výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Hranice (18. 5. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2019 - 10:55) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.31
2 68 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 11.78
3 252 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 11.79
4 253 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.11
5 259 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 12.48
6 279 David Martinez GuinotDavid Martinez Guinot 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 12.63
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.5.2019 - 10:55) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 194 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.69
2 258 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.82
3 183 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.92
4 104 Petr ČešlaPetr Češla 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 12.50
5 403 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 13.25
Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.5.2019 - 10:55) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 181 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.43
2 256 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 11.69
3 272 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 11.89
4 302 Josef KroulJosef Kroul 00 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 12.52
5 337 Jiří ŠtichaJiří Šticha 00 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 13.00
Celkem 5 závodníků
Rozběh 04 (so, 18.5.2019 - 10:55) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 62 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 11.60
2 9 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.69
3 381 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.91
4 164 Adam MelicharAdam Melichar 92 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 12.60
5 246 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 13.05
Celkem 5 závodníků
Rozběh 05 (so, 18.5.2019 - 10:55) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 173 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 11.70
2 203 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.84
3 372 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.87
4 400 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 12.22
Celkem 4 závodníků
Rozběh 06 (so, 18.5.2019 - 10:55) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.40
2 373 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.70
3 244 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.81
4 196 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.28
5 371 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.66
Celkem 5 závodníků
Rozběh 07 (so, 18.5.2019 - 10:55) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 161 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 11.69
2 151 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 12.04
3 136 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 12.42
376 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
368 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 08 (so, 18.5.2019 - 10:55) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 278 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 11.62
2 6 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 12.02
3 273 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 12.32
4 241 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.69
338 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 DQ
Poznámky:
5. dráha DQ dle pravidla 162.7.
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.31
2 16 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.40
3 181 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.43
4 62 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 11.60
5 278 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 11.62
6 194 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.69
6 256 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 11.69
6 9 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.69
6 161 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 11.69
10 173 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 11.70
10 373 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.70
12 68 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 11.78
13 252 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 11.79
14 244 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.81
15 258 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 11.82
16 203 Jan MautnerJan Mautner 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 11.84
17 372 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 11.87
18 272 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 11.89
19 381 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 11.91
20 183 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.92
21 6 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 12.02
22 151 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 12.04
23 253 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.11
24 400 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 12.22
25 196 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 12.28
26 273 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 12.32
27 136 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 12.42
28 259 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 12.48
29 104 Petr ČešlaPetr Češla 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 12.50
30 302 Josef KroulJosef Kroul 00 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 1 12.52
31 164 Adam MelicharAdam Melichar 92 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 12.60
32 279 David Martinez GuinotDavid Martinez Guinot 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 12.63
33 371 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 12.66
34 241 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 12.69
35 337 Jiří ŠtichaJiří Šticha 00 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 13.00
36 246 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 13.05
37 403 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 13.25
Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
376 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
368 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
338 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 DQ

