výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Znojmo (9. 6. 2019)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 45 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 28 6.55 +1.6 m/s x6.36  +0.6x6.366.26  -0.66.55  +1.6x 11.00
2 55 Lukáš LípaLukáš Lípa
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
83 27 6.39 +3.0 m/s 6.36 -1.0 m/s 6.30  +1.96.22  +2.26.35  +0.46.356.36  -1.06.25  +1.56.39  +3.0 9.00
3 59 Adam PernicaAdam Pernica
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
97 29 6.38 +1.1 m/s 5.91  +0.56.04  +0.8-6.042.71  +1.36.38  +1.16.02  +0.7 8.00
4 154 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 24 6.24 +0.3 m/s 6.24  +0.36.12  +1.66.18  +1.46.24xx6.13  +0.6 7.00
5 64 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
95 21 6.04 +0.4 m/s 5.21  +1.65.98  +1.7x5.986.04  +0.4x- 6.00
6 192 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 14 6.00 +0.4 m/s 5.60  +0.95.76  +1.45.81  +1.55.815.82  +0.46.00  +0.45.93  +0.6 5.00
7 209 Ondřej HabrOndřej Habr
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
99 19 5.96 +1.0 m/s xx5.78  +0.65.785.96  +1.0xx 4.00
8 177 Adam StloukalAdam Stloukal
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
03 18 5.84 +1.5 m/s 5.27  +0.45.37  +0.35.84  +1.55.845.38  +1.75.24  +0.85.54  +0.6 3.00
9 263 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 22 5.77 -0.2 m/s x5.71  +0.85.77  -0.25.770.00.00.0 2.00
10 276 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
04 25 5.66 +1.0 m/s x5.66  +1.0x5.660.00.00.0 1.00
11 231 Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 12 5.59 +0.9 m/s x5.59  +0.95.38  +1.05.590.00.00.0
12 44 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
02 7 5.57 +1.5 m/s 4.71  +0.95.57  +1.55.40  +0.05.570.00.00.0
13 234 Ondřej ŠandoOndřej Šando
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 13 5.50 +0.6 m/s 5.35  +0.75.24  +2.25.50  +0.65.500.00.00.0
14 158 Sebastian VrzalSebastian Vrzal
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 15 5.47 +0.7 m/s 5.47  +0.75.36  +1.0x5.470.00.00.0
15 278 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
03 5 5.26 +1.2 m/s x5.26  +1.25.22  +0.45.260.00.00.0
16 32 Vítek BisVítek Bis
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 8 4.88 +2.8 m/s 4.30 +0.0 m/s 4.14  +0.24.88  +2.84.30  +0.04.880.00.00.0
17 255 Šimon ČechŠimon Čech
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 10 4.27 +2.3 m/s 4.27 +0.5 m/s x4.27  +2.34.27  +0.54.270.00.00.0
37 Daniel KinclDaniel Kincl
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
98 16 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
275 Samuel EliášSamuel Eliáš
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
04 11 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
67 Jakub KopečekJakub Kopeček
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
03 20 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 255 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 15 5.28 +1.9 m/s 5.07  +2.05.28  +1.95.03  +2.25.285.11  +1.0-- 11.00
2 99 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 1 5.13 +0.7 m/s 4.85  +0.34.84  +0.55.13  +0.75.130.00.00.0 9.00
3 286 Zuzana RašovskáZuzana Rašovská
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 18 5.07 -0.3 m/s 4.72  +0.55.07  -0.3x5.07x4.74  +0.0x 8.00
4 363 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 14 5.06 +2.4 m/s x5.06  +2.43.30  +2.45.06xxx 7.00
5 144 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ASK BlanskoASK Blansko
05 17 5.05 +1.3 m/s 4.69  +0.64.83  +0.44.87  +0.44.875.05  +1.34.86  +1.34.88  +1.8 6.00
6 5 Pavla KosielskáPavla Kosielská
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 19 5.03 -0.8 m/s 4.96  +0.85.03  -0.8x5.03--x 5.00
7 177 Natália GyomraiováNatália Gyomraiová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
02 13 4.93 +1.3 m/s 4.80  +1.1xx4.804.85  +1.54.93  +1.3x 4.00
8 180 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
99 10 4.90 +0.8 m/s x4.90  +0.84.89  +3.14.904.65  +0.0xx 3.00
9 53 Aneta BřezinováAneta Březinová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
04 7 4.78 +3.0 m/s 4.75 +0.2 m/s 4.54  -0.64.75  +0.24.78  +3.04.780.00.00.0 2.00
10 151 Lenka KoubkováLenka Koubková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
00 8 4.66 -0.6 m/s x4.66  -0.64.41  +1.14.660.00.00.0 1.00
11 11 Veronika RozmahelováVeronika Rozmahelová
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 12 4.65 +1.0 m/s 4.56  +0.64.53  +0.74.65  +1.04.650.00.00.0
12 197 Andrea ValentováAndrea Valentová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
98 6 4.65 +0.4 m/s 4.65  +0.4x3.58  +1.24.650.00.00.0
13 1 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 16 4.58 +0.9 m/s 4.58  +0.9x4.52  -0.54.580.00.00.0
14 162 Klára KousalováKlára Kousalová
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
03 11 4.57 +1.7 m/s 4.57  +1.7x4.40  +2.14.570.00.00.0
15 315 Blanka VrbasováBlanka Vrbasová
SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek
02 9 4.47 -0.3 m/s 4.47  -0.3x4.28  +1.34.470.00.00.0
16 251 Ema JanůEma Janů
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 3 4.37 +1.8 m/s 4.10  +1.04.37  +1.84.11  +1.24.370.00.00.0
17 57 Viktorie LipoldováViktorie Lipoldová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 5 4.13 +0.9 m/s 4.11  +0.7x4.13  +0.94.130.00.00.0
18 200 Markéta MaškováMarkéta Mašková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 2 3.95 +0.7 m/s 3.91  +1.23.95  +0.73.66  +1.23.950.00.00.0
54 Kristýna DobešováKristýna Dobešová
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
359 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 20 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků