Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Hranice (18. 5. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Patalová, Gabriela 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 31,00
2 Brzyszkowská, Katrin 03 SSK Vítkovice, z.s. 30,00
3 Grómanová, Romana 84 SSK Vítkovice, z.s. 29,00
4 Štefek, Radim 75 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 26,00
5 Kyzlink, Rostislav 90 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 26,00
6 Kukla, Pavel 71 SK Hranice, z.s. 25,00
7 Krupicová, Lucie 01 SSK Vítkovice, z.s. 25,00
8 Králová, Lucie 02 SSK Vítkovice, z.s. 24,00
9 Schwarzerová, Mia 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 22,00
10 Pospíšil, Kryštof 00 TJ Šumperk, z.s. 22,00
11 Pospíšil, Ondřej 99 TJ Šumperk, z.s. 22,00
12 Höfrová, Lucie 01 SSK Vítkovice, z.s. 21,00
13 Luzarová, Adéla 01 SSK Vítkovice, z.s. 21,00
14 Koutný, Ladislav 99 SK Hranice, z.s. 20,50
15 Jílek, Jan 93 TJ Šumperk, z.s. 20,00
16 Fornůsková, Adriana 02 SSK Vítkovice, z.s. 20,00
17 Kovář, Dan 02 SSK Vítkovice, z.s. 19,00
18 Matušková, Natálie 01 SSK Vítkovice, z.s. 19,00
19 Odvářka, Jiří 96 Atletický klub Prostějov, z. s. 19,00
20 Ožana, Lukáš 97 Atletický klub Havířov, z.s. 19,00
21 Klanicová, Marie 99 SKM Valašské Meziříčí 19,00
22 Orava, Adam 98 SK Hranice, z.s. 18,00
23 Stach, Tomáš 01 SSK Vítkovice, z.s. 18,00
24 Divišová, Vendula 02 TJ Šumperk, z.s. 17,00
25 Holec, Jan 82 AK Šternberk z.s. 17,00
26 Dostálová, Adéla 03 SK Hranice, z.s. 17,00
27 Paťavová, Natálie 03 SKM Valašské Meziříčí 17,00
28 Hřebíčková, Ludmila 03 AK Šternberk z.s. 17,00
29 Krchová, Alžběta 03 SSK Vítkovice, z.s. 16,00
30 Úlehlová, Klára 82 SK Hranice, z.s. 16,00
31 Kolomazník, Pavel 73 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 16,00
32 Šalman, Jan 03 Atletický klub Olomouc z.s. 16,00
33 Korgerová, Kateřina 01 TJ Šumperk, z.s. 16,00
34 Kňáva, Maxim 01 Atletický klub Olomouc z.s. 16,00
35 Chmelík, Tomáš 92 Atletický klub Havířov, z.s. 16,00
36 Pospíšil, Štěpán 01 TJ Šumperk, z.s. 15,00
37 Beloš, Adam 98 SSK Vítkovice, z.s. 15,00
38 Vojtek, Jan 99 SSK Vítkovice, z.s. 15,00
39 Bubík, Adam 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 15,00
40 Hanzelková, Viktorie 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 15,00
41 Jiráčková, Veronika 01 AK Šternberk z.s. 15,00
42 Dvorská, Nikola 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 14,00
43 Zedníček, Jiří 01 SSK Vítkovice, z.s. 14,00
44 Sklenářová, Tereza 03 SSK Vítkovice, z.s. 14,00
45 Bubíková, Kateřina 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 14,00
46 Linhart, Matěj 94 Atletický klub Havířov, z.s. 14,00
47 Waloszek, Václav 99 Atletický klub Havířov, z.s. 13,00
48 Jarošek, Michal 96 Atletický klub Bohumín, z.s. 13,00
49 Holaňová, Hana 99 Atletický klub Bohumín, z.s. 13,00
50 Bierská, Johana 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. 13,00
51 Urbášková, Elena 03 AK Šternberk z.s. 13,00
52 Čejnová, Veronika 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 13,00
53 Horová, Anna Kateřina 01 TJ Šumperk, z.s. 13,00
54 Grégr, Jakub 02 AK Šternberk z.s. 13,00
55 Hedrich, Tomáš 89 Atletika Zábřeh, z. s. 12,50
56 Dočkal, Tomáš 97 Atletický klub Olomouc z.s. 12,00
57 Szymanik, Adam 96 TJ Jäkl Karviná, z. s. 12,00
58 Skřeček, David 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 12,00
59 Dobešová, Taťána 02 AK Šternberk z.s. 12,00
60 Zotyková, Veronika 00 SSK Vítkovice, z.s. 12,00
61 Skýpala, Tobiáš 01 SKM Valašské Meziříčí 12,00
62 Valach, Václav 01 Atletický klub Bohumín, z.s. 11,00
63 Zemánek, Vojtěch 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11,00
64 Váverka, Jonáš 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 11,00
