.00
6 12 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 16.91 5.00
7 5 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 17.34 4.00
8 210 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 5 17.64 3.00
9 263 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 17.66 2.00
10 41 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 18.19 1.00
11 105 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 18.41
12 14 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 18.42
13 265 Eva BřezinováEva Březinová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 18.50
14 264 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 18.76
15 51 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 6 21.77
47 Tereza SupováTereza Supová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 DNS
109 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 DNS

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 12:00) official Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 15.94 11.00
2 38 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 15.96 9.00
3 267 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 16.17 8.00
4 68 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 16.91 7.00
5 270 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 7 17.83 5.00
6 116 Jindřich VítJindřich Vít 90 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 23.22
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 12:00) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 125 Petr StojanovPetr Stojanov 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 17.27 6.00
2 94 Vojtěch HlavačkaVojtěch Hlavačka 90 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 18.73 4.00
3 155 Jan FlídrJan Flídr 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 19.53 3.00
4 45 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 20.31 2.00
5 40 Jiří JankůJiří Janků 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 20.75 1.00
36 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 15.94 11.00
2 38 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 15.96 9.00
3 267 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 16.17 8.00
4 68 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 16.91 7.00
5 125 Petr StojanovPetr Stojanov 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 8 17.27 6.00
6 270 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 7 17.83 5.00
7 94 Vojtěch HlavačkaVojtěch Hlavačka 90 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 18.73 4.00
8 155 Jan FlídrJan Flídr 94 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1 19.53 3.00
9 45 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 20.31 2.00
10 40 Jiří JankůJiří Janků 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 20.75 1.00
11 116 Jindřich VítJindřich Vít 90 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 23.22
36 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 DNS

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 58.46 11.00
2 86 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 59.97 9.00
3 97 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 60.60 8.00
4 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 62.07 7.00
5 40 Jiří JankůJiří Janků 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 64.06 6.00
6 45 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 72.41 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 19 Jakub UrbanJakub Urban 72 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 64.65 5.00
2 125 Petr StojanovPetr Stojanov 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 65.83 4.00
3 94 Vojtěch HlavačkaVojtěch Hlavačka 90 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 66.48 3.00
4 6 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 68.17 2.00
MS 174 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 61.28
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 58.46 11.00
2 86 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 59.97 9.00
3 97 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 60.60 8.00
4 174 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 61.28
5 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 62.07 7.00
6 40 Jiří JankůJiří Janků 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 64.06 6.00
7 19 Jakub UrbanJakub Urban 72 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3 64.65 5.00
8 125 Petr StojanovPetr Stojanov 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 65.83 4.00
9 94 Vojtěch HlavačkaVojtěch Hlavačka 90 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 66.48 3.00
10 6 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 68.17 2.00
11 45 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 72.41 1.00

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 258 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 66.81 11.00
