Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV)

Slaný (21. 5. 2019)

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 21.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1 2:33.38 651.00
2 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 5 2:33.95 644.00
3 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 6 2:35.62 624.00
4 Natálie FraňkováNatálie Fraňková 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 2 2:35.77 622.00
5 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 3 2:36.20 617.00
6 Nela TrešlováNela Trešlová 05 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 17 2:40.98 562.00
7 Adéla NečesanáAdéla Nečesaná 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 8 2:42.78 541.00
8 Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 12 2:43.48 534.00
9 Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 7 2:43.99 528.00
10 Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 10 2:44.76 519.00
11 Emma KnorováEmma Knorová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 16 2:45.16 515.00
12 Zuzana MatějkováZuzana Matějková 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 9 2:45.26 514.00
13 Viktorie KottováViktorie Kottová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 11 2:46.45 501.00
14 Matylda ValtrováMatylda Valtrová 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 18 2:48.91 475.00
15 Klára KantoříkováKlára Kantoříková 05 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 15 2:53.39 429.00
16 Lucie NejedláLucie Nejedlá 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 14 2:55.93 404.00
17 Klára ByrtusováKlára Byrtusová 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 13 2:56.60 397.00
18 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 4 2:56.74 396.00
Celkem 18 závodníků