Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Ostrava (25. 8. 2019)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Pospíšil, Kryštof 00 TJ Šumperk, z.s. 31,00
2 Luzarová, Adéla 01 SSK Vítkovice, z.s. 31,00
3 Brzyszkowská, Katrin 03 SSK Vítkovice, z.s. 31,00
4 Grómanová, Romana 84 SSK Vítkovice, z.s. 29,00
5 Krupicová, Lucie 01 SSK Vítkovice, z.s. 28,00
6 Zdražilová, Adéla 00 SK Hranice, z.s. 28,00
7 Vlčková, Tereza 02 SSK Vítkovice, z.s. 27,00
8 Kyzlink, Rostislav 90 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 27,00
9 Patalová, Gabriela 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 26,00
10 Matušková, Natálie 01 SSK Vítkovice, z.s. 25,00
11 Ožana, Lukáš 97 Atletický klub Havířov, z.s. 25,00
12 Štefek, Radim 75 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 24,00
13 Maňasová, Karolína 03 SSK Vítkovice, z.s. 22,00
14 Dostálová, Adéla 03 SK Hranice, z.s. 22,00
15 Klanicová, Marie 99 SKM Valašské Meziříčí 22,00
16 Beloš, Adam 98 SSK Vítkovice, z.s. 22,00
17 Waloszek, Václav 99 Atletický klub Havířov, z.s. 20,00
18 Paťavová, Natálie 03 SKM Valašské Meziříčí 20,00
19 Schwarzerová, Mia 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 20,00
20 Kolomazník, Pavel 73 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 20,00
21 Chmelík, Tomáš 92 Atletický klub Havířov, z.s. 19,00
22 Kukla, Pavel 71 SK Hranice, z.s. 19,00
23 Hanzelková, Viktorie 01 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 19,00
24 Valach, Václav 01 Atletický klub Bohumín, z.s. 18,00
25 Váverka, Jonáš 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 18,00
26 Dobeš, Vojtěch 01 TJ Šumperk, z.s. 18,00
27 Grégr, Jakub 02 AK Šternberk z.s. 18,00
28 Hřebíčková, Ludmila 03 AK Šternberk z.s. 18,00
29 Holaňová, Hana 99 Atletický klub Bohumín, z.s. 18,00
30 Koutný, Ladislav 99 SK Hranice, z.s. 17,00
31 Vojtek, Jan 99 SSK Vítkovice, z.s. 17,00
32 Velčovský, Jaroslav 87 SSK Vítkovice, z.s. 17,00
33 Hyjánková, Nikol 01 SKM Valašské Meziříčí 17,00
34 Úlehlová, Klára 82 SK Hranice, z.s. 16,00
35 Měřínský, Petr 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 16,00
36 Kunetek, Petr 01 SKM Valašské Meziříčí 16,00
37 Vašíček, Tomáš 94 SK Hranice, z.s. 16,00
38 Skřivánek, Petr 94 SK Hranice, z.s. 15,00
39 Linhart, Matěj 94 Atletický klub Havířov, z.s. 15,00
40 Orava, Adam 98 SK Hranice, z.s. 15,00
41 Kotrlá, Simona 01 TJ Šumperk, z.s. 15,00
42 Zedníček, Jiří 01 SSK Vítkovice, z.s. 15,00
43 Malinková, Beata 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. 15,00
44 Wagnerová, Karolína 02 Atletický klub Bohumín, z.s. 15,00
45 Hájková, Kateřina 02 TJ Šumperk, z.s. 14,00
46 Vandrovec, Václav 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 14,00
47 Hedrich, Tomáš 89 Atletika Zábřeh, z. s. 14,00
48 Schmidtová, Karolína 98 TJ Jäkl Karviná, z. s. 14,00
49 Klvaňa, Václav 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 14,00
50 Tkáčová, Adéla 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 13,00
51 Černocká, Kateřina 05 AK Šternberk z.s. 12,00
52 Havránek, Petr 84 SK Hranice, z.s. 12,00
53 Velička, Jan 01 Atletický klub Havířov, z.s. 12,00
54 Dočkal, Tomáš 97 Atletický klub Olomouc z.s. 12,00
55 Szymanik, Adam 96 TJ Jäkl Karviná, z. s. 11,00
56 Stach, Tomáš 01 SSK Vítkovice, z.s. 11,00
57 Svozil, Lukáš 00 Atletický klub Olomouc z.s. 11,00
