výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Vyškov (18. 5. 2019)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2019 - 11:20) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 11.22 QA
2 153 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 11.51 qA
3 71 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 11.61 qB
4 162 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.77 qB
5 41 Sebastian RausSebastian Raus 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 11.83
6 34 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.11
7 175 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 12.12
8 107 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 1 12.69
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.5.2019 - 11:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 155 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 11.07 QA
2 154 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.29 qA
3 166 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.34 qA
4 279 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 6 11.68 qB
5 281 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 7 11.90
6 206 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 12.02
7 31 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.37
8 275 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 12.45
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.5.2019 - 11:20) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 165 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.49 QA
2 43 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 11.64 qB
3 180 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 11.72 qB
4 160 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.75 qB
5 285 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 7 11.88
6 283 Ladislav SobotkaLadislav Sobotka 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.97
7 156 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 12.32
8 103 Richard HerzogRichard Herzog 91 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 1 12.72
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 155 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 11.07 QA
2 39 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 11.22 QA
3 154 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.29 qA
4 166 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.34 qA
5 165 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.49 QA
6 153 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 11.51 qA
7 71 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 11.61 qB
8 43 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 11.64 qB
9 279 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 6 11.68 qB
10 180 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 11.72 qB
11 160 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.75 qB
12 162 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.77 qB
13 41 Sebastian RausSebastian Raus 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 11.83
14 285 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 7 11.88
15 281 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 7 11.90
16 283 Ladislav SobotkaLadislav Sobotka 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 5 11.97
17 206 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 12.02
18 34 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.11
19 175 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 12.12
20 156 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 12.32
21 31 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 12.37
22 275 Samuel EliášSamuel Eliáš 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 12.45
23 107 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 1 12.69
24 103 Richard HerzogRichard Herzog 91 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 1 12.72

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 12:55) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 155 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 11.04 11.00
2 39 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 11.20 9.00
3 154 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 11.30 8.00
4 166 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.34 7.00
5 153 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 11.39 6.00
6 165 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 11.44 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.5.2019 - 12:55) official Vítr: +2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 11.51 4.00
2 180 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 11.61 3.00
3 162 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 11.64 2.00
4 160 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 11.66 1.00
5 279 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 3 11.71
71 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 DNF
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 18.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 13.05 QA
2 167 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.11 qB
3 310 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 13.14 qB
4 315 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.43
5 46 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 7 14.07
6 130 Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 14.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 02 (so, 18.5.2019 - 11:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 295 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 12.38 QA
2 307 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 12.79 qA
3 156 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 12.83 qA
4 198 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 13.51
5 12 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.56
6 235 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 13.90
Celkem 6 závodníků
Rozběh 03 (so, 18.5.2019 - 11:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 144 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 12.58 QA
2 306 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 13.32 qB
3 85 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 13.34 qB
4 188 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 13.89
5 163 Julie PekařováJulie Pekařová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 14.06
6 233 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 14.15
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (so, 18.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 12.72 QA
2 182 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.89 qB
3 309 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 13.39 qB
4 159 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 13.54
5 126 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 3 13.86
6 1 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.95
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 295 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 12.38 QA
2 144 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 5 12.58 QA
3 4 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 12.72 QA
4 307 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 12.79 qA
5 156 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 12.83 qA
6 182 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.89 qB
7 87 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 13.05 QA
8 167 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 13.11 qB
9 310 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 13.14 qB
10 306 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 13.32 qB
11 85 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 13.34 qB
12 309 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 13.39 qB
13 315 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 13.43
14 198 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 13.51
15 159 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 13.54
16 12 Karolína TomkováKarolína Tomková 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 13.56
17 126 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ASK BlanskoASK Blansko 3 13.86
18 188 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 13.89
19 235 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 13.90
20 1 Ester DvořákováEster Dvořáková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 13.95
21 163 Julie PekařováJulie Pekařová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 14.06
22 46 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 7 14.07
23 233 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková 96 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 14.15
24 130 Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 2 14.18

100 m - Ženy (Běh)

Běh (so, 18.5.2019 - 11:00) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 292 Vendula ŠvihálkováVendula Švihálková 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 13.17
MS 185 Veronika KnoflíčkováVeronika Knoflíčková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 13.84
MS 191 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 7 13.92
MS 298 Nikola BednářováNikola Bednářová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 13.74
MS 13 Edita UjčíkováEdita Ujčíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 14.32
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 18.5.2019 - 12:45) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 295 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 12.30 11.00
2 144 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 4 12.52 9.00
3 4 Pavla KosielskáPavla Kosielská 03 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 12.69 8.00
4 156 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 12.73 7.00
5 87 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 12.76 6.00
6 307 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 12.89 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 18.5.2019 - 12:45) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 182 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 12.95 4.00
2 167 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 13.02 3.00
3 310 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 13.04 2.00
4 306 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 13.33 1.00
5 85 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 13.41
6 309 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 13.46
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:55) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 155 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 22.33 11.00
2 39 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 22.82 9.00
3 166 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 23.02 8.00
4 153 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 23.06 7.00
5 165 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 23.39 6.00
6 43 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 23.39 5.00
7 71 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 23.65 4.00
8 155 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 24.21
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:55) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 279 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 5 23.83 3.00
2 262 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 23.89 2.00
3 177 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 23.98 1.00
4 205 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 24.22
5 175 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 24.28
6 227 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 24.37
7 41 Sebastian RausSebastian Raus 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 24.39
8 34 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 24.68
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 14:55) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 206 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 24.31
2 283 Ladislav SobotkaLadislav Sobotka 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 7 24.59
3 281 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 4 24.76
4 235 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 25.25
5 107 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 6 25.45
6 278 David HortDavid Hort 75 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 26.58
103 Richard HerzogRichard Herzog 91 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 155 Eduard KubelíkEduard Kubelík 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 22.33 11.00
2 39 Jan Václav OndráčekJan Václav Ondráček 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 22.82 9.00
3 166 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 23.02 8.00
4 153 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 23.06 7.00
5 165 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 23.39 6.00
5 43 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 23.39 5.00
7 71 Adam MečířAdam Mečíř 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 23.65 4.00
8 279 Pavel MorongPavel Morong 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 5 23.83 3.00
9 262 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 23.89 2.00
10 177 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 23.98 1.00
11 155 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 24.21
12 205 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 24.22
13 175 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 24.28
14 206 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 24.31
15 227 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 24.37
16 41 Sebastian RausSebastian Raus 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 24.39
17 283 Ladislav SobotkaLadislav Sobotka 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 7 24.59
18 34 Antonín HorčičkaAntonín Horčička 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 24.68
19 281 Milan RybnikářMilan Rybnikář 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 4 24.76
20 235 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 25.25
21 107 Michal NovotnýMichal Novotný 03 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 6 25.45
22 278 David HortDavid Hort 75 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 2 26.58
103 Richard HerzogRichard Herzog 91 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 8 DNF

