výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV)

Slaný (21. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 10:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej KrajčOndřej Krajč 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1 07.76 631.00
2 Ondřej KaštánekOndřej Kaštánek 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 07.80 619.00
3 Šimon DrábŠimon Dráb 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 4 08.04 548.00
4 Dominik ČernýDominik Černý 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 3 08.13 523.00
5 Boleslav LukášBoleslav Lukáš 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 6 08.53 416.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 10:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠabataMatěj Šabata 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 2 07.72 643.00
2 Milan VítMilan Vít 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 07.90 589.00
3 David VosykaDavid Vosyka 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1 07.99 563.00
4 Petr SojkaPetr Sojka 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 4 08.35 462.00
5 Matěj MarečekMatěj Mareček 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 3 08.36 460.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 10:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej BučilOndřej Bučil 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 1 08.12 525.00
2 Jiří JoskaJiří Joska 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 4 08.16 514.00
3 Michal KolesnykMichal Kolesnyk 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 2 08.20 503.00
4 Petr VětrovskýPetr Větrovský 04 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 3 08.22 498.00
5 Adam BarešAdam Bareš 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 5 09.20 261.00
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (út, 21.5.2019 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PeštálAdam Peštál 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 2 07.54 700.00
2 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 5 07.62 675.00
3 Erik HylasErik Hylas 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 07.71 646.00
4 Miroslav NistorMiroslav Nistor 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 4 07.78 625.00
5 Jakub DočkalJakub Dočkal 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1 07.87 598.00
6 Martin LevMartin Lev 05 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 6 08.07 540.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam PeštálAdam Peštál 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 2 07.54 700.00
2 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 5 07.62 675.00
3 Erik HylasErik Hylas 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 07.71 646.00
4 Matěj ŠabataMatěj Šabata 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 2 07.72 643.00
5 Ondřej KrajčOndřej Krajč 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1 07.76 631.00
6 Miroslav NistorMiroslav Nistor 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 4 07.78 625.00
7 Ondřej KaštánekOndřej Kaštánek 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 07.80 619.00
8 Jakub DočkalJakub Dočkal 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1 07.87 598.00
9 Milan VítMilan Vít 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 07.90 589.00
10 David VosykaDavid Vosyka 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1 07.99 563.00
11 Šimon DrábŠimon Dráb 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 4 08.04 548.00
12 Martin LevMartin Lev 05 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 6 08.07 540.00
13 Ondřej BučilOndřej Bučil 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 1 08.12 525.00
14 Dominik ČernýDominik Černý 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 3 08.13 523.00
15 Jiří JoskaJiří Joska 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 4 08.16 514.00
16 Michal KolesnykMichal Kolesnyk 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 2 08.20 503.00
17 Petr VětrovskýPetr Větrovský 04 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 3 08.22 498.00
18 Petr SojkaPetr Sojka 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 4 08.35 462.00
19 Matěj MarečekMatěj Mareček 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 3 08.36 460.00
20 Boleslav LukášBoleslav Lukáš 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 6 08.53 416.00
21 Adam BarešAdam Bareš 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 5 09.20 261.00

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav WaizVáclav Waiz 06 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 1 08.52 418.00
2 Jan PšeničkaJan Pšenička 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 2 08.53 416.00
3 Dominik ŠustrDominik Šustr 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 5 08.70 374.00
4 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 3 09.02 300.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MozgaJan Mozga 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 4 07.99 563.00
2 Petr MarešPetr Mareš 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 3 08.15 517.00
3 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 08.18 509.00
4 Filip NovotnýFilip Novotný 06 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 2 08.65 386.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kevin HuňaKevin Huňa 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 5 08.59 401.00
2 Jan NachtigalJan Nachtigal 05 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 3 08.80 350.00
3 Martin DonynetsMartin Donynets 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 4 08.99 306.00
4 David BartošDavid Bartoš 05 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 2 09.03 298.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (út, 21.5.2019 - 10:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 3 07.99 563.00
2 Tomáš KočovskýTomáš Kočovský 05 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 4 08.07 540.00
3 Michal PolákMichal Polák 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 5 08.17 511.00
4 Jiří VaršavskýJiří Varšavský 05 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 1 08.32 470.00
5 Michal JarošMichal Jaroš 06 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 2 08.36 460.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MozgaJan Mozga 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 4 07.99 563.00
1 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 3 07.99 563.00
3 Tomáš KočovskýTomáš Kočovský 05 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 4 08.07 540.00
4 Petr MarešPetr Mareš 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 3 08.15 517.00
5 Michal PolákMichal Polák 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 5 08.17 511.00
6 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 08.18 509.00
7 Jiří VaršavskýJiří Varšavský 05 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 1 08.32 470.00
8 Michal JarošMichal Jaroš 06 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 2 08.36 460.00
9 Václav WaizVáclav Waiz 06 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 1 08.52 418.00
10 Jan PšeničkaJan Pšenička 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 2 08.53 416.00
11 Kevin HuňaKevin Huňa 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 5 08.59 401.00
12 Filip NovotnýFilip Novotný 06 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 2 08.65 386.00
13 Dominik ŠustrDominik Šustr 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 5 08.70 374.00
14 Jan NachtigalJan Nachtigal 05 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 3 08.80 350.00
15 Martin DonynetsMartin Donynets 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 4 08.99 306.00
16 Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 3 09.02 300.00
17 David BartošDavid Bartoš 05 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 2 09.03 298.00

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 09:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie VaryšováMarie Varyšová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 1 08.63 665.00
2 Martina ZemkováMartina Zemková 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 4 08.76 629.00
3 Klára MěkutováKlára Měkutová 05 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 5 08.84 608.00
4 Lucie NejedláLucie Nejedlá 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 3 08.98 571.00
5 Klára KantoříkováKlára Kantoříková 05 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 2 09.03 558.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 09:45) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela ProcházkováNela Procházková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 4 08.73 637.00
2 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 08.82 613.00
3 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 08.97 574.00
4 Hana VidrichováHana Vidrichová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1 09.05 553.00
5 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2 09.30 492.00
6 Eliška LoubrováEliška Loubrová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 6 09.33 484.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 09:45) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 4 08.15 803.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 08.16 800.00
3 Eliška JírováEliška Jírová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 6 08.45 715.00
4 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 5 08.47 709.00
5 Klára NovotnáKlára Novotná 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 2 08.59 676.00
6 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1 08.75 632.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 4 08.15 803.00
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 08.16 800.00
3 Eliška JírováEliška Jírová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 6 08.45 715.00
4 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 5 08.47 709.00
5 Klára NovotnáKlára Novotná 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 2 08.59 676.00
6 Marie VaryšováMarie Varyšová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 1 08.63 665.00
7 Nela ProcházkováNela Procházková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 4 08.73 637.00
8 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1 08.75 632.00
9 Martina ZemkováMartina Zemková 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 4 08.76 629.00
10 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 08.82 613.00
11 Klára MěkutováKlára Měkutová 05 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 5 08.84 608.00
12 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 08.97 574.00
13 Lucie NejedláLucie Nejedlá 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 3 08.98 571.00
14 Klára KantoříkováKlára Kantoříková 05 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 2 09.03 558.00
15 Hana VidrichováHana Vidrichová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1 09.05 553.00
16 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2 09.30 492.00
17 Eliška LoubrováEliška Loubrová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 6 09.33 484.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 09:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana PánkováZuzana Pánková 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 1 08.76 629.00
2 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 2 08.77 626.00
3 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 6 08.79 621.00
4 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 3 08.91 589.00
5 Nela OtcovskáNela Otcovská 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 5 09.04 556.00
6 Alžběta CihelkováAlžběta Cihelková 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 4 09.27 499.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 09:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta StaňkováMarkéta Staňková 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 3 08.88 597.00
2 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 4 09.13 533.00
3 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2 09.27 499.00
4 Simona KlemšováSimona Klemšová 07 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1 09.36 477.00
5 Linda WagnerováLinda Wagnerová 07 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 09.49 447.00
6 Veronika JizbováVeronika Jizbová 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 6 09.50 444.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 09:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 08.36 741.00
2= Tereza KrajčováTereza Krajčová 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 4 08.52 695.00
2= Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2 08.52 695.00
4 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 5 08.60 673.00
5 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1 08.65 659.00
6 Lucie BláhováLucie Bláhová 06 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 6 09.01 564.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema JelínkováEma Jelínková 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 08.36 741.00
2 Tereza KrajčováTereza Krajčová 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 4 08.52 695.00
2 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2 08.52 695.00
4 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 5 08.60 673.00
5 Daniela CívkováDaniela Cívková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1 08.65 659.00
6 Zuzana PánkováZuzana Pánková 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 1 08.76 629.00
7 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 2 08.77 626.00
8 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 6 08.79 621.00
9 Markéta StaňkováMarkéta Staňková 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 3 08.88 597.00
10 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 3 08.91 589.00
11 Lucie BláhováLucie Bláhová 06 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 6 09.01 564.00
12 Nela OtcovskáNela Otcovská 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 5 09.04 556.00
13 Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 4 09.13 533.00
14 Alžběta CihelkováAlžběta Cihelková 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 4 09.27 499.00
14 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2 09.27 499.00
16 Simona KlemšováSimona Klemšová 07 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1 09.36 477.00
17 Linda WagnerováLinda Wagnerová 07 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 09.49 447.00
18 Veronika JizbováVeronika Jizbová 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 6 09.50 444.00

