výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Znojmo (9. 6. 2019)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 189 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 19 4:08.49 11.00
2 61 Jakub UrbánekJakub Urbánek 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 4:11.28 9.00
3 190 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 4:11.92 8.00
4 157 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 4:11.94 7.00
5 57 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 4:12.70 6.00
6 240 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 4:22.00 5.00
7 168 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 4:23.73 4.00
8 151 Lukáš NevařilLukáš Nevařil 93 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 13 4:28.71 3.00
9 183 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11 4:30.36 2.00
10 176 Vlastimil ChadimVlastimil Chadim 76 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 18 4:30.89 1.00
11 35 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 10 4:32.64
12 40 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 4:41.03
13 41 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 4:46.03
14 33 Vilém BednaříkVilém Bednařík 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 14 4:48.31
15 286 David NezvedaDavid Nezveda 98 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 9 4:51.42
16 292 Matyáš MichálekMatyáš Michálek 02 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 15 5:02.38
252 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 12 DNF
Celkem 17 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 15:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 212 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 20 5:14.48 11.00
2 58 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 5:19.07 9.00
3 59 Shannon SivilaShannon Sivila 97 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 5:21.62 8.00
4 145 Dagmar KoudelkováDagmar Koudelková 91 ASK BlanskoASK Blansko 6 5:44.32 7.00
5 323 Martina RuttkayováMartina Ruttkayová 03 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 19 5:51.15 6.00
6 253 Kristýna KrejsováKristýna Krejsová 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 5:52.92 5.00
7 55 Eliška KleiberováEliška Kleiberová 99 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 9 5:57.15 4.00
8 300 Eliška BártováEliška Bártová 00 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 16 5:57.65 3.00
9 94 Aneta HolláAneta Hollá 89 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 10 5:57.94 2.00
10 51 Veronika BartesováVeronika Bartesová 97 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 6:02.46 1.00
11 231 Lucie MádrováLucie Mádrová 75 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 18 6:03.29
12 355 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 6:07.15
13 28 Radka GrecRadka Grec 84 Orel VyškovOrel Vyškov 13 6:07.52
14 27 Vendula DudováVendula Dudová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 11 6:11.14
15 214 Jitka DerkováJitka Derková 78 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 12 6:12.25
16 42 Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 14 6:30.56
17 52 Emma BednaříkováEmma Bednaříková 03 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 6:30.77
18 45 Lenka TomanováLenka Tomanová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 15 6:35.06
Celkem 18 závodníků