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 12:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 11.03 11.00
2 181 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 11.35 9.00
3 16 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 11.35 8.00
4 62 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 11.38 7.00
5 278 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 11.55 6.00
Celkem 5 závodníků
Finále B (so, 18.5.2019 - 12:20) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 173 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 11.66 5.00
2= 161 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 11.72 3.50
2= 194 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 11.72 3.50
4 256 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 11.76 2.00
5 373 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.84 1.00
9 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2019 - 10:40) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.81
2 188 Hana KotůlkováHana Kotůlková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 13.47
3 250 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 13.60
4 242 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 13.85
5 229 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 13.95
6 62 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 14.28
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.5.2019 - 10:40) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 124 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.93
2 218 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 13.37
3 13 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 13.79
4 233 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 13.86
5 10 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 13.96
6 244 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 14.14
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.5.2019 - 10:40) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 12.90
2 69 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 13.74
3 238 Ester VančurováEster Vančurová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 13.84
MS 122 Eva DostálováEva Dostálová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 14.65
127 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
94 Adéla DubováAdéla Dubová 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 18.5.2019 - 10:40) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 128 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.30
2 228 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 13.35
3 226 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 13.48
4 253 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 13.96
5 153 Sabina KramnáSabina Kramná 98 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 15.46
107 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.81
2 72 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 12.90
3 124 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.93
4 128 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 13.30
5 228 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 13.35
6 218 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 13.37
7 188 Hana KotůlkováHana Kotůlková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 13.47
8 226 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 13.48
9 250 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 13.60
10 69 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 13.74
11 13 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 13.79
12 238 Ester VančurováEster Vančurová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 13.84
13 242 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 13.85
14 233 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 13.86
15 229 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 13.95
16 10 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 13.96
16 253 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 13.96
18 244 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 14.14
19 62 Veronika BudařováVeronika Budařová 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 14.28
20 122 Eva DostálováEva Dostálová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 14.65
21 153 Sabina KramnáSabina Kramná 98 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 15.46
127 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 DNS
94 Adéla DubováAdéla Dubová 94 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 DNS
107 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 12:10) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 121 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.77 11.00
2 72 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 12.90 9.00
3 124 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 12.97 8.00
4 228 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 13.35 7.00
5 218 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 13.52 6.00
6 128 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 13.62 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.5.2019 - 12:10) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 226 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 13.37 4.00
2 188 Hana KotůlkováHana Kotůlková 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 13.49 3.00
3 250 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 13.51 2.00
4 69 Elena LaitochováElena Laitochová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 13.55 1.00
5 238 Ester VančurováEster Vančurová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 13.75
6 13 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 13.79
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:05) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 369 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.96 9.00
2 361 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.01 8.00
3 16 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 23.11 7.00
4 62 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 23.27 6.00
5 194 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.40 4.00
6 174 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 23.52 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:05) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 22.95 11.00
2 256 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 23.62 1.00
3 372 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.79
4 251 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 24.14
5 68 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 25.12
368 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 14:05) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 278 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 23.65
2 272 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 24.09
3 252 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 24.53
4 91 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 25.18
376 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
181 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 18.5.2019 - 14:05) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 23.38 5.00
2 257 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 24.48
3 253 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 24.53
4 385 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.55
5 338 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 25.79
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 18.5.2019 - 14:05) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 9 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 23.54 2.00
2 364 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.27
3 151 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 24.73
4 136 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 25.30
5 104 Petr ČešlaPetr Češla 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 25.44
6 241 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 26.34
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 18.5.2019 - 14:05) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 381 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 24.31
2 259 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 25.13
3 211 Milan ŘedinaMilan Ředina 71 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 26.94
4 303 Josef KroulJosef Kroul 73 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 30.83
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 18.5.2019 - 14:05) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 373 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.21
2 383 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 24.64
3 400 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 24.67
4 273 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 25.51
5 371 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.73
Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 22.95 11.00
2 369 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 22.96 9.00
3 361 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 23.01 8.00
4 16 Štěpán PospíšilŠtěpán Pospíšil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 23.11 7.00
5 62 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 23.27 6.00
6 182 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 23.38 5.00
7 194 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 23.40 4.00
8 174 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 23.52 3.00
9 9 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 23.54 2.00
10 256 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 23.62 1.00
11 278 Petr KunetekPetr Kunetek 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 23.65
12 372 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.79
13 272 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 24.09
14 251 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 24.14
15 373 Tomáš LisákTomáš Lisák 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 24.21
16 364 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 24.27
17 381 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 24.31
18 257 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 24.48
19 252 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 24.53
19 253 Radim PlškoRadim Plško 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 24.53
21 385 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.55
22 383 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 24.64
23 400 Robin DorotíkRobin Dorotík 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 24.67
24 151 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 24.73
25 68 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 25.12
26 259 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 25.13
27 91 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 25.18
28 136 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 25.30
29 104 Petr ČešlaPetr Češla 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 25.44
30 273 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 25.51
31 371 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 25.73
32 338 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 25.79
33 241 Filip AdámekFilip Adámek 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 26.34
34 211 Milan ŘedinaMilan Ředina 71 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 26.94
35 303 Josef KroulJosef Kroul 73 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 4 30.83
368 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
376 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
181 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 DNS
Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 13:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.64 11.00
2 121 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.98 9.00
3 124 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.20 8.00
4 43 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 26.33 7.00
5 130 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.71 5.00
128 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 13:50) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 6 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 26.59 6.00
2 228 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 26.74 4.00
3 191 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 27.27 3.00
4 241 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 28.14
5 42 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 28.15
248 Adéla MorskáAdéla Morská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 13:50) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 28.02
2 35 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 29.45
3 224 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 30.07
4 213 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 30.15
5 160 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 31.26
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 18.5.2019 - 13:50) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 212 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 27.33 2.00
2 218 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 27.44 1.00
3 65 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 28.10
4 186 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 28.79
107 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 18.5.2019 - 13:50) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 129 Klára CicháKlára Cichá 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 29.54
MS 122 Eva DostálováEva Dostálová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 30.17
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 72 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.64 11.00
2 121 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.98 9.00
3 124 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 26.20 8.00
4 43 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 26.33 7.00
5 6 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 26.59 6.00
6 130 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.71 5.00
7 228 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 26.74 4.00
8 191 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 27.27 3.00
9 212 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 27.33 2.00
10 218 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 27.44 1.00
11 74 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 28.02
12 65 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 28.10
13 241 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 28.14
14 42 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 28.15
15 186 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 28.79
16 35 Terezie KočnarováTerezie Kočnarová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 29.45
17 129 Klára CicháKlára Cichá 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 29.54
18 224 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 30.07
19 213 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 30.15
20 122 Eva DostálováEva Dostálová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 30.17
21 160 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 31.26
128 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
248 Adéla MorskáAdéla Morská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 DNS
107 Bára KučerováBára Kučerová 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 DNS