600 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie ValachováLucie Valachová 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 2 1:47.00 717.00
2 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 4 1:49.72 671.00
3 Ema JelínkováEma Jelínková 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1 1:52.28 628.00
4 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 3 1:53.20 613.00
5 Lucie LetováLucie Letová 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 15 1:53.51 608.00
6 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 6 1:53.77 604.00
7 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 7 1:54.01 600.00
8 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 12 1:55.45 578.00
9 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 14 1:56.56 561.00
10= Simona KlemšováSimona Klemšová 07 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 9 1:56.81 557.00
10= Julie PilařováJulie Pilařová 07 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 5 1:56.81 557.00
12 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 8 1:56.84 556.00
13 Klára SlunéčkováKlára Slunéčková 07 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 16 1:57.55 545.00
14 Ema PeškařováEma Peškařová 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 10 1:58.29 534.00
15 Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 18 1:58.31 534.00
16 Valérie BenešováValérie Benešová 07 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 13 1:59.84 511.00
17 Linda SrbováLinda Srbová 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 17 2:03.15 463.00
18 Markéta ŠamanováMarkéta Šamanová 07 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 11 2:03.37 460.00
Celkem 18 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1 2:33.38 651.00
2 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 5 2:33.95 644.00
3 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 6 2:35.62 624.00
4 Natálie FraňkováNatálie Fraňková 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 2 2:35.77 622.00
5 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 2:36.20 617.00
6 Nela TrešlováNela Trešlová 05 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 17 2:40.98 562.00
7 Adéla NečesanáAdéla Nečesaná 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 8 2:42.78 541.00
8 Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 12 2:43.48 534.00
9 Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 7 2:43.99 528.00
10 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 10 2:44.76 519.00
11 Emma KnorováEmma Knorová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 16 2:45.16 515.00
12 Zuzana MatějkováZuzana Matějková 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 9 2:45.26 514.00
13 Viktorie KottováViktorie Kottová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 11 2:46.45 501.00
14 Matylda ValtrováMatylda Valtrová 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 18 2:48.91 475.00
15 Klára KantoříkováKlára Kantoříková 05 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 15 2:53.39 429.00
16 Lucie NejedláLucie Nejedlá 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 14 2:55.93 404.00
17 Klára ByrtusováKlára Byrtusová 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 13 2:56.60 397.00
18 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 4 2:56.74 396.00
Celkem 18 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan MozgaJan Mozga 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 14 3:03.57 630.00
2 Ondřej DemlOndřej Deml 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 9 3:04.02 625.00
3 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 10 3:10.58 564.00
4 Jiří VaršavskýJiří Varšavský 05 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 1 3:11.10 560.00
5 Marek BálekMarek Bálek 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 7 3:13.41 539.00
6 Jiří StrnadJiří Strnad 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 17 3:15.51 520.00
7 Michal MacekMichal Macek 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 13 3:16.70 510.00
8 Jan PšeničkaJan Pšenička 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 16 3:21.68 468.00
9 Martin NosekMartin Nosek 06 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 3 3:24.09 448.00
10 Filip KrtekFilip Krtek 06 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 4 3:24.11 447.00
11 Jan KubíčekJan Kubíček 06 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 2 3:24.68 443.00
12 Ondřej TkadlecOndřej Tkadlec 07 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 5 3:25.01 440.00
13 Vít NovákVít Novák 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 15 3:25.07 440.00
14 Adam HůlaAdam Hůla 07 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 11 3:26.44 429.00
15 Jan JirasJan Jiras 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 12 3:29.33 406.00
16 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 8 3:33.98 370.00
17 Václav HornofVáclav Hornof 06 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 6 3:37.51 344.00
Celkem 17 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Marián DražanMarián Dražan 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 10 4:30.95 738.00
2 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 9 4:32.73 727.00
3 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 15 4:34.23 717.00
4 Štěpán PalataŠtěpán Palata 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1 4:39.25 685.00
5 Filip MatoušekFilip Matoušek 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 6 4:54.69 591.00
6 Adam HroudaAdam Hrouda 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 12 4:58.29 570.00
7 Ondřej KoubaOndřej Kouba 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 4 4:59.86 561.00
8 Martin FojtíkMartin Fojtík 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 11 5:03.90 537.00
9 Jakub LebedaJakub Lebeda 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 3 5:04.86 532.00
10 Martin JordánMartin Jordán 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 5:10.64 500.00
11 Filip ŘíčkaFilip Říčka 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 7 5:13.36 485.00
12 Matěj ŠabataMatěj Šabata 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 17 5:13.55 484.00
13 Lukáš UlrichLukáš Ulrich 03 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 18 5:16.51 468.00
14 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 14 5:19.14 455.00
15 Tobiáš ZábranskýTobiáš Zábranský 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 8 5:19.42 453.00
16 Petr SojkaPetr Sojka 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 16 5:43.11 337.00
17 Denis MbumastonDenis Mbumaston 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 13 6:12.58 215.00
Lukáš HerčíkLukáš Herčík 04 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 2 DNF
Celkem 18 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Červášek, Matoušek, Peštál, Větrovský Červášek, Matoušek, Peštál, Větrovský 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 2 28.37 724.00
2 Hrouda, Kaštánek, Krajč, Vít Hrouda, Kaštánek, Krajč, Vít ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 28.90 681.00
3 Joska, Dočkal, Sáss, Hylas Joska, Dočkal, Sáss, Hylas Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 29.89 603.00
4 Jordán, Mareček, Hrudka, Palata Jordán, Mareček, Hrudka, Palata Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 4 30.61 550.00
5 Brůžek, Herčík, Liszok, Říčka Brůžek, Herčík, Liszok, Říčka 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 1 30.71 542.00
6 Škoda, Slaba, Košler, Kučera Škoda, Slaba, Košler, Kučera ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 6 30.87 531.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kolesnyk, Lev, Nistor, Karafiát Kolesnyk, Lev, Nistor, Karafiát 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 3 29.45 637.00
2 Alexa, Hvězda, Rájek, Mezera Alexa, Hvězda, Rájek, Mezera ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2 30.85 532.00
3 Lebeda, Svoboda, Mates, Polcar Lebeda, Svoboda, Mates, Polcar 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 4 31.49 487.00
4 Slaboch, Červenka, Abrt, Vodička Slaboch, Červenka, Abrt, Vodička Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 1 32.89 394.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (út, 21.5.2019 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petrilák, Bučil, Dráb, Černý Petrilák, Bučil, Dráb, Černý ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 1 30.10 587.00
2 Vosyka, Podubecký, Mbumaston, Lukáš Vosyka, Podubecký, Mbumaston, Lukáš ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2 30.36 568.00
3 Sojka, Mareček, Dejm, Šabata Sojka, Mareček, Dejm, Šabata Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 3 30.47 560.00
4 Dražan, Placatka, Žoluděv, Ulrich Dražan, Placatka, Žoluděv, Ulrich ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 4 30.89 529.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Červášek, Matoušek, Peštál, Větrovský Červášek, Matoušek, Peštál, Větrovský 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 2 28.37 724.00
2 Hrouda, Kaštánek, Krajč, Vít Hrouda, Kaštánek, Krajč, Vít ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 28.90 681.00
3 Kolesnyk, Lev, Nistor, Karafiát Kolesnyk, Lev, Nistor, Karafiát 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 3 29.45 637.00
4 Joska, Dočkal, Sáss, Hylas Joska, Dočkal, Sáss, Hylas Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 5 29.89 603.00
5 Petrilák, Bučil, Dráb, Černý Petrilák, Bučil, Dráb, Černý ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 1 30.10 587.00
6 Vosyka, Podubecký, Mbumaston, Lukáš Vosyka, Podubecký, Mbumaston, Lukáš ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2 30.36 568.00
7 Sojka, Mareček, Dejm, Šabata Sojka, Mareček, Dejm, Šabata Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 3 30.47 560.00
8 Jordán, Mareček, Hrudka, Palata Jordán, Mareček, Hrudka, Palata Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 4 30.61 550.00
9 Brůžek, Herčík, Liszok, Říčka Brůžek, Herčík, Liszok, Říčka 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 1 30.71 542.00
10 Alexa, Hvězda, Rájek, Mezera Alexa, Hvězda, Rájek, Mezera ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2 30.85 532.00
11 Škoda, Slaba, Košler, Kučera Škoda, Slaba, Košler, Kučera ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 6 30.87 531.00
12 Dražan, Placatka, Žoluděv, Ulrich Dražan, Placatka, Žoluděv, Ulrich ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 4 30.89 529.00
13 Lebeda, Svoboda, Mates, Polcar Lebeda, Svoboda, Mates, Polcar 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 4 31.49 487.00
14 Slaboch, Červenka, Abrt, Vodička Slaboch, Červenka, Abrt, Vodička Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 1 32.89 394.00

