výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

53. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi

Olomouc (13. 4. 2019)

Chůze dráha 1000m - Muži

(so, 13.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 05:24
2 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 05:52
3 Jakub JányšJakub Jányš 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 05:53
4 Metoděj KraisMetoděj Krais 09 Orel VyškovOrel Vyškov 06:23
Celkem 4 závodníků

Chůze dráha 1000m - Ženy

(so, 13.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Liliana HolkováLiliana Holková 07 AK BojničkyAK Bojničky 05:22
2 Viktorie BartoňováViktorie Bartoňová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 05:53
3 Adriana GazárkováAdriana Gazárková 08 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 05:56
4 Eliška ŘíhováEliška Říhová 08 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 06:04
5 Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 06:05
6 Natália HolkováNatália Holková 10 AK BojničkyAK Bojničky 06:10
7 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 06:15
8 Agáta CintulováAgáta Cintulová 09 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 06:19
9 Markéta KučerováMarkéta Kučerová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 06:27
10 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 06:29
11 Nina LasicováNina Lasicová 10 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 06:37
12 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 06:47
13 Elena StrakošováElena Strakošová 07 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 06:55
14 Daniela MydlářováDaniela Mydlářová 08 SK PRESTAR Opava z.s.SK PRESTAR Opava z.s. 07:08
15 Veronika TrnavskáVeronika Trnavská 08 Orel VyškovOrel Vyškov 07:14
16 Anežka HalasováAnežka Halasová 11 Orel VyškovOrel Vyškov 07:54
17 Petra VčelkováPetra Včelková 10 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 09:57
Celkem 17 závodníků

3 km chůze - Muži

(so, 13.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš MencelTomáš Mencel 04 Atletický klub ZŤS MartinAtletický klub ZŤS Martin 14:47
2 Adam NosáľAdam Nosáľ 04 Atletický klub ZŤS MartinAtletický klub ZŤS Martin 15:15
3 Roman HanykRoman Hanyk 04 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 15:58
4 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18:13
5 Kryštof PevnýKryštof Pevný 07 Orel VyškovOrel Vyškov 20:22
6 Jiří BurgetJiří Burget 55 Nová DubnicaNová Dubnica 21:36
7 Václav DostalíkVáclav Dostalík 40 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 23:42
Celkem 7 závodníků

3 km chůze - Ženy

(so, 13.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ivana DudováIvana Dudová 05 Atletický klub ZŤS MartinAtletický klub ZŤS Martin 15:10
2 Paulína AvenováPaulína Avenová 04 ŠOG NitraŠOG Nitra 15:33
3 Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 15:45
4 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16:29
5 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16:41
6 Jana BednářováJana Bednářová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:33
7 Laura HubcejováLaura Hubcejová 03 Atletický klub ZŤS MartinAtletický klub ZŤS Martin 17:47
8 Hana KopelováHana Kopelová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:14
9 Anna VýmolováAnna Výmolová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:20
10 Mária GazárkováMária Gazárková 05 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 18:30
11 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 18:44
12 Nikola BobokováNikola Boboková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:45
13 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 18:50
14 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19:39
15 Adéla PitnerováAdéla Pitnerová 06 Spartak Vrchlabí SMOLA konstrukceSpartak Vrchlabí SMOLA kons... 19:42
16 Kristína CvečkováKristína Cvečková 05 MŠK Borský MikulášMŠK Borský Mikuláš 20:10
17 Anna HalasováAnna Halasová 03 Orel VyškovOrel Vyškov 20:48
18 Adéla VokáčováAdéla Vokáčová 05 Spartak Vrchlabí SMOLA konstrukceSpartak Vrchlabí SMOLA kons... 21:28
19 Tereza JežkováTereza Ježková 06 Spartak Vrchlabí SMOLA konstrukceSpartak Vrchlabí SMOLA kons... 21:28
20 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21:42
Celkem 20 závodníků

10 km chůze - Muži

(so, 13.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominik ČernýDominik Černý 97 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 41:38
2 Lukáš GdulaLukáš Gdula 91 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 42:17
3 Michal MorvayMichal Morvay 96 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 42:52
4 Vít HlaváčVít Hlaváč 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43:01
5 Luis PássoroLuis Pássoro 94 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 46:23
6 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 46:50
7 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 46:59
8 Karel KetnerKarel Ketner 90 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 47:04
9 Petr DušekPetr Dušek 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 48:21
10 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 49:04
11 Filip VeseloušFilip Veselouš 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 49:25
12 Tomáš GdulaTomáš Gdula 97 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 49:45
13 Jan ČervenkaJan Červenka 00 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 52:14
14 Karel HevessyKarel Hevessy 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57:29
15 Jakub ZajícJakub Zajíc 89 TJ Sokol KolínTJ Sokol Kolín 59:09
16 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 63:24
17 Jaromír HlochJaromír Hloch 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 64:14
18 Jiří SahajJiří Sahaj 96 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 74:48
Rostislav RožnovskýRostislav Rožnovský 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. DNF
Jaromír MorávekJaromír Morávek 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... DQ
Celkem 20 závodníků

