Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Hranice (18. 5. 2019)

skok o tyči - Muži

(so, 18.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.402.602.803.003.203.403.503.603.703.803.904.004.104.20 Body
1 204 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 1 4.10 -------o-o-xoxxoxxx 11.00
2 190 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 16 4.00 -------xo-o-xoxxx 9.00
3 191 Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 15 3.80 -----o-ooxxoxx 8.00
4 73 Jan KrčekJan Krček
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 14 3.60 ---ooxxoooxxx 7.00
5 193 Michal ValentaMichal Valenta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
77 5 3.50 -----oo-xxx 6.00
6 72 Martin CeltaMartin Celta
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 13 3.50 --ooxoxooxxx 5.00
7 13 Jan JílekJan Jílek
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
93 3 3.40 ----oxoxx 4.00
8 61 Michal HeczkoMichal Heczko
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
92 12 3.20 -xooooxxx 3.00
9= 404 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 4 3.00 ---oxxx 1.50
9= 19 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 6 3.00 o-ooxxx 1.50
11 185 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 2 3.00 --xooxxx
12 157 Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
59 10 3.00 -ooxxoxxx
13 63 Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 11 2.80 --oxxx
14 75 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
04 8 2.80 xooxoxxx
15= 70 Eric TrynkaEric Trynka
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
04 7 2.40 oxxx
15= 255 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
85 9 2.40 ox-xx
Celkem 16 závodníků

skok o tyči - Ženy

(so, 18.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.802.002.202.402.602.702.802.903.003.153.253.36 Body
1 191 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 12 3.25 -----o-ooooxxx 11.00
2 99 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
01 11 2.90 ---oooooxxx 9.00
3 106 Taťána DobešováTaťána Dobešová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 10 2.90 ---oooxxoxoxxx 8.00
4 74 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4 2.70 ooxooxoxxoxxx 7.00
5 143 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 2.60 ---xooxxx 6.00
6 105 Eliška HenklováEliška Henklová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 7 2.60 --oxoxxoxxx 5.00
7 181 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5 2.20 xoxooxx-x 4.00
8 246 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 2 2.20 xxooxxoxxx 3.00
9 183 Monika HermanováMonika Hermanová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 1 2.00 xooxxx 2.00
10 248 Adéla MorskáAdéla Morská
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 3 1.80 oxxx 1.00
251 Kateřina SolichováKateřina Solichová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 6 DNS
36 Michaela KasparováMichaela Kasparová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
73 8 NM --xxx
Celkem 12 závodníků