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pasovský, Chromjak, Novotný, Mozga Pasovský, Chromjak, Novotný, Mozga ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 30.48 559.00
2 Škrland, Schovánek, Jaroš, Krtek Škrland, Schovánek, Jaroš, Krtek ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 3 31.91 458.00
3 Deml, Lojín, Huňa, Mareš Deml, Lojín, Huňa, Mareš ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 2 32.41 425.00
4 Volf, Nosek, Bartoš, Tkadlec Volf, Nosek, Bartoš, Tkadlec ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 4 35.68 236.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 12:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Varšavský, Nachtigal, Kočovský, Šabada Varšavský, Nachtigal, Kočovský, Šabada III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 4 30.96 524.00
2 Polák, Blažek, Donynets, Bacílek Polák, Blažek, Donynets, Bacílek ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2 32.48 421.00
3 Waiz, Novotný, Pšenička, Šarman Waiz, Novotný, Pšenička, Šarman ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 3 33.33 367.00
4 Horáček, Kaupovský, Soukup, Herbs Horáček, Kaupovský, Soukup, Herbs ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 5 36.15 213.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pasovský, Chromjak, Novotný, Mozga Pasovský, Chromjak, Novotný, Mozga ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 5 30.48 559.00
2 Varšavský, Nachtigal, Kočovský, Šabada Varšavský, Nachtigal, Kočovský, Šabada III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 4 30.96 524.00
3 Škrland, Schovánek, Jaroš, Krtek Škrland, Schovánek, Jaroš, Krtek ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 3 31.91 458.00
4 Deml, Lojín, Huňa, Mareš Deml, Lojín, Huňa, Mareš ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 2 32.41 425.00
5 Polák, Blažek, Donynets, Bacílek Polák, Blažek, Donynets, Bacílek ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 2 32.48 421.00
6 Waiz, Novotný, Pšenička, Šarman Waiz, Novotný, Pšenička, Šarman ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 3 33.33 367.00
7 Volf, Nosek, Bartoš, Tkadlec Volf, Nosek, Bartoš, Tkadlec ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 4 35.68 236.00
8 Horáček, Kaupovský, Soukup, Herbs Horáček, Kaupovský, Soukup, Herbs ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 5 36.15 213.00

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klasnová, Chrastinová, Zemková, Jírová Klasnová, Chrastinová, Zemková, Jírová ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1 31.53 771.00
2 Procházková, Štemberová, Vidrichová, Lamačová Procházková, Štemberová, Vidrichová, Lamačová Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 32.85 675.00
3 Měkutová, Kantoříková, Varyšová, Týčová Měkutová, Kantoříková, Varyšová, Týčová 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 4 33.77 612.00
4 Knorová, Trešlová, Sipeticová, Karhánková Knorová, Trešlová, Sipeticová, Karhánková 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 3 33.93 601.00
5 Přibylová, Lapáčková, Fikesová, Bodnarová Přibylová, Lapáčková, Fikesová, Bodnarová Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6 34.05 593.00
6 Dvořáková, Zápotočná, Svobodová, Hlaváčková Dvořáková, Zápotočná, Svobodová, Hlaváčková ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 2 36.21 457.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hrnčířová, Loubrová, Bělíčková, Pacltová Hrnčířová, Loubrová, Bělíčková, Pacltová Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1 32.42 705.00
2 Nedomová, Nedomová, Pasovská, Najmonová Nedomová, Nedomová, Pasovská, Najmonová ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 4 34.19 584.00
3 Byrtusová, Kottová, Mašková, Fingerhutová Byrtusová, Kottová, Mašková, Fingerhutová ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 35.05 528.00
4 Vosmiková, Valtrová, Ther, Nečesaná Vosmiková, Valtrová, Ther, Nečesaná ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 6 35.87 478.00
5 Pavlová, Beránková, Novotná, Solničková Pavlová, Beránková, Novotná, Solničková ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 5 36.16 460.00
6 Nejedlá, Matějková, Smetanová, Vaculíková Nejedlá, Matějková, Smetanová, Vaculíková Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 2 36.52 439.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klasnová, Chrastinová, Zemková, Jírová Klasnová, Chrastinová, Zemková, Jírová ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1 31.53 771.00
2 Hrnčířová, Loubrová, Bělíčková, Pacltová Hrnčířová, Loubrová, Bělíčková, Pacltová Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1 32.42 705.00
3 Procházková, Štemberová, Vidrichová, Lamačová Procházková, Štemberová, Vidrichová, Lamačová Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 5 32.85 675.00
4 Měkutová, Kantoříková, Varyšová, Týčová Měkutová, Kantoříková, Varyšová, Týčová 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 4 33.77 612.00
5 Knorová, Trešlová, Sipeticová, Karhánková Knorová, Trešlová, Sipeticová, Karhánková 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 3 33.93 601.00
6 Přibylová, Lapáčková, Fikesová, Bodnarová Přibylová, Lapáčková, Fikesová, Bodnarová Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 6 34.05 593.00
7 Nedomová, Nedomová, Pasovská, Najmonová Nedomová, Nedomová, Pasovská, Najmonová ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 4 34.19 584.00
8 Byrtusová, Kottová, Mašková, Fingerhutová Byrtusová, Kottová, Mašková, Fingerhutová ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 3 35.05 528.00
9 Vosmiková, Valtrová, Ther, Nečesaná Vosmiková, Valtrová, Ther, Nečesaná ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 6 35.87 478.00
10 Pavlová, Beránková, Novotná, Solničková Pavlová, Beránková, Novotná, Solničková ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 5 36.16 460.00
11 Dvořáková, Zápotočná, Svobodová, Hlaváčková Dvořáková, Zápotočná, Svobodová, Hlaváčková ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 2 36.21 457.00
12 Nejedlá, Matějková, Smetanová, Vaculíková Nejedlá, Matějková, Smetanová, Vaculíková Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 2 36.52 439.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 21.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krajčová, Vilímová, Faltýnková, Jelínková Krajčová, Vilímová, Faltýnková, Jelínková ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1 31.37 783.00
2 Brichtová, Cívková, Hassmannová, Pavelková Brichtová, Cívková, Hassmannová, Pavelková ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 5 32.64 690.00
3 Staňková, Bláhová, Peškařová, Chrastinová Staňková, Bláhová, Peškařová, Chrastinová ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 3 33.73 614.00
4 Lebdušková, Pilařová, Tůmová, Macáková Lebdušková, Pilařová, Tůmová, Macáková ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 6 34.35 573.00
5 Machová, Kocourková, Nyžnyková, Mozgová Machová, Kocourková, Nyžnyková, Mozgová ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2 34.52 562.00
6 Dragounová, Chrastinová, Remišová, Klemšová Dragounová, Chrastinová, Remišová, Klemšová ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 4 34.81 543.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 21.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bernardová, Letová, Matesová, Otcovská Bernardová, Letová, Matesová, Otcovská 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 1 33.11 657.00
2 Pospíšilová, Klírová, Cihelková, Pánková Pospíšilová, Klírová, Cihelková, Pánková Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 4 33.98 598.00
3 Jizbová, Nová, Kopková, Šamanová Jizbová, Nová, Kopková, Šamanová Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 35.50 500.00
4 Janoušková, Benešová, Slunéčková, Vondrová Janoušková, Benešová, Slunéčková, Vondrová Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 2 35.93 474.00
5 Procházková, Uriková, Maňurová, Šťastná Procházková, Uriková, Maňurová, Šťastná 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 5 35.97 472.00
6 Wagnerová, Žáčková, Valachová, Nejedlá Wagnerová, Žáčková, Valachová, Nejedlá Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 6 36.92 416.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krajčová, Vilímová, Faltýnková, Jelínková Krajčová, Vilímová, Faltýnková, Jelínková ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1 31.37 783.00
2 Brichtová, Cívková, Hassmannová, Pavelková Brichtová, Cívková, Hassmannová, Pavelková ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 5 32.64 690.00
3 Bernardová, Letová, Matesová, Otcovská Bernardová, Letová, Matesová, Otcovská 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 1 33.11 657.00
4 Staňková, Bláhová, Peškařová, Chrastinová Staňková, Bláhová, Peškařová, Chrastinová ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 3 33.73 614.00
5 Pospíšilová, Klírová, Cihelková, Pánková Pospíšilová, Klírová, Cihelková, Pánková Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 4 33.98 598.00
6 Lebdušková, Pilařová, Tůmová, Macáková Lebdušková, Pilařová, Tůmová, Macáková ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 6 34.35 573.00
7 Machová, Kocourková, Nyžnyková, Mozgová Machová, Kocourková, Nyžnyková, Mozgová ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 2 34.52 562.00
8 Dragounová, Chrastinová, Remišová, Klemšová Dragounová, Chrastinová, Remišová, Klemšová ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 4 34.81 543.00
9 Jizbová, Nová, Kopková, Šamanová Jizbová, Nová, Kopková, Šamanová Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 3 35.50 500.00
10 Janoušková, Benešová, Slunéčková, Vondrová Janoušková, Benešová, Slunéčková, Vondrová Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 2 35.93 474.00
11 Procházková, Uriková, Maňurová, Šťastná Procházková, Uriková, Maňurová, Šťastná 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 5 35.97 472.00
12 Wagnerová, Žáčková, Valachová, Nejedlá Wagnerová, Žáčková, Valachová, Nejedlá Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 6 36.92 416.00

