Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Šumperk (22. 6. 2019)

trojskok - Muži

(so, 22.6.2019 - 13:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 3 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 13.96 +1.9 m/s 13.59  +2.013.57  +0.1x13.5913.48  +1.1-13.96  +1.9 11.00
2 385 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 13.10 +2.4 m/s 12.90 +0.9 m/s 12.54  +1.913.10  +2.412.73  +0.013.1011.42  +1.312.90  +0.9x 9.00
3 305 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
89 12.58 +0.7 m/s 12.34  +1.212.14  +0.012.32  +1.012.3412.37  +0.211.60  +2.212.58  +0.7 8.00
4 195 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 12.57 +1.0 m/s 12.57  +1.0xx12.570.00.00.0 7.00
5 165 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 12.36 +0.6 m/s 11.93  +0.011.97  +0.412.17  +2.112.1712.04  +0.712.31  +2.212.36  +0.6 6.00
6 258 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 12.31 +1.1 m/s x12.19  +0.012.31  +1.112.310.00.00.0 5.00
7 123 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 11.56 +1.4 m/s 11.56  +1.4xx11.560.00.00.0 4.00
343 Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
97 DNS xxx0.00.00.00.0
344 Lukáš MizerákLukáš Mizerák
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
81 DNS xxx0.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

trojskok - Ženy

(so, 22.6.2019 - 12:35) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 207 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 11.39 +1.6 m/s 10.76  +2.310.71  +2.011.16  +1.111.16xx11.39  +1.6 11.00
2 138 Lucie KrupicováLucie Krupicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 11.17 +1.5 m/s 10.56  +0.810.94  +1.410.80  +0.010.9410.76  +0.311.13  +0.211.17  +1.5 9.00
3 139 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 11.16 +1.4 m/s x10.72  +1.611.05  +0.011.0510.88  +0.711.01  +0.311.16  +1.4 8.00
4 64 Nikola DvorskáNikola Dvorská
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 11.15 +1.6 m/s 10.91  +1.709.77  +1.310.70  +2.110.9110.80  +0.4x11.15  +1.6 7.00
5 142 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 11.12 -0.2 m/s xx11.01  +0.311.0111.12  -0.2x10.95  +1.2 6.00
6 147 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 10.96 +2.3 m/s 10.82 +1.6 m/s 10.66  +3.110.58  +2.410.82  +1.610.8210.78  +0.810.81  +0.410.96  +2.3 5.00
7 140 Natálie MatuškováNatálie Matušková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 10.85 +1.6 m/s 10.31  +2.410.35  +2.210.69  +1.410.6909.56  +1.110.85  +1.610.70  +1.4 4.00
8 134 Lucie HöfrováLucie Höfrová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 10.70 +0.6 m/s x10.70  +0.6x10.70x10.43  +1.3x 3.00
9 66 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 10.47 +2.6 m/s 10.22 +0.8 m/s 10.47  +2.610.22  +0.8-10.470.00.00.0 2.00
10 126 Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 10.07 +2.0 m/s 10.07  +2.0xx10.070.00.00.0 1.00
11 16 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 09.34 +1.3 m/s 09.34  +1.309.14  +2.208.84  +0.809.340.00.00.0
Celkem 11 závodníků