Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Ostrava (25. 8. 2019)
skok vysoký - Muži (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 373 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.92 11.00
2 186 Tomáš MráčekTomáš Mráček 95 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1.89 9.00
3 165 Adam OravaAdam Orava 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1.86 8.00
skok vysoký - Ženy (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 141 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.68 11.00
2 140 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.63 9.00
3 139 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 1.57 8.00
skok o tyči - Muži (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
2 190 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4.04 11.00
3 191 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3.84 9.00
skok o tyči - Ženy (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 205 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3.04 11.00
3 93 Taťána DobešováTaťána Dobešová 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2.74 9.00
skok daleký - Muži (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 7 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6.72 11.00
3 301 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 6.45 9.00
skok daleký - Ženy (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 136 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5.44 11.00
2 69 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5.43 9.00
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4.99 8.00
trojskok - Muži (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 370 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 14.08 11.00
2 7 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 14.01 9.00
trojskok - Ženy (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 139 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.74 11.00
2 136 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.34 9.00
3 141 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 10.87 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 148 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 12.61 11.00
2 149 Romana GrómanováRomana Grómanová 84 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 11.93 9.00
3 154 Karolína SchmidtováKarolína Schmidtová 98 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 10.55 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 502 Radim ŠtefekRadim Štefek 75 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 13.56 11.00
2 500 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink 90 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 12.78 9.00
3 334 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 12.68 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 148 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 39.80 11.00
2 149 Romana GrómanováRomana Grómanová 84 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 38.90 9.00
3 206 Marie KlanicováMarie Klanicová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 29.16 8.00
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 500 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink 90 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 40.19 11.00
2 332 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík 92 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 37.43 9.00
3 269 Pavel KolomazníkPavel Kolomazník 73 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 36.30 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 149 Romana GrómanováRomana Grómanová 84 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 53.22 11.00
2 148 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 35.84 9.00
3 206 Marie KlanicováMarie Klanicová 99 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 29.56 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 502 Radim ŠtefekRadim Štefek 75 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 41.74 11.00
2 162 Pavel KuklaPavel Kukla 71 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 39.41 9.00
3 171 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta 62 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 36.91 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 243 Hana HolaňováHana Holaňová 99 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 34.85 11.00
2 140 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 32.14 9.00
3 214 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 31.89 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 25.8.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 197 Lukáš SvozilLukáš Svozil 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 57.36 11.00
2 247 Václav KlvaňaVáclav Klvaňa 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 51.65 9.00
3 366 Patrik LučanPatrik Lučan 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 50.21 8.00