2 8 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 67.25 9.00
3 210 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 8 73.59 6.00
4 298 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 73.94 5.00
5 286 Ivana JíchováIvana Jíchová 68 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 78.57 2.00
6 296 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 80.16 1.00
47 Tereza SupováTereza Supová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 106 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 69.74 8.00
2 264 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 73.17 7.00
3 105 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 75.12 4.00
4 109 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 75.61 3.00
5 55 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 80.24
51 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 258 Jana HolubcováJana Holubcová 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 66.81 11.00
2 8 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 67.25 9.00
3 106 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 69.74 8.00
4 264 Eliška PetrováEliška Petrová 01 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 73.17 7.00
5 210 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 8 73.59 6.00
6 298 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 73.94 5.00
7 105 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 75.12 4.00
8 109 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 75.61 3.00
9 286 Ivana JíchováIvana Jíchová 68 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 7 78.57 2.00
10 296 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 80.16 1.00
11 55 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 80.24
47 Tereza SupováTereza Supová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 DNS
51 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 DNF

4 x 100 m - Muži

Muži 01 (so, 18.5.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 262 Franěk, Kubík, Kuthan, Kuthan Franěk, Kubík, Kuthan, Kuthan AC PardubiceAC Pardubice 6 43.93 11.00
2 68 Kešner, Lietavec, Pecha, Tláskal Kešner, Lietavec, Pecha, Tláskal AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 45.39 9.00
3 93 Grulich, Ornst, Valo, Valo Grulich, Ornst, Valo, Valo SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 46.44 8.00
4 Borek, Pálka, Nárovec, Sekanina Borek, Pálka, Nárovec, Sekanina AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 46.74 6.00
MS 155 Flídr, Chadima, Jirout, Kozák Flídr, Chadima, Jirout, Kozák TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 47.13
6 215 Freiberk, Macháček, Šulc, Šulc Freiberk, Macháček, Šulc, Šulc Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 47.23 5.00
7 149 Krabec, Tměj, Stojanov, Zikmund Krabec, Tměj, Stojanov, Zikmund AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 47.90 4.00
3 Boháč, Krejčí, Krejčí, Vondra Boháč, Krejčí, Krejčí, Vondra TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Muži 02 (so, 18.5.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 270 Paďour, Raba, Ryba, Smolík Paďour, Raba, Ryba, Smolík AC PardubiceAC Pardubice 3 46.47 7.00
2 96 Holer, Hlavačka, Izotov, Urban Holer, Hlavačka, Izotov, Urban SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 48.31 3.00
3 35 Brýdl, Částka, Janků, Svoboda Brýdl, Částka, Janků, Svoboda AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 48.71 2.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Ženy

Ženy 01 (so, 18.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Beranová, Antošová, Lorenčíková, Novosadová Beranová, Antošová, Lorenčíková, Novosadová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 50.02 11.00
2 78 Čeřovská, Hlávková, Kvasničková, Perná Čeřovská, Hlávková, Kvasničková, Perná AC PardubiceAC Pardubice 5 50.33 9.00
3 281 Dvořáčková, Ortová, Šaclová, Střešňáková Dvořáčková, Ortová, Šaclová, Střešňáková TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 52.95 8.00
4 104 Lánská, Kavříková, Procházková, Řeháková Lánská, Kavříková, Procházková, Řeháková SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 53.00 7.00
5 258 Holubcová, Kotková, Petrová, Rozehnalová Holubcová, Kotková, Petrová, Rozehnalová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 53.58 6.00
6 70 Lukášová, Mervartová, Netíková, Vondráčková Lukášová, Mervartová, Netíková, Vondráčková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 8 54.52 5.00
3 Holečková, Hájková, Potěšilová, Tóthová Holečková, Hájková, Potěšilová, Tóthová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 DQ
Celkem 7 závodníků
Ženy 02 (so, 18.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Novotná, Viplerová, Šimlová, Štěpánová Novotná, Viplerová, Šimlová, Štěpánová SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 54.64 4.00