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:40) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 26.14 11.00
2 15 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 26.22 9.00
3 303 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 26.23 8.00
4 310 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 26.98 5.00
5 162 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 27.15 3.00
6 182 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.19 2.00
7 85 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 27.47
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:40) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 295 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 26.30 7.00
2 5 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 27.05 4.00
3 307 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.23
4 255 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 27.38
5 306 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 27.41
6 312 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 27.86
7 18 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 29.36
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 14:40) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 322 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 27.20 1.00
2 201 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 27.64
3 309 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 27.97
4 222 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 28.28
5 198 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 28.65
6 136 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 2 28.73
7 235 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 29.06
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (so, 18.5.2019 - 14:40) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 26.81 6.00
2 170 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 27.78
3 20 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 27.89
4 325 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 28.82
5 202 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 29.12
6 159 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 29.39
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 87 Natálie HlavinkováNatálie Hlavinková 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 26.14 11.00
2 15 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 26.22 9.00
3 303 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 26.23 8.00
4 295 Sára PavliduSára Pavlidu 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 26.30 7.00
5 166 Eva RemešováEva Remešová 04 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 6 26.81 6.00
6 310 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 26.98 5.00
7 5 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 27.05 4.00
8 162 Klára KousalováKlára Kousalová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 27.15 3.00
9 182 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 27.19 2.00
10 322 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 27.20 1.00
11 307 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.23
12 255 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 27.38
13 306 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 27.41
14 85 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 27.47
15 201 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 27.64
16 170 Kateřina SobotkováKateřina Sobotková 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 27.78
17 312 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 8 27.86
18 20 Anna MaláAnna Malá 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 4 27.89
19 309 Kristýna FloriánováKristýna Floriánová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 27.97
20 222 Adéla JelínkováAdéla Jelínková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 28.28
21 198 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 28.65
22 136 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 2 28.73
23 325 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 28.82
24 235 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 29.06
25 202 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 29.12
26 18 Eliška HavlíčkováEliška Havlíčková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 7 29.36
27 159 Martina AchcenitováMartina Achcenitová 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 29.39

400 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 154 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 50.96 11.00
2 180 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 51.39 9.00
3 157 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 51.98 8.00
4 177 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 53.50 7.00
5 205 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 54.58 6.00
6 218 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 54.66 5.00
7 266 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 55.08 4.00
8 36 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 56.24 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 55.47 3.00
2 171 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 55.87 2.00
3 209 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 57.20
4 102 Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 2 58.39
5 35 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 59.30
6 278 David HortDavid Hort 75 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 6 59.85
7 38 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 61.34
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 154 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 50.96 11.00
2 180 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 51.39 9.00
3 157 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 51.98 8.00
4 177 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 53.50 7.00
5 205 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 2 54.58 6.00
6 218 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 54.66 5.00
7 266 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 55.08 4.00
8 74 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 55.47 3.00
9 171 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 55.87 2.00
10 36 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 56.24 1.00
11 209 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 7 57.20
12 102 Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 2 58.39
13 35 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 59.30
14 278 David HortDavid Hort 75 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 6 59.85
15 38 Sebastian OkruhlicaSebastian Okruhlica 00 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 61.34

400 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 57.95 11.00
2 15 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 58.73 9.00
3 201 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 60.39 8.00
4 303 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 60.70 7.00
5 5 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 60.71 6.00
6 322 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 61.66 4.00
7 217 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 63.93 2.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 286 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 61.59 5.00
2 136 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 5 62.49 3.00
3 188 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 64.07 1.00
4 359 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 64.72
5 312 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 65.44
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 18.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 196 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 67.03
2 153 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 67.59
3 184 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 69.10
4 299 Gabriela HutrováGabriela Hutrová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 70.53
5 130 Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 73.42
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 95 Michaela KnotkováMichaela Knotková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 57.95 11.00
2 15 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 58.73 9.00
3 201 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 60.39 8.00
4 303 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 60.70 7.00
5 5 Aneta KühwegováAneta Kühwegová 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 60.71 6.00
6 286 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 61.59 5.00
7 322 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 61.66 4.00
8 136 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 5 62.49 3.00
9 217 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 63.93 2.00
10 188 Karolína KvochováKarolína Kvochová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 64.07 1.00
11 359 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 64.72
12 312 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 65.44
13 196 Agáta TepláAgáta Teplá 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 67.03
14 153 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 67.59
15 184 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 69.10
16 299 Gabriela HutrováGabriela Hutrová 05 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 70.53
17 130 Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 6 73.42

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 157 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 1:58.36 11.00
2 227 Matěj EliášMatěj Eliáš 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 1:59.51 9.00
3 51 Filip BřečkaFilip Břečka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 2:01.22 8.00
4 74 Matěj HřebačkaMatěj Hřebačka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 2:02.00 7.00
5 36 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 2:05.28 6.00
6 162 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 2:08.28 5.00
7 56 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 2:08.81 4.00
8 167 Jan StaněkJan Staněk 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 9 2:08.88 3.00
9 35 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 2:11.40 2.00
10 60 Pavel HlavinkaPavel Hlavinka 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 2:19.01 1.00
11 156 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 11 2:24.33
MS 202 Jáchym BadinJáchym Badin 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12 3:08.57
Celkem 12 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 201 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:23.19 11.00
2 86 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 2:23.48 9.00
3 217 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:25.65 8.00
4 359 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:29.53 7.00
5 81 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 2:36.01 5.00
6 56 Anežka SkoumalováAnežka Skoumalová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 2:36.85 4.00
7 2 Marie FučíkováMarie Fučíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:37.77 3.00
8 184 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:41.67
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 54 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 2:34.02 6.00
2 164 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:40.11 2.00
3 323 Martina RuttkayováMartina Ruttkayová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 2:40.15 1.00
4 187 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11 2:40.56
5 46 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 3 2:41.16
6 325 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 2:42.60
7 171 Julie ChalupskáJulie Chalupská 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 2:44.19
8 82 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 2:44.58
9 83 Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 2:49.95
10 52 Eliška KleiberováEliška Kleiberová 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 2:51.48
11 34 Markéta HavlíčkováMarkéta Havlíčková 78 Orel VyškovOrel Vyškov 9 2:55.88
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 201 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:23.19 11.00
2 86 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 2:23.48 9.00
3 217 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 2:25.65 8.00
4 359 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:29.53 7.00
5 54 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 2:34.02 6.00
6 81 Nicol GruberováNicol Gruberová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 2:36.01 5.00
7 56 Anežka SkoumalováAnežka Skoumalová 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 2:36.85 4.00
8 2 Marie FučíkováMarie Fučíková 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 2 2:37.77 3.00
9 164 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 2:40.11 2.00
10 323 Martina RuttkayováMartina Ruttkayová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 2:40.15 1.00
11 187 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 11 2:40.56
12 46 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 3 2:41.16
13 184 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 2:41.67
14 325 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 6 2:42.60
15 171 Julie ChalupskáJulie Chalupská 05 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 2:44.19
16 82 Anežka JežováAnežka Ježová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 2:44.58
17 83 Eliška JakubčíkováEliška Jakubčíková 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 2:49.95
18 52 Eliška KleiberováEliška Kleiberová 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 2:51.48
19 34 Markéta HavlíčkováMarkéta Havlíčková 78 Orel VyškovOrel Vyškov 9 2:55.88

