Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Ostrava (25. 8. 2019)

skok daleký - Muži

(ne, 25.8.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 7 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 21 6.72 -0.1 m/s 6.29  -1.06.50  +0.46.53  -0.66.53-6.716.72  -0.1 11.00
MS Adrian OlszewskiAdrian Olszewski
PolandPoland
78 1 6.70 +0.9 m/s  -0.86.49  -0.4 +0.86.496.39  +0.86.70  +0.9 -1.8
3 301 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
89 19 6.45 -0.5 m/s 6.43  -0.7 +0.46.45  -0.56.45--6.37  -0.8 9.00
4 254 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 20 6.36 +0.4 m/s 6.24  -0.26.36  +0.4-6.36--- 8.00
5 9 František DolníčekFrantišek Dolníček
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
97 11 6.12 -0.4 m/s 6.09  -0.5 +0.96.12  -0.46.125.87  -0.6 +1.26.01  +0.1 7.00
6 183 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 17 6.06 +0.1 m/s 5.81  +0.0 +0.35.86  -0.95.866.06  +0.1- +1.0 6.00
7 258 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 14 6.02 -0.5 m/s 5.81  +0.26.02  -0.55.68  +0.86.025.34-- 5.00
8 283 Petr KunetekPetr Kunetek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 15 5.99 -1.3 m/s 5.90  +0.25.82  +0.25.93  -0.25.935.99  -1.3-5.70  +0.4 4.00
9 372 Jan VicherJan Vicher
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6 5.89 +0.9 m/s x5.54  -0.35.89  +0.95.89--5.71  +0.7 3.00
10 152 Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 10 5.84 -0.6 m/s 5.68  +0.15.715.84  -0.65.840.00.00.0 2.00
11 165 Adam OravaAdam Orava
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
98 13 5.81 -0.1 m/s 5.81  -0.15.74  +0.15.80  +0.05.810.00.00.0 1.00
12 370 Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 18 5.78 -0.2 m/s  -0.6 +0.45.78  -0.25.780.00.00.0
13 203 Jan MautnerJan Mautner
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 16 5.74 +0.5 m/s 5.74  +0.54.27  -0.14.305.740.00.00.0
14 126 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 8 5.72 -0.2 m/s 5.525.72  -0.2 +0.05.720.00.00.0
15 343 Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
97 12 5.61 +1.1 m/s 5.32  +0.05.61  +1.15.38  -0.65.610.00.00.0
16 337 Jiří ŠtichaJiří Šticha
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
00 2 5.35 4.53  -0.6x5.355.350.00.00.0
17 377 Tomáš LisákTomáš Lisák
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 9 5.23 +0.2 m/s 5.00  -0.15.23  +0.25.19  -0.15.230.00.00.0
18 12 Daniel SojákDaniel Soják
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
97 5 3.33 -0.7 m/s x3.33  -0.73.24  +0.23.330.00.00.0
69 Jan MacuraJan Macura
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
89 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
102 Martin VíchaMartin Vícha
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
90 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
123 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 7 NM x -0.4 +1.10.00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Ženy

(ne, 25.8.2019 - 09:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 136 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 12 5.44 -0.6 m/s  +0.15.29  +0.3 +0.55.295.44  -0.6 -1.2x 11.00
2 69 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 13 5.43 -0.5 m/s 5.26  -0.3 +0.35.43  -0.55.43- -0.7 -0.1 9.00
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 8 4.99 +0.6 m/s 4.70  -0.44.89  +0.04.99  +0.64.994.74  -1.24.93  -0.34.74  -0.6 8.00
4 37 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 10 4.99 +0.1 m/s 4.83  +0.4 +0.24.99  +0.14.99- -0.14.68  -1.0 7.00
5 150 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 9 4.98 +0.3 m/s  +0.04.89  +0.5 +0.44.894.72  -0.64.98  +0.34.96  -0.6 6.00
6 6 Kateřina HájkováKateřina Hájková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
02 1 4.68 +0.3 m/s 4.434.23  -0.84.68  +0.34.68 -0.32.56  +0.04.47  -1.2 5.00
7 198 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 2 4.65 -0.7 m/s x4.65  -0.7 +0.74.65--- 4.00
8 131 Karolína JuřicováKarolína Juřicová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 6 4.60 +0.8 m/s  +0.4 -0.64.60  +0.84.604.46  +0.04.23  -0.9x 3.00
9 75 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 7 4.58 -0.7 m/s 4.51  -0.14.58  -0.74.44  +0.54.580.00.00.0 2.00
10 5 Simona KotrláSimona Kotrlá
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
01 3 4.53 4.344.53 -0.44.530.00.00.0 1.00
11 250 Natálie SikorováNatálie Sikorová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
01 4 4.15 4.153.89  +0.03.85  -0.14.150.00.00.0
12 127 Markéta KočvarováMarkéta Kočvarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 4.03 -0.3 m/s 3.784.03  -0.33.92  +0.34.030.00.00.0
139 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků