Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Ostrava (25. 8. 2019)
100 m - Muži (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 173 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 940928 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11.31 11.00
2 252 Petr MěřínskýPetr Měřínský 990105 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.46 9.00
3 242 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 991118 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 11.48 8.00
100 m - Muži (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 211 Milan ŘedinaMilan Ředina 711015 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 12.87
3 147 Martin BousekMartin Bousek 051011 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 14.62
100 m - Muži (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 283 Petr KunetekPetr Kunetek 010715 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.51 4.00
2 183 Kryštof SládekKryštof Sládek 030121 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11.70 3.00
3 225 Jan VařekaJan Vařeka 991001 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11.77 2.00
100 m - Ženy (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 218 Sabina JeličováSabina Jeličová 030605 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 13.32 4.00
2 37 Julie ČíhalováJulie Číhalová 040306 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 13.85 3.00
3 9 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 040623 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 13.99 2.00
100 m - Ženy (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 122 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 031126 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.52 11.00
2 69 Gabriela PatalováGabriela Patalová 030516 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 12.74 9.00
3 43 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 001223 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 12.80 8.00
800 m - Ženy (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 39 Adéla DostálováAdéla Dostálová 030213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:26.43 11.00
2 100 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 031118 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:26.45 9.00
3 202 Vendula KociánováVendula Kociánová 040728 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:27.99 8.00
1500 m - Ženy (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 101 Ema KlimentováEma Klimentová 050106 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:51.32 11.00
2 215 Julie HendrychováJulie Hendrychová 040820 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5:04.86 9.00
3 31 Zuzana KročováZuzana Kročová 770909 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5:27.50 8.00
3000 m překážek - Muži (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 133 Adam SzymanikAdam Szymanik 960801 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10:02.07 11.00
2 340 Václav WaloszekVáclav Waloszek 990809 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 10:14.62 9.00
3 96 Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 10:19.49 8.00
3000 m překážek - Ženy (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 220 Ivana MáchováIvana Máchová 030913 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12:58.74 11.00
2 102 Kristýna KošákováKristýna Košáková 951229 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 13:14.52 9.00
3 137 Eliška ZlatohlávkováEliška Zlatohlávková 010628 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 13:20.64 8.00
4 x 400 m - Ženy (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 39 Dostálová, Svobodová, Úlehlová, Zdražilová Dostálová, Svobodová, Úlehlová, Zdražilová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4:06.77 11.00
2 Červená, Grégrová, Klimentová, Hřebíčková Červená, Grégrová, Klimentová, Hřebíčková AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:31.12 9.00
3 214 Hanzelková, Jeličová, Šebestíková, Sochová Hanzelková, Jeličová, Šebestíková, Sochová Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4:32.06 8.00
10 km chůze - Muži (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan PolášekJan Polášek 801129 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... NM 11.00
2 155 Petr HavránekPetr Havránek 841209 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. NM 9.00
3 Richard ChmelíkRichard Chmelík 900424 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. NM 8.00