výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Ústí nad Orlicí (18. 5. 2019)

1500 m - Muži

(so, 18.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 21 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 4:05.56 11.00
2 165 Petr ZimolaPetr Zimola 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 4:09.09 9.00
3 80 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 4:10.38 8.00
4 111 Matěj ŠvarcMatěj Švarc 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 4:10.70 7.00
5 71 Maximilian MatolínMaximilian Matolín 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 8 4:13.33 6.00
MS 21 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 9 4:14.40
7 145 Lubomír PokornýLubomír Pokorný 75 AC TJ JičínAC TJ Jičín 7 4:15.78 5.00
8 149 Jakub KrabecJakub Krabec 02 AC TJ JičínAC TJ Jičín 14 4:16.47 4.00
9 168 Petr NechvílPetr Nechvíl 91 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 2 4:17.87 3.00
10 3 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 5 4:19.17 2.00
11 224 Petr KavičkaPetr Kavička 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 10 4:22.83 1.00
12 81 Michal PernerMichal Perner 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11 4:27.67
13 11 David MíšekDavid Míšek 78 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 12 4:36.83
14 232 Šimon KlimešŠimon Klimeš 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 16 4:45.97
MS Matěj PlašilMatěj Plašil 99 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 17 4:52.48
10 Jiří MiřejovskýJiří Miřejovský 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 13 DNS
172 Jan KubíčekJan Kubíček 87 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 15 DNF
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy

(so, 18.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 46 Alesia ViskotováAlesia Viskotová 92 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 14 5:02.14 11.00
2 107 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 5:05.98 9.00
3 33 Agáta NovákováAgáta Nováková 05 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 5:16.45 8.00
4 61 Tereza KalousováTereza Kalousová 98 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 5:28.45 7.00
5 207 Klára MachkováKlára Machková 00 Hvězda Pardubice z.s. CHvězda Pardubice z.s. C 10 5:29.37 6.00
6 253 Jana SolánskáJana Solánská 85 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 5:35.85 5.00
7 43 Erika MusilováErika Musilová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 13 5:37.76 4.00
8 6 Tereza KubíčkováTereza Kubíčková 90 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 5:38.15 3.00
9 91 Michaela PoslušnáMichaela Poslušná 98 AC PardubiceAC Pardubice 7 5:41.91 2.00
10 278 Alena BojanovskáAlena Bojanovská 75 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 5:42.51 1.00
11 95 Zuzana VeselkováZuzana Veselková 01 AC PardubiceAC Pardubice 6 6:03.32
12 296 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 9 6:07.55
13 293 Barbora MackováBarbora Macková 05 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 11 6:32.90
Adéla HofmannováAdéla Hofmannová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 12 DNF
Celkem 14 závodníků