výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Olomouc (8. 6. 2019)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 55.86 11.00
2 213 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 57.83 8.00
3 161 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 58.47 6.00
4 272 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 58.81 4.00
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 251 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 58.38 7.00
2 294 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 58.57 5.00
3 124 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 60.39 3.00
4 249 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 60.40 2.00
5 255 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 61.15 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 14:30) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 364 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 57.34 9.00
2 339 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 63.96
259 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 55.86 11.00
2 364 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 57.34 9.00
3 213 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 57.83 8.00
4 251 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 58.38 7.00
5 161 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 58.47 6.00
6 294 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 58.57 5.00
7 272 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 58.81 4.00
8 124 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 60.39 3.00
9 249 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 60.40 2.00
10 255 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 61.15 1.00
11 339 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 63.96
2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
259 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 67.73
2 43 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 68.57 11.00
3 6 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 70.10 9.00
4 42 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 72.12 7.00
5 241 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 74.65 6.00
6 214 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 75.38 5.00
7 166 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 77.70 4.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:15) official Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 70.82 8.00
2 92 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 80.00 3.00
3 137 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 82.29 2.00
4 160 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 83.65 1.00
MS Edita PiprekováEdita Pipreková 03 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 88.19
99 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Katrin SásováKatrin Sásová 98 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 67.73
2 43 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 68.57 11.00
3 6 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 70.10 9.00
4 7 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 70.82 8.00
5 42 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 72.12 7.00
6 241 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 74.65 6.00
7 214 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 75.38 5.00
8 166 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 77.70 4.00
9 92 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 80.00 3.00
10 137 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 82.29 2.00
11 160 Eliška MarszalekEliška Marszalek 02 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 83.65 1.00
12 Edita PiprekováEdita Pipreková 03 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 88.19
99 Veronika JiráčkováVeronika Jiráčková 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 DNS