výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Olomouc (8. 6. 2019)

Trojskok - Muži

(so, 8.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 377 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 13 13.63 +3.4 m/s 12.14 +1.4 m/s 12.14  +1.413.50  +3.113.37  +2.413.5013.47  +3.313.63  +3.4 +2.9 11.00
MS Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 12 13.58 +1.4 m/s 13.58  +1.413.43  +2.813.54  +2.113.580.00.00.0
3 385 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 13.44 +3.0 m/s 13.10 +1.6 m/s 12.72  +3.112.60  +0.913.16  +2.613.1613.10  +1.613.02  +2.613.44  +3.0 9.00
4 3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 11 13.24 +2.6 m/s 12.98 +2.0 m/s 12.98  +2.013.24  +2.6-13.24--- 8.00
5 380 Martin TrybulaMartin Trybula
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
92 2 12.34 +3.1 m/s 12.17  +4.312.34  +3.112.08  +4.412.34 +1.4-- 7.00
6 195 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 10 12.30 +1.7 m/s 12.14  +1.512.27  +1.212.30  +1.712.30--- 6.00
7 378 Ondřej StaśOndřej Staś
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 7 12.18 +5.4 m/s 11.89 +1.2 m/s 11.97  +3.211.89  +1.211.81  +3.411.9712.18  +5.412.01  +4.412.16  +2.2 5.00
8 32 Robin DorotíkRobin Dorotík
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 8 11.88 +3.8 m/s 11.79 +1.8 m/s 11.71  +1.811.79  +1.811.32  +1.911.7911.73  +1.511.88  +3.8 +4.0 4.00
9 44 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 1 11.88 +1.6 m/s 11.52  +2.911.88  +1.6 +2.911.88 +2.0 +2.311.72  +2.6 3.00
10 337 Jiří ŠtichaJiří Šticha
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
00 6 11.60 +2.9 m/s 11.20  +2.711.17  +2.111.60  +2.911.600.00.00.0 2.00
11 101 Martin VíchaMartin Vícha
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
90 3 11.50 +2.4 m/s  +2.311.50  +2.4 +4.211.500.00.00.0 1.00
165 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 9 NM  +2.3 +1.9 +1.40.00.00.00.0
123 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 4 NM  +5.6 +3.8 +2.30.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

Trojskok - Ženy

(so, 8.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 141 Tereza VlčkováTereza Vlčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1 11.35 +4.5 m/s 11.02  +4.010.58  +2.511.35  +4.511.35x10.87  +2.211.14  +2.1 11.00
2 134 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 6 10.89 +2.0 m/s 10.86  +4.510.89  +2.009.76  +3.910.8909.14  +3.510.86  +3.9 +0.9 9.00
3 147 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 10 10.87 +1.5 m/s  +5.210.76  +4.210.87  +1.510.8710.58  +2.510.78  +1.010.69  +1.8 8.00
4 142 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 9 10.69 +4.1 m/s  +4.410.52  +3.509.42  +2.710.5210.69  +4.110.57  +3.8 +3.1 7.00
5 140 Natálie MatuškováNatálie Matušková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 7 10.66 +2.3 m/s 10.26  +3.710.58  +3.110.66  +2.310.66 +3.810.37  +3.410.42  +3.2 6.00
MS 127 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 3 10.39 +2.4 m/s  +3.910.39  +2.4 +2.910.3910.05  +2.2 +2.3 +3.4
7 146 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 10.03 +2.4 m/s  +2.9 +4.110.03  +2.410.0309.73  +2.2 +5.3 +2.7 5.00
8 145 Natalie MarešováNatalie Marešová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 2 09.86 +1.3 m/s  +4.3 +2.6 +2.90.009.69  +2.209.86  +1.309.69  +2.5 4.00
71 Helena TomkováHelena Tomková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
92 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
136 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 5 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 10 závodníků