10 km chůze - Veteráni

(so, 13.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin NedvídekMartin Nedvídek 75 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 45:54
2 Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík 79 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 48:53
3 Michal ŠanderaMichal Šandera 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 49:36
4 Josef SmolaJosef Smola 64 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 51:26
5 David ŠnajdrDavid Šnajdr 71 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 54:34
6 Tomáš VojtíšekTomáš Vojtíšek 73 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 54:47
7 Luděk ŠolcLuděk Šolc 61 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 54:50
8 Jiří JonJiří Jon 68 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 57:29
9 Miroslav FlieglMiroslav Fliegl 54 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 57:57
10 Pavel FišerPavel Fišer 66 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 58:17
11 Petr JindraPetr Jindra 71 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 58:34
12 Zdeněk SimonZdeněk Simon 60 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 58:46
13 Zbyněk HermanZbyněk Herman 69 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 59:39
14 Josef KalátJosef Kalát 55 AK BílinaAK Bílina 60:10
15 Petr KřenekPetr Křenek 81 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 60:21
16 Miloš DušekMiloš Dušek 71 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 61:21
17 Adam NedvídekAdam Nedvídek 76 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 61:42
18 Jan ReinJan Rein 63 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 62:32
19 Petr AdamPetr Adam 50 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 62:55
20 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 64:05
21 Stanislav KynčlStanislav Kynčl 64 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 64:21
22 Jozef BaďuraJozef Baďura 55 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 64:32
23 Milan ZeibertMilan Zeibert 63 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 65:27
24 Lukáš KraftLukáš Kraft 79 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 65:46
25 Miloslav PetrlíkMiloslav Petrlík 67 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 65:47
26 Jan ZajícJan Zajíc 53 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 68:14
27 Jiří KovandaJiří Kovanda 46 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 71:16
28 Jaroslav PtákJaroslav Pták 47 AK BílinaAK Bílina 71:55
29 Petr MarkusekPetr Markusek 84 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 73:09
30 Jaroslav PrücknerJaroslav Prückner 54 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 75:04
31 Roman GazárekRoman Gazárek 68 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 75:21
32 Stanislav MarekStanislav Marek 42 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 76:45
Ondřej ČerepušťákOndřej Čerepušťák 48 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. DQ
Celkem 33 závodníků

10 km chůze - Ženy

(so, 13.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Mária Katerinka CzakováMária Katerinka Czaková 88 ŠK Dukla Banska Bystrica o.z.ŠK Dukla Banska Bystrica o.z. 46:29
2 Anežka DrahotováAnežka Drahotová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 47:06
3 Hana BurzalováHana Burzalová 00 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 50:31
4 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 53:43
5 Alžbeta RagasováAlžbeta Ragasová 02 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 54:13
6 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 55:19
7 Kučerová Štěpánka PohlováKučerová Štěpánka Pohlová 87 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 57:45
8 Kateřina MaternováKateřina Maternová 98 Spartak Vrchlabí SMOLA konstrukceSpartak Vrchlabí SMOLA kons... 59:04
9 Kristýna DenkováKristýna Denková 02 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 59:33
10 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 59:44
11 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 61:33
12 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 62:38
13 Štěpánka ŠlichtováŠtěpánka Šlichtová 03 TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s.TJ VTŽ CHOMUTOV,z.s. 67:55
14 Krystýna PiotuchováKrystýna Piotuchová 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 68:37
15 Leona HanulíkováLeona Hanulíková 02 Orel VyškovOrel Vyškov 69:10
16 Kateřina ČernáKateřina Černá 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 72:05
Celkem 16 závodníků

10 km chůze - Veteránky

(so, 13.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alena KollegováAlena Kollegová 84 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 56:03
2 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHŮZE PrahaSMOLA CHŮZE Praha 57:55
3 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 58:13
4 Ivana ŠkařoupkováIvana Škařoupková 74 Orel VyškovOrel Vyškov 60:48
5 Anna MálkováAnna Málková 63 Orel VyškovOrel Vyškov 64:24
6 Šárka KraisováŠárka Kraisová 76 Orel VyškovOrel Vyškov 65:08
7 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 72 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 65:33
8 Zuzana HanykováZuzana Hanyková 74 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 68:04
9 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 70:59
10 Marie ŠlechtováMarie Šlechtová 52 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 73:23
Celkem 10 závodníků