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 15:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 57 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 4:29.22 11.00
2 196 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 4:30.69 9.00
3 260 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 7 4:33.80 8.00
4 153 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 4:35.18 7.00
5 169 Jaroslav VicherJaroslav Vicher 87 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 4:36.10 6.00
6 151 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 8 4:43.12 5.00
7 233 Adam ŠandoAdam Šando 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 4:46.91 4.00
Celkem 7 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 15:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 153 Andrea NěmcováAndrea Němcová 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 3 5:15.30 11.00
2 55 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 5:19.61 9.00
3 54 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 5:20.79 8.00
4 51 Veronika BartesováVeronika Bartesová 97 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 5:47.13 7.00
5 145 Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková 91 ASK BlanskoASK Blansko 6 5:50.01 6.00
6 52 Eliška KleiberováEliška Kleiberová 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 6:04.21 5.00
7 355 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 6:11.18 4.00
8 27 Vendula DudováVendula Dudová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 10 6:13.53 3.00
9 218 Jitka DerkováJitka Derková 78 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 6:16.97 2.00
10 42 Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 9 6:22.98 1.00
11 45 Lenka TomanováLenka Tomanová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 11 6:25.91
12 360 Karolína MachalováKarolína Machalová 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 12 6:39.07
300 Eliška BártováEliška Bártová 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 13 DNS
Celkem 13 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 13:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 61 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 09:31.21 11.00
2 260 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 09:31.94 9.00
3 190 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 8 09:40.94 8.00
4 169 Jaroslav VicherJaroslav Vicher 87 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09:47.92 7.00
5 151 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 2 09:54.97 6.00
6 168 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09:59.12 5.00
7 197 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10:09.72 4.00
215 Michael PozdenkovMichael Pozdenkov 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 55 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 20:36.96 11.00
2 214 Dagmar DvořákováDagmar Dvořáková 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 10 20:41.96 9.00
3 145 Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková 91 ASK BlanskoASK Blansko 1 21:09.87 8.00
4 203 Tereza MazlováTereza Mazlová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 21:21.29 7.00
5 51 Veronika BartesováVeronika Bartesová 97 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 21:50.82 6.00
6 176 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 9 22:04.60 5.00
7 231 Lucie MádrováLucie Mádrová 75 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 12 22:56.17 4.00
8 27 Vendula DudováVendula Dudová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 5 23:43.96 3.00
9 45 Lenka TomanováLenka Tomanová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 8 24:06.15 2.00
10 35 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 7 24:10.87 1.00
11 36 Martina KuncováMartina Kuncová 01 Orel VyškovOrel Vyškov 6 25:01.91
12 228 Adéla KelblováAdéla Kelblová 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 11 30:33.15
Celkem 12 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 12:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 15.36 11.00
2 132 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 7 16.97 9.00
3 180 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 17.02 8.00
4 202 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 17.28 6.00
5 363 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 17.58 4.00
6 151 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 23.98
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 12:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 212 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 17.21 7.00
2 227 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 17.40 5.00
3 133 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 5 18.18 3.00
4 204 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 19.20 2.00
5 205 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 20.65 1.00
290 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 15 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 15.36 11.00
2 132 Michaela SkoumalováMichaela Skoumalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 7 16.97 9.00
3 180 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 17.02 8.00
4 212 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 17.21 7.00
5 202 Adéla ProvazníkováAdéla Provazníková 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 17.28 6.00
6 227 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 17.40 5.00
7 363 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 17.58 4.00
8 133 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 ASK BlanskoASK Blansko 5 18.18 3.00
9 204 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 19.20 2.00
10 205 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 20.65 1.00
11 151 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 23.98
290 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 DNS

110 m překážek - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 12:15) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 253 Ladislav UrbanLadislav Urban 82 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 5 16.49 11.00
2 59 Adam PernicaAdam Pernica 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 17.50 9.00
3 256 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 17.82 8.00
4 65 Branislav PuvákBranislav Puvák 78 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 18.22 7.00
5 234 Ondřej ŠandoOndřej Šando 98 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 18.27 6.00
6 211 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 91 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 23.31 5.00
161 Petr MikuláčekPetr Mikuláček 95 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 DNS
Celkem 7 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 285 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 4 57.70 11.00
2 159 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 59.44 9.00
3 155 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 61.88 7.00
4 153 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 62.16 6.00
5 31 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 62.84 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 258 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 61.14 8.00
2 190 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 65.04 4.00
3 105 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 5 65.52 3.00
4 216 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 65.59 2.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 285 Ondřej VeselýOndřej Veselý 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 4 57.70 11.00
2 159 Aleš KučeraAleš Kučera 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 59.44 9.00
3 258 Ivo BřezkaIvo Březka 02 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 61.14 8.00
4 155 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 61.88 7.00
5 153 Lukáš BudíkLukáš Budík 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 62.16 6.00
6 31 Eduard AchrerEduard Achrer 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 62.84 5.00
7 190 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 65.04 4.00
8 105 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb 85 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 5 65.52 3.00
9 216 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 65.59 2.00

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 212 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 72.23 11.00
2 151 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 73.69 9.00
3 357 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 75.00 8.00
4 355 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 78.53 6.00
143 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 14:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 227 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 75.74 7.00
2 30 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 3 79.19 5.00
3 253 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 79.48 4.00
4 205 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 85.77 3.00
290 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 212 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková 96 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 72.23 11.00
2 151 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 73.69 9.00
3 357 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 75.00 8.00
4 227 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 75.74 7.00
5 355 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 78.53 6.00
6 30 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 3 79.19 5.00
7 253 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 79.48 4.00
8 205 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 85.77 3.00
143 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 4 DNS
290 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová 03 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 DNS

