výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Šumperk (22. 6. 2019)

Skok vysoký - Muži

(so, 22.6.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.541.591.641.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.982.002.02 Body
1 22 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 2.00 ---ooooooxxoxooxxo-oxxx 11.00
2 377 Jan VojtekJan Vojtek
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
99 1.96 --------o-xooxo-x-xx 9.00
MS Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 1.90 ------oooooxxx
4 385 Jiří ZedníčekJiří Zedníček
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1.84 ---oooxxooxoxxx 8.00
5 165 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 1.84 --xooooxooxxo 7.00
6 204 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
97 1.78 ------oxxx 6.00
7 17 Radek PumprlaRadek Pumprla
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
95 1.78 --oxxooxoxxoxxx 5.00
8 188 Samuel DudaSamuel Duda
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.75 oooxxoxooxxx 4.00
9 242 Matěj DluhošMatěj Dluhoš
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
99 1.72 -oooxoxxx 3.00
10 279 Jakub KubičnýJakub Kubičný
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
95 1.69 ooooxxx 2.00
11 220 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
96 1.69 oxoooxxx 1.00
12 305 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
89 1.69 oooxoxxx
13 187 Miloš PallaMiloš Palla
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.69 -oxoxoxxx
14 123 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 1.64 -oxxoxxx
15 147 Martin BousekMartin Bousek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
05 1.54 xoxxx
343 Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
97 DNS
94 Jan HolecJan Holec
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
82 NM ----x-xxx
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(so, 22.6.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.341.391.441.491.521.551.581.611.641.67 Body
1 141 Tereza VlčkováTereza Vlčková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 1.61 --oooxxoxoxxx 11.00
2= 140 Natálie MatuškováNatálie Matušková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 1.61 ---oxoooxxoxxx 8.50
2= 66 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 1.61 ----oxooxxoxxx 8.50
4 201 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 1.58 ---oxooxxoxxx 7.00
5 17 Natálie ČmakalováNatálie Čmakalová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 1.52 ooxoxoxxoxxx 6.00
6= 142 Veronika ZotykováVeronika Zotyková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
00 1.44 oooxxx 4.50
6= 16 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 1.44 --oxxx 4.50
8 15 Barbora BílkováBarbora Bílková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 1.34 oxxx 3.00
133 Lucie PiskováLucie Pisková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 DNS
123 Nikola GoldováNikola Goldová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 NM xxx
Celkem 10 závodníků