2 31 Kovačičová, Nováková, Vejrostová, Zapaľačová Kovačičová, Nováková, Vejrostová, Zapaľačová AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 55.33 3.00
3 286 Jíchová, Macková, Šanderová, Šípková Jíchová, Macková, Šanderová, Šípková TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4 56.02 2.00
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 18.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.601.651.701.751.801.831.86 Body
1 276 Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC PardubiceAC Pardubice
98 5 1.83 11.00
2 260 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 14 1.80 9.00
3= 155 Jan FlídrJan Flídr
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 17 1.75 7.50
3= 269 Filip MarečekFilip Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
98 18 1.75 7.50
5= 278 Matyáš AmmerMatyáš Ammer
AC PardubiceAC Pardubice
02 16 1.75 5.50
5= 116 Jindřich VítJindřich Vít
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
90 12 1.75 5.50
7 153 Petr DosedělPetr Doseděl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
85 13 1.75 4.00
8 279 Petr SmolíkPetr Smolík
AC PardubiceAC Pardubice
02 8 1.75 3.00
9 66 Vladimír VěchetVladimír Věchet
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
79 10 1.75 2.00
10 160 Jiří KusýJiří Kusý
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
85 6 1.70 1.00
11= 114 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 3 1.65
11= 9 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 7 1.65
13 48 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
87 9 1.65
15 Jan SvatošJan Svatoš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
98 15 DNS
113 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 1 NM
263 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 2 NM
274 Jan ZálabskýJan Zálabský
AC PardubiceAC Pardubice
89 11 NM
3 Bonifác BoháčBonifác Boháč
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
01 4 NM
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 18.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.381.431.481.531.561.591.62 Body
1 112 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 9 1.59 ooxoxooxoxxx 11.00
2 52 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 14 1.59 -ooxoxxoxoxxx 9.00
3 216 Anna SobotováAnna Sobotová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
05 13 1.53 -ooxoxx 8.00
4 299 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 11 1.53 ooxoxoxxx 7.00
5= 93 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
97 12 1.48 oooxxx 5.50
5= 265 Eva BřezinováEva Březinová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 10 1.48 oooxxx 5.50
7 115 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
95 2 1.48 ooxoxxx 4.00
8 104 Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
02 8 1.48 oxxoxoxxx 3.00
9 281 Denisa DvořáčkováDenisa Dvořáčková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
05 7 1.48 ooxxoxxx 2.00
10= 108 Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 3 1.43 ooxxx 0.33
10= 45 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 1 1.43 ooxx 0.33
10= 209 Eva DušánkováEva Dušánková
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
03 5 1.43 ooxxx 0.33
13 71 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 6 1.38 oxxx
267 Nikol BošelováNikol Bošelová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
95 4 DNS
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 18.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.702.903.103.303.503.603.703.803.904.004.10 Body
1 91 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 14 4.00 ------xo-oo 11.00
2 114 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 10 3.90 ------xxo-o-xx 9.00
3 273 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 11 3.80 -----o-o-xxx 8.00
4 112 Petr UrbanPetr Urban
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
89 13 3.70 ------o-xxx 7.00
5 271 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 9 3.70 ---oxoooxxx 6.00
6 137 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 8 3.70 xxoooxooooxxx 5.00
7 272 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 6 3.70 ---oo-xo-xxx 4.00
8 164 Ivo StrnadIvo Strnad
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
51 7 3.30 --ooxx 3.00
9 66 Vladimír VěchetVladimír Věchet
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
79 2 3.30 -ooxoxxx 2.00
10 113 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 5 3.10 -ooxx 1.00
11 74 Michal SupMichal Sup
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 4 3.10 ooxoxx-
12 62 Josef KrálJosef Král
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
68 1 2.70 oxxx
116 Jindřich VítJindřich Vít
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
90 12 DNS
8 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 3 NM xxx