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Sychra, Dočkal, Holub, Pražák Sychra, Dočkal, Holub, Pražák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 44.08 11.00
2 155 Kubelík, Střelec, Vrzal, Vejmělek Kubelík, Střelec, Vrzal, Vejmělek Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 44.10 9.00
3 43 Smutný, Raus, Prokeš, Ondráček Smutný, Raus, Prokeš, Ondráček TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 44.48 8.00
4 55 Lípa, Mečíř, Orviský, Pernica Lípa, Mečíř, Orviský, Pernica Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 46.49 7.00
5 218 Šulc, Habr, Bogner, Brachtl Šulc, Habr, Bogner, Brachtl AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 47.57 3.00
6 266 Neufuss, Neufuss, Kovalčík, Březka Neufuss, Neufuss, Kovalčík, Březka TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 48.09 2.00
180 Kalous, Hajzler, Fišer, Lenomar Kalous, Hajzler, Fišer, Lenomar Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 15:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 160 Kučera, Kučera, Mrlík, Hanzlík Kučera, Kučera, Mrlík, Hanzlík TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 46.52 6.00
2 234 Šando, Vajda, Eliáš, Sedlář Šando, Vajda, Eliáš, Sedlář Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 47.17 5.00
3 167 Staněk, Maňásek, Budík, Janeček Staněk, Maňásek, Budík, Janeček TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 47.39 4.00
4 187 Stloukal, Pleva, Hořínek, Kuchtíček Stloukal, Pleva, Hořínek, Kuchtíček Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 48.50 1.00
5 102 Havlíček, Herzog, Hrdý, Vlček Havlíček, Herzog, Hrdý, Vlček AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 4 49.23
279 Morong, Sobotka, Veselý, Pekárek Morong, Sobotka, Veselý, Pekárek TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 166 Sychra, Dočkal, Holub, Pražák Sychra, Dočkal, Holub, Pražák TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 44.08 11.00
2 155 Kubelík, Střelec, Vrzal, Vejmělek Kubelík, Střelec, Vrzal, Vejmělek Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 44.10 9.00
3 43 Smutný, Raus, Prokeš, Ondráček Smutný, Raus, Prokeš, Ondráček TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 44.48 8.00
4 55 Lípa, Mečíř, Orviský, Pernica Lípa, Mečíř, Orviský, Pernica Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 46.49 7.00
5 160 Kučera, Kučera, Mrlík, Hanzlík Kučera, Kučera, Mrlík, Hanzlík TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 46.52 6.00
6 234 Šando, Vajda, Eliáš, Sedlář Šando, Vajda, Eliáš, Sedlář Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 47.17 5.00
7 167 Staněk, Maňásek, Budík, Janeček Staněk, Maňásek, Budík, Janeček TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 47.39 4.00
8 218 Šulc, Habr, Bogner, Brachtl Šulc, Habr, Bogner, Brachtl AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 47.57 3.00
9 266 Neufuss, Neufuss, Kovalčík, Březka Neufuss, Neufuss, Kovalčík, Březka TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 6 48.09 2.00
10 187 Stloukal, Pleva, Hořínek, Kuchtíček Stloukal, Pleva, Hořínek, Kuchtíček Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 48.50 1.00
11 102 Havlíček, Herzog, Hrdý, Vlček Havlíček, Herzog, Hrdý, Vlček AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 4 49.23
180 Kalous, Hajzler, Fišer, Lenomar Kalous, Hajzler, Fišer, Lenomar Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 DNF
279 Morong, Sobotka, Veselý, Pekárek Morong, Sobotka, Veselý, Pekárek TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 DNF

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (so, 18.5.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Rybaříková, Gruberová, Knotková, Hlavinková Rybaříková, Gruberová, Knotková, Hlavinková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 53.00 8.00
2 151 Koubková, Houzarová, Kousalová, Achcenitová Koubková, Houzarová, Kousalová, Achcenitová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 53.17 7.00
3 182 Miková, Rusmanová, Vašíčková, Orlová Miková, Rusmanová, Vašíčková, Orlová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 54.12 6.00
4 202 Provazníková, Čamlíková, Jelínková, Šmotková Provazníková, Čamlíková, Jelínková, Šmotková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 55.63 2.00
5 57 Březinová, Havlíková, Sivila, Skoumalová Březinová, Havlíková, Sivila, Skoumalová TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 56.89
6 39 Masaříková, Halasová, Havlíčková, Trojancová Masaříková, Halasová, Havlíčková, Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov 3 56.99
12 Tomková, Havlíčková, Kühwegová, Malá Tomková, Havlíčková, Kühwegová, Malá TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 18.5.2019 - 15:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 310 Juřenčáková, Pokorná, Vrbasová, Floriánová Juřenčáková, Pokorná, Vrbasová, Floriánová SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 52.41 11.00
2 298 Bednářová, Hutrová, Švihálková, Rašovská Bednářová, Hutrová, Švihálková, Rašovská TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 52.96 9.00
3 163 Pekařová, Plzáková, Sobotková, Hodásová Pekařová, Plzáková, Sobotková, Hodásová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 54.99 5.00
4 Konečná, Jánošíková, Skoumalová, Zukalová Konečná, Jánošíková, Skoumalová, Zukalová ASK BlanskoASK Blansko 6 55.31 4.00
5 255 Peričová, Janů, Krejsová, Kleiblová Peričová, Janů, Krejsová, Kleiblová Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 55.61 3.00
6 227 Jelínková, Navrátilová, Poláčková, Vacková Jelínková, Navrátilová, Poláčková, Vacková AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 55.76 1.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 310 Juřenčáková, Pokorná, Vrbasová, Floriánová Juřenčáková, Pokorná, Vrbasová, Floriánová SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 52.41 11.00
2 298 Bednářová, Hutrová, Švihálková, Rašovská Bednářová, Hutrová, Švihálková, Rašovská TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 4 52.96 9.00
3 85 Rybaříková, Gruberová, Knotková, Hlavinková Rybaříková, Gruberová, Knotková, Hlavinková Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 53.00 8.00
4 151 Koubková, Houzarová, Kousalová, Achcenitová Koubková, Houzarová, Kousalová, Achcenitová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 5 53.17 7.00
5 182 Miková, Rusmanová, Vašíčková, Orlová Miková, Rusmanová, Vašíčková, Orlová AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 54.12 6.00
6 163 Pekařová, Plzáková, Sobotková, Hodásová Pekařová, Plzáková, Sobotková, Hodásová Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 54.99 5.00
7 Konečná, Jánošíková, Skoumalová, Zukalová Konečná, Jánošíková, Skoumalová, Zukalová ASK BlanskoASK Blansko 6 55.31 4.00
8 255 Peričová, Janů, Krejsová, Kleiblová Peričová, Janů, Krejsová, Kleiblová Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 55.61 3.00
9 202 Provazníková, Čamlíková, Jelínková, Šmotková Provazníková, Čamlíková, Jelínková, Šmotková Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 55.63 2.00
10 227 Jelínková, Navrátilová, Poláčková, Vacková Jelínková, Navrátilová, Poláčková, Vacková AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 55.76 1.00
11 57 Březinová, Havlíková, Sivila, Skoumalová Březinová, Havlíková, Sivila, Skoumalová TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 56.89
12 39 Masaříková, Halasová, Havlíčková, Trojancová Masaříková, Halasová, Havlíčková, Trojancová Orel VyškovOrel Vyškov 3 56.99
12 Tomková, Havlíčková, Kühwegová, Malá Tomková, Havlíčková, Kühwegová, Malá TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 8 DNF

