Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Hranice (18. 5. 2019)
skok vysoký - Muži (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 383 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.92 11.00
2 380 Martin TrybulaMartin Trybula 92 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.92 9.00
3 165 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1.84 8.00
skok vysoký - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 91 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1.62 11.00
2 140 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.62 9.00
3 16 Michaela VogelováMichaela Vogelová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1.59 8.00
skok o tyči - Muži (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 204 Lukáš DočkalLukáš Dočkal 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4.10 11.00
2 190 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4.00 9.00
3 191 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.80 8.00
skok o tyči - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 191 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3.25 11.00
2 99 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2.90 9.00
3 106 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2.90 8.00
skok daleký - Muži (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 301 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6.47 11.00
2 256 David SkřečekDavid Skřeček 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6.42 9.00
3 369 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6.31 8.00
skok daleký - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 72 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5.37 11.00
2 130 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.35 9.00
3 138 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.31 8.00
trojskok - Muži (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 378 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13.56 11.00
2 14 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13.00 9.00
3 258 Jonáš VáverkaJonáš Váverka 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.58 8.00
trojskok - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 138 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.25 11.00
2 142 Veronika ZotykováVeronika Zotyková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.16 9.00
3 63 Veronika ČejnováVeronika Čejnová 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.00 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
vrh koulí 4kg - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 148 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.95 11.00
2 149 Romana GrómanováRomana Grómanová 84 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.21 9.00
3 150 Lucie KrálováLucie Králová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.86 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 502 Radim ŠtefekRadim Štefek 75 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 13.31 11.00
2 500 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink 90 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 12.32 9.00
3 242 Adam BubíkAdam Bubík 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.93 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 148 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 42.89 11.00
2 149 Romana GrómanováRomana Grómanová 84 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 37.96 9.00
3 168 Eliška TylšarováEliška Tylšarová 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 27.86 8.00
hod diskem 2kg - Muži (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 500 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink 90 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 39.71 11.00
2 162 Pavel KuklaPavel Kukla 71 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 38.78 9.00
3 332 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík 92 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 38.60 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 149 Romana GrómanováRomana Grómanová 84 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 53.38 11.00
2 5 Vendula DivišováVendula Divišová 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 37.44 9.00
3 148 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 35.82 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 502 Radim ŠtefekRadim Štefek 75 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 42.99 11.00
2 162 Pavel KuklaPavel Kukla 71 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 39.93 9.00
3 171 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta 62 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 38.44 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 150 Lucie KrálováLucie Králová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 39.86 11.00
2 243 Hana HolaňováHana Holaňová 99 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 33.55 9.00
3 235 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 32.28 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (sobota, 18.5.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 13 Jan JílekJan Jílek 93 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 52.75 11.00
2 Lukáš SvozilLukáš Svozil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 51.19 9.00
3 94 Jan HolecJan Holec 82 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 49.45 8.00