Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV)

Slaný (21. 5. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Jedna skupina)

Jedna skupina 01 (út, 21.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
05 4 67.57 67.570.00.067.570.00.00.0 460.00
2 Jakub VolfJakub Volf
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
05 3 60.59 60.590.00.060.590.00.00.0 399.00
3 Alex ŠabadaAlex Šabada
III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník
05 6 59.69 59.690.00.059.690.00.00.0 391.00
4 Ondřej ČermákOndřej Čermák
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 5 58.78 58.780.00.058.780.00.00.0 383.00
5 Filip BlažekFilip Blažek
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 7 53.49 53.490.00.053.490.00.00.0 338.00
6 Jakub OstašJakub Ostaš
III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník
05 2 50.40 50.400.00.050.400.00.00.0 311.00
7 David BartošDavid Bartoš
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
05 1 43.16 43.160.00.043.160.00.00.0 250.00
Celkem 7 závodníků
Jedna skupina 02 (út, 21.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav WaizVáclav Waiz
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
06 9 59.84 59.840.00.059.840.00.00.0 392.00
2 Matěj ŠarmanMatěj Šarman
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
05 7 56.90 56.900.00.056.900.00.00.0 367.00
3 Štefan ChromjakŠtefan Chromjak
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 4 56.45 56.450.00.056.450.00.00.0 363.00
4 Marek BálekMarek Bálek
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
05 1 56.43 56.430.00.056.430.00.00.0 363.00
5 Ondřej HumlOndřej Huml
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 3 56.28 56.280.00.056.280.00.00.0 361.00
6 Jan PasovskýJan Pasovský
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 6 53.70 53.700.00.053.700.00.00.0 339.00
7 Petr TitaPetr Tita
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
06 8 51.40 51.400.00.051.400.00.00.0 320.00
8 Michal MacekMichal Macek
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
05 5 48.68 48.680.00.048.680.00.00.0 297.00
9 Martin DonynetsMartin Donynets
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 2 43.75 43.750.00.043.750.00.00.0 255.00
10 Václav HornofVáclav Hornof
III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník
06 10 42.40 42.400.00.042.400.00.00.0 244.00
Celkem 10 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 21.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 8 53.20 0.0 520.00
2 Nicole VilímováNicole Vilímová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 1 46.23 0.0 432.00
3 Eliška StříbrskáEliška Stříbrská
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 7 45.30 0.0 421.00
4 Linda WagnerováLinda Wagnerová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
07 3 43.82 0.0 402.00
5 Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 6 43.50 0.0 398.00
6 Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 5 43.48 0.0 398.00
7 Natálie ZatloukalováNatálie Zatloukalová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 4 40.26 0.0 359.00
8 Anna RemišováAnna Remišová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 2 35.36 0.0 299.00
Celkem 8 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 21.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
06 5 46.30 0.0 433.00
2 Eliška HejdováEliška Hejdová
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 3 42.70 0.0 388.00
3 Kateřina ZimováKateřina Zimová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
06 10 40.79 0.0 365.00
4 Adéla KoudelováAdéla Koudelová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
06 9 39.71 0.0 352.00
5 Magda ProcházkováMagda Procházková
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 6 37.05 0.0 319.00
6 Denisa PutováDenisa Putová
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 7 32.26 0.0 262.00
7 Adéla FrajbišováAdéla Frajbišová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 2 30.00 0.0 235.00
8 Eliška JanouškováEliška Janoušková
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
06 4 29.25 0.0 226.00
9 Valérie BenešováValérie Benešová
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
07 1 27.00 0.0 200.00
10 Kateřina TůmováKateřina Tůmová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 8 26.64 0.0 196.00
Celkem 10 závodníků