Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Hodonín (25. 8. 2019)

800 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 25.8.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 183 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 2:00.09 11.00
2 279 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 3 2:00.76 9.00
3 56 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 2:02.12 8.00
4 180 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:05.25 7.00
5 168 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:06.12 6.00
6 35 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 2:08.89 4.00
7 181 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:10.40 3.00
8 261 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 2:14.51
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 25.8.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 258 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 2:06.86 5.00
2 240 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 2:11.50 2.00
3 34 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 2:13.00 1.00
4 182 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:20.43
5 172 Jakub SedláčekJakub Sedláček 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 2:25.70
MS 170 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:19.88
MS 170 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:10.69
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 183 Marek KalousMarek Kalous 00 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 2:00.09 11.00
2 279 Michal KrátkýMichal Krátký 03 TJ Spartak Třebíč, spolek BTJ Spartak Třebíč, spolek B 3 2:00.76 9.00
3 56 Jan KarafiátJan Karafiát 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 2:02.12 8.00
4 180 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:05.25 7.00
5 168 Michal ŠmídaMichal Šmída 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 2:06.12 6.00
6 258 Ondřej RosaOndřej Rosa 88 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 3 2:06.86 5.00
7 35 Milan ChaloupkaMilan Chaloupka 02 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 2:08.89 4.00
8 181 Jakub BárekJakub Bárek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 2:10.40 3.00
9 170 Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 2:10.69
10 240 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 88 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 2:11.50 2.00
11 34 Josef HrubýJosef Hrubý 92 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 2:13.00 1.00
12 261 Martin NeufussMartin Neufuss 01 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 8 2:14.51
13 170 Václav VorálekVáclav Vorálek 06 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 2:19.88
14 182 Mario HajzlerMario Hajzler 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 2:20.43
15 172 Jakub SedláčekJakub Sedláček 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 2:25.70

800 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 25.8.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 204 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 2:26.08 11.00
2 205 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:26.13 9.00
3 2 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:28.46 8.00
4 164 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 2:31.01 7.00
5 176 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:33.00 6.00
6 58 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 2:33.87 5.00
7 136 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:37.05 3.00
8 184 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:37.61 1.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (ne, 25.8.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 187 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:35.78 4.00
2 55 Anežka LanghammerováAnežka Langhammerová 94 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 2:37.47 2.00
3 34 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 1 2:43.14
4 142 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská 00 ASK BlanskoASK Blansko 6 2:46.42
5 254 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 2:46.96
6 355 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:47.56
MS 85 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 2:45.12
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 204 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 2:26.08 11.00
2 205 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 2:26.13 9.00
3 2 Aneta ŠtorkováAneta Štorková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 3 2:28.46 8.00
4 164 Markéta PlzákováMarkéta Plzáková 03 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 7 2:31.01 7.00
5 176 Dagmar DoležalováDagmar Doležalová 01 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 2:33.00 6.00
6 58 Veronika PopelkováVeronika Popelková 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 2:33.87 5.00
7 187 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 2:35.78 4.00
8 136 Adéla PohlováAdéla Pohlová 02 ASK BlanskoASK Blansko 4 2:37.05 3.00
9 55 Anežka LanghammerováAnežka Langhammerová 94 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 2:37.47 2.00
10 184 Vendula KamenickáVendula Kamenická 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 2:37.61 1.00
11 34 Iveta TrojancováIveta Trojancová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 1 2:43.14
12 85 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 2:45.12
13 142 Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská 00 ASK BlanskoASK Blansko 6 2:46.42
14 254 Petra NovákováPetra Nováková 99 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 2:46.96
15 355 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 2:47.56