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 50.44 11.00
2 245 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 50.71 9.00
3 9 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 51.04 8.00
4 92 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 51.90 5.00
5 174 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 52.64 1.00
6 102 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 55.18
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 335 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 51.87 6.00
2 258 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 52.15 3.00
3 199 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 52.88
4 302 Josef KroulJosef Kroul 00 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 54.16
5 169 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 54.53
97 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 272 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 53.29
2 91 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 53.51
3 124 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 53.68
4 152 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 54.17
5 342 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 54.59
6 277 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 56.24
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 18.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 364 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 51.95 4.00
2 377 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 57.17
3 212 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 58.50
4 205 Jan MoštěkJan Moštěk 93 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 62.21
5 75 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 63.73
181 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 18.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 361 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.43 7.00
2 369 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 52.20 2.00
3 136 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 57.69
Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 50.44 11.00
2 245 David DrštičkaDavid Drštička 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 50.71 9.00
3 9 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 51.04 8.00
4 361 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 51.43 7.00
5 335 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 51.87 6.00
6 92 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 51.90 5.00
7 364 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 51.95 4.00
8 258 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 52.15 3.00
9 369 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 52.20 2.00
10 174 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 52.64 1.00
11 199 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 52.88
12 272 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 53.29
13 91 Adam DohnalAdam Dohnal 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 53.51
14 124 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 53.68
15 302 Josef KroulJosef Kroul 00 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6 54.16
16 152 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 54.17
17 169 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 54.53
18 342 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 54.59
19 102 Jan SadilJan Sadil 96 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 55.18
20 277 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 56.24
21 377 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 57.17
22 136 Andrzej PribulaAndrzej Pribula 00 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 57.69
23 212 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 58.50
24 205 Jan MoštěkJan Moštěk 93 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 62.21
25 75 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 63.73
97 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 DNS
181 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNF
Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 228 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 59.66 11.00
2 253 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 61.18 9.00
3 39 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 63.11 6.00
4 2 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 64.10 5.00
5 250 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 65.81 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 92 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 64.54 4.00
2 213 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 68.14 2.00
3 160 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 72.22
4 164 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 72.88
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 98 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 61.47 8.00
2 215 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 61.55 7.00
3 224 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 69.18 1.00
102 Marie KrálikováMarie Králiková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 228 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 59.66 11.00
2 253 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 61.18 9.00
3 98 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 61.47 8.00
4 215 Julie HendrychováJulie Hendrychová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 61.55 7.00
5 39 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 63.11 6.00
6 2 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 64.10 5.00
7 92 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 64.54 4.00
8 250 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 65.81 3.00
9 213 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 68.14 2.00
10 224 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 69.18 1.00
11 160 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 72.22
12 164 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 72.88
102 Marie KrálikováMarie Králiková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 401 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:56.34 11.00
2 92 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:57.55 8.00
3 335 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 1:58.50 7.00
4 340 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 10 1:59.79 6.00
5 293 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 1:59.88 5.00
6 198 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:00.50 4.00
7 342 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 2:01.34 3.00
8 339 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 7 2:01.62 2.00
9 169 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:02.25 1.00
10 214 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 2:03.28
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 11:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 382 Nikolas VojtášNikolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 1:56.95 9.00
2 124 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:06.04
3 277 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 2:06.36
4 377 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:08.28
5 97 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:09.09
6 103 Martin VíchaMartin Vícha 90 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 2:18.65
7 250 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:20.25
8 247 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:21.10
9 70 Eric TrynkaEric Trynka 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 2:24.37
10 254 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:26.30
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 401 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 1:56.34 11.00
2 382 Nikolas VojtášNikolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 1:56.95 9.00
3 92 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 1:57.55 8.00
4 335 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 1:58.50 7.00
5 340 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 10 1:59.79 6.00
6 293 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 1:59.88 5.00
7 198 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 2:00.50 4.00
8 342 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 2:01.34 3.00
9 339 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 7 2:01.62 2.00
10 169 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:02.25 1.00
11 214 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 8 2:03.28
12 124 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 2:06.04
13 277 Jakub KubičnýJakub Kubičný 95 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 2:06.36
14 377 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 2:08.28
15 97 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 2:09.09
16 103 Martin VíchaMartin Vícha 90 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 2:18.65
17 250 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 2:20.25
18 247 Vojtěch KarlíkVojtěch Karlík 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 2:21.10
19 70 Eric TrynkaEric Trynka 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 2:24.37
20 254 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 2:26.30

800 m - Ženy

(so, 18.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 39 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 2:27.43 11.00
2 98 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 2:27.48 9.00
3 2 Anna Kateřina HorováAnna Kateřina Horová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 2:29.33 8.00
4 186 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 2:30.05 7.00
5 38 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 2:31.28 6.00
6 166 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 2:32.56 5.00
7 34 Tereza IndruchováTereza Indruchová 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 2:39.80 4.00
8 44 Zuzana SlobodováZuzana Slobodová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 9 2:42.28 3.00
9 192 Hana VanduchováHana Vanduchová 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11 2:42.40 2.00
10 76 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12 2:43.64 1.00
11 4 Štěpánka BřezinováŠtěpánka Březinová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 2:50.27
12 71 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 10 2:52.77
Celkem 12 závodníků

1500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 408 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17 4:10.81 11.00
2 370 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:12.74 9.00
3 407 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 4:14.05 8.00
4 340 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 4:15.53 7.00
5 335 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 4:16.92 6.00
6 71 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 10 4:17.62 5.00
7 214 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 4:17.88 4.00
8 4 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 4:18.29 3.00
9 386 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 4:21.57 2.00
10 384 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 4:23.77
11 96 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 18 4:25.53
12 406 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 4:30.39
13 101 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 4:31.38
14 212 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 15 4:32.41
15 363 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 4:33.17
16 100 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 4:34.47
2 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13 DNS
Celkem 17 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 133 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 4:23.50 1.00
2 200 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 4:24.12
3 403 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 4:24.16
4 76 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 15 4:33.52
5 5 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 17 4:35.56
6 125 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 16 4:37.85
7 74 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 4:38.35
8 299 Marek TreteraMarek Tretera 80 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 14 4:38.37
9 341 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 12 4:40.45
10 215 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 16 4:41.76
11 405 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 4:45.94
12 72 Martin CeltaMartin Celta 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 4:51.66
13 99 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 4:54.05
14 131 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12 4:55.85
15 246 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 5:00.14
3 Tomáš KosteckýTomáš Kostecký 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 14 DNS
Celkem 16 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 408 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17 4:10.81 11.00
2 370 Pavel KrausPavel Kraus 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 4:12.74 9.00
3 407 Patrik StankovPatrik Stankov 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 4:14.05 8.00
4 340 Václav WaloszekVáclav Waloszek 99 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 4:15.53 7.00
5 335 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 4:16.92 6.00
6 71 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 10 4:17.62 5.00
7 214 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 4:17.88 4.00
8 4 Jan RistovskýJan Ristovský 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 4:18.29 3.00
9 386 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11 4:21.57 2.00
10 133 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 4:23.50 1.00
11 384 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 9 4:23.77
12 200 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 9 4:24.12
13 403 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 4:24.16
14 96 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 18 4:25.53
15 406 Marek SpilkaMarek Spilka 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 10 4:30.39
16 101 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 8 4:31.38
17 212 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 15 4:32.41
18 363 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 4:33.17
19 76 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 15 4:33.52
20 100 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 4:34.47
21 5 Jiří SadilJiří Sadil 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 17 4:35.56
22 125 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 16 4:37.85
23 74 Marek LorenčíkMarek Lorenčík 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 4:38.35
24 299 Marek TreteraMarek Tretera 80 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 14 4:38.37
25 341 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 12 4:40.45
26 215 Libor VysloužilLibor Vysloužil 89 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 16 4:41.76
27 405 Jiří PavelekJiří Pavelek 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 4:45.94
28 72 Martin CeltaMartin Celta 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 4:51.66
29 99 Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 4:54.05
30 131 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12 4:55.85
31 246 Martin KadalaMartin Kadala 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 5:00.14
2 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13 DNS
3 Tomáš KosteckýTomáš Kostecký 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 14 DNS