Skok vysoký - Žáci (Jedna skupina)

Jedna skupina 01 (út, 21.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.721.761.801.841.881.92 Body
1 Jan SássJan Sáss
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 9 1.84 -------o-ooooxoxooxxx 661.00
2 Matěj KarafiátMatěj Karafiát
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
04 4 1.64 --oooooooooxxx 496.00
3 Vladislav LiszokVladislav Liszok
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
03 7 1.64 ----oxooxxooxxooxxx 496.00
4 Lukáš HerčíkLukáš Herčík
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
04 2 1.60 --ooooxoooxxoxxx 464.00
5 Daniel ČervášekDaniel Červášek
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
03 8 1.56 ------xo-o-xx 434.00
6 Matěj PolcarMatěj Polcar
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
04 6 1.56 --o-ooooxoxxx 434.00
7 Maxim ŽoluděvMaxim Žoluděv
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
03 1 1.44 -oooooxx 345.00
8= Michal KolesnykMichal Kolesnyk
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
03 5 1.40 -ooooxxx 317.00
8= Jan MarečekJan Mareček
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
04 3 1.40 --ooo-xxx 317.00
Celkem 9 závodníků
Jedna skupina 02 (út, 21.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.72 Body
1 Adam ČervenkaAdam Červenka
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
05 3 1.68 ------oooxxoxoxxoxxx 528.00
2 Robert KellnerRobert Kellner
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 5 1.64 oooooooxoxoooxxx 496.00
3 Denis MbumastonDenis Mbumaston
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
03 8 1.60 ---oooooooxxx 464.00
4 Jan KošlerJan Košler
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 6 1.56 oooooooooxxx 434.00
5 Adam KučeraAdam Kučera
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 7 1.56 oooooooxoxoxxx 434.00
6 Eduard VodičkaEduard Vodička
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
03 11 1.56 ooooooxoxoxoxxx 434.00
7 Ondřej AbrtOndřej Abrt
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
04 1 1.56 --oooxoxoxxoxoxxx 434.00
8= Ondřej BučilOndřej Bučil
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
04 2 1.48 ooooxooxoxxx 374.00
8= Adam HvězdaAdam Hvězda
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 4 1.48 ooooxooxoxxx 374.00
10 Matouš PetrilákMatouš Petrilák
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
04 10 1.36 ooooxxx 290.00
Daniel MezeraDaniel Mezera
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
03 9 NM ---xxx 0.00
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 21.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.181.221.261.301.341.381.421.461.50 Body
1 Jakub VolfJakub Volf
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
05 5 1.46 ooooooxoxoxxx 360.00
2 Tomáš HavelTomáš Havel
III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník
05 3 1.38 o-oooxoxxx 303.00
3 Jakub SchovánekJakub Schovánek
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
06 4 1.30 ooooxx 250.00
4 Erik LedvinkaErik Ledvinka
III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník
05 2 1.30 xoxoxoxoxxx 250.00
5 Daniel SoukupDaniel Soukup
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 1 1.22 xxoxxoxxx 200.00
Alex ŠabadaAlex Šabada
III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník
05 6 NM ------xx 0.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 21.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.58 Body
1 Alex LojínAlex Lojín
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
05 8 1.54 oooooxooxoxxoxxoxxx 419.00
2 Štefan ChromjakŠtefan Chromjak
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 6 1.54 -xoooooxoxxoxoxxoxxx 419.00
3 Samuel NovákSamuel Novák
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
05 9 1.50 ooooooxooxoxxx 389.00
4 Lukáš KaupovskýLukáš Kaupovský
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 7 1.46 oooooooxxoxxx 360.00
5 Jakub DuchoňJakub Duchoň
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
05 2 1.42 oooxooxoxxoxxx 331.00
6 Ondřej HumlOndřej Huml
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 4 1.38 -xoooooxxx 303.00
7 Ondřej DemlOndřej Deml
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
05 1 1.34 oooooxxx 276.00
8 Kryštof HoráčekKryštof Horáček
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 3 1.30 oxoxoxoxxx 250.00
9 Kevin HuňaKevin Huňa
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
05 5 1.22 oo 200.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Jedna skupina)

Jedna skupina 01 (út, 21.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.601.641.681.72 Body
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
04 7 1.64 ---oooooxooxoxoxxx 783.00
2 Tereza VlkováTereza Vlková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 6 1.48 ---ooooxoxxx 599.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 5 1.40 --ooooxxx 512.00
4 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 3 1.36 oooxoxoxxx 470.00
5 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
04 1 1.36 ooooxxoxxx 470.00
6 Anna PřibylováAnna Přibylová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 2 1.36 xoxoooxxoxx 470.00
Nela ProcházkováNela Procházková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
05 4 NM xxx 0.00
Celkem 7 závodníků
Jedna skupina 02 (út, 21.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.201.241.281.321.361.401.441.481.52 Body
1 Sára TýčováSára Týčová
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
04 7 1.48 oooooxxooxxoxxx 599.00
2 Radka GrillováRadka Grillová
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
04 1 1.40 ooooooxxx 512.00
3 Nela TrešlováNela Trešlová
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
05 6 1.40 oooxxoxoxxoxxx 512.00
4 Eliška JírováEliška Jírová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 9 1.36 ooooxxoxxx 470.00
5= Klára NovotnáKlára Novotná
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
03 4 1.32 ooooxxx 429.00
5= Adéla NečesanáAdéla Nečesaná
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
05 3 1.32 oooox-xxx 429.00
7= Hana PavlováHana Pavlová
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 5 1.32 oooxoxx 429.00
7= Ráchel NajmonováRáchel Najmonová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 10 1.32 oooxox-xxx 429.00
9 Aneta ČernáAneta Černá
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 8 1.28 oxooxxx 389.00
10 Barbora MaškováBarbora Mašková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 2 1.24 oxxoxxx 350.00
Celkem 10 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Jedna skupina)

Jedna skupina 01 (út, 21.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.54 Body
1 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 7 1.50 ---oooooooxoxxx 621.00
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 8 1.46 -----oooooxxx 577.00
3 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 6 1.46 --oooooxoxoxoxxx 577.00
4 Adéla BrichtováAdéla Brichtová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 4 1.42 -ooooooxxooxxx 534.00
5 Lenka BerkováLenka Berková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 2 1.38 --oooxoooxxx 491.00
6 Daniela CívkováDaniela Cívková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 1 1.38 --ooooxxooxxx 491.00
7 Tereza KrajčováTereza Krajčová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 5 1.38 --oooooxxoxxx 491.00
Markéta StaňkováMarkéta Staňková
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 3 NM -xxx 0.00
Celkem 8 závodníků
Jedna skupina 02 (út, 21.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.461.50 Body
1 Magdalena KlírováMagdalena Klírová
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
05 2 1.42 --ooooooxxoxxx 534.00
2 Tereza ChalupováTereza Chalupová
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
06 1 1.38 -ooooxoxoxxoxxx 491.00
3 Lucie ValachováLucie Valachová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
06 10 1.30 o-ooooxxx 409.00
4 Amélie MaňurováAmélie Maňurová
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 3 1.30 oooooxxoxxx 409.00
5 Veronika JizbováVeronika Jizbová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 9 1.26 ooooxoxxx 369.00
6 Hana ŠťastnáHana Šťastná
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 5 1.26 ooxooxxoxxx 369.00
7 Anna VondrováAnna Vondrová
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
06 7 1.22 ooooxxx 331.00
8 Adéla FrajbišováAdéla Frajbišová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 8 1.22 oooxxoxxx 331.00
9 Gabriela UrikováGabriela Uriková
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
07 6 1.18 oxoxoxxx 293.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žáci (Jedna skupina)

