výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Litomyšl (8. 6. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.6.2019 - 11:00) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 11.11
2 95 Michael HöfnerMichael Höfner 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.16
3 262 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.44
4 140 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.59
5 278 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.08
Celkem 5 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.6.2019 - 11:00) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.14
2 87 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 11.71
3 266 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.81
4 270 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.86
5 4 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 12.23
Celkem 5 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.6.2019 - 11:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.24
2 268 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.41
3 267 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.79
4 218 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.94
5 222 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 12.09
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.6.2019 - 11:00) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 216 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.20
2 34 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 11.27
MS 265 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.73
4 272 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.97
5 269 Matyáš Saturnin MacekMatyáš Saturnin Macek 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.41
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 11.11
2 107 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.14
3 95 Michael HöfnerMichael Höfner 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.16
4 216 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.20
5 75 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 11.24
6 34 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 11.27
7 268 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.41
8 262 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.44
9 140 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 5 11.59
10 87 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 11.71
11 265 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.73
12 267 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.79
13 266 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 5 11.81
14 270 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.86
15 218 Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 11.94
16 272 David RybaDavid Ryba 02 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.97
17 278 Nicolas NeumannNicolas Neumann 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.08
18 222 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 12.09
19 4 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 12.23
20 269 Matyáš Saturnin MacekMatyáš Saturnin Macek 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.41

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 8.6.2019 - 12:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.12 11.00
2 95 Michael HöfnerMichael Höfner 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 11.17 9.00
3 216 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 11.23 8.00
4 75 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 11.23 7.00
5 268 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 1 11.46 6.00
6 34 Michal BorekMichal Borek 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 13.17 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.6.2019 - 12:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 262 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.44 4.00
2 140 Vojtěch ŠtěpánekVojtěch Štěpánek 03 AC TJ JičínAC TJ Jičín 3 11.54 3.00
3 87 Tomáš PešekTomáš Pešek 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.68 2.00
4 267 Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.68 1.00
5 266 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.77
6 270 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 1 11.97
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 8.6.2019 - 10:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.43
2 83 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.86
3 215 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 12.89
4 41 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 13.53
5 254 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 14.01
213 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 8.6.2019 - 10:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 8 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 12.52
2 16 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 12.75
3 272 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 13.09
4 110 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.10
5 263 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.81
6 28 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 14.08
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 8.6.2019 - 10:45) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 218 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 12.51
2 214 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.78
3 62 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.88
4 283 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 13.40
5 253 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 13.73
6 78 Kristýna DemlováKristýna Demlová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 13.77
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 8.6.2019 - 10:45) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.91
2 76 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.98
3 85 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.37
4 289 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 13.45
5 55 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 13.49
6 28 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 13.49
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.43
2 218 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 12.51
3 8 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 12.52
4 16 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 12.75
5 214 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.78
6 83 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.86
7 62 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.88
8 215 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 12.89
9 103 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 12.91
10 76 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.98
11 272 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 13.09
12 110 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 13.10
13 85 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 13.37
14 283 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 6 13.40
15 289 Natali OrtováNatali Ortová 03 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 13.45
16 55 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 13.49
16 28 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 13.49
18 41 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 13.53
19 253 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 13.73
20 78 Kristýna DemlováKristýna Demlová 03 AC PardubiceAC Pardubice 1 13.77
21 263 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.81
22 254 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 14.01
23 28 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 14.08
213 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 8.6.2019 - 12:15) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.35 11.00
2 218 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3 12.53 9.00
3 103 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 12.62 8.00
4 8 Monika PaškováMonika Pašková 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 12.64 7.00
5 16 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 12.81 6.00
6 214 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2 13.12 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 8.6.2019 - 12:15) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.64 4.00
2 62 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 12.92 3.00
3 76 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.95 2.00
4 272 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 12.98 1.00
5 110 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 13.05
6 215 Natálie CoufalováNatálie Coufalová 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 13.15
Celkem 6 závodníků