1500 m - Ženy

(so, 18.5.2019 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 100 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 5:05.37 11.00
2 133 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 15 5:07.95 9.00
3 239 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 18 5:29.50 8.00
MS 129 Klára CicháKlára Cichá 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10 5:32.55
5 236 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 14 5:35.18 7.00
6 67 Aneta JedličkováAneta Jedličková 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 5:38.88 6.00
7 40 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 5:39.27 5.00
8 33 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 5:55.49 4.00
9 192 Hana VanduchováHana Vanduchová 97 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 17 6:02.94 3.00
10 73 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 6:05.30 2.00
11 68 Petra JuskováPetra Jusková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 9 6:08.24 1.00
12 153 Sabina KramnáSabina Kramná 98 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 12 6:17.20
13 95 Kristýna GrégrováKristýna Grégrová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 6:23.39
132 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13 DNS
252 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 16 DNF
Celkem 15 závodníků

3000 m - Ženy

(so, 18.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 1 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 10:29.43 11.00
2 101 Kristýna KošákováKristýna Košáková 95 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 9 11:29.71 9.00
3 225 Lenka QuittováLenka Quittová 74 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13 11:34.83 8.00
MS Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 11:41.02
5 132 Dominika KraussováDominika Kraussová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 11:48.81 7.00
6 184 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 83 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 11:55.28 6.00
7 220 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 10 12:12.21 5.00
8 33 Iva PodjuklováIva Podjuklová 74 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 12:33.22 4.00
9 164 Nelly MichopuluNelly Michopulu 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 11 12:44.57 3.00
10 96 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 12:58.63 2.00
11 252 Krystyna ŠotkováKrystyna Šotková 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 14 13:56.09 1.00
12 217 Patricie ChýlkováPatricie Chýlková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 15:04.08
109 Petra ČaganováPetra Čaganová 93 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNS
108 Kateřina OndrušíkKateřina Ondrušík 83 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 12 DNS
Celkem 14 závodníků

10000 m - Muži

(so, 18.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 133 Adam SzymanikAdam Szymanik 96 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 14 34:16.26 11.00
2 341 Stanislav ZáleskýStanislav Záleský 87 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 1 36:11.98 9.00
3 2 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 36:46.15 8.00
4 125 Krystian ZahrajKrystian Zahraj 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 19 36:51.65 7.00
5 299 Marek TreteraMarek Tretera 80 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 18 37:04.28 6.00
6 17 Marek ProcházkaMarek Procházka 74 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 10 37:09.92 5.00
7 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11 37:34.21 4.00
8 3 Tomáš KosteckýTomáš Kostecký 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 37:37.86 3.00
9 1 Mikuláš BernardMikuláš Bernard 98 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 39:48.46 2.00
10 131 Filip SzymanikFilip Szymanik 94 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 13 40:30.20 1.00
11 211 Milan ŘedinaMilan Ředina 71 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 12 40:48.95
12 298 Petr ŠkrobákPetr Škrobák 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 17 41:46.06
Vojtěch BednarskýVojtěch Bednarský 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
121 Jiří KoniecznyJiří Konieczny 63 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 DNS
Jakub ŠangalaJakub Šangala 90 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 15 DNS
Martin ŠangalaMartin Šangala 90 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 16 DNS
365 Michal DžuberaMichal Džubera 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNF
93 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 DNF
Celkem 18 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 11:15) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 136 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 14.82 11.00
2 66 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 17.52 9.00
3 42 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 18.20 5.00
4 32 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 22.22 3.00
63 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNS
135 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 11:15) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 134 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.68 8.00
2 9 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 17.83 7.00
3 104 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 18.02 6.00
4 106 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 18.57 4.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 136 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 14.82 11.00
2 66 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 17.52 9.00
3 134 Lucie HöfrováLucie Höfrová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.68 8.00
4 9 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 17.83 7.00
5 104 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 18.02 6.00
6 42 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 18.20 5.00
7 106 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 18.57 4.00
8 32 Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 22.22 3.00
63 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNS
135 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 11:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 213 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 15.43 11.00
2 385 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.98 9.00
3 161 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 16.06 8.00
4 14 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 16.29 7.00
5 195 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 16.66 6.00
6 334 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 16.90 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 11:30) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 383 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 17.45 4.00
2 255 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 19.05 3.00
3 180 Zbyněk ČechZbyněk Čech 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 19.87 2.00
4 155 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 21.31 1.00
5 126 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 89 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 21.51
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 213 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 15.43 11.00
2 385 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.98 9.00
3 161 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 16.06 8.00
4 14 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 16.29 7.00
5 195 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 16.66 6.00
6 334 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 16.90 5.00
7 383 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 17.45 4.00
8 255 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 19.05 3.00
9 180 Zbyněk ČechZbyněk Čech 83 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 19.87 2.00
10 155 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 21.31 1.00
11 126 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 89 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 21.51

