výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Olomouc (8. 6. 2019)

Skok o tyči - Muži

(so, 8.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.402.602.803.003.203.303.403.503.603.703.803.904.004.154.254.35 Body
1 204 Lukáš DočkalLukáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 14 4.15 ---------oxxo-xoxxo-xxx 11.00
2 193 Michal ValentaMichal Valenta
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
77 11 3.70 ------oxoxoxxox 9.00
3 192 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 12 3.60 ---oooxoooxxx 8.00
4 9 Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 7 3.60 ---o--xxo-xo 7.00
5 72 Martin CeltaMartin Celta
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 10 3.40 ---ooooxxx 6.00
6 61 Michal HeczkoMichal Heczko
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
92 9 3.30 ---oooxxx 5.00
7 188 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 8 3.00 --ooxxx 4.00
8 186 Tomáš MráčekTomáš Mráček
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
95 2 3.00 oooxoxxx 3.00
9 157 Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
59 5 2.80 -ooxxx 2.00
10 44 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 6 2.80 xoooxxx 1.00
191 Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 13 DNS
5 Vladimír SchertlerVladimír Schertler
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 3 NM ------------xxx
70 Eric TrynkaEric Trynka
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
04 4 NM xxx
96 Ondřej MondekOndřej Mondek
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 1 NM x
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(so, 8.6.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.902.102.302.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.81 Body
MS Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
99 16 3.70 -----------ooooxxoxxx
2 99 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
01 12 3.40 ------o-oooxoxoxxx 11.00
MS Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
04 14 3.40 -----------xoxxox-xx
4 191 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 13 3.30 -----oo-ooxooxxx 9.00
5 218 Sabina JeličováSabina Jeličová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 9 2.90 -----ooxoxxx 8.00
6 72 Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 7 2.80 -oooooxoxxx 7.00
7 182 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 10 2.80 --oooxoxoxxx 6.00
8 246 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 5 2.50 ooooxxx 5.00
9 104 Eliška HenklováEliška Henklová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 6 2.50 --xxoxxoxxx 4.00
10 188 Adéla ŠmelcerováAdéla Šmelcerová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 2 2.30 xoooxxx 3.00
11 193 Monika HermanováMonika Hermanová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 4 1.90 oxxx 2.00
93 Taťána DobešováTaťána Dobešová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
02 11 DNS
181 Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 3 DNS
36 Michaela KasparováMichaela Kasparová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
73 1 NM ----xxx
143 Helena BalabánováHelena Balabánová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 8 NM ----------xxx
Petra PicmausováPetra Picmausová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 15 NM --xxx
Poznámky/pokusy:
" závodnice Picmausová Petra z SSK Vítkovice - zraněna, ošetřena a odeslána do nemocnice
Celkem 16 závodníků