65 Hlavačka, Thomas 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11,00
66 Gieselová, Iva 04 TJ Šumperk, z.s. 11,00
67 Černocká, Kateřina 05 AK Šternberk z.s. 11,00
68 Klimentová, Ema 05 AK Šternberk z.s. 11,00
69 Kolář, Rostislav 87 SK Hranice, z.s. 11,00
70 Dočkal, Lukáš 92 Atletický klub Olomouc z.s. 11,00
71 Schmidtová, Karolína 98 TJ Jäkl Karviná, z. s. 10,00
72 Golasovská, Lucie 04 SKM Valašské Meziříčí 10,00
73 Svobodová, Veronika 03 SK Hranice, z.s. 10,00
74 Dobeš, Vojtěch 01 TJ Šumperk, z.s. 10,00
75 Kraus, Pavel 00 SSK Vítkovice, z.s. 9,00
76 Svozil, Lukáš 00 Atletický klub Olomouc z.s. 9,00
77 Drštička, David 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 9,00
78 Legerská, Adéla 01 SSK Vítkovice, z.s. 9,00
79 Zajíček, Adam 03 SSK Vítkovice, z.s. 9,00
80 Šenková, Zuzana 02 SSK Vítkovice, z.s. 9,00
81 Malčíková, Hedvika 02 SSK Vítkovice, z.s. 9,00
82 Novotný, Jiří 03 Atletický klub Olomouc z.s. 9,00
83 Wagnerová, Karolína 02 Atletický klub Bohumín, z.s. 9,00
84 Budík, Martin 87 SSK Vítkovice, z.s. 9,00
85 Čech, Zbyněk 83 SK Hranice, z.s. 9,00
86 Havránek, Petr 84 SK Hranice, z.s. 9,00
87 Podoba, Tomáš 82 Atletický klub Olomouc z.s. 9,00
88 Košáková, Kristýna 95 AK Šternberk z.s. 9,00
89 Trybula, Martin 92 SSK Vítkovice, z.s. 9,00
90 Záleský, Stanislav 87 Atletický klub Havířov, z.s. 9,00
91 Vojtáš, Nikolas 00 SSK Vítkovice, z.s. 9,00
92 Quittová, Lenka 74 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 8,00
93 Heczko, Michal 92 Atletický klub Bohumín, z.s. 8,00
94 Kostecký, Jan 91 TJ Šumperk, z.s. 8,00
95 Podjuklová, Iva 74 SK Hranice, z.s. 8,00
96 Tylšarová, Eliška 04 TJ Jäkl Karviná, z. s. 8,00
97 Šebestíková, Sára 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 8,00
98 Šebesta, Zbyněk 62 SK Hranice, z.s. 8,00
99 Zedník, Jiří 03 Atletický klub Olomouc z.s. 8,00
100 Žáčková, Vendula 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 8,00
101 Červená, Michaela 03 AK Šternberk z.s. 8,00
102 Stankov, Patrik 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8,00
103 Vogelová, Michaela 02 TJ Šumperk, z.s. 8,00
104 Dutelly, Justin 01 Atletický klub Olomouc z.s. 7,50
105 Zdražilová, Adéla 00 SK Hranice, z.s. 7,00
106 Válková, Tereza 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 7,00
107 Kociánová, Vendula 04 SKM Valašské Meziříčí 7,00
108 Hendrychová, Julie 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 7,00
109 Jeličová, Sabina 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 7,00
110 Krček, Jan 05 Atletický klub Bohumín, z.s. 7,00
111 Šenkeříková, Simona 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 7,00
112 Zahraj, Krystian 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. 7,00
113 Kraussová, Dominika 98 SSK Vítkovice, z.s. 7,00
114 Kunetek, Petr 01 SKM Valašské Meziříčí 6,00
115 Kalafutová, Lucie 83 SKM Valašské Meziříčí 6,00
116 Broda, Michal 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. 6,00
117 Valenta, Michal 77 Atletický klub Olomouc z.s. 6,00
118 Tretera, Marek 80 SKM Valašské Meziříčí 6,00
119 Dobešová, Klára 04 TJ Šumperk, z.s. 6,00
120 Balabánová, Helena 03 SSK Vítkovice, z.s. 6,00
121 Němcová, Kateřina 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. 6,00
122 Jedličková, Aneta 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 6,00
123 Staś, Ondřej 03 SSK Vítkovice, z.s. 6,00
124 Vajda, Lukáš 03 TJ Šumperk, z.s. 6,00
125 Lisník, Petr 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5,50
126 Baštýř, Karel 01 Atletický klub Bohumín, z.s. 5,00
127 Lučan, Patrik 01 SSK Vítkovice, z.s. 5,00
128 Sládek, Kryštof 03 Atletický klub Olomouc z.s. 5,00
129 Henklová, Eliška 02 AK Šternberk z.s. 5,00
130 Sikorová, Natálie 01 Atletický klub Bohumín, z.s. 5,00