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 18.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.102.302.502.702.802.903.00 Body
1 2 Tereza HájkováTereza Hájková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
96 6 3.00 --oxooxoxxo 11.00
2 63 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 9 2.90 -----oxx 9.00
3 73 Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 7 2.70 ooooxxx 8.00
4 92 Klára SvobodováKlára Svobodová
AC PardubiceAC Pardubice
03 5 2.70 xooxoxoxxx 7.00
5= 45 Daniela VejrostováDaniela Vejrostová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 2 2.30 ooxxx 5.50
5= 74 Kateřina KrásnáKateřina Krásná
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1 2.30 ooxxx 5.50
7 5 Adéla MaříkováAdéla Maříková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
95 8 2.30 oxoxxx 4.00
8 12 Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3 2.30 oxxoxxx 3.00
9 69 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4 2.10 oxxx 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 18.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 262 Matyáš FraněkMatyáš Franěk
AC PardubiceAC Pardubice
00 18 6.87 +3.2 m/s 6.49 +0.2 m/s x6.49  +0.2x6.49xx6.87  +3.2 11.00
2 137 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 17 6.54 +1.9 m/s 6.54  +1.96.50  +1.76.25  +1.16.543.04  +2.66.30  +0.3x 9.00
3 151 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 14 6.49 +1.9 m/s 6.22  +0.16.14  +0.46.45  +2.06.456.48  +3.36.26  +0.76.49  +1.9 8.00
4 95 Michael HöfnerMichael Höfner
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 16 6.42 +3.1 m/s 6.23 +1.6 m/s 6.16  +1.6-6.21  +2.76.215.93  +1.46.23  +1.66.42  +3.1 7.00
5 123 Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 9 6.37 +1.1 m/s 6.02  +2.06.12  +1.36.33  -1.56.336.24  +3.16.27  +1.36.37  +1.1 6.00
6 260 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 20 6.28 +2.1 m/s 6.13 -3.2 m/s 6.04  +2.36.13  -3.26.28  +2.16.286.07  +3.15.15  +1.46.11  +0.0 5.00
7 263 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 12 6.20 +1.2 m/s 5.43  +1.86.13  +1.46.20  +1.26.20xx6.01 4.00
8 272 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 10 6.01 +1.3 m/s x5.93  +1.66.01  +1.36.015.75  +2.65.97  +1.6x 3.00
9 115 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 15 6.01 +1.1 m/s 4.53  +1.75.91  -0.16.01  +1.16.010.00.00.0 2.00
10 273 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar
AC PardubiceAC Pardubice
02 13 5.85 -0.4 m/s x5.85  -0.4x5.850.00.00.0 1.00
11 218 Martin KvapilMartin Kvapil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 7 5.80 +0.3 m/s 5.76  +1.45.80  +0.3x5.800.00.00.0
12 66 Vladimír VěchetVladimír Věchet
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
79 4 5.55 +1.4 m/s 5.45  +0.05.55  +1.45.46  +0.05.550.00.00.0
13 96 Jiří HolerJiří Holer
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 8 5.39 +0.1 m/s 5.19  +1.05.39  +0.1x5.390.00.00.0
14 9 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 1 5.32 +0.5 m/s x5.32  +0.5x5.320.00.00.0
15 8 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 2 5.21 -0.9 m/s 5.21  -0.9x5.13  +2.55.210.00.00.0
16 18 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 6 4.67 -0.4 m/s 3.39  +2.64.67  -0.4x4.670.00.00.0
15 Jan SvatošJan Svatoš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
98 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
267 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 19 NM xxx0.00.00.00.0
223 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 5 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 18.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 52 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 19 5.64 +1.7 m/s 5.62  +2.35.64  +1.75.64  +0.85.64x5.49  +0.6x 11.00
2 215 Natálie CoufalováNatálie Coufalová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
01 20 5.39 +1.5 m/s xx5.39  +1.55.39x4.85  +0.65.16  +2.9 9.00
3 8 Monika PaškováMonika Pašková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 18 5.34 +2.3 m/s 5.30 +1.6 m/s x5.13  +0.25.34  +2.35.345.30  +1.65.22  +0.0x 8.00
4 89 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 16 5.13 3.39  +2.84.78  +2.05.06  +1.45.064.89  +2.45.13- 7.00
5 62 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 12 5.06 +1.0 m/s 4.90  +0.94.83  +1.84.84  +3.04.904.96  +0.75.06  +1.04.60  +2.0 6.00
6 110 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
96 17 5.04 +1.9 m/s x4.96  -0.84.89  +1.74.965.04  +1.95.00  +1.0x 5.00
7 63 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 11 4.93 +2.1 m/s 4.65 +1.3 m/s 4.88  +2.14.93  +2.14.65  +1.34.934.66  +3.34.62  -0.5- 4.00
8 109 Anna ŠrámkováAnna Šrámková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
01 13 4.87 +2.0 m/s 4.65  -0.14.87  +2.04.76  +1.34.874.69  +1.04.55  +0.74.87  +1.2 3.00
