Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Znojmo (9. 6. 2019)

hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (ne, 9.6.2019 - 13:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 285 Josef VomelaJosef Vomela
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
76 22 36.76 35.5336.62x36.6236.76x36.12 11.00
2 161 Petr MikuláčekPetr Mikuláček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
95 23 36.66 31.5132.00x32.0034.3036.6636.53 9.00
3 260 Jakub HavlíčekJakub Havlíček
TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí
95 18 34.18 30.69xx30.69x27.5634.18 8.00
4 54 Martin HošekMartin Hošek
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
85 24 32.91 29.2832.4432.8032.8032.6432.91x 7.00
5 164 Martin PodhajskýMartin Podhajský
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 17 32.52 32.12x32.2732.2732.52x31.63 6.00
6 163 René NovákRené Novák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
71 15 32.28 x30.7029.8530.70x32.2829.17 5.00
7 232 Adam SkácelAdam Skácel
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
01 1 32.10 27.7826.1331.1131.1132.1026.4929.12 4.00
8 153 František NikodemFrantišek Nikodem
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
95 12 30.77 30.77xx30.77x29.07- 3.00
9 47 Tomáš SvobodaTomáš Svoboda
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
96 19 30.14 30.1428.4230.0330.140.00.00.0 2.00
10 228 Jakub HřibJakub Hřib
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
88 16 30.12 26.2930.12x30.120.00.00.0 1.00
11 152 Václav VáchaVáclav Vácha
Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s.
93 13 28.63 28.6128.6327.3228.630.00.00.0
12 226 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
98 11 28.28 26.1627.7628.2828.280.00.00.0
13 213 Libor NovotnýLibor Novotný
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
63 10 27.85 26.2127.8526.3127.850.00.00.0
14 288 Martin NovotnýMartin Novotný
TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B
87 14 27.76 27.33x27.7627.760.00.00.0
15 151 Marek BaškaMarek Baška
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
76 5 26.91 25.3426.91x26.910.00.00.0
16 181 Petr VašekPetr Vašek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
94 3 26.06 x26.06x26.060.00.00.0
17 180 Petr ŠpičákPetr Špičák
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
79 4 21.60 21.60xx21.600.00.00.0
18 178 Luboš StloukalLuboš Stloukal
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
71 2 18.54 x18.54-18.540.00.00.0
36 Miloš GrycMiloš Gryc
TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s.
49 6 NM xxx0.00.00.00.0
MS 221 Roman WeiterRoman Weiter
AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s.
75 8 26.45 xxx0.00.00.00.0
Celkem 20 závodníků