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.521.581.641.681.721.761.801.831.861.891.921.951.982.01 Body
1 255 Ondřej StolínOndřej Stolín
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
88 12 1.92 -----o-o-ooxxx 11.00
2 182 Tomáš FišerTomáš Fišer
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
96 15 1.92 -----oo-o-xxoxxx 9.00
3 64 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
95 14 1.89 ----o-ooxxooxxx 8.00
4 253 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 13 1.89 ----o-ooxoxoxxx 7.00
5 280 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
03 7 1.80 ooooxoooxxx 6.00
6 276 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
04 10 1.80 -oooxooxxoxxx 5.00
7 252 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 8 1.80 oooxxoxoxxoxxoxxx 4.00
8 257 Josef BednářJosef Bednář
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
90 9 1.76 ooooxooxxx 3.00
9 261 Pavel HekrdlaPavel Hekrdla
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
99 11 1.72 oooxoxoxxx 2.00
10 194 Adam KuchtíčekAdam Kuchtíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 3 1.68 ooxoxoxxx 1.00
11 40 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
02 4 1.68 ooxoxxoxxx
12= 181 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 6 1.64 -ooxxx
12= 154 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 5 1.64 oooxxx
14 234 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 2 1.58 ooxxx
104 Filip HrdýFilip Hrdý
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
03 1 NM xxx
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.321.381.431.481.521.541.561.581.601.621.641.661.681.70 Body
1 99 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 17 1.60 ---oxo-o-xo-xxx 11.00
2 156 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 13 1.56 oooxxooxxooxxx 9.00
3 223 Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 9 1.48 ooooxxx 8.00
4 4 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 14 1.48 ooxooxxx 7.00
5= 152 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 6 1.48 oooxoxxx 5.50
5= 287 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 10 1.48 oooxoxxx 5.50
7= 133 Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
ASK BlanskoASK Blansko
03 11 1.43 oooxxx 3.50
7= 1 Ester DvořákováEster Dvořáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 8 1.43 -ooxxx 3.50
9 12 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 12 1.43 oxoxoxxx 2.00
10= 113 Anna MaradováAnna Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 2 1.38 ooxxx 0.50
10= 30 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 5 1.38 ooxxx 0.50
12 207 Lucie ŠmotkováLucie Šmotková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
81 16 1.38 oxoxxx
13= 220 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 4 1.38 xoxxoxxx
13= 203 Tereza MazlováTereza Mazlová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 7 1.38 xoxxoxxx
15 232 Monika NavrátilováMonika Navrátilová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
00 3 1.32 oxxx
MS 21 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1 1.56 oooooxxoxxoxxx
Celkem 16 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 12:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.982.182.382.582.782.983.183.383.483.583.683.783.883.984.084.414.514.61 Body
1 181 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 11 4.51 --------------xxoxooxxx 11.00
2 65 Branislav PuvákBranislav Puvák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
78 10 3.98 ---------oxooooxxx 9.00
3 191 Mario HajzlerMario Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 9 3.58 -------xoxxooxxx 8.00
4 258 Ivo BřezkaIvo Březka
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 8 2.98 --xxoxooxoxxx 7.00
5 220 Karel WalterKarel Walter
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
75 1 2.58 --ooxxx 6.00
6 216 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
03 3 2.58 oxxooxxoxxx 5.00
7 180 Marek KalousMarek Kalous
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
00 7 2.38 --oxxx 4.00
8 175 Jakub DerkaJakub Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 6 2.38 ooxxoxxx 3.00
9= 183 Jiří HajzlerJiří Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
63 4 1.98 oxxx 1.50
9= 192 Kryštof VinteraKryštof Vintera
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 2 1.98 oxxx 1.50
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.882.082.232.382.512.632.732.832.882.932.983.033.084.03 Body
1 197 Andrea ValentováAndrea Valentová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 9 2.88 ----oooxooxxx 11.00
2 116 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 7 2.83 ----ooxoxoxxx 9.00
3= 152 Michaela HouzarováMichaela Houzarová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 8 2.73 ---xooxoxoxxx 7.50
3= 204 Kateřina ČamlíkováKateřina Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 5 2.73 xoooooxoxoxxx 7.50
5 212 Denisa HubáčkováDenisa Hubáčková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
96 6 2.51 ---xxoxoxxx 6.00
6 205 Denisa GottvaldováDenisa Gottvaldová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 3 2.08 ooxxx 5.00
7 113 Anna MaradováAnna Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 1 2.08 oxxoxxx 4.00
8 208 Tereza RačanskáTereza Račanská
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 2 1.88 xoxxx 3.00
215 Natálie JelínkováNatálie Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 4 NM xxx
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 59 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 18 6.63 -0.1 m/s 5.81  +0.26.27  +0.76.28  -0.96.28-6.30  -0.46.63  -0.1 11.00
2 158 Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 19 6.37 -0.4 m/s 6.21  +0.16.14  +0.26.26  +0.66.266.25  -0.96.37  -0.46.34  -0.9 9.00
3 55 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 20 6.31 +0.0 m/s 6.00  -0.26.15  -0.76.16  -0.76.166.14  -0.96.19  -0.76.31  +0.0 8.00
4 154 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 17 6.14 +0.5 m/s 6.12  -0.1x5.94  -0.76.126.14  +0.55.84  -0.56.02  -0.1 7.00
5 153 František VejmělekFrantišek Vejmělek
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 15 6.14 -0.2 m/s xx5.97  -1.55.97xx6.14  -0.2 6.00
6 64 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
95 16 6.00 -0.4 m/s 6.00  -0.45.82  -0.45.98  +0.26.000.00.00.0 5.00
7 256 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 13 5.92 -0.9 m/s 5.70  -0.25.86  -0.25.92  -0.95.925.79  -0.65.58  -0.74.54  +0.0 4.00
8 209 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 12 5.87 -0.5 m/s 5.87  -0.55.59  -0.85.42  -0.75.875.67  -1.15.70  -1.0x 3.00
9 276 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
04 14 5.76 -0.2 m/s xx5.76  -0.25.760.00.00.0 2.00
10 156 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 6 5.65 +0.0 m/s 5.65  +0.05.54  -0.65.43  +0.15.650.00.00.0 1.00
11 187 Adam StloukalAdam Stloukal
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 11 5.63 -0.3 m/s 3.41  +0.4x5.63  -0.35.630.00.00.0
12 262 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 9 5.62 -0.5 m/s 5.26  +0.05.62  -0.54.36  +0.05.620.00.00.0
13 231 Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 7 5.59 +0.0 m/s 5.52  -0.25.45  +0.75.59  +0.05.590.00.00.0
14 107 Michal NovotnýMichal Novotný
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
03 8 5.49 +0.1 m/s 5.11  +0.45.40  -0.45.49  +0.15.490.00.00.0
15 281 Milan RybnikářMilan Rybnikář
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
03 10 5.44 -0.2 m/s x5.44  -0.2x5.440.00.00.0
16 280 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
03 4 5.38 +0.3 m/s x5.38  +0.35.17  -0.45.380.00.00.0