58 Novotný, Jiří 03 Atletický klub Olomouc z.s. 11,00
59 Polášek, Jan 80 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 11,00
60 Klimentová, Ema 05 AK Šternberk z.s. 11,00
61 Máchová, Ivana 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 11,00
62 Bierská, Johana 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. 10,00
63 Číhalová, Julie 04 SK Hranice, z.s. 10,00
64 Salamon, Jiří 83 Atletický klub Bohumín, z.s. 10,00
65 Čech, Zbyněk 83 SK Hranice, z.s. 10,00
66 Pumprlová, Zuzana 60 TJ Šumperk, z.s. 10,00
67 Dobešová, Taťána 02 AK Šternberk z.s. 10,00
68 Vicher, Jan 02 SSK Vítkovice, z.s. 10,00
69 Legerská, Adéla 01 SSK Vítkovice, z.s. 10,00
70 Mráček, Tomáš 95 Atletický klub Olomouc z.s. 10,00
71 Vykydal, Tomáš 81 TJ Šumperk, z.s. 9,50
72 Jílek, Jan 93 TJ Šumperk, z.s. 9,50
73 Heczko, Michal 92 Atletický klub Bohumín, z.s. 9,00
74 Klimešová, Jarmila 47 TJ Šumperk, z.s. 9,00
75 Hanáková, Tereza 04 SKM Valašské Meziříčí 9,00
76 Hendrychová, Julie 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 9,00
77 Long, Casey 04 Atletický klub Bohumín, z.s. 9,00
78 Zedník, Jiří 03 Atletický klub Olomouc z.s. 9,00
79 Hroch, Michal 03 Atletický klub Olomouc z.s. 9,00
80 Sládek, Kryštof 03 Atletický klub Olomouc z.s. 9,00
81 Košáková, Kristýna 95 AK Šternberk z.s. 9,00
82 Dluhoš, Matěj 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 9,00
83 Polášek, Vít 94 Atletický klub Havířov, z.s. 8,00
84 Odvářka, Jiří 96 Atletický klub Prostějov, z. s. 8,00
85 Přeček, Daniel 97 Atletický klub Havířov, z.s. 8,00
86 Skřeček, David 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 8,00
87 Zlatohlávková, Eliška 01 SSK Vítkovice, z.s. 8,00
88 Lučan, Patrik 01 SSK Vítkovice, z.s. 8,00
89 Janošík, Adam 01 AK Šternberk z.s. 8,00
90 Skýpala, Tobiáš 01 SKM Valašské Meziříčí 8,00
91 Berger, Jan 00 Atletický klub Olomouc z.s. 8,00
92 Golasovská, Lucie 04 SKM Valašské Meziříčí 8,00
93 Kociánová, Vendula 04 SKM Valašské Meziříčí 8,00
94 Šebesta, Zbyněk 62 SK Hranice, z.s. 8,00
95 Kročová, Zuzana 77 SK Hranice, z.s. 8,00
96 Chmelík, Richard 90 Atletický klub Havířov, z.s. 8,00
97 Říhošek, Aleš 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 7,00
98 Broda, Michal 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. 7,00
99 Holec, Jan 82 AK Šternberk z.s. 7,00
100 Podjuklová, Kristýna 03 SK Hranice, z.s. 7,00
101 Žáčková, Vendula 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 7,00
102 Morská, Adéla 03 Atletický klub Bohumín, z.s. 7,00
103 Krchová, Alžběta 03 SSK Vítkovice, z.s. 7,00
104 Lisník, Petr 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7,00
105 Surmová, Eliška 00 SSK Vítkovice, z.s. 7,00
106 Pastor, Patrik 01 SSK Vítkovice, z.s. 7,00
107 Šenková, Zuzana 02 SSK Vítkovice, z.s. 7,00
108 Dolníček, František 97 TJ Šumperk, z.s. 7,00
109 Smetana, Jakub 99 Atletický klub Olomouc z.s. 7,00
110 Duda, Samuel 02 Atletický klub Olomouc z.s. 6,50
111 Horák, Šimon 02 SSK Vítkovice, z.s. 6,00
112 Pokorná, Barbora 02 SSK Vítkovice, z.s. 6,00
113 Glučová, Anna 03 Atletický klub Bohumín, z.s. 6,00
114 Zotyková, Veronika 00 SSK Vítkovice, z.s. 6,00
115 Linhartová, Kateřina 03 TJ Šumperk, z.s. 6,00
116 Kelnar, Matěj 04 Atletický klub Olomouc z.s. 6,00
117 Venoušová, Terezie 05 TJ Šumperk, z.s. 6,00
118 Klotková, Karolína 05 Atletický klub Bohumín, z.s. 6,00