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 57.35 11.00
2 161 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 58.67 9.00
3 213 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 59.17 8.00
4 293 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 60.00 7.00
5 251 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 61.37 5.00
249 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 124 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 60.63 6.00
2 257 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 61.39 4.00
3 339 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 62.31 2.00
4 155 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 71.32
5 63 Theo BébarTheo Bébar 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 76.71
255 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 195 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 62.02 3.00
2 97 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 64.07 1.00
3 196 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 71.80
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 57.35 11.00
2 161 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 58.67 9.00
3 213 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 59.17 8.00
4 293 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 60.00 7.00
5 124 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 60.63 6.00
6 251 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 61.37 5.00
7 257 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 61.39 4.00
8 195 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 62.02 3.00
9 339 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 62.31 2.00
10 97 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 64.07 1.00
11 155 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 71.32
12 196 Martin BelfínMartin Belfín 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 71.80
13 63 Theo BébarTheo Bébar 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 76.71
249 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNF
255 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNF

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 70.57 11.00
2 9 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 75.33 9.00
3 99 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 77.08 6.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 75.99 8.00
2 214 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 77.00 7.00
3 137 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 85.38 5.00
4 92 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 87.10 4.00
241 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 42 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 70.57 11.00
2 9 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 75.33 9.00
3 166 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 75.99 8.00
4 214 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 77.00 7.00
5 99 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 77.08 6.00
6 137 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 85.38 5.00
7 92 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 87.10 4.00
241 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 DNF

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 194 Dutelly, Sládek, Šalman, Mautner Dutelly, Sládek, Šalman, Mautner Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 44.34 11.00
2 16 Pospíšil, Pospíšil, Pospíšil, Dobeš Pospíšil, Pospíšil, Pospíšil, Dobeš TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 44.48 9.00
3 252 Měřínský, Dluhoš, Drštička, Mališka Měřínský, Dluhoš, Drštička, Mališka Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 44.74 8.00
4 173 Vašíček, Koutný, Orava, Bezděk Vašíček, Koutný, Orava, Bezděk SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 46.18 4.00
361 Beloš, Kukač, Stach, Trybula Beloš, Kukač, Stach, Trybula SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 190 Novotný, Dočkal, Belfín, Kňáva Novotný, Dočkal, Belfín, Kňáva Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 46.46 3.00
2 337 Šticha, Vach, Velička, Ožana Šticha, Vach, Velička, Ožana Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 46.78 2.00
3 62 Jarošek, Valach, Bébar, Macura Jarošek, Valach, Bébar, Macura Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 47.56 1.00
4 342 Zecha, Záleský, Waloszek, Chmelík Zecha, Záleský, Waloszek, Chmelík Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 51.38
5 147 Bousek, Matocha, Pribula, Szymanik Bousek, Matocha, Pribula, Szymanik TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 51.77
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 253 Plško, Slouka, Kopec, Váverka Plško, Slouka, Kopec, Váverka Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 44.94 7.00
2 272 Bajánaru, Kubičný, Skýpala, Kunetek Bajánaru, Kubičný, Skýpala, Kunetek SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 45.42 6.00
3 91 Dohnal, Grégr, Lenhart, Sadil Dohnal, Grégr, Lenhart, Sadil AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 45.57 5.00
4 96 Janošík, Češla, Štěbra, Vícha Janošík, Češla, Štěbra, Vícha AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 49.32
5 254 Punge, Kouba, Karlík, Kadala Punge, Kouba, Karlík, Kadala Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 50.98
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 194 Dutelly, Sládek, Šalman, Mautner Dutelly, Sládek, Šalman, Mautner Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 44.34 11.00
2 16 Pospíšil, Pospíšil, Pospíšil, Dobeš Pospíšil, Pospíšil, Pospíšil, Dobeš TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 44.48 9.00
3 252 Měřínský, Dluhoš, Drštička, Mališka Měřínský, Dluhoš, Drštička, Mališka Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 44.74 8.00
4 253 Plško, Slouka, Kopec, Váverka Plško, Slouka, Kopec, Váverka Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 44.94 7.00
5 272 Bajánaru, Kubičný, Skýpala, Kunetek Bajánaru, Kubičný, Skýpala, Kunetek SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 45.42 6.00
6 91 Dohnal, Grégr, Lenhart, Sadil Dohnal, Grégr, Lenhart, Sadil AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 45.57 5.00
7 173 Vašíček, Koutný, Orava, Bezděk Vašíček, Koutný, Orava, Bezděk SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 46.18 4.00
8 190 Novotný, Dočkal, Belfín, Kňáva Novotný, Dočkal, Belfín, Kňáva Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 46.46 3.00
9 337 Šticha, Vach, Velička, Ožana Šticha, Vach, Velička, Ožana Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 46.78 2.00
10 62 Jarošek, Valach, Bébar, Macura Jarošek, Valach, Bébar, Macura Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 47.56 1.00
11 96 Janošík, Češla, Štěbra, Vícha Janošík, Češla, Štěbra, Vícha AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 49.32
12 254 Punge, Kouba, Karlík, Kadala Punge, Kouba, Karlík, Kadala Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 50.98
13 342 Zecha, Záleský, Waloszek, Chmelík Zecha, Záleský, Waloszek, Chmelík Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 51.38
14 147 Bousek, Matocha, Pribula, Szymanik Bousek, Matocha, Pribula, Szymanik TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 51.77
361 Beloš, Kukač, Stach, Trybula Beloš, Kukač, Stach, Trybula SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 DNS

