Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Znojmo (9. 6. 2019)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 13:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.531.591.651.691.731.771.811.841.871.901.931.961.992.02 Body
1 259 Ondřej StolínOndřej Stolín
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
88 16 1.90 -----ooooxoxxx 11.00
2= 251 Ladislav UrbanLadislav Urban
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
82 14 1.87 -----ooooxxx 8.50
2= 153 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 15 1.87 --o-oooooxxx 8.50
4 64 Michal TišnovskýMichal Tišnovský
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
95 13 1.87 ----o-xxoxoxoxxx 7.00
5 278 Petr PekárekPetr Pekárek
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
03 12 1.77 -oooooxxx 6.00
6 253 Mike Aminu AbuMike Aminu Abu
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
01 8 1.77 o-oxoooxxx 5.00
7 263 Tomáš NeufussTomáš Neufuss
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 9 1.77 -xoooxoxoxxx 4.00
8 192 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 3 1.77 oooooxxoxxx 3.00
9 44 Štěpán ProkešŠtěpán Prokeš
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
02 7 1.73 ooooxxoxxx 2.00
10 276 Adam HavlíčekAdam Havlíček
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
04 11 1.69 -oooxxx 1.00
11 255 Šimon ČechŠimon Čech
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
04 5 1.65 ooxoxxx
45 Siddartha SivilaSiddartha Sivila
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
00 10 DNS
32 Vítek BisVítek Bis
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
03 4 NM xxx
Celkem 13 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.321.371.421.471.511.541.571.621.651.681.70 Body
1 99 Nikola PařilováNikola Pařilová
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
94 17 1.68 --oooooxoxooxxx 11.00
2 204 Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 14 1.54 --oooxoxxx 9.00
3 1 Andrea BartoňkováAndrea Bartoňková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
02 15 1.51 --oxooxxx 8.00
4 156 Kateřina SmolíkováKateřina Smolíková
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
02 13 1.51 o-oxoxoxxx 7.00
5 183 Tereza JanouškováTereza Janoušková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
05 16 1.51 --ooxxoxxx 6.00
6= 223 Eliška ŠirokáEliška Široká
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
04 6 1.47 oooxxoxxx 4.50
6= 13 Karolína TomkováKarolína Tomková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
03 8 1.47 oooxxoxxx 4.50
8= 2 Ester DvořákováEster Dvořáková
TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek
04 4 1.42 oooxxx 2.50
8= 287 Eliška MašterováEliška Mašterová
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
03 7 1.42 oooxxx 2.50
10 219 Pavla ČamlíkováPavla Čamlíková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
05 3 1.42 xxoooxxx 1.00
11= 208 Adéla JelínkováAdéla Jelínková
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 5 1.42 ooxxoxxx
11= 363 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 10 1.42 ooxxoxxx
13 113 Anna MaradováAnna Maradová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
02 2 1.42 oxoxxoxxx
14 30 Anna HalasováAnna Halasová
Orel VyškovOrel Vyškov
03 1 1.37 ooxxx
Celkem 14 závodníků