17 176 Radim HořínekRadim Hořínek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 1 5.35 -0.9 m/s 5.35  -0.95.15  -0.55.14  -0.45.350.00.00.0
18 111 Šimon VlčekŠimon Vlček
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
03 3 4.85 +0.5 m/s 4.85  +0.54.16  -0.54.12  -0.34.850.00.00.0
19 178 Tomáš PlevaTomáš Pleva
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 2 4.06 -0.7 m/s xx4.06  -0.74.060.00.00.0
275 Samuel EliášSamuel Eliáš
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
04 5 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 156 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 13 5.28 +0.0 m/s 4.82  -0.15.12  +0.14.90  -1.25.125.10  -0.94.94  +0.35.28  +0.0 11.00
2 4 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 19 5.23 -0.1 m/s 4.92  -1.1xx4.925.23  -0.1x5.04  -0.6 9.00
3 286 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 14 5.22 +0.0 m/s 4.76  +0.55.01  -0.4x5.015.20  -0.34.99  -0.95.22  +0.0 8.00
4 207 Lucie ŠmotkováLucie Šmotková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
81 20 5.13 -1.0 m/s 4.87  -0.54.87  -1.6x4.874.92  +0.44.95  +0.05.13  -1.0 7.00
5 144 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 17 5.12 +0.8 m/s 4.84  -0.1x4.92  -0.84.925.03  +0.14.43  +0.15.12  +0.8 6.00
6 255 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 3 5.09 -0.7 m/s xx5.09  -0.75.095.01  -1.34.96  -0.7x 5.00
7 167 Patricie VrzalováPatricie Vrzalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 18 4.93 -0.2 m/s 4.74  -1.14.39  -0.34.93  -0.24.934.73  -0.54.83  -1.54.54  -0.3 4.00
8 315 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
02 10 4.86 +0.0 m/s 4.86  +0.0x4.76  -1.04.860.00.00.0 3.00
9 223 Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 15 4.83 -0.8 m/s x4.78  -0.44.83  -0.84.830.00.00.0 2.00
10 10 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 11 4.83 +0.1 m/s 4.83  +0.14.56  +0.04.65  -0.14.830.00.00.0 1.00
11 180 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 1 4.82 -0.4 m/s 4.79  -0.74.57  -1.34.82  -0.44.820.00.00.0
12 363 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 16 4.77 -0.7 m/s 4.76  +0.04.77  -0.7x4.770.00.00.0
13 57 Aneta BřezinováAneta Březinová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 9 4.65 -0.1 m/s 4.65  -0.14.58  -0.1x4.650.00.00.0
14 162 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 12 4.63 -0.6 m/s xx4.63  -0.64.630.00.00.0
15 6 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 8 4.52 -0.4 m/s 4.52  -0.44.15  -0.54.45  -0.34.520.00.00.0
16 196 Agáta TepláAgáta Teplá
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 4 4.51 -0.4 m/s x4.51  -0.44.38  +0.34.510.00.00.0
17 13 Edita UjčíkováEdita Ujčíková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 6 4.35 +0.0 m/s 4.27  -0.64.35  +0.04.11  -0.34.350.00.00.0
18 251 Ema JanůEma Janů
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 5 4.29 +0.8 m/s 3.72  -0.94.29  +0.84.00  +0.54.290.00.00.0
19 287 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 7 4.27 +0.1 m/s xx4.27  +0.14.270.00.00.0
20 191 Linda OrlováLinda Orlová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 2 3.94 -1.0 m/s 3.833.77  +0.43.94  -1.03.940.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 158 Tomáš JanečekTomáš Janeček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
98 10 14.10 -0.2 m/s 14.10  -0.214.10  -0.3-14.1014.10  +0.0-14.05  -0.1 11.00
2 59 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 9 13.63 -0.9 m/s 13.22  +0.013.39  -1.4x13.39-13.63  -0.913.63  -0.4 9.00
3 154 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4 13.34 +0.8 m/s 12.62  -0.3x12.88  -0.512.8812.76  -1.212.93  -0.613.34  +0.8 8.00
4 55 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 8 13.09 +0.7 m/s 11.69  -0.312.08  +0.912.45  -0.812.4512.62  -1.112.75  +0.313.09  +0.7 7.00
5 64 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
95 2 12.82 -0.8 m/s 12.24  +0.212.68  +1.012.82  -0.812.820.00.00.0 6.00
6 162 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 3 12.77 -0.8 m/s 12.10  +1.3x12.77  -0.812.7712.76  -1.112.41  -1.2x 5.00
7 253 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 7 12.69 +0.3 m/s 12.16  -0.912.52  -1.0x12.52-12.69  +0.312.69  -1.4 4.00
8 40 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
02 5 12.30 -0.3 m/s 12.28  -0.4xx12.2812.30  -0.3x12.00  -1.2 3.00
9 262 Jakub KovalčíkJakub Kovalčík
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 1 12.00 -1.3 m/s x11.93  -0.712.00  -1.312.000.00.00.0 2.00
10 256 Tomáš PirochtaTomáš Pirochta
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
97 6 11.92 -0.7 m/s 11.34  -0.5x11.92  -0.711.920.00.00.0 1.00
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 99 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 10 11.14 -0.3 m/s 10.97  -0.111.07  +0.411.14  -0.311.1410.92  +0.4xx 11.00
2 359 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 9 10.57 -0.7 m/s 10.31  +0.610.57  -0.710.16  -0.910.5710.28  +0.0x10.08  -1.6 9.00
3 363 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 7 10.48 -1.0 m/s 10.48  -1.009.99  -1.3x10.4809.79  +0.6-10.35  -1.4 8.00
4 89 Petra FritschováPetra Fritschová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 6 10.38 -0.1 m/s xxx0.009.97  -0.310.38  -0.110.03  -0.9 7.00
5 357 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 3 10.20 -0.2 m/s 09.97  +0.509.90  -1.309.94  +0.009.9710.20  -0.209.84  -0.909.86  -0.5 6.00
6 151 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 8 10.16 -0.2 m/s 09.92  +0.109.94  +0.210.04  -0.610.04x10.16  -0.209.34  -0.2 5.00
7 10 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 2 09.83 +0.0 m/s 09.74  +0.5x09.68  -0.209.7409.78  -0.309.76  +0.009.83  +0.0 4.00
143 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková
ASK BlanskoASK Blansko
00 4 DNS ---00.00.00.0
290 Vendula PuzrlováVendula Puzrlová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 5 DNS ---00.00.00.0
MS 21 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 1 10.39 -0.2 m/s ---00.00.00.0
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 8 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 2 10.37 09.7309.8710.3510.3509.80x10.37 11.00
2 165 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 6 10.33 09.9710.33x10.33x10.2909.86 9.00
3 80 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 20 10.20 09.88x09.0109.8809.5209.6810.20 8.00
4 29 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Orel VyškovOrel Vyškov
97 15 10.03 09.0009.3109.4109.4109.3609.8310.03 7.00
5 366 Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 17 09.90 09.4109.3009.3409.4109.90x09.51 6.00
6 361 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 21 09.72 09.1309.7209.6609.72xx09.51 5.00
7 43 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel VyškovOrel Vyškov
01 18 09.59 09.5308.5408.7909.5309.5909.12x 4.00
8 79 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 16 08.89 08.89x08.3708.8908.5408.6608.41 3.00
9 356 Kateřina FoltýnováKateřina Foltýnová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 19 08.74 08.2608.74x08.740.00.00.0 2.00
10 233 Dagmar PoláčkováDagmar Poláčková
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
96 4 07.86 07.5007.3007.8607.860.00.00.0 1.00
11 96 Kateřina KubováKateřina Kubová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 10 07.79 07.7907.0207.7607.790.00.00.0
12 6 Marie KuthanováMarie Kuthanová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 14 07.77 07.5106.6907.7707.770.00.00.0
13 41 Jana SzabováJana Szabová
Orel VyškovOrel Vyškov
94 12 07.74 07.7407.74x07.740.00.00.0
14 7 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 1 07.67 06.8707.6707.3907.670.00.00.0
15 228 Adéla KelblováAdéla Kelblová
