Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Čáslav (25. 8. 2019)

Skok o tyči - Muži

(ne, 25.8.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.752.953.153.353.453.553.653.753.853.954.10 Body
1 112 Petr UrbanPetr Urban
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
89 17 3.95 -------o-ox 11.00
2 121 Ondřej MikešOndřej Mikeš
AC TJ JičínAC TJ Jičín
02 14 3.75 ----o-xooxxx 9.00
3 114 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
00 15 3.75 -----xxoooxxx 8.00
4 91 Radek BártlRadek Bártl
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
74 16 3.75 -------xo-xxx 7.00
MS Jakub MarečekJakub Mareček
AC PardubiceAC Pardubice
02 9 3.55 --xxooxxooxxx
6 283 David RybaDavid Ryba
AC PardubiceAC Pardubice
02 12 3.45 ----o-xxx 6.00
7= 74 Michal SupMichal Sup
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
04 6 3.35 ooooxxx
7= 76 Jan TürkJan Türk
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 13 3.35 ---o-xxx 5.00
9 9 Jakub MarekJakub Marek
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
00 5 3.35 ---xoxxx 4.00
10= 164 Ivo StrnadIvo Strnad
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
51 8 3.15 oooxxx 2.50
10= 66 Vladimír VěchetVladimír Věchet
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
79 10 3.15 --oxx 2.50
12 62 Josef KrálJosef Král
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
68 2 3.15 ooxo 1.00
13 82 Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 3 3.15 oxoxxoxxx
14= 12 Jiří BurešJiří Bureš
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 1 2.95 ooxxx
14= 113 Jakub ValoJakub Valo
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 7 2.95 -oxxx
16 4 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ...
03 4 2.75 oxxx
284 Matěj SádovskýMatěj Sádovský
AC PardubiceAC Pardubice
02 11 NM --xxx
Celkem 17 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(ne, 25.8.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.132.332.532.732.832.933.033.233.303.40 Body
1 63 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 8 3.30 ------o-oxxx 11.00
2 2 Tereza HájkováTereza Hájková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
96 6 2.83 --xooo-xxx 9.00
3= 89 Klára SvobodováKlára Svobodová
AC PardubiceAC Pardubice
03 7 2.53 oooxxx 7.50
3= 60 Kateřina HorováKateřina Horová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
99 4 2.53 -ooxxx 7.50
5 5 Adéla MaříkováAdéla Maříková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
95 5 2.33 -oxxx 6.00
6 12 Tereza TóthováTereza Tóthová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 3 2.33 oxoxxx 5.00
20 Maya ManichováMaya Manichová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
05 2 NM xxx
221 Nicol ZyklováNicol Zyklová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1 NM xxx
Celkem 8 závodníků