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 124 Krchová, Kubicová, Fornůsková, Sklenářová Krchová, Kubicová, Fornůsková, Sklenářová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 49.75 11.00
2 37 Číhalová, Dostálová, Zdražilová, Svobodová Číhalová, Dostálová, Zdražilová, Svobodová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 51.65 9.00
3 6 Dobešová, Kutalová, Pavelková, Gieselová Dobešová, Kutalová, Pavelková, Gieselová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 52.74 8.00
4 104 Urbášková, Červená, Hřebíčková, Dobešová Urbášková, Červená, Hřebíčková, Dobešová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 53.74 6.00
5 218 Jeličová, Schwarzerová, Rýdlová, Soukalová Jeličová, Schwarzerová, Rýdlová, Soukalová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 54.98 5.00
6 166 Bierská, Marszalek, Kramná, Michopulu Bierská, Marszalek, Kramná, Michopulu TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 60.22
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 244 Jarošková, Glučová, Wagnerová, Sikorová Jarošková, Glučová, Wagnerová, Sikorová Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 53.18 7.00
2 229 Sochová, Vančurová, Šebestíková, Žáčková Sochová, Vančurová, Šebestíková, Žáčková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 55.31 4.00
3 33 Podjuklová, Podjuklová, Úlehlová, Kočnarová Podjuklová, Podjuklová, Úlehlová, Kočnarová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 56.61 3.00
4 213 Hajdušková, Hanzelková, Popová, Šenkeříková Hajdušková, Hanzelková, Popová, Šenkeříková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 57.36 2.00
5 99 Jiráčková, Henklová, Klimentová, Grégrová Jiráčková, Henklová, Klimentová, Grégrová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 58.06 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 124 Krchová, Kubicová, Fornůsková, Sklenářová Krchová, Kubicová, Fornůsková, Sklenářová SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 49.75 11.00
2 37 Číhalová, Dostálová, Zdražilová, Svobodová Číhalová, Dostálová, Zdražilová, Svobodová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 51.65 9.00
3 6 Dobešová, Kutalová, Pavelková, Gieselová Dobešová, Kutalová, Pavelková, Gieselová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 52.74 8.00
4 244 Jarošková, Glučová, Wagnerová, Sikorová Jarošková, Glučová, Wagnerová, Sikorová Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 53.18 7.00
5 104 Urbášková, Červená, Hřebíčková, Dobešová Urbášková, Červená, Hřebíčková, Dobešová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 53.74 6.00
6 218 Jeličová, Schwarzerová, Rýdlová, Soukalová Jeličová, Schwarzerová, Rýdlová, Soukalová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 54.98 5.00
7 229 Sochová, Vančurová, Šebestíková, Žáčková Sochová, Vančurová, Šebestíková, Žáčková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 55.31 4.00
8 33 Podjuklová, Podjuklová, Úlehlová, Kočnarová Podjuklová, Podjuklová, Úlehlová, Kočnarová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 56.61 3.00
9 213 Hajdušková, Hanzelková, Popová, Šenkeříková Hajdušková, Hanzelková, Popová, Šenkeříková Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 57.36 2.00
10 99 Jiráčková, Henklová, Klimentová, Grégrová Jiráčková, Henklová, Klimentová, Grégrová AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 58.06 1.00
11 166 Bierská, Marszalek, Kramná, Michopulu Bierská, Marszalek, Kramná, Michopulu TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 60.22