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
01 8 07.56 07.2807.5607.0407.560.00.00.0
16 213 Kristýna SedlákováKristýna Sedláková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
86 5 07.47 07.4706.3106.8307.470.00.00.0
17 39 Aneta MasaříkováAneta Masaříková
Orel VyškovOrel Vyškov
03 11 06.94 06.7706.0106.9406.940.00.00.0
18 154 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 3 06.88 05.9906.88x06.880.00.00.0
362 Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 22 DNS ---00.00.00.0
16 Andrea ZelníčkováAndrea Zelníčková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 7 DNS ---00.00.00.0
283 Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 13 DNS ---00.00.00.0
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 13:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 161 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 14 12.54 11.9011.7812.0312.0311.9212.2812.54 11.00
2 259 Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
94 11 12.19 12.1911.7911.0912.19xx11.88 9.00
3 44 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 15 12.13 11.8111.6911.7511.8111.5812.1311.92 8.00
4 54 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 12 12.03 11.5311.53x11.5311.73x12.03 7.00
5 164 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 10 11.96 11.83xx11.8311.96xx 6.00
6 263 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 9 11.11 09.4210.7710.1610.7711.0411.1110.83 5.00
7 152 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
93 4 10.85 10.3010.8509.7710.8510.3210.2710.32 4.00
8 217 Miroslav ŠlapotaMiroslav Šlapota
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
54 7 10.10 09.8910.0009.7610.0010.1009.75x 3.00
9 105 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
85 1 09.58 09.4509.5509.5809.580.00.00.0 2.00
10 151 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 5 09.40 09.0509.40x09.400.00.00.0 1.00
11 152 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 8 09.21 08.7809.21x09.210.00.00.0
12 221 Roman WeiterRoman Weiter
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
75 6 08.62 08.3908.6208.4508.620.00.00.0
72 Patrik PernicaPatrik Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
98 2 DNS ---00.00.00.0
MS Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
79 3 09.27 ---00.00.00.0
Celkem 14 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 13:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 80 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 22 39.69 x39.69x39.6938.27xx 11.00
2 53 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 17 33.24 x30.72x30.72x33.2430.14 9.00
3 366 Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 15 32.39 31.11xx31.1129.9129.8432.39 8.00
4 165 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 20 32.03 25.5128.2531.1531.1531.7532.0330.76 7.00
5 356 Kateřina FoltýnováKateřina Foltýnová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 21 30.44 30.1430.4427.9230.4428.58xx 6.00
6 252 Hana KleiblováHana Kleiblová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 19 30.09 28.6429.6828.4029.6825.6629.0430.09 5.00
7 8 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 16 29.34 28.24x29.3429.3428.53xx 4.00
8 361 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 18 28.03 24.61x27.4027.4026.71x28.03 3.00
9 288 Tereza LiškováTereza Lišková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 9 26.68 26.6820.7625.7426.680.00.00.0 2.00
10 115 Hana KorábováHana Korábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 11 26.15 24.4525.9926.1526.150.00.00.0 1.00
11 166 Eva RemešováEva Remešová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
04 8 25.94 24.1025.4325.9425.940.00.00.0
12 7 Viktorie MelkusováViktorie Melkusová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 14 25.94 21.6825.9424.6425.940.00.00.0
13 84 Zuzana HaunoldováZuzana Haunoldová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
86 13 24.83 24.8224.8322.9924.830.00.00.0
14 79 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 6 24.12 22.7323.6924.1224.120.00.00.0
15 29 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Orel VyškovOrel Vyškov
97 7 23.87 23.2423.3523.8723.870.00.00.0
16 365 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 5 22.84 22.0822.1022.8422.840.00.00.0
17 14 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 10 22.56 x22.5620.2522.560.00.00.0
18 296 Dana HarveyDana Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 2 19.99 x18.6919.9919.990.00.00.0
19 154 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 3 18.95 17.6218.9518.9418.950.00.00.0
20 9 Karolína PánkováKarolína Pánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 4 18.66 x18.2418.6618.660.00.00.0
21 354 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 1 18.32 15.3117.2518.3218.320.00.00.0
283 Denisa ČejkováDenisa Čejková
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
02 12 DNS ---00.00.00.0
Celkem 22 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 14:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 54 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 18 36.94 34.0933.4533.0234.0934.7736.9436.25 11.00
2 161 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 20 35.42 x32.1435.4235.4234.78x34.89 9.00
3 65 Branislav PuvákBranislav Puvák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
78 19 34.44 33.1034.44x34.44xxx 8.00
4 44 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 16 33.92 33.9231.22x33.92x33.6329.88 7.00
5 263 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 13 33.66 x33.6631.9733.6633.51x29.29 6.00
6 164 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 14 33.47 x30.5931.9031.9033.4433.47x 5.00
7 228 Jakub HřibJakub Hřib
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
88 7 31.51 29.2131.51x31.5130.1330.1730.43 4.00
8 163 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 8 31.47 31.4730.7330.9631.47x30.65x 3.00
9 152 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
93 4 30.44 30.4430.10x30.440.00.00.0 2.00
10 226 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 12 29.59 27.9629.59x29.590.00.00.0 1.00
11 213 Libor NovotnýLibor Novotný
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
63 2 28.72 28.72xx28.720.00.00.0
12 32 Miloš GrycMiloš Gryc
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
49 10 27.74 x27.5127.7427.740.00.00.0
13 259 Martin BoučekMartin Bouček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
94 9 27.30 xx27.3027.300.00.00.0
14 105 Vojtěch KocábVojtěch Kocáb
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
85 1 26.36 -x26.3626.360.00.00.0
15 151 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 5 26.02 25.84x26.0226.020.00.00.0
16 152 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 15 25.58 25.5825.57x25.580.00.00.0
17 221 Roman WeiterRoman Weiter
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
75 6 25.36 23.8725.36x25.360.00.00.0
72 Patrik PernicaPatrik Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
98 3 DNS ---00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 53 Eliška KrajčováEliška Krajčová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
01 19 45.99 43.8043.08x43.8045.9145.9945.02 11.00
2 80 Jana MyrmusováJana Myrmusová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
91 17 39.73 39.73xx39.7334.83xx 9.00
3 115 Hana KorábováHana Korábová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
93 18 38.50 38.5038.2138.2438.50x36.0537.84 8.00
4 8 Nela NetoličkováNela Netoličková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
00 13 37.91 32.2937.91x37.91xx31.42 7.00
5 117 Hana MajzlíkováHana Majzlíková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
87 15 36.37 33.3636.37x36.37xx31.68 6.00