Jedna skupina 01 (út, 21.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David VosykaDavid Vosyka
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 3 5.89 5.890.00.05.890.00.00.0 563.00
2 Adam PeštálAdam Peštál
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
03 11 5.57 5.570.00.05.570.00.00.0 496.00
3 Jakub DočkalJakub Dočkal
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
04 4 5.44 5.440.00.05.440.00.00.0 469.00
4 Lukáš UlrichLukáš Ulrich
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
03 2 5.35 5.350.00.05.350.00.00.0 451.00
5 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 1 5.26 0.004.915.265.265.180.00.0 433.00
6 Miroslav NistorMiroslav Nistor
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
04 10 5.26 5.045.260.005.265.030.00.0 433.00
7 Václav BrůžekVáclav Brůžek
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
03 7 5.15 5.150.00.05.150.00.00.0 411.00
8 Jan SássJan Sáss
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 12 5.14 5.140.00.05.140.00.00.0 409.00
9 Matěj PolcarMatěj Polcar
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
04 8 5.12 5.120.00.05.120.00.00.0 405.00
10 Jiří JoskaJiří Joska
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 9 5.04 5.040.00.05.040.00.00.0 390.00
11 Martin LevMartin Lev
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
05 5 4.92 4.920.00.04.920.00.00.0 367.00
12 Petr VětrovskýPetr Větrovský
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
04 6 4.54 4.540.00.04.540.00.00.0 297.00
Celkem 12 závodníků
Jedna skupina 02 (út, 21.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František SlabaFrantišek Slaba
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 7 5.54 5.335.265.395.395.540.00.0 490.00
2 Ondřej KaštánekOndřej Kaštánek
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 4 5.54 5.075.235.545.545.240.00.0 490.00
3 Jan PodubeckýJan Podubecký
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 6 5.29 5.290.00.05.290.00.00.0 439.00
4 Marián DražanMarián Dražan
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
04 3 5.09 5.090.00.05.090.00.00.0 400.00
5 Šimon DrábŠimon Dráb
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
04 2 5.04 5.040.00.05.040.00.00.0 390.00
6 Matěj SlabochMatěj Slaboch
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
04 8 5.01 5.010.00.05.010.00.00.0 384.00
7 Matěj MarečekMatěj Mareček
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
04 5 4.90 4.900.00.04.900.00.00.0 363.00
8 Matěj DejmMatěj Dejm
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
04 1 4.62 4.620.00.04.620.00.00.0 312.00
9 Jaroslav ŠkodaJaroslav Škoda
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 9 4.59 4.590.00.04.590.00.00.0 306.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Jedna skupina)

Jedna skupina 01 (út, 21.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BlažekFilip Blažek
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 8 4.87 4.870.00.04.870.00.00.0 358.00
2 Michal JarošMichal Jaroš
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
06 7 4.84 4.840.00.04.840.00.00.0 352.00
3 Dominik ŠustrDominik Šustr
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
05 3 4.71 4.710.00.04.710.00.00.0 328.00
4 Tomáš KočovskýTomáš Kočovský
III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník
05 9 4.60 4.600.00.04.600.00.00.0 308.00
5 Jan NachtigalJan Nachtigal
III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník
05 6 4.33 4.330.00.04.330.00.00.0 261.00
6 Filip KrtekFilip Krtek
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
06 4 4.19 4.190.00.04.190.00.00.0 237.00
7 Jiří StrnadJiří Strnad
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 1 4.15 4.150.00.04.150.00.00.0 230.00
8 Matěj ŠarmanMatěj Šarman
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
05 2 4.13 4.130.00.04.130.00.00.0 227.00
9 Jan KubíčekJan Kubíček
III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník
06 5 3.93 3.930.00.03.930.00.00.0 195.00
Celkem 9 závodníků
Jedna skupina 02 (út, 21.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alex LojínAlex Lojín
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
05 2 5.05 5.050.00.05.050.00.00.0 392.00
2 Jan PasovskýJan Pasovský
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 7 4.60 4.600.00.04.600.00.00.0 308.00
3 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 6 4.49 4.490.00.04.490.00.00.0 288.00
4 Samuel NovákSamuel Novák
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
05 4 4.31 4.310.00.04.310.00.00.0 257.00
5 Filip NovotnýFilip Novotný
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
06 5 4.09 4.090.00.04.090.00.00.0 220.00
6 Petr MarešPetr Mareš
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
05 3 3.98 3.980.00.03.980.00.00.0 203.00
7 Lukáš KaupovskýLukáš Kaupovský
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 1 3.93 3.930.00.03.930.00.00.0 195.00
8 Daniel SoukupDaniel Soukup
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 9 3.76 3.760.00.03.760.00.00.0 168.00
9 Jakub SchovánekJakub Schovánek
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
06 8 2.65 2.650.00.02.650.00.00.0 29.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žákyně

Žákyně 01 (út, 21.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 8 5.00 0.0 559.00
2 Tereza VlkováTereza Vlková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 9 4.88 0.0 527.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 5 4.80 0.0 506.00
4 Tereza KlasnováTereza Klasnová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 2 4.73 0.0 487.00
5 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
04 6 4.72 0.0 485.00
6 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 1 4.63 0.0 461.00
7 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 7 4.53 0.0 436.00
8 Kristýna NedomováKristýna Nedomová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 3 4.50 0.0 428.00
9 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
05 4 3.99 0.0 306.00
Celkem 9 závodníků
Žákyně 02 (út, 21.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie VaryšováMarie Varyšová
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
04 5 4.66 4.660.00.04.660.00.00.0 469.00
2 Sára TýčováSára Týčová
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
04 4 4.63 4.630.00.04.630.00.00.0 461.00
3 Sophie SipeticováSophie Sipeticová
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
05 3 4.62 4.620.00.04.620.00.00.0 459.00
4 Hana PavlováHana Pavlová
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 2 4.45 4.450.00.04.450.00.00.0 416.00
5 Anna BeránkováAnna Beránková
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 1 4.30 4.300.00.04.300.00.00.0 379.00
6 Adéla ZápotočnáAdéla Zápotočná
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
03 7 4.29 4.294.204.294.294.150.00.0 376.00
7 Šárka TrnováŠárka Trnová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
04 8 4.29 4.044.144.024.144.290.00.0 376.00
8 Lucie NedomováLucie Nedomová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 9 4.29 4.054.294.054.294.050.00.0 376.00
9 Julie VosmikováJulie Vosmiková
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 6 3.91 3.910.00.03.910.00.00.0 287.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Jedna skupina)