Skok vysoký - Muži

(so, 18.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.611.661.711.761.811.841.871.921.97 Body
1 383 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 17 1.92 ---oo-oox 11.00
2 380 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 3 1.92 ---oxooxooxxx 9.00
3 165 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 14 1.84 -oooxooxxx 8.00
4 185 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 15 1.81 ---oox-xxx 7.00
5 18 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 13 1.81 -oooxoxx 6.00
6 385 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 1.81 -oxooxxoxxx 5.00
7 186 Tomáš MráčekTomáš Mráček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 16 1.76 ---oxxx 4.00
8 94 Jan HolecJan Holec
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
82 1 1.76 --oxoxxx 3.00
9 180 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 12 1.71 -xooxxx 2.00
10= 244 Matěj DluhošMatěj Dluhoš
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 8 1.66 ooxxx 0.50
10= 301 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
89 10 1.66 ooxxx 0.50
12 19 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 4 1.61 xxox-
379 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 2 DNS
337 Jiří ŠtichaJiří Šticha
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
00 9 DNS
147 Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 6 NM xxx
187 Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 11 NM xxx
6 Jan BartoňJan Bartoň
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 7 NM xxxx
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 18.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.361.411.461.511.561.591.621.651.681.711.771.80 Body
1 91 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 8 1.62 ooooxoxooxx 11.00
2 140 Natálie MatuškováNatálie Matušková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 15 1.62 ---oooxxoxxx 9.00
3 16 Michaela VogelováMichaela Vogelová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 10 1.59 -oooxooxxx 8.00
4 136 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 13 1.59 ----xoxoxxx 7.00
5 138 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 11 1.56 --oxooxxx 6.00
6 63 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 16 1.56 ooooxxoxxx 5.00
7= 191 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 12 1.51 --ooxxx 3.00
7= 139 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 14 1.51 ---oxxx 3.00
7= 142 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 2 1.51 -oooxx 3.00
10 64 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 7 1.46 oooxxx 1.00
11= 182 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 6 1.41 oxoxxx
11= 12 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 5 1.41 oxoxxx
211 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 9 DNS
104 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 4 DNS
70 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 3 DNS
123 Nikola GoldováNikola Goldová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 NM xxx
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 18.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.402.602.803.003.203.403.503.603.703.803.904.004.104.20 Body
1 204 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 1 4.10 -------o-o-xoxxoxxx 11.00
2 190 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 16 4.00 -------xo-o-xoxxx 9.00
3 191 Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 15 3.80 -----o-ooxxoxx 8.00
4 73 Jan KrčekJan Krček
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 14 3.60 ---ooxxoooxxx 7.00
5 193 Michal ValentaMichal Valenta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
77 5 3.50 -----oo-xxx 6.00
6 72 Martin CeltaMartin Celta
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 13 3.50 --ooxoxooxxx 5.00
7 13 Jan JílekJan Jílek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
93 3 3.40 ----oxoxx 4.00
8 61 Michal HeczkoMichal Heczko
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
92 12 3.20 -xooooxxx 3.00
9= 404 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 4 3.00 ---oxxx 1.50
9= 19 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 6 3.00 o-ooxxx 1.50
11 185 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 2 3.00 --xooxxx
12 157 Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
59 10 3.00 -ooxxoxxx
13 63 Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 11 2.80 --oxxx
14 75 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
04 8 2.80 xooxoxxx
15= 70 Eric TrynkaEric Trynka
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
04 7 2.40 oxxx
15= 255 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
85 9 2.40 ox-xx
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 18.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.802.002.202.402.602.702.802.903.003.153.253.36 Body
1 191 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 12 3.25 -----o-ooooxxx 11.00
2 99 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
01 11 2.90 ---oooooxxx 9.00
3 106 Taťána DobešováTaťána Dobešová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 10 2.90 ---oooxxoxoxxx 8.00
4 74 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4 2.70 ooxooxoxxoxxx 7.00
5 143 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 2.60 ---xooxxx 6.00
6 105 Eliška HenklováEliška Henklová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 7 2.60 --oxoxxoxxx 5.00
7 181 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5 2.20 xoxooxx-x 4.00
8 246 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 2 2.20 xxooxxoxxx 3.00
9 183 Monika HermanováMonika Hermanová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 1 2.00 xooxxx 2.00
10 248 Adéla MorskáAdéla Morská
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 3 1.80 oxxx 1.00
251 Kateřina SolichováKateřina Solichová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 6 DNS
36 Michaela KasparováMichaela Kasparová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
73 8 NM --xxx
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 18.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 301 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
89 19 6.47 -2.6 m/s 6.38  -2.06.20  -2.16.29  -2.16.386.47  -2.66.39  -2.06.41  -1.9 11.00
2 256 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 18 6.42 -0.3 m/s 3.57  -3.25.96  -2.0x5.96x6.42  -0.36.17  -2.6 9.00
3 369 Dan KovářDan Kovář
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 17 6.31 5.98  -2.0x6.26  -0.66.26x6.31x 8.00
4 378 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 3 6.28 -1.7 m/s xx6.28  -1.76.285.85  -1.2xx 7.00
5 14 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 11 6.16 -1.6 m/s 6.16  -1.65.98  -2.9-6.160.00.00.0 6.00
6 183 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 9 6.14 -0.6 m/s x5.90  -1.86.14  -0.66.14xxx 5.00
7 165 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 15 6.06 -1.8 m/s 5.84  -1.25.69  -2.56.05  -1.16.055.83  -1.16.06  -1.85.86  -2.3 4.00
8 379 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 13 6.06 -1.6 m/s 6.06  -1.6x5.75  -1.76.064.12  -1.4xx 3.00
9 334 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
94 14 5.86 -1.4 m/s 5.83  -1.95.75  -2.55.86  -1.45.860.00.00.0 2.00
10 203 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 16 5.81 -1.1 m/s xx5.81  -1.15.810.00.00.0 1.00
11 278 Petr KunetekPetr Kunetek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 10 5.73 -1.8 m/s x5.73  -1.85.68  -0.85.730.00.00.0
12 373 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 6 5.70 -2.1 m/s 5.70  -2.15.32  -0.45.18  -2.95.700.00.00.0
13 152 Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 7 5.68 -0.4 m/s 5.51  -1.95.68  -0.45.52  -1.05.680.00.00.0
14 381 Jan VicherJan Vicher
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 5.62 -2.1 m/s 5.55  -2.75.62  -2.15.49  -1.85.620.00.00.0
