výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Čáslav (25. 8. 2019)

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 25.8.2019 - 12:10) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 15.98 11.00
2 104 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 16.22 9.00
3 47 Tereza SupováTereza Supová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 16.27 8.00
4 210 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 16.93 6.00
5 5 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 17.04 5.00
6 12 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 17.10 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 25.8.2019 - 12:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 2 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 16.86 7.00
2 63 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 17.37 3.00
3 109 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 17.53 2.00
4 55 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 18.06 1.00
5 105 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 18.18
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Kateřina TamchynováKateřina Tamchynová 01 AC PardubiceAC Pardubice 4 15.98 11.00
2 104 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 16.22 9.00
3 47 Tereza SupováTereza Supová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 16.27 8.00
4 2 Tereza HájkováTereza Hájková 96 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 16.86 7.00
5 210 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6 16.93 6.00
6 5 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 17.04 5.00
7 12 Tereza TóthováTereza Tóthová 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 17.10 4.00
8 63 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2 17.37 3.00
9 109 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 17.53 2.00
10 55 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5 18.06 1.00
11 105 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 18.18