Jedna skupina 01 (út, 21.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 10 4.91 4.910.00.04.910.00.00.0 535.00
2 Lucie BláhováLucie Bláhová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
06 4 4.58 4.580.00.04.580.00.00.0 448.00
3 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 8 4.55 4.550.00.04.550.00.00.0 441.00
4 Tereza PavelkováTereza Pavelková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 9 4.50 4.500.00.04.500.00.00.0 428.00
5 Adéla BrichtováAdéla Brichtová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 7 4.37 4.370.00.04.370.00.00.0 396.00
6 Tereza MachováTereza Machová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 5 4.20 4.200.00.04.200.00.00.0 355.00
7 Kateřina MacákováKateřina Macáková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 6 3.93 3.930.00.03.930.00.00.0 292.00
8 Nikola KocourkováNikola Kocourková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 3 3.86 3.860.00.03.860.00.00.0 276.00
9 Nela NováNela Nová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 2 3.71 3.710.00.03.710.00.00.0 244.00
10 Ema PeškařováEma Peškařová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 1 3.62 3.620.00.03.620.00.00.0 225.00
Celkem 10 závodníků
Jedna skupina 02 (út, 21.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alžběta CihelkováAlžběta Cihelková
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
05 1 4.28 4.280.00.04.280.00.00.0 374.00
2 Natálie MatesováNatálie Matesová
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 3 4.27 4.270.00.04.270.00.00.0 371.00
3 Zuzana PánkováZuzana Pánková
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
05 4 4.25 4.250.00.04.250.00.00.0 367.00
4 Anna VondrováAnna Vondrová
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
06 6 4.16 4.160.00.04.160.00.00.0 345.00
5 Hana ŠťastnáHana Šťastná
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 5 3.89 3.890.00.03.890.00.00.0 283.00
6 Markéta ŠamanováMarkéta Šamanová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
07 8 3.73 3.730.00.03.730.00.00.0 248.00
7 Lucie LetováLucie Letová
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 2 3.53 3.530.00.03.530.00.00.0 206.00
8 Denisa KopkováDenisa Kopková
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 7 3.30 3.300.00.03.300.00.00.0 161.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 21.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta FikesováAneta Fikesová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 18 10.15 10.150.00.010.150.00.00.0 539.00
2 Michaela PiálkováMichaela Piálková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 17 09.74 09.740.00.009.740.00.00.0 512.00
3 Valentýna KarhánkováValentýna Karhánková
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
03 3 09.08 09.080.00.009.080.00.00.0 469.00
4 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
05 11 08.64 08.150.00.008.150.00.00.0 441.00
5 Karolína JanákováKarolína Janáková
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
04 2 08.56 08.560.00.008.560.00.00.0 436.00
6 Tereza BartůňkováTereza Bartůňková
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 15 08.50 08.500.00.008.500.00.00.0 432.00
7 Sophie SipeticováSophie Sipeticová
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
05 5 08.45 08.450.00.008.450.00.00.0 428.00
8 Nicole TherNicole Ther
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 6 08.31 08.310.00.008.310.00.00.0 419.00
9 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 14 08.13 08.130.00.008.130.00.00.0 408.00
10 Barbora MaškováBarbora Mašková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 4 08.01 08.010.00.008.010.00.00.0 400.00
11 Adéla ZápotočnáAdéla Zápotočná
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
03 12 07.95 07.950.00.007.950.00.00.0 396.00
12 Zuzana MatějkováZuzana Matějková
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
04 10 07.89 07.890.00.007.890.00.00.0 392.00
13 Aneta ČernáAneta Černá
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 13 07.82 07.820.00.007.820.00.00.0 388.00
14 Anna BeránkováAnna Beránková
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 1 07.76 07.760.00.007.760.00.00.0 384.00
15 Radana LapáčkováRadana Lapáčková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
05 16 07.68 07.680.00.007.680.00.00.0 379.00
16 Matylda ValtrováMatylda Valtrová
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
05 7 07.37 07.370.00.007.370.00.00.0 359.00
17 Aneta SmetanováAneta Smetanová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
05 9 07.27 07.270.00.007.270.00.00.0 352.00
18 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 8 07.24 07.240.00.007.240.00.00.0 350.00
Celkem 18 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 21.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rostislav MatesRostislav Mates
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
03 18 11.89 11.890.00.011.890.00.00.0 600.00
2 Jan PodubeckýJan Podubecký
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 8 11.53 11.530.00.011.530.00.00.0 578.00
3 Ondřej KrajčOndřej Krajč
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 5 11.47 11.470.00.011.470.00.00.0 574.00
4 Dominik ČernýDominik Černý
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
04 1 10.90 10.900.00.010.900.00.00.0 540.00
5 Adam OvesnýAdam Ovesný
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
04 16 10.87 10.870.00.010.870.00.00.0 538.00
6 František SlabaFrantišek Slaba
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 10 10.83 10.830.00.010.830.00.00.0 536.00
7 Matěj KarafiátMatěj Karafiát
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
04 13 10.76 10.760.00.010.760.00.00.0 531.00
8 Robert KellnerRobert Kellner
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 3 10.64 10.640.00.010.640.00.00.0 524.00
9 Adam ČervenkaAdam Červenka
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
05 2 10.40 10.400.00.010.400.00.00.0 510.00
10 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
03 17 10.25 10.250.00.010.250.00.00.0 501.00
11 Jakub NestrašilJakub Nestrašil
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
03 15 10.23 10.230.00.010.230.00.00.0 499.00
12 Jaroslav BiskupJaroslav Biskup
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 20 10.17 10.170.00.010.170.00.00.0 496.00
13 Vladislav LiszokVladislav Liszok
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
03 14 10.12 10.120.00.010.120.00.00.0 493.00
14 Matouš PetrilákMatouš Petrilák
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
04 7 10.04 10.040.00.010.040.00.00.0 488.00
15 David LevčíkDavid Levčík
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
03 6 09.98 09.980.00.009.980.00.00.0 484.00
16 Erik HylasErik Hylas
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 21 09.97 09.970.00.009.970.00.00.0 484.00
17 Martin KračekMartin Kraček
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 4 09.73 09.730.00.009.730.00.00.0 469.00
18 Štěpán RájekŠtěpán Rájek
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 9 09.62 09.620.00.009.620.00.00.0 463.00
19 Maxim ŽoluděvMaxim Žoluděv
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
03 12 09.36 09.360.00.009.360.00.00.0 447.00
20 Martin JordánMartin Jordán
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
04 19 09.14 09.140.00.009.140.00.00.0 434.00
21 Eduard VodičkaEduard Vodička
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
03 11 08.65 08.650.00.008.650.00.00.0 405.00
Celkem 21 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David VosykaDavid Vosyka 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1694
2 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 1399
3 Petr SojkaPetr Sojka 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 1359
4 Adam HroudaAdam Hrouda 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1251
5 Ondřej KrajčOndřej Krajč 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1205
6 Adam PeštálAdam Peštál 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 1196
7 Marián DražanMarián Dražan 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 1138
8 Erik HylasErik Hylas 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1130
9 Matěj ŠabataMatěj Šabata 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 1127
10 Ondřej KaštánekOndřej Kaštánek 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1109
11 Matouš PetrilákMatouš Petrilák 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 1075
12 Jan SássJan Sáss 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1070
13 Jakub DočkalJakub Dočkal 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1067
14 Miroslav NistorMiroslav Nistor 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 1058
15 Adam ČervenkaAdam Červenka 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 1038
16 Matěj KarafiátMatěj Karafiát 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 1027
17 František SlabaFrantišek Slaba 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1026
18 Jan PodubeckýJan Podubecký 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1017
19 Ondřej BučilOndřej Bučil 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0899
20 Matěj PolcarMatěj Polcar 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0839
21 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0727
22 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0717
23 Štěpán PalataŠtěpán Palata 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0685
24 Michal KolesnykMichal Kolesnyk 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0637
25 Jiří JoskaJiří Joska 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0603
26 Rostislav MatesRostislav Mates 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0600
27 Filip MatoušekFilip Matoušek 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0591
28 Ondřej KoubaOndřej Kouba 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0561
29 Šimon DrábŠimon Dráb 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0548
30 Martin LevMartin Lev 05 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0540
31 Dominik ČernýDominik Černý 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0540
32 Adam OvesnýAdam Ovesný 04 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0538
33 Martin FojtíkMartin Fojtík 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0537
34 Jakub LebedaJakub Lebeda 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0532
35 Martin JordánMartin Jordán 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0500
36 Jakub NestrašilJakub Nestrašil 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0499
37= Vladislav LiszokVladislav Liszok 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0496
37= Jaroslav BiskupJaroslav Biskup 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0496
37= Robert KellnerRobert Kellner 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0496
40 Filip ŘíčkaFilip Říčka 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0485
41 David LevčíkDavid Levčík 03 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0484
42 Martin KračekMartin Kraček 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0469
43= Denis MbumastonDenis Mbumaston 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0464
43= Lukáš HerčíkLukáš Herčík 04 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0464
45 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0455
46 Lukáš UlrichLukáš Ulrich 03 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0451
47= Ondřej AbrtOndřej Abrt 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0434
47= Jan KošlerJan Košler 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0434
49 Boleslav LukášBoleslav Lukáš 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0416
50 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0411
51 Matěj SlabochMatěj Slaboch 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0384
52 Adam HvězdaAdam Hvězda 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0374
53 Matěj MarečekMatěj Mareček 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0363
54 Maxim ŽoluděvMaxim Žoluděv 03 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0345
55 Jan MarečekJan Mareček 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0317
56 Jan LudvíkJan Ludvík 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
57= Matěj DejmMatěj Dejm 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
57= Tobiáš ZábranskýTobiáš Zábranský 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
57= Eduard VodičkaEduard Vodička 03 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
57= Ondřej HrudkaOndřej Hrudka 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
57= Adam KučeraAdam Kučera 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
57= Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0000
57= Adam BarešAdam Bareš 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
57= Štěpán RájekŠtěpán Rájek 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
57= Milan VítMilan Vít 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
57= Petr VětrovskýPetr Větrovský 04 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0000
57= Jaroslav ŠkodaJaroslav Škoda 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
Celkem 67 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří VaršavskýJiří Varšavský 05 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 1554
2 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 1481
3 Ondřej DemlOndřej Deml 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 1326
4 Jan MozgaJan Mozga 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1193
5 Václav WaizVáclav Waiz 06 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 1177
6 Michal PolákMichal Polák 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0932
7 Marek BálekMarek Bálek 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0902
8 Jan PšeničkaJan Pšenička 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0884
9 Jan PasovskýJan Pasovský 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0867
10 Tomáš KočovskýTomáš Kočovský 05 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 0848
11 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0814
12 Michal JarošMichal Jaroš 06 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0812
13 Alex LojínAlex Lojín 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0811
14 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0797
15 Štefan ChromjakŠtefan Chromjak 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0782
16 Jakub VolfJakub Volf 05 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0759
17 Filip BlažekFilip Blažek 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0696
18 Filip KrtekFilip Krtek 06 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0684
19 Ondřej HumlOndřej Huml 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0664
20 Samuel NovákSamuel Novák 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0646
21 Matěj ŠarmanMatěj Šarman 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0594
22 Lukáš KaupovskýLukáš Kaupovský 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0555
23 Jiří StrnadJiří Strnad 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0520
24 Petr MarešPetr Mareš 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0517
25 Martin NosekMartin Nosek 06 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0448
26 Jan KubíčekJan Kubíček 06 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 0443
27 Adam HůlaAdam Hůla 07 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0429
28 Jan JirasJan Jiras 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0406
29 Kevin HuňaKevin Huňa 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0401
30 Alex ŠabadaAlex Šabada 05 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 0391
31 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0383
32 Jakub DuchoňJakub Duchoň 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0331
33 Dominik ŠustrDominik Šustr 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0328
34 Petr TitaPetr Tita 06 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0320
35 Jakub OstašJakub Ostaš 05 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 0311
36 Martin DonynetsMartin Donynets 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0306
37 Tomáš HavelTomáš Havel 05 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 0303
38 Jan NachtigalJan Nachtigal 05 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 0261
39= Jakub SchovánekJakub Schovánek 06 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0250
39= Erik LedvinkaErik Ledvinka 05 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 0250
41= Ondřej TkadlecOndřej Tkadlec 07 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0000
41= Michal MacekMichal Macek 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0000
41= David BartošDavid Bartoš 05 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0000
41= Vít NovákVít Novák 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
41= Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
41= Václav HornofVáclav Hornof 06 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 0000
41= Viktor BaierViktor Baier 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0000
41= Daniel SoukupDaniel Soukup 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
41= Václav HerbsVáclav Herbs 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
41= Filip NovotnýFilip Novotný 06 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0000
Celkem 50 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Jedna skupina)