15 204 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 1 5.60 -2.6 m/s 4.70  -2.55.60  -2.65.43  -2.05.600.00.00.0
16 126 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 5 5.60 -0.6 m/s 5.34  -1.75.60  -0.65.35  -1.55.600.00.00.0
17 337 Jiří ŠtichaJiří Šticha
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
00 12 5.17 -0.1 m/s 4.86  -1.1x5.17  -0.15.170.00.00.0
18 196 Martin BelfínMartin Belfín
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
00 4 4.84 -0.3 m/s 4.80  -1.64.84  -0.3x4.840.00.00.0
338 Jiří VachJiří Vach
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
97 8 DNS ---00.00.00.0
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 18.5.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 72 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 17 5.37 -0.5 m/s x5.21  -1.35.27  +1.15.27x5.14  -0.15.37  -0.5 11.00
2 130 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 20 5.35 +0.5 m/s 5.35  +0.55.32  +0.35.08  +0.15.355.24  +1.93.52  -0.65.14  -2.0 9.00
3 138 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 14 5.31 +1.4 m/s 5.10  -0.95.08  -1.45.31  +1.45.315.23  +2.35.16  -0.65.17  -1.4 8.00
4 104 Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 19 5.23 +0.3 m/s 5.09  -1.15.17  +0.15.23  +0.35.235.22  +1.6x4.98  -1.7 7.00
5 139 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 15 5.15 -1.7 m/s 4.75  +0.0x5.15  -1.75.155.02  +1.85.05  +0.2x 6.00
6 127 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 16 5.12 +2.0 m/s 4.93  -0.8x5.12  +2.05.124.87  +0.70.00.0 5.00
7 37 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 9 5.09 +1.9 m/s xx5.09  +1.95.094.74  +0.44.96  +0.94.87  -2.0 4.00
8 140 Natálie MatuškováNatálie Matušková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 11 5.04 +2.0 m/s 4.69  -1.95.00  +1.05.04  +2.05.044.94  +1.7x4.89  -1.5 3.00
9 212 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 18 5.02 +0.3 m/s x4.65  -0.65.02  +0.35.020.00.00.0 2.00
10 144 Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 5.01 +1.6 m/s xx5.01  +1.65.010.00.00.0 1.00
11 65 Alice DrozdováAlice Drozdová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 6 4.97 +1.6 m/s 4.59  -1.54.72  +1.64.97  +1.64.970.00.00.0
12 91 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 12 4.91 +0.1 m/s x4.91  +0.1x4.910.00.00.0
13 215 Julie HendrychováJulie Hendrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 2 4.71 +1.3 m/s 4.61  -1.94.63  +1.84.71  +1.34.710.00.00.0
14 64 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 7 4.63 +0.6 m/s x4.63  +0.6x4.630.00.00.0
15 69 Elena LaitochováElena Laitochová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 5 4.55 -2.4 m/s 4.55  -2.44.53  +1.6x4.550.00.00.0
16 76 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4 4.41 -1.2 m/s 3.89  -1.24.41  -1.24.37  +1.74.410.00.00.0
17 238 Ester VančurováEster Vančurová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 8 4.23 +1.4 m/s x4.22  +1.04.23  +1.44.230.00.00.0
18 145 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 3 4.19 +1.3 m/s 4.12  -2.34.01  +1.84.19  +1.34.190.00.00.0
19 75 Pavlína VašinováPavlína Vašinová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 13 3.48 -1.2 m/s x3.48  -1.2-3.480.00.00.0
211 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 10 NM x--0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 18.5.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 378 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 10 13.56 -1.7 m/s x13.56  -1.711.57  -2.113.56x12.34  -1.20.0 11.00
2 14 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 2 13.00 -1.1 m/s 12.61  -1.113.00  -1.1-13.000.00.00.0 9.00
3 258 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 9 12.58 -0.3 m/s 11.95  -0.812.32  -2.312.36  -2.712.3612.58  -0.3x- 8.00
4 195 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 7 12.41 -4.5 m/s x12.27  -1.511.99  -1.712.2712.34  -1.812.24  -1.012.41  -4.5 7.00
5 165 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 4 12.28 -1.6 m/s 12.06  -1.412.28  -1.611.98  -3.012.2811.96  -1.011.97  -1.2x 6.00
6 180 Zbyněk ČechZbyněk Čech
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
83 5 12.18 -0.3 m/s 11.98  -2.111.81  -1.111.97  -1.911.9812.18  -0.312.12  -1.0x 5.00
7 400 Robin DorotíkRobin Dorotík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 6 12.11 -2.0 m/s 11.80  -0.5x11.71  -2.511.8011.83  -1.012.11  -2.0x 4.00
8 379 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 11.81 -1.3 m/s x11.81  -1.3x11.8111.59  -1.611.56  -1.8x 3.00
404 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 1 DNS ---00.00.00.0
301 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
89 8 DNS ---00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 18.5.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 138 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 13 11.25 -2.0 m/s 10.91  -2.911.18  -1.210.24  -0.811.18x11.05  -1.911.25  -2.0 11.00
2 142 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 9 11.16 -0.8 m/s 10.67  +0.210.70  -1.5x10.7011.16  -0.810.61  -1.410.64  -1.8 9.00
3 63 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 7 11.00 -0.3 m/s xx10.61  -1.910.6111.00  -0.3xx 8.00
4 140 Natálie MatuškováNatálie Matušková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 10.90 -0.6 m/s 10.90  -0.610.41  -1.610.74  -2.410.9010.42  +0.6x10.56  -3.9 7.00
5 134 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 8 10.85 -0.2 m/s 10.40  -1.210.47  -1.9x10.4710.58  +0.010.85  -0.210.72  +0.0 6.00
6 66 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 10 10.81 -2.2 m/s x10.59  -1.810.78  -2.610.78xx10.81  -2.2 5.00
7 147 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 11 10.78 -1.8 m/s 10.77  -0.3-10.78  -1.810.7809.40  +0.810.59  -3.010.66  -2.8 4.00
8 136 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 12 10.75 -3.4 m/s x10.45  +0.010.75  -3.410.75xx10.72  -2.7 3.00
9 144 Nikol KubicováNikol Kubicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1 10.42 -1.5 m/s 10.42  -1.5xx10.420.00.00.0 2.00
10 145 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 5 09.87 -1.2 m/s x09.87  -1.2x09.870.00.00.0 1.00
11 146 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6 09.79 -1.0 m/s xx09.79  -1.009.790.00.00.0
12 12 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 2 09.14 -1.3 m/s 09.09  -0.1x09.14  -1.309.140.00.00.0
139 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 3 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 18.5.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS 232 Pavla SopuchováPavla Sopuchová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 07.61 07.5807.5207.6107.610.00.00.0
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 18.5.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 148 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 1 12.95 x12.9512.0412.9512.06xx 11.00
2 149 Romana GrómanováRomana Grómanová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
84 3 12.21 11.1412.21-12.21--- 9.00
3 150 Lucie KrálováLucie Králová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6 11.86 11.60x10.7411.6011.2811.86x 8.00
4 134 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 11.21 10.2109.8710.0410.2110.3811.21x 7.00
5 154 Karolína SchmidtováKarolína Schmidtová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
98 7 10.43 08.9509.4810.4310.4310.02-- 6.00
6 185 Marie KlanicováMarie Klanicová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
99 14 10.20 09.3909.5209.8409.8410.2009.24x 5.00
MS 233 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 8 09.84 09.8409.7109.4809.840.00.00.0
8 243 Hana HolaňováHana Holaňová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
99 13 09.69 09.0008.4009.6909.69x09.12x 4.00
9 5 Vendula DivišováVendula Divišová