9 210 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
00 6 4.85 +2.2 m/s 4.77 +0.7 m/s 4.85  +2.2x4.77  +0.74.850.00.00.0 2.00
10 299 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 14 4.84 +1.6 m/s x4.84  +1.64.72  -1.94.840.00.00.0 1.00
11 289 Natali OrtováNatali Ortová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
03 10 4.71 +2.3 m/s 4.57 +0.8 m/s 4.71  +2.34.57  +0.84.29  +0.84.710.00.00.0
12 112 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 15 4.70 +1.5 m/s 4.67  +1.44.70  +1.53.60  -0.64.700.00.00.0
13 59 Kamila VondráčkováKamila Vondráčková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 1 4.64 +1.1 m/s 4.48  +2.14.59  +1.04.64  +1.14.640.00.00.0
14 71 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 5 4.63 +1.7 m/s 4.26  +2.04.63  +1.74.44  +0.24.630.00.00.0
15 70 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 9 4.56 +1.2 m/s 4.46  +2.24.44  +4.04.56  +1.24.560.00.00.0
16 254 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 3 4.52 -0.3 m/s 4.40  +1.6x4.52  -0.34.520.00.00.0
17 5 Adéla MaříkováAdéla Maříková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
95 7 4.52 +3.5 m/s 4.38 -0.8 m/s 4.52  +3.54.16  +0.04.38  -0.84.520.00.00.0
18 69 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 2 4.34 +2.3 m/s 4.04 +1.6 m/s 4.34  +2.34.04  +1.6x4.340.00.00.0
19 90 Zdara PezinkováZdara Pezinková
AC PardubiceAC Pardubice
04 4 4.25 +0.1 m/s 4.25  +0.1xx4.250.00.00.0
47 Tereza SupováTereza Supová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
02 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 18.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 123 Adam ZikmundAdam Zikmund
AC TJ JičínAC TJ Jičín
92 8 13.01 +2.9 m/s 12.74 +2.0 m/s x12.21  +3.311.77  +1.012.2112.37  +2.812.74  +2.013.01  +2.9 11.00
2 125 Petr StojanovPetr Stojanov
AC TJ JičínAC TJ Jičín
89 9 12.94 +0.6 m/s 12.59  +3.1xx12.5912.94  +0.612.80  +1.1x 9.00
3 260 Dominik FajmonDominik Fajmon
AC PardubiceAC Pardubice
98 2 12.93 +3.0 m/s 12.88 +1.0 m/s 12.81  +1.512.88  +1.0x12.8812.69  +2.112.93  +3.0x 8.00
4 67 Jiří LietavecJiří Lietavec
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
96 3 12.62 +2.7 m/s 12.62  +2.7x-12.62--- 7.00
5 155 Jan FlídrJan Flídr
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
94 7 12.60 +0.3 m/s 12.22  -0.812.43  +3.512.60  +0.312.60xx- 6.00
MS 278 Matyáš AmmerMatyáš Ammer
AC PardubiceAC Pardubice
02 1 12.06 +2.2 m/s 11.87 +1.2 m/s 12.06  +2.211.87  +1.211.99  +2.912.060.00.00.0
7 96 Jiří HolerJiří Holer
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
88 6 12.00 +2.6 m/s 11.85 +1.4 m/s x11.67  +3.6x11.6711.85  +1.4x12.00  +2.6 5.00
8 223 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 4 11.71 +1.9 m/s 11.71  +1.9--11.71--- 4.00
15 Jan SvatošJan Svatoš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
98 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 18.5.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 79 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 7 11.57 +2.6 m/s 11.42 +1.2 m/s 11.50  +3.3x11.50  +2.511.5011.57  +2.611.42  +1.2x 11.00
2 62 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 6 11.16 +4.1 m/s 10.82 +1.2 m/s 10.59  +1.710.67  +1.910.82  +1.210.8211.16  +4.110.91  +2.710.69  +1.6 9.00
3 7 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
94 1 10.51 +3.5 m/s 10.21 +1.2 m/s 10.51  +3.5x10.19  +2.210.5110.21  +1.210.32  +4.710.05  +2.8 8.00
4 112 Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
03 4 10.43 +4.2 m/s 10.33 +1.4 m/s 10.43  +4.210.00  +1.7-10.4309.98  +1.3-10.33  +1.4 7.00
5 299 Anna ŠanderováAnna Šanderová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 5 10.30 +0.9 m/s 10.16  +1.810.08  +0.810.30  +0.910.3010.11  +2.209.97  +1.610.20  +2.7 6.00
6 55 Kristýna NetíkováKristýna Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3 09.94 +0.7 m/s 09.55  +2.409.78  +0.609.94  +0.709.9409.70  +1.609.68  +1.709.88  +2.8 5.00
7 70 Žaneta LukášováŽaneta Lukášová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 2 09.45 +1.3 m/s x09.45  +1.3x09.45xxx 4.00
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 18.5.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 205 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
01 7 11.46 10.7310.6810.9010.9011.46x11.37 11.00
2 89 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 5 10.97 09.1509.9410.9710.97x07.9208.84 9.00
3 93 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
97 6 10.10 09.4409.7510.1010.1009.7109.4909.73 8.00
4 204 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
01 4 09.86 09.0109.8109.5809.81x09.4709.86 7.00
5 40 Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
98 3 09.83 x08.9409.4809.4809.02x09.83 6.00
6 7 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
94 2 09.26 08.43-08.7208.7209.0409.26x 5.00