Jedna skupina 01 (út, 21.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
05 4 67.57 67.570.00.067.570.00.00.0 460.00
2 Jakub VolfJakub Volf
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
05 3 60.59 60.590.00.060.590.00.00.0 399.00
3 Alex ŠabadaAlex Šabada
III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník
05 6 59.69 59.690.00.059.690.00.00.0 391.00
4 Ondřej ČermákOndřej Čermák
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 5 58.78 58.780.00.058.780.00.00.0 383.00
5 Filip BlažekFilip Blažek
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 7 53.49 53.490.00.053.490.00.00.0 338.00
6 Jakub OstašJakub Ostaš
III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník
05 2 50.40 50.400.00.050.400.00.00.0 311.00
7 David BartošDavid Bartoš
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
05 1 43.16 43.160.00.043.160.00.00.0 250.00
Celkem 7 závodníků
Jedna skupina 02 (út, 21.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav WaizVáclav Waiz
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
06 9 59.84 59.840.00.059.840.00.00.0 392.00
2 Matěj ŠarmanMatěj Šarman
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
05 7 56.90 56.900.00.056.900.00.00.0 367.00
3 Štefan ChromjakŠtefan Chromjak
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 4 56.45 56.450.00.056.450.00.00.0 363.00
4 Marek BálekMarek Bálek
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
05 1 56.43 56.430.00.056.430.00.00.0 363.00
5 Ondřej HumlOndřej Huml
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 3 56.28 56.280.00.056.280.00.00.0 361.00
6 Jan PasovskýJan Pasovský
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 6 53.70 53.700.00.053.700.00.00.0 339.00
7 Petr TitaPetr Tita
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
06 8 51.40 51.400.00.051.400.00.00.0 320.00
8 Michal MacekMichal Macek
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
05 5 48.68 48.680.00.048.680.00.00.0 297.00
9 Martin DonynetsMartin Donynets
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 2 43.75 43.750.00.043.750.00.00.0 255.00
10 Václav HornofVáclav Hornof
III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník
06 10 42.40 42.400.00.042.400.00.00.0 244.00
Celkem 10 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 2061
2 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1807
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1359
4 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1353
5 Nela ProcházkováNela Procházková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1312
6 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1268
7 Klára MěkutováKlára Měkutová 05 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 1220
8 Marie VaryšováMarie Varyšová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 1134
9 Tereza VlkováTereza Vlková 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1126
10 Klára NovotnáKlára Novotná 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1105
11 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1094
12 Nela TrešlováNela Trešlová 05 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 1074
13 Sára TýčováSára Týčová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 1060
14 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1049
15 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1018
16 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1002
17 Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0957
18 Zuzana MatějkováZuzana Matějková 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0906
19 Hana PavlováHana Pavlová 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0845
20 Anna BeránkováAnna Beránková 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0763
21 Eliška JírováEliška Jírová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0715
22 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0651
23 Natálie FraňkováNatálie Fraňková 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0622
24 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0617
25 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0584
26 Lucie NejedláLucie Nejedlá 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0571
27 Adéla NečesanáAdéla Nečesaná 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0541
28 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0539
29 Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0534
30 Emma KnorováEmma Knorová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0515
31 Michaela PiálkováMichaela Piálková 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0512
32 Viktorie KottováViktorie Kottová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0501
33 Julie VosmikováJulie Vosmiková 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0478
34 Anna PřibylováAnna Přibylová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0470
35 Valentýna KarhánkováValentýna Karhánková 03 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0469
36 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0441
37 Karolína JanákováKarolína Janáková 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0436
38 Tereza BartůňkováTereza Bartůňková 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0432
39 Nicole TherNicole Ther 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0419
40 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0408
41 Barbora MaškováBarbora Mašková 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0400
42 Adéla ZápotočnáAdéla Zápotočná 03 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0396
43 Aneta ČernáAneta Černá 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0389
44 Šárka TrnováŠárka Trnová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0376
45= Nikol FingerhutováNikol Fingerhutová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
45= Matylda ValtrováMatylda Valtrová 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0000
45= Klára ByrtusováKlára Byrtusová 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
45= Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0000
45= Patricie SvobodováPatricie Svobodová 03 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0000
45= Radka GrillováRadka Grillová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0000
45= Natálie VaculíkováNatálie Vaculíková 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0000
45= Hana VidrichováHana Vidrichová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
45= Klára KantoříkováKlára Kantoříková 05 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0000
45= Sophie SipeticováSophie Sipeticová 05 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0000
45= Eliška LoubrováEliška Loubrová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0000
45= Martina ZemkováMartina Zemková 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0000
45= Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
Celkem 57 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza KrajčováTereza Krajčová 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1969
2 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 1807
3 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 1652
4 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1620
5 Ema JelínkováEma Jelínková 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1369
6 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1308
7 Markéta StaňkováMarkéta Staňková 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1211
8 Julie ChrastinováJulie Chrastinová 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1141
9 Lucie ValachováLucie Valachová 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1126
10 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1112
11 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1101
12 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1032
13 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1018
14 Lucie BláhováLucie Bláhová 06 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1012
15 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0997
16 Zuzana PánkováZuzana Pánková 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0996
17 Veronika JizbováVeronika Jizbová 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0869
18 Linda WagnerováLinda Wagnerová 07 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0849
19 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0671
20 Hana ŠťastnáHana Šťastná 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0652
21 Lucie LetováLucie Letová 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0608
22 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0604
23 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0578
24 Simona KlemšováSimona Klemšová 07 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0557
25 Klára SlunéčkováKlára Slunéčková 07 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0545
26 Magdalena KlírováMagdalena Klírová 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0534
27 Valérie BenešováValérie Benešová 07 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0511
28 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0499
29= Tereza ChalupováTereza Chalupová 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0491
29= Lenka BerkováLenka Berková 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0491
31 Eliška StříbrskáEliška Stříbrská 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0421
32 Amélie MaňurováAmélie Maňurová 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0409
33= Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0398
33= Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0398
35 Eliška HejdováEliška Hejdová 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0388
36 Alžběta CihelkováAlžběta Cihelková 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0374
37 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0365
38 Natálie ZatloukalováNatálie Zatloukalová 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0359
39 Tereza MachováTereza Machová 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0355
40 Magda ProcházkováMagda Procházková 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0319
41 Markéta ŠamanováMarkéta Šamanová 07 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0248
42 Nela NováNela Nová 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0244
43 Eliška JanouškováEliška Janoušková 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0226
44= Adéla FrajbišováAdéla Frajbišová 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
44= Julie PilařováJulie Pilařová 07 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
44= Anna VondrováAnna Vondrová 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
44= Denisa KopkováDenisa Kopková 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
44= Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
44= Adéla KoudelováAdéla Koudelová 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
44= Anna RemišováAnna Remišová 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0000
44= Denisa PutováDenisa Putová 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0000
44= Eliška MozgováEliška Mozgová 07 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
44= Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0000
44= Daniela CívkováDaniela Cívková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
44= Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
44= Nela OtcovskáNela Otcovská 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0000
44= Ema PeškařováEma Peškařová 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0000
44= Linda SrbováLinda Srbová 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
Celkem 58 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 21.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 8 53.20 0.0 520.00
2 Nicole VilímováNicole Vilímová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 1 46.23 0.0 432.00
3 Eliška StříbrskáEliška Stříbrská
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 7 45.30 0.0 421.00
4 Linda WagnerováLinda Wagnerová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
07 3 43.82 0.0 402.00
5 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 6 43.50 0.0 398.00
6 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 5 43.48 0.0 398.00
7 Natálie ZatloukalováNatálie Zatloukalová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 4 40.26 0.0 359.00
8 Anna RemišováAnna Remišová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 2 35.36 0.0 299.00