131 Zlatohlávková, Eliška 01 SSK Vítkovice, z.s. 5,00
132 Pokorná, Barbora 02 SSK Vítkovice, z.s. 5,00
133 Celta, Martin 02 Atletický klub Bohumín, z.s. 5,00
134 Podjuklová, Kristýna 03 SK Hranice, z.s. 5,00
135 Máchová, Ivana 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5,00
136 Procházka, Marek 74 TJ Šumperk, z.s. 5,00
137 Vanduchová, Hana 97 SKM Valašské Meziříčí 5,00
138 Šimlovičová, Mária 99 SSK Vítkovice, z.s. 5,00
139 Vašíček, Tomáš 94 SK Hranice, z.s. 5,00
140 Mališka, Rostislav 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 5,00
141 Vykydal, Tomáš 81 TJ Šumperk, z.s. 4,50
142 Khýr, Bronislav 75 Atletický klub Prostějov, z. s. 4,00
143 Svobodová, Jitka 84 SK Hranice, z.s. 4,00
144 Pumprlová, Zuzana 60 TJ Šumperk, z.s. 4,00
145 Feilhauerová, Ema 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4,00
146 Rýdlová, Ivana 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4,00
147 Číhalová, Julie 04 SK Hranice, z.s. 4,00
148 Slouka, Robin 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 4,00
149 Duchovný, Jakub 03 SSK Vítkovice, z.s. 4,00
150 Dorotík, Robin 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4,00
151 Hroch, Michal 03 Atletický klub Olomouc z.s. 4,00
152 Velička, Jan 01 Atletický klub Havířov, z.s. 4,00
153 Vávra, Vojtěch 98 SK Hranice, z.s. 4,00
154 Mráček, Tomáš 95 Atletický klub Olomouc z.s. 4,00
155 Raška, Daniel 96 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4,00
156 Svoboda, Dalibor 89 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 4,00
157 Indruchová, Tereza 99 SK Hranice, z.s. 4,00
158 Slobodová, Zuzana 05 SK Hranice, z.s. 3,00
159 Delibašić, Almedin 80 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 3,00
160 Kostecký, Tomáš 97 TJ Šumperk, z.s. 3,00
161 Zecha, Vojtěch 01 Atletický klub Havířov, z.s. 3,00
162 Kubicová, Nikol 01 SSK Vítkovice, z.s. 3,00
163 Ristovský, Jan 00 TJ Šumperk, z.s. 3,00
164 Sopuchová, Pavla 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 3,00
165 Michopulu, Nelly 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. 3,00
166 Kotůlková, Hana 03 SKM Valašské Meziříčí 3,00
167 Klotková, Karolína 05 Atletický klub Bohumín, z.s. 3,00
168 Hrabec, Jan 65 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3,00
169 Říhošek, Aleš 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 3,00
170 Grégrová, Tereza 04 AK Šternberk z.s. 2,00
171 Hermanová, Monika 03 SKM Valašské Meziříčí 2,00
172 Valentová, Eliška 03 TJ Šumperk, z.s. 2,00
173 Hajdušková, Veronika 00 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 2,00
174 Pastor, Patrik 01 SSK Vítkovice, z.s. 2,00
175 Šindelková, Dominika 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 2,00
176 Bernard, Mikuláš 98 TJ Šumperk, z.s. 2,00
177 Matocha, Silvestr 89 TJ Jäkl Karviná, z. s. 2,00
178 Polášek, Vít 94 Atletický klub Havířov, z.s. 2,00
179 Szymanik, Filip 94 TJ Jäkl Karviná, z. s. 1,00
180 Skřivánek, Petr 94 SK Hranice, z.s. 1,00
181 Mautner, Jan 01 Atletický klub Olomouc z.s. 1,00
182 Marešová, Natalie 02 SSK Vítkovice, z.s. 1,00
183 Popová, Lucie 02 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 1,00
184 Šotková, Krystyna 01 Atletický klub Bohumín, z.s. 1,00
185 Lenhart, Ondřej 02 AK Šternberk z.s. 1,00
186 Morská, Adéla 03 Atletický klub Bohumín, z.s. 1,00
187 Lisák, Tomáš 03 SSK Vítkovice, z.s. 1,00
188 Jusková, Petra 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1,00
189 Dohnalová, Hana 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1,00
190 Vyhňáková, Nikola 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1,00
191 Laitochová, Elena 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1,00
192 Dluhoš, Matěj 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 0,50