Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C

Čáslav (25. 8. 2019)

400 m překážek (0.91) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 25.8.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 56.88 11.00
MS 65 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 57.71
3 86 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 58.58 9.00
4 38 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 59.69 8.00
5 281 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 2 60.28 7.00
6 97 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 61.20 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 25.8.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 61.17 6.00
2 139 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 61.68 4.00
3 174 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 62.16 3.00
4 40 Jiří JankůJiří Janků 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 62.73 2.00
5 8 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 65.96
125 Petr StojanovPetr Stojanov 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 25.8.2019 - 14:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 58.82
2 19 Jakub UrbanJakub Urban 72 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 63.65 1.00
3 42 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 64.50
4 82 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 67.21
5 92 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 67.64
6 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 56.88 11.00
2 65 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 57.71
3 86 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 6 58.58 9.00
4 Miroslav VinklerMiroslav Vinkler 80 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 58.82
5 38 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 59.69 8.00
6 281 Michal PaďourMichal Paďour 94 AC PardubiceAC Pardubice 2 60.28 7.00
7 43 Jiří NárovecJiří Nárovec 90 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 3 61.17 6.00
8 97 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 61.20 5.00
9 139 Jaroslav NaušJaroslav Nauš 00 AC TJ JičínAC TJ Jičín 2 61.68 4.00
10 174 Pavel ChadimaPavel Chadima 01 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 4 62.16 3.00
11 40 Jiří JankůJiří Janků 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 62.73 2.00
12 19 Jakub UrbanJakub Urban 72 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 4 63.65 1.00
13 42 Jaroslav MatuškaJaroslav Matuška 87 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 5 64.50
14 8 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 1 65.96
15 82 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3 67.21
16 92 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 67.64
125 Petr StojanovPetr Stojanov 89 AC TJ JičínAC TJ Jičín 6 DNF
6 Michal KačerovskýMichal Kačerovský 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2 DNS

400 m překážek (0.76) - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 25.8.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 206 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 69.08 11.00
2 106 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 72.04 9.00
3 47 Tereza SupováTereza Supová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 72.80 8.00
4 298 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 73.08 7.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (ne, 25.8.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 210 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 75.77 6.00
2 109 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 78.26 5.00
3 296 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 78.84 4.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 206 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 69.08 11.00
2 106 Martina MachátováMartina Machátová 03 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 72.04 9.00
3 47 Tereza SupováTereza Supová 02 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4 72.80 8.00
4 298 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 2 73.08 7.00
5 210 Lucie KlejchováLucie Klejchová 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 4 75.77 6.00
6 109 Anna ŠrámkováAnna Šrámková 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 78.26 5.00
7 296 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 3 78.84 4.00