Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Olomouc (8. 6. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 15:00) official Vítr: +2.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.07
2 361 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.36 11.00
3 369 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.42 9.00
4 2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 22.61 8.00
5 194 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.95 7.00
6 62 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 24.20
67 Jakub KozubekJakub Kozubek 99 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 15:00) official Vítr: +2.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.10 6.00
2 174 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 23.18 5.00
3 272 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 23.51 2.00
4 371 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.57
5 251 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 24.70
249 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 DNS
252 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 15:00) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 382 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.28 4.00
2 383 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.41 3.00
3 33 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 23.56 1.00
4 91 Petr ČešlaPetr Češla 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 24.26
5 151 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 24.37
242 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNS
255 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 8.6.2019 - 15:00) official Vítr: +2.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 173 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 23.64
2 6 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 24.27
3 217 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 24.41
4 338 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 24.54
5 370 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.08
259 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 8.6.2019 - 15:00) official Vítr: +3.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 375 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.34
2 365 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.87
3 8 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 25.52
4 31 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 25.54
5 46 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 26.08
6 1 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 26.55
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 22.07
2 361 Adam BelošAdam Beloš 98 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 22.36 11.00
3 369 Dan KovářDan Kovář 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 22.42 9.00
4 2 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 22.61 8.00
5 194 Justin DutellyJustin Dutelly 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 22.95 7.00
6 182 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 23.10 6.00
7 174 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 23.18 5.00
8 382 Jan VicherJan Vicher 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.28 4.00
9 383 Nicolas VojtášNicolas Vojtáš 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 23.41 3.00
10 272 Marius-Andrei BajánaruMarius-Andrei Bajánaru 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 23.51 2.00
11 33 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 23.56 1.00
12 371 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 23.57
13 173 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 23.64
14 62 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 24.20
15 91 Petr ČešlaPetr Češla 01 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 24.26
16 6 David StaněkDavid Staněk 02 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 24.27
17 375 Jan PorubaJan Poruba 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 24.34
18 151 Lubomír BezděkLubomír Bezděk 02 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 24.37
19 217 Jakub NezvalJakub Nezval 01 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 24.41
20 338 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 24.54
21 251 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 24.70
22 365 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.87
23 370 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.08
24 8 Radim VavříkRadim Vavřík 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 25.52
25 31 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 25.54
26 46 Lukáš KvakLukáš Kvak 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 26.08
27 1 Tomáš BartošTomáš Bartoš 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 26.55
67 Jakub KozubekJakub Kozubek 99 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 DNS
249 Adam KopecAdam Kopec 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 8 DNS
252 Petr MěřínskýPetr Měřínský 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 DNS
242 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 DNS
255 Robin SloukaRobin Slouka 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 DNS
259 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 DNS

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: +2.1 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 69 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.40 11.00
2 121 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.50 8.00
3 124 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.03 7.00
4 228 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 26.31 6.00
5 130 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.72 5.00
6 8 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 26.84 4.00
7 212 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 27.14 3.00
8 191 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 27.27 2.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: +2.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 12 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 27.30 1.00
2 64 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 27.30
3 250 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 27.51
4 226 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 27.66
5 62 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 27.71
6 5 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 28.44
7 186 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 28.64
8 224 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 29.79
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 8.6.2019 - 14:45) official Vítr: +0.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 24.87
MS Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.15
3 122 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.46 9.00
MS Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 26.86
MS Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 29.40
6 213 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 29.97
MS Elena PiprekováElena Pipreková 03 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 31.15
Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 24.87
2 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 25.15
3 69 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 25.40 11.00
4 122 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 25.46 9.00
5 121 Adriana FornůskováAdriana Fornůsková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.50 8.00
6 124 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 26.03 7.00
7 228 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 26.31 6.00
8 130 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 26.72 5.00
9 8 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 26.84 4.00
10 Lucie PiskováLucie Pisková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 8 26.86
11 212 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 27.14 3.00
12 191 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 8 27.27 2.00
13 12 Marie SchubertováMarie Schubertová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 27.30 1.00
13 64 Nikola DvorskáNikola Dvorská 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 27.30
15 250 Natálie SikorováNatálie Sikorová 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 27.51
16 226 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 27.66
17 62 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 27.71
18 5 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 28.44
19 186 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 28.64
20 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 29.40
21 224 Lucie PopováLucie Popová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 29.79
22 213 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 29.97
23 Elena PiprekováElena Pipreková 03 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 4 31.15
Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1 DNS