7 42 Gabriela PodanáGabriela Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 1 08.31 08.1107.5707.5908.1108.1707.9408.31 4.00
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 18.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 109 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 8 13.12 x12.2112.3812.3812.56x13.12 11.00
2 17 Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
82 11 12.97 x12.6312.9712.9712.6712.95x 9.00
3 91 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 6 12.19 10.9711.3011.6511.6512.19-- 8.00
4 219 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 10 12.17 x12.17-12.17--- 7.00
5 156 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 9 12.00 11.3011.9112.0012.00x11.86x 6.00
6 178 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 7 11.98 11.98x11.6311.98x11.93x 5.00
7 211 Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
85 4 11.97 11.32x11.3511.35x11.1711.97 4.00
8 112 Petr UrbanPetr Urban
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
89 5 11.46 11.4611.38x11.4611.17-- 3.00
9 Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 3 10.96 10.4910.9610.1210.960.00.00.0 2.00
10 179 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 2 10.78 xx10.7810.780.00.00.0 1.00
11 36 Lukáš ČástkaLukáš Částka
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 1 09.69 08.5309.4309.6909.690.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 18.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 40 Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
98 10 34.94 0.0 11.00
2 205 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
01 11 33.52 0.0 9.00
3 58 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 7 32.36 0.0 8.00
4 279 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 8 32.05 0.0 7.00
5 280 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 9 31.75 0.0 6.00
6 11 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
01 6 28.01 0.0 5.00
7 34 Anežka NovákováAnežka Nováková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
00 3 27.15 0.0 4.00
8 76 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková
AC PardubiceAC Pardubice
03 4 24.25 0.0 3.00
9 204 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
01 5 23.92 0.0 2.00
10 42 Gabriela PodanáGabriela Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 1 23.75 0.0 1.00
11 288 Eliška OravcováEliška Oravcová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 2 21.75 0.0
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 18.5.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 219 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 15 43.95 0.0 11.00
2 268 Tomáš KuthanTomáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
92 13 40.33 0.0 9.00
3 238 Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 9 38.47 0.0 8.00
4 17 Michal TlapákMichal Tlapák
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
82 12 38.36 0.0 7.00
5 267 Lukáš KuthanLukáš Kuthan
AC PardubiceAC Pardubice
99 14 37.44 0.0 6.00
6 156 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 11 37.22 0.0 5.00
7 109 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 10 36.95 0.0 4.00
8 5 Luděk JursaLuděk Jursa
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
70 8 34.36 0.0 3.00
9 157 Zdeněk PekařZdeněk Pekař
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 4 32.48 0.0 2.00
10 178 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 7 32.32 0.0 1.00
11 211 Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
85 6 31.96 0.0
12 179 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 3 27.10 0.0
13 91 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 2 22.94 0.0
277 Nicolas NeumannNicolas Neumann
AC PardubiceAC Pardubice
03 5 DNS 0.0
36 Lukáš ČástkaLukáš Částka
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
88 1 NM 0.0
Celkem 15 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 18.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 279 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 8 46.64 0.0 11.00
2 261 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
94 6 40.93 0.0 9.00
3 260 Linda NovotnáLinda Novotná
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
92 7 39.58 0.0 8.00
4= 15 Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 1 36.31 0.0 6.50
4= 58 Viktorie KarlíkováViktorie Karlíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4 36.31 0.0 6.50
6 204 Kristýna OrlíčkováKristýna Orlíčková
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
01 5 33.93 0.0 5.00
7 280 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 3 32.89 0.0 4.00
8 34 Anežka NovákováAnežka Nováková
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
00 2 30.49 0.0 3.00
205 Michaela NeprašováMichaela Neprašová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
01 9 NM 0.0
