Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV)

Slaný (21. 5. 2019)

vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 21.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rostislav MatesRostislav Mates
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
03 18 11.89 11.890.00.011.890.00.00.0 600.00
2 Jan PodubeckýJan Podubecký
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 8 11.53 11.530.00.011.530.00.00.0 578.00
3 Ondřej KrajčOndřej Krajč
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 5 11.47 11.470.00.011.470.00.00.0 574.00
4 Dominik ČernýDominik Černý
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
04 1 10.90 10.900.00.010.900.00.00.0 540.00
5 Adam OvesnýAdam Ovesný
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
04 16 10.87 10.870.00.010.870.00.00.0 538.00
6 František SlabaFrantišek Slaba
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 10 10.83 10.830.00.010.830.00.00.0 536.00
7 Matěj KarafiátMatěj Karafiát
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
04 13 10.76 10.760.00.010.760.00.00.0 531.00
8 Robert KellnerRobert Kellner
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 3 10.64 10.640.00.010.640.00.00.0 524.00
9 Adam ČervenkaAdam Červenka
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
05 2 10.40 10.400.00.010.400.00.00.0 510.00
10 Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
03 17 10.25 10.250.00.010.250.00.00.0 501.00
11 Jakub NestrašilJakub Nestrašil
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
03 15 10.23 10.230.00.010.230.00.00.0 499.00
12 Jaroslav BiskupJaroslav Biskup
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 20 10.17 10.170.00.010.170.00.00.0 496.00
13 Vladislav LiszokVladislav Liszok
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
03 14 10.12 10.120.00.010.120.00.00.0 493.00
14 Matouš PetrilákMatouš Petrilák
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
04 7 10.04 10.040.00.010.040.00.00.0 488.00
15 David LevčíkDavid Levčík
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
03 6 09.98 09.980.00.009.980.00.00.0 484.00
16 Erik HylasErik Hylas
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 21 09.97 09.970.00.009.970.00.00.0 484.00
17 Martin KračekMartin Kraček
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 4 09.73 09.730.00.009.730.00.00.0 469.00
18 Štěpán RájekŠtěpán Rájek
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 9 09.62 09.620.00.009.620.00.00.0 463.00
19 Maxim ŽoluděvMaxim Žoluděv
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
03 12 09.36 09.360.00.009.360.00.00.0 447.00
20 Martin JordánMartin Jordán
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
04 19 09.14 09.140.00.009.140.00.00.0 434.00
21 Eduard VodičkaEduard Vodička
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
03 11 08.65 08.650.00.008.650.00.00.0 405.00
Celkem 21 závodníků