výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Pardubice (22. 6. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.6.2019 - 11:30) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 33 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 11.73
2 261 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.78
3 270 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.04
4 93 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 12.17
5 176 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 12.19
262 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.6.2019 - 11:30) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.59
2 268 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.85
3 138 Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 11.87
4 266 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.29
5 97 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 12.43
6 90 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 12.87
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.6.2019 - 11:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.28
2 216 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.50
3 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 11.71
4 265 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.88
5 269 Matyáš Saturnin MacekMatyáš Saturnin Macek 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.90
6 45 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 12.91
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.28
2 216 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.50
3 107 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 11.59
4 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 11.71
5 33 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 11.73
6 261 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.78
7 268 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 4 11.85
8 138 Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 11.87
9 265 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 3 11.88
10 270 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 6 12.04
11 93 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 12.17
12 176 Jakub JiroutJakub Jirout 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 12.19
13 266 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.29
14 97 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 12.43
15 90 Antonín KrejčaAntonín Krejča 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 12.87
16 269 Matyáš Saturnin MacekMatyáš Saturnin Macek 02 AC PardubiceAC Pardubice 2 12.90
17 45 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 7 12.91
262 Matyáš FraněkMatyáš Franěk 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 22.6.2019 - 13:00) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 75 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 11.03 11.00
2 107 Martin OrnstMartin Ornst 01 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 11.14 9.00
3 33 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 11.16 8.00
4 268 Tomáš KuthanTomáš Kuthan 92 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.40 7.00
5 261 Tomáš FlekačTomáš Flekač 02 AC PardubiceAC Pardubice 7 11.43 6.00
6 216 Jiří BruhaJiří Bruha 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 11.49 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.6.2019 - 13:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 138 Jan SajdlJan Sajdl 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 4 11.64 4.00
2 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 11.74 3.00
3 265 Matěj KašparMatěj Kašpar 98 AC PardubiceAC Pardubice 6 11.79 2.00
4 266 Štěpán KorecŠtěpán Korec 03 AC PardubiceAC Pardubice 2 11.98 1.00
5 93 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 12.08
6 270 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.10
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 22.6.2019 - 11:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.39
2 37 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 13.00
3 214 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 13.08
4 62 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 13.22
5 283 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 13.32
6 55 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.66
7 253 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 13.67
8 28 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 14.14
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 22.6.2019 - 11:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.75
2 83 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.92
3 272 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.22
4 27 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 13.39
5 87 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.42
6 210 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 13.44
7 263 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 13.98
8 277 Valérie BrychtováValérie Brychtová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 14.35
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 22.6.2019 - 11:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 218 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.85
2 78 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.95
3 110 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.12
4 79 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.45
5 102 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.47
6 41 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.51
7 51 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 14.45
111 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.39
2 85 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.75
3 218 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.85
4 83 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.92
5 78 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.95
6 37 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 13.00
7 214 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 13.08
8 110 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 13.12
9 62 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3 13.22
9 272 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.22
11 283 Nathalie Felici GigerNathalie Felici Giger 02 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 8 13.32
12 27 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 13.39
13 87 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.42
14 210 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 8 13.44
15 79 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.45
16 102 Natálie KavříkováNatálie Kavříková 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 13.47
17 41 Dominika ZapaľačováDominika Zapaľačová 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 13.51
18 55 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 13.66
19 253 Vendula HubálkováVendula Hubálková 00 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 13.67
20 263 Bára KotkováBára Kotková 02 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 13.98
21 28 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1 14.14
22 277 Valérie BrychtováValérie Brychtová 04 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 1 14.35
23 51 Veronika KrauseVeronika Krause 97 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 1 14.45
111 Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 22.6.2019 - 12:45) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 AC PardubiceAC Pardubice 5 12.17 11.00
2 85 Pavla KvasničkováPavla Kvasničková 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 12.43 9.00
3 83 Natálie ChocholoušováNatálie Chocholoušová 00 AC PardubiceAC Pardubice 3 12.68 8.00
4 37 Anna VánišováAnna Vánišová 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 12.83 7.00
5 218 Marie Kristýna PtáčkováMarie Kristýna Ptáčková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 12.86 6.00
6 78 Kateřina BoháčkováKateřina Boháčková 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 12.98 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 22.6.2019 - 12:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 12.70 4.00
2 214 Vendula Myrtle HooperVendula Myrtle Hooper 02 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 12.85 3.00
3 272 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 13.12 2.00
4 110 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 13.16 1.00
5 27 Tereza BeranováTereza Beranová 99 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 13.18
6 79 Anna ČeřovskáAnna Čeřovská 03 AC PardubiceAC Pardubice 7 13.37
Celkem 6 závodníků