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 18.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 211 Tomáš FlamíkTomáš Flamík
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
85 4 48.85 0.0 11.00
2 179 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 5 45.78 0.0 9.00
3 219 Ondřej SemerádOndřej Semerád
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
88 3 45.27 0.0 8.00
4 178 Miroslav VilčekMiroslav Vilček
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 7 45.02 0.0 7.00
5 238 Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 2 44.40 0.0 6.00
6 110 Petr SuchomelPetr Suchomel
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
67 6 44.21 0.0 5.00
7 63 Aleš KuklíkAleš Kuklík
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
72 1 43.65 0.0 4.00
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(so, 18.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 89 Eliška PernáEliška Perná
AC PardubiceAC Pardubice
99 14 40.38 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 40 Eliška VolencováEliška Volencová
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
98 12 35.80 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 280 Barbora DostálováBarbora Dostálová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
02 13 35.11 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 93 Lucie StoklasováLucie Stoklasová
AC PardubiceAC Pardubice
97 10 33.66 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 79 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková
AC PardubiceAC Pardubice
01 11 32.88 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 42 Gabriela PodanáGabriela Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 6 31.17 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
7 11 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
01 9 29.29 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
8 110 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s.
96 8 28.54 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
9 7 Adéla NovotnáAdéla Novotná
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
94 7 27.28 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
10 56 Nela ŠustrováNela Šustrová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
00 5 24.17 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
11 10 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 3 19.16 0.00.00.00.00.00.00.0
12 264 Eliška PetrováEliška Petrová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
01 2 17.28 0.00.00.00.00.00.00.0
279 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 1 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
211 Ester KvirencováEster Kvirencová
Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C
01 4 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 18.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 156 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 20 56.80 0.0 11.00
2 132 Martin MenčíkMartin Menčík
AC TJ JičínAC TJ Jičín
03 13 52.57 0.0 9.00
3 151 Pavel BaarPavel Baar
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
84 18 52.56 0.0 8.00
4 109 Jan PoděbradskýJan Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 14 46.88 0.0 7.00
5 264 Jakub KarlíkJakub Karlík
AC PardubiceAC Pardubice
01 17 44.61 0.0 6.00
6 18 Ondřej TomášOndřej Tomáš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
02 8 43.77 0.0 5.00
7 14 Michal ŠafářMichal Šafář
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
79 19 43.43 0.0 4.00
8 62 Josef KrálJosef Král
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
68 5 42.81 0.0 3.00
9 238 Radek ReiszRadek Reisz
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
77 11 42.35 0.0 2.00
10 13 Dominik MalečekDominik Maleček
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
97 12 41.55 0.0 1.00
11 102 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 10 40.80 0.0
12 280 Marek ZelenkaMarek Zelenka
AC PardubiceAC Pardubice
00 9 40.44 0.0
13 129 Petr VrátilPetr Vrátil
AC TJ JičínAC TJ Jičín
83 7 40.27 0.0
14 215 Jan FreiberkJan Freiberk
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
01 2 39.37 0.0
15 223 Jakub MrklovskýJakub Mrklovský
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
83 4 39.32 0.0
16 153 Petr DosedělPetr Doseděl
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
85 3 37.39 0.0
17 274 Jan ZálabskýJan Zálabský
AC PardubiceAC Pardubice
89 16 36.13 0.0
18 160 Jiří KusýJiří Kusý
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
85 1 35.64 0.0
19 43 Jiří NárovecJiří Nárovec
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 6 32.98 0.0
112 Petr UrbanPetr Urban
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
89 15 NM 0.0
Celkem 20 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 18.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. NM 11.00
Celkem 1 závodníků