Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Čáslav (25. 8. 2019)

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 25.8.2019 - 12:35) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 15.52 11.00
2 38 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 15.59 9.00
3 281 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 5 16.52 8.00
4 68 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 16.62 7.00
5 125 Petr StojanovPetr Stojanov 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 17.31 6.00
6 139 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 19.75 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 25.8.2019 - 12:35) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 17.99 5.00
2 82 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 18.07 4.00
3 42 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 19.14 3.00
4 45 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 20.15 1.00
5 36 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 21.99
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 151 Pavel BaarPavel Baar 84 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 3 15.52 11.00
2 38 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 15.59 9.00
3 281 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 5 16.52 8.00
4 68 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2 16.62 7.00
5 125 Petr StojanovPetr Stojanov 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 17.31 6.00
6 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 4 17.99 5.00
7 82 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 18.07 4.00
8 42 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 19.14 3.00
9 139 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1 19.75 2.00
10 45 Tomáš SekaninaTomáš Sekanina 89 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 2 20.15 1.00
11 36 Lukáš ČástkaLukáš Částka 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 6 21.99