119 Dobešová, Klára 04 TJ Šumperk, z.s. 6,00
120 Podjuklová, Iva 74 SK Hranice, z.s. 6,00
121 Rýdlová, Ivana 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 6,00
122 Šebestíková, Sára 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 6,00
123 Šenkeříková, Simona 05 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 6,00
124 Zahraj, Krystian 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. 6,00
125 Vařeka, Jan 99 Atletický klub Prostějov, z. s. 6,00
126 Hromek, Vít 97 TJ Šumperk, z.s. 5,00
127 Záleský, Stanislav 87 Atletický klub Havířov, z.s. 5,00
128 Hofhanslová, Lucie 05 AK Šternberk z.s. 5,00
129 Grégrová, Tereza 04 AK Šternberk z.s. 5,00
130 Sopuchová, Pavla 04 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5,00
131 Žlutíř, Marek 01 Atletický klub Olomouc z.s. 5,00
132 Čejnová, Veronika 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 5,00
133 Hlavačka, Thomas 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5,00
134 Popová, Lucie 02 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 5,00
135 Martinková, Tereza 02 SSK Vítkovice, z.s. 5,00
136 Palla, Miloš 02 Atletický klub Olomouc z.s. 5,00
137 Lenhart, Ondřej 02 AK Šternberk z.s. 5,00
138 Stankov, Patrik 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4,00
139 Zecha, Vojtěch 01 Atletický klub Havířov, z.s. 4,00
140 Válková, Tereza 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 4,00
141 Svobodová, Veronika 03 SK Hranice, z.s. 4,00
142 Jeličová, Sabina 03 Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice 4,00
143 Červená, Michaela 03 AK Šternberk z.s. 4,00
144 Jančarová, Petra 03 SSK Vítkovice, z.s. 4,00
145 Kostecký, Jan 91 TJ Šumperk, z.s. 4,00
146 Žanda, Adam 91 TJ Šumperk, z.s. 3,00
147 Budík, Martin 87 SSK Vítkovice, z.s. 3,00
148 Lehocký, Lukáš 88 SSK Vítkovice, z.s. 3,00
149 Jusková, Petra 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 3,00
150 Kňáva, Maxim 01 Atletický klub Olomouc z.s. 3,00
151 Adámek, Filip 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 3,00
152 Juřicová, Karolína 02 SSK Vítkovice, z.s. 3,00
153 Marešová, Natalie 02 SSK Vítkovice, z.s. 3,00
154 Dorotík, Robin 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3,00
155 Sadil, Jan 96 AK Šternberk z.s. 3,00
156 Dostál, David 01 Atletický klub Olomouc z.s. 3,00
157 Kubičný, Jakub 95 SKM Valašské Meziříčí 2,50
158 Celta, Martin 02 Atletický klub Bohumín, z.s. 2,50
159 Šticha, Jiří 00 Atletický klub Havířov, z.s. 2,50
160 Belfín, Martin 00 Atletický klub Olomouc z.s. 2,00
161 Ristovský, Jan 00 TJ Šumperk, z.s. 2,00
162 Spilka, Marek 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2,00
163 Sikorová, Natálie 01 Atletický klub Bohumín, z.s. 2,00
164 Valentová, Eliška 03 TJ Šumperk, z.s. 2,00
165 Pavelková, Šárka 04 TJ Šumperk, z.s. 2,00
166 Vyhňáková, Nikola 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 2,00
167 Kočvarová, Markéta 03 SSK Vítkovice, z.s. 2,00
168 Brychta, Karel 04 SK Hranice, z.s. 2,00
169 Szymanik, Filip 94 TJ Jäkl Karviná, z. s. 2,00
170 Soják, Daniel 97 TJ Šumperk, z.s. 2,00
171 Slobodová, Zuzana 05 SK Hranice, z.s. 1,00
172 Kutalová, Lucie 04 TJ Šumperk, z.s. 1,00
173 Khýr, Bronislav 75 Atletický klub Prostějov, z. s. 1,00
174 Grepl, Jiří 78 TJ Šumperk, z.s. 1,00
175 Zajíček, Adam 03 SSK Vítkovice, z.s. 1,00
176 Sokol, Marek 02 SSK Vítkovice, z.s. 1,00