6 79 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
99 16 36.10 33.2834.48x34.4834.99x36.10 5.00
7 356 Kateřina FoltýnováKateřina Foltýnová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 12 32.62 28.3629.7830.9330.9330.0732.62x 4.00
8 84 Zuzana HaunoldováZuzana Haunoldová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
86 14 32.38 29.9428.5531.6331.6328.1532.38x 3.00
9 96 Kateřina KubováKateřina Kubová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
01 11 29.46 29.4629.0426.6329.460.00.00.0 2.00
10 43 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel VyškovOrel Vyškov
01 6 27.75 26.8627.7525.0027.750.00.00.0 1.00
11 361 Natálie NádeníčkováNatálie Nádeníčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
93 9 23.72 22.9423.7221.4923.720.00.00.0
12 3 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 5 23.47 x22.7523.4723.470.00.00.0
13 41 Jana SzabováJana Szabová
Orel VyškovOrel Vyškov
94 4 22.42 20.5422.42x22.420.00.00.0
14 9 Karolína PánkováKarolína Pánková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 7 21.03 21.0318.8220.4121.030.00.00.0
15 365 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 8 20.22 18.0819.8920.2220.220.00.00.0
16 213 Kristýna SedlákováKristýna Sedláková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
86 2 17.84 17.6016.9417.8417.840.00.00.0
362 Lucie PupíkováLucie Pupíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 10 DNS ---00.00.00.0
216 Olga DrlíkováOlga Drlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
69 1 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 44 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 12 42.44 xx42.4442.44xxx 11.00
2 80 Jakub KratochvílJakub Kratochvíl
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 1 40.57 35.83xx35.8340.5738.51x 9.00
3 213 Libor NovotnýLibor Novotný
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
63 11 40.37 x38.5737.7538.5740.37xx 8.00
4 151 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 9 37.75 xx31.4731.47x37.75x 7.00
5 163 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 10 36.26 30.2435.22x35.2235.3636.2635.66 6.00
6 152 Pavel BeznoskaPavel Beznoska
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
78 7 34.40 x26.1631.5231.5232.3332.4134.40 5.00
7 32 Miloš GrycMiloš Gryc
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
49 8 32.36 29.6232.3630.6032.36xxx 4.00
8 219 David VlasákDavid Vlasák
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
68 4 30.30 x30.24x30.24x30.30x 3.00
9 83 Filip ŠkrobákFilip Škrobák
AC ČejkoviceAC Čejkovice
03 3 27.93 x27.9325.0027.930.00.00.0 2.00
10 221 Roman WeiterRoman Weiter
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
75 6 27.11 26.1427.11x27.110.00.00.0 1.00
11 228 Jakub HřibJakub Hřib
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
88 5 26.51 18.0826.5124.4826.510.00.00.0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 165 Tereza ŠkarkováTereza Škarková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 19 41.12 40.0835.9141.1241.1240.04x38.85 11.00
2 365 Adéla PrudkáAdéla Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
91 20 38.40 37.2535.5138.4038.40x37.13x 9.00
3 194 Adéla RyndováAdéla Ryndová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
00 18 36.14 33.6135.1331.5535.1336.1431.9634.27 8.00
4 252 Hana KleiblováHana Kleiblová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 13 33.33 31.7333.3333.0233.3330.4830.4433.19 7.00
5 366 Johana PrudkáJohana Prudká
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 12 29.57 29.5728.5227.8429.5727.65x27.84 6.00
6 29 Klaudie GrycováKlaudie Grycová
Orel VyškovOrel Vyškov
97 14 29.48 x27.5329.4829.4828.87x- 5.00
7 43 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková
Orel VyškovOrel Vyškov
01 16 28.50 x26.7228.5028.50xx25.17 4.00
8 154 Romana PecinováRomana Pecinová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 8 26.04 26.0422.7323.9726.0423.2923.6423.41 3.00
9 253 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
01 7 25.31 25.3122.1421.2025.310.00.00.0 2.00
10 14 Gabriela VlasákováGabriela Vlasáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
01 11 25.05 25.05xx25.050.00.00.0 1.00
11 296 Dana HarveyDana Harvey
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
05 2 23.91 23.91x22.5723.910.00.00.0
12 17 Adéla KývalováAdéla Kývalová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 17 23.04 xx23.0423.040.00.00.0
13 3 Barbora KeliarováBarbora Keliarová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 10 21.97 20.2221.97x21.970.00.00.0
14 354 Magdaléna BaškováMagdaléna Bašková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 9 21.79 21.79xx21.790.00.00.0
15 99 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 5 21.77 xx21.7721.770.00.00.0
16 180 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 3 20.85 18.3315.9220.8520.850.00.00.0
17 213 Kristýna SedlákováKristýna Sedláková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
86 6 19.88 19.5719.0919.8819.880.00.00.0
18 216 Olga DrlíkováOlga Drlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
69 1 17.22 17.22x16.1017.220.00.00.0
58 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
05 15 NM xxx0.00.00.00.0
MS 222 Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 4 33.42 xxx0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 152 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
93 13 53.76 x51.80x51.8053.7653.5051.91 11.00
2 226 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 11 51.37 48.5649.5450.6550.6550.1146.6951.37 9.00
3 229 Lukáš KrálLukáš Král
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
99 12 49.67 46.0647.4348.5748.5747.2147.7749.67 8.00
4 53 Šimon OrviskýŠimon Orviský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
02 7 46.83 x41.2746.0846.0846.83xx 7.00
5 55 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 10 45.28 41.5039.5045.2845.2841.80xx 6.00
6 154 Mikuláš StřelecMikuláš Střelec
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
01 9 42.78 x42.78x42.7841.37xx 5.00
7 163 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 5 41.73 41.2041.7341.0141.73x40.9638.26 4.00
8 54 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 6 40.20 38.7140.20x40.2038.59xx 3.00
9 111 Šimon VlčekŠimon Vlček
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
03 3 35.86 32.3132.6335.8635.860.00.00.0 2.00
10 156 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 4 32.00 32.0028.86x32.000.00.00.0 1.00
11 104 Filip HrdýFilip Hrdý
AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov
03 1 28.83 27.2928.83x28.830.00.00.0
72 Patrik PernicaPatrik Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
98 2 DNS ---00.00.00.0
264 Tomáš PrášekTomáš Prášek
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
87 8 DNS ---00.00.00.0
Celkem 13 závodníků

10 km chůze - Muži (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jozef BaďuraJozef Baďura 55 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 01:04 11.00
2 Roman GazárekRoman Gazárek 68 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 01:15 9.00
Poznámky:
Chůze proběhla 6. 4. 2019 v Olomouci.
Celkem 2 závodníků

10 km chůze - Ženy (Finále)

Finále (so, 18.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 42 Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 01:00 11.00
2 Anna MálkováAnna Málková 63 Orel VyškovOrel Vyškov 01:04 9.00
3 35 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 01:05 8.00
4 Leona HanulíkováLeona Hanulíková 02 Orel VyškovOrel Vyškov 01:09 7.00
5 Kateřina ČernáKateřina Černá 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 01:12 6.00
Poznámky:
Chůze proběhla 6. 4. 2019 v Olomouci.
Celkem 5 závodníků