4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E
Hodonín (25. 8. 2019)800 m - Muži (Běh)
Běh 01 (ne, 25.8.2019 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 183 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 2:00.09 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 279 | Michal KrátkýMichal Krátký | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek B | 3 | 2:00.76 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 56 | Jan KarafiátJan Karafiát | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 2:02.12 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 180 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 2:05.25 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 168 | Michal ŠmídaMichal Šmída | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 2:06.12 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 35 | Milan ChaloupkaMilan Chaloupka | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 2:08.89 | 4.00 | ||||||||||||
7 | 181 | Jakub BárekJakub Bárek | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 2:10.40 | 3.00 | ||||||||||||
8 | 261 | Martin NeufussMartin Neufuss | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 8 | 2:14.51 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (ne, 25.8.2019 - 11:45) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 258 | Ondřej RosaOndřej Rosa | 88 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 2:06.86 | 5.00 | ||||||||||||
2 | 240 | Tomáš NavrátilTomáš Navrátil | 88 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 2:11.50 | 2.00 | ||||||||||||
3 | 34 | Josef HrubýJosef Hrubý | 92 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 2:13.00 | 1.00 | ||||||||||||
4 | 182 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:20.43 | |||||||||||||
5 | 172 | Jakub SedláčekJakub Sedláček | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 2:25.70 | |||||||||||||
MS | 170 | Václav VorálekVáclav Vorálek | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 2:19.88 | |||||||||||||
MS | 170 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 2:10.69 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 183 | Marek KalousMarek Kalous | 00 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 2:00.09 | 11.00 | ||
2 | 279 | Michal KrátkýMichal Krátký | 03 | TJ Spartak Třebíč, spolek B | 3 | 2:00.76 | 9.00 | ||
3 | 56 | Jan KarafiátJan Karafiát | 99 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 7 | 2:02.12 | 8.00 | ||
4 | 180 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 2:05.25 | 7.00 | ||
5 | 168 | Michal ŠmídaMichal Šmída | 01 | TJ Jiskra Otrokovice | 6 | 2:06.12 | 6.00 | ||
6 | 258 | Ondřej RosaOndřej Rosa | 88 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 3 | 2:06.86 | 5.00 | ||
7 | 35 | Milan ChaloupkaMilan Chaloupka | 02 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 2:08.89 | 4.00 | ||
8 | 181 | Jakub BárekJakub Bárek | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4 | 2:10.40 | 3.00 | ||
9 | 170 | Mikuláš DreisigMikuláš Dreisig | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 1 | 2:10.69 | |||
10 | 240 | Tomáš NavrátilTomáš Navrátil | 88 | Atletika Holešov, z.s. | 5 | 2:11.50 | 2.00 | ||
11 | 34 | Josef HrubýJosef Hrubý | 92 | TJ Znojmo, z.s. | 2 | 2:13.00 | 1.00 | ||
12 | 261 | Martin NeufussMartin Neufuss | 01 | TJ Sokol Velké Meziříčí | 8 | 2:14.51 | |||
13 | 170 | Václav VorálekVáclav Vorálek | 06 | Atletika Jihlava z.s. | 4 | 2:19.88 | |||
14 | 182 | Mario HajzlerMario Hajzler | 04 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 6 | 2:20.43 | |||
15 | 172 | Jakub SedláčekJakub Sedláček | 04 | TJ Jiskra Otrokovice | 7 | 2:25.70 |
800 m - Ženy (Běh)
Běh 01 (ne, 25.8.2019 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 204 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 2:26.08 | 11.00 | ||||||||||||
2 | 205 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 2:26.13 | 9.00 | ||||||||||||
3 | 2 | Aneta ŠtorkováAneta Štorková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 2:28.46 | 8.00 | ||||||||||||
4 | 164 | Markéta PlzákováMarkéta Plzáková | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 2:31.01 | 7.00 | ||||||||||||
5 | 176 | Dagmar DoležalováDagmar Doležalová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:33.00 | 6.00 | ||||||||||||
6 | 58 | Veronika PopelkováVeronika Popelková | 01 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 2:33.87 | 5.00 | ||||||||||||
7 | 136 | Adéla PohlováAdéla Pohlová | 02 | ASK Blansko | 4 | 2:37.05 | 3.00 | ||||||||||||
8 | 184 | Vendula KamenickáVendula Kamenická | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 2:37.61 | 1.00 | ||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 02 (ne, 25.8.2019 - 11:30) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 187 | Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 2:35.78 | 4.00 | ||||||||||||
2 | 55 | Anežka LanghammerováAnežka Langhammerová | 94 | TJ Znojmo, z.s. | 7 | 2:37.47 | 2.00 | ||||||||||||
3 | 34 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel Vyškov | 1 | 2:43.14 | |||||||||||||
4 | 142 | Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská | 00 | ASK Blansko | 6 | 2:46.42 | |||||||||||||
5 | 254 | Petra NovákováPetra Nováková | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 2:46.96 | |||||||||||||
6 | 355 | Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 2:47.56 | |||||||||||||
MS | 85 | Tereza HerkováTereza Herková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 2:45.12 | |||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Body | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 204 | Sabina FiantováSabina Fiantová | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 1 | 2:26.08 | 11.00 | ||
2 | 205 | Eva ZabloudilováEva Zabloudilová | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 2 | 2:26.13 | 9.00 | ||
3 | 2 | Aneta ŠtorkováAneta Štorková | 02 | TJ Spartak Třebíč, spolek | 3 | 2:28.46 | 8.00 | ||
4 | 164 | Markéta PlzákováMarkéta Plzáková | 03 | Atletika Jihlava z.s. | 7 | 2:31.01 | 7.00 | ||
5 | 176 | Dagmar DoležalováDagmar Doležalová | 01 | AK Olymp Brno, spolek | 6 | 2:33.00 | 6.00 | ||
6 | 58 | Veronika PopelkováVeronika Popelková | 01 | TJ Znojmo, z.s. | 5 | 2:33.87 | 5.00 | ||
7 | 187 | Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová | 99 | AK Olymp Brno, spolek | 2 | 2:35.78 | 4.00 | ||
8 | 136 | Adéla PohlováAdéla Pohlová | 02 | ASK Blansko | 4 | 2:37.05 | 3.00 | ||
9 | 55 | Anežka LanghammerováAnežka Langhammerová | 94 | TJ Znojmo, z.s. | 7 | 2:37.47 | 2.00 | ||
10 | 184 | Vendula KamenickáVendula Kamenická | 02 | AK Olymp Brno, spolek | 8 | 2:37.61 | 1.00 | ||
11 | 34 | Iveta TrojancováIveta Trojancová | 03 | Orel Vyškov | 1 | 2:43.14 | |||
12 | 85 | Tereza HerkováTereza Herková | 05 | Atletický klub Hodonín,z.s. | 5 | 2:45.12 | |||
13 | 142 | Zdena KlinkovskáZdena Klinkovská | 00 | ASK Blansko | 6 | 2:46.42 | |||
14 | 254 | Petra NovákováPetra Nováková | 99 | Atletika Holešov, z.s. | 4 | 2:46.96 | |||
15 | 355 | Michaela DostálováMichaela Dostálová | 03 | TJ Jiskra Otrokovice | 3 | 2:47.56 |