Celkem 8 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 21.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
06 5 46.30 0.0 433.00
2 Eliška HejdováEliška Hejdová
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 3 42.70 0.0 388.00
3 Kateřina ZimováKateřina Zimová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
06 10 40.79 0.0 365.00
4 Adéla KoudelováAdéla Koudelová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
06 9 39.71 0.0 352.00
5 Magda ProcházkováMagda Procházková
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 6 37.05 0.0 319.00
6 Denisa PutováDenisa Putová
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 7 32.26 0.0 262.00
7 Adéla FrajbišováAdéla Frajbišová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 2 30.00 0.0 235.00
8 Eliška JanouškováEliška Janoušková
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
06 4 29.25 0.0 226.00
9 Valérie BenešováValérie Benešová
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
07 1 27.00 0.0 200.00
10 Kateřina TůmováKateřina Tůmová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 8 26.64 0.0 196.00
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Moskevská Kladno{8} 1694
2 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 1399
3 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 1359
4 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 1251
5 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 1205
6 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 1196
7 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady{8} 1138
8 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 1130
9 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 1127
10 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 1109
11 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady{8} 1075
12 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 1070
13 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 1067
14 2. základní škola Rakovník{8} 1058
15 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 1038
16 2. základní škola Rakovník{8} 1027
17 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 1026
18 ZŠ Moskevská Kladno{8} 1017
19 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady{8} 899
20 2. základní škola Rakovník{8} 839
21 ZŠ Moskevská Kladno{8} 727
22 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady{8} 717
23 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 685
24 2. základní škola Rakovník{8} 637
25 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 603
26 2. základní škola Rakovník{8} 600
27 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 591
28 2. základní škola Rakovník{8} 561
29 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady{8} 548
30 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady{8} 540
30 2. základní škola Rakovník{8} 540
32 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 538
33 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 537
34 2. základní škola Rakovník{8} 532
35 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 500
36 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 499
37 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 496
37 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 496
37 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 496
40 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 485
41 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 484
42 ZŠ Moskevská Kladno{8} 469
43 ZŠ Moskevská Kladno{8} 464
43 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 464
45 ZŠ Moskevská Kladno{8} 455
46 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady{8} 451
47 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 434
47 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 434
49 ZŠ Moskevská Kladno{8} 416
50 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 411
51 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 384
52 ZŠ Moskevská Kladno{8} 374
53 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 363
54 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sady{8} 345
55 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 317
56 ZŠ Moskevská Kladno{8} 0
56 ZŠ Moskevská Kladno{8} 0
56 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0
56 2. základní škola Rakovník{8} 0
56 3. ZŠ Slaný Rabasova{8} 0
56 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0
56 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0
56 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 0
56 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 0
56 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
56 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
56 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 0
Celkem 67 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 III. ZŠ Rakovník{8} 1554
2 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 1481
3 ZŠ Příbram - Březové Hory{8} 1326
4 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 1193
5 ZŠ Mníšek pod Brdy{8} 1177
6 ZŠ Moskevská Kladno{8} 932
7 ZŠ Příbram - Březové Hory{8} 902
8 ZŠ Mníšek pod Brdy{8} 884
9 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 867
10 III. ZŠ Rakovník{8} 848
11 ZŠ Moskevská Kladno{8} 814
12 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 812
13 ZŠ Příbram - Březové Hory{8} 811
14 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 797
15 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 782
16 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 759
17 ZŠ Moskevská Kladno{8} 696
18 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 684
19 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 664
20 ZŠ Mníšek pod Brdy{8} 646
21 ZŠ Mníšek pod Brdy{8} 594
22 ZŠ Moskevská Kladno{8} 555
23 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 520
24 ZŠ Příbram - Březové Hory{8} 517
25 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 448
26 III. ZŠ Rakovník{8} 443
27 ZŠ Moskevská Kladno{8} 429
28 ZŠ Mníšek pod Brdy{8} 406
29 ZŠ Příbram - Březové Hory{8} 401
30 III. ZŠ Rakovník{8} 391
31 ZŠ Moskevská Kladno{8} 383
32 ZŠ Mníšek pod Brdy{8} 331
33 ZŠ Příbram - Březové Hory{8} 328
34 ZŠ Příbram - Březové Hory{8} 320
35 III. ZŠ Rakovník{8} 311
36 ZŠ Moskevská Kladno{8} 306
37 III. ZŠ Rakovník{8} 303
38 III. ZŠ Rakovník{8} 261
39 III. ZŠ Rakovník{8} 250
39 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 250
41 ZŠ Moskevská Kladno{8} 0
41 ZŠ Příbram - Březové Hory{8} 0
41 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0
41 ZŠ Moskevská Kladno{8} 0
41 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 0
41 ZŠ Příbram - Březové Hory{8} 0
41 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstí{8} 0
41 III. ZŠ Rakovník{8} 0
41 ZŠ Moskevská Kladno{8} 0
41 ZŠ Mníšek pod Brdy{8} 0
Celkem 50 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 2061
2 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 1807
3 Sportovní gymnázium Kladno{8} 1359
4 ZS Dobrichovice{8} 1353
5 Sportovní gymnázium Kladno{8} 1312
6 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 1268
7 3. základní škola, Rakovník{8} 1220
8 3. základní škola, Rakovník{8} 1134
9 Sportovní gymnázium Kladno{8} 1126
10 ZS Dobrichovice{8} 1105
11 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 1094
12 3. základní škola, Rakovník{8} 1074
13 3. základní škola, Rakovník{8} 1060
14 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 1049
15 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 1018
16 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 1002
17 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 957
18 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 906
19 ZS Dobrichovice{8} 845
20 ZS Dobrichovice{8} 763
21 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 715
22 Sportovní gymnázium Kladno{8} 651
23 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 622
24 Sportovní gymnázium Kladno{8} 617
25 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 584
26 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 571
27 ZS Dobrichovice{8} 541
28 Sportovní gymnázium Kladno{8} 539
29 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 534
30 3. základní škola, Rakovník{8} 515
31 Sportovní gymnázium Kladno{8} 512
32 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 501
33 ZS Dobrichovice{8} 478
34 Sportovní gymnázium Kladno{8} 470
35 3. základní škola, Rakovník{8} 469
36 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 441
37 3. základní škola, Rakovník{8} 436
38 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 432
39 ZS Dobrichovice{8} 419
40 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 408
41 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 400
42 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 396
43 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 389
44 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 376
45 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
45 3. základní škola, Rakovník{8} 0
45 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 0
45 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 0
45 3. základní škola, Rakovník{8} 0
45 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0
45 ZS Dobrichovice{8} 0
45 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0
45 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 0
45 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 0
45 Gymnázium Joachima Barranda Beroun{8} 0
45 Sportovní gymnázium Kladno{8} 0
45 3. základní škola, Rakovník{8} 0
Celkem 57 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 1969
2 2. základní škola Rakovník{8} 1807
3 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 1652
4 ZŠ Moskevská Kladno{8} 1620
5 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 1369
6 ZŠ Moskevská Kladno{8} 1308
7 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 1211
8 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 1141
9 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 1126
10 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 1112
11 ZŠ Moskevská Kladno{8} 1101
12 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 1032
13 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 1018
14 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 1012
15 2. základní škola Rakovník{8} 997
16 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 996
17 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 869
18 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 849
19 ZŠ Moskevská Kladno{8} 671
20 2. základní škola Rakovník{8} 652
21 2. základní škola Rakovník{8} 608
22 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 604
23 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 578
24 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 557
25 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 545
26 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 534
27 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 511
28 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 499
29 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 491
29 ZŠ Moskevská Kladno{8} 491
31 ZŠ Moskevská Kladno{8} 421
32 2. základní škola Rakovník{8} 409
33 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 398
33 ZŠ Moskevská Kladno{8} 398
35 2. základní škola Rakovník{8} 388
36 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 374
37 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 365
38 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 359
39 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 355
40 2. základní škola Rakovník{8} 319
41 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 248
42 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 244
43 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 226
44 2. základní škola Rakovník{8} 0
44 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0
44 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 0
44 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
44 2. základní škola Rakovník{8} 0
44 2. základní škola Rakovník{8} 0
44 Jungmannova ZŠ Beroun{8} 0
44 ZŠ Moskevská Kladno{8} 0
44 ZŠ Moskevská Kladno{8} 0
44 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 0
44 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0
44 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101{8} 0
44 ZŠ Moskevská Kladno{8} 0
44 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova Neratovice{8} 0
44 Základní škola Rudná, okres Praha-západ{8} 0
Celkem 58 závodníků