Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Ostrava (25. 8. 2019)

110 m překážek (1.06) - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 25.8.2019 - 11:10) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 15.45 11.00
2 68 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 15.48 9.00
3 213 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 15.86 8.00
4 376 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.95 7.00
5 161 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 16.69 4.00
6 195 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 17.21 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 25.8.2019 - 11:10) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 373 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.35 6.00
2 14 Vít HromekVít Hromek 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 16.37 5.00
3 334 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 17.39 2.00
4 268 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 18.03 1.00
5 155 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 21.94
69 Jan MacuraJan Macura 89 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 7 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil 00 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 7 15.45 11.00
2 68 Václav ValachVáclav Valach 01 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 15.48 9.00
3 213 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 15.86 8.00
4 376 Jiří ZedníčekJiří Zedníček 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 15.95 7.00
5 373 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 16.35 6.00
6 14 Vít HromekVít Hromek 97 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 16.37 5.00
7 161 Ladislav KoutnýLadislav Koutný 99 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 3 16.69 4.00
8 195 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 17.21 3.00
9 334 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 6 17.39 2.00
10 268 Aleš ŘíhošekAleš Říhošek 85 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 18.03 1.00
11 155 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 7 21.94
69 Jan MacuraJan Macura 89 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 DNS