Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV)

Slaný (21. 5. 2019)

Skok daleký - Žáci (Jedna skupina)

Jedna skupina 01 (út, 21.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David VosykaDavid Vosyka
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 3 5.89 5.890.00.05.890.00.00.0 563.00
2 Adam PeštálAdam Peštál
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
03 11 5.57 5.570.00.05.570.00.00.0 496.00
3 Jakub DočkalJakub Dočkal
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
04 4 5.44 5.440.00.05.440.00.00.0 469.00
4 Lukáš UlrichLukáš Ulrich
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
03 2 5.35 5.350.00.05.350.00.00.0 451.00
5 Boleslav LukášBoleslav Lukáš
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 1 5.26 0.004.915.265.265.180.00.0 433.00
6 Miroslav NistorMiroslav Nistor
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
04 10 5.26 5.045.260.005.265.030.00.0 433.00
7 Václav BrůžekVáclav Brůžek
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
03 7 5.15 5.150.00.05.150.00.00.0 411.00
8 Jan SássJan Sáss
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 12 5.14 5.140.00.05.140.00.00.0 409.00
9 Matěj PolcarMatěj Polcar
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
04 8 5.12 5.120.00.05.120.00.00.0 405.00
10 Jiří JoskaJiří Joska
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 9 5.04 5.040.00.05.040.00.00.0 390.00
11 Martin LevMartin Lev
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
05 5 4.92 4.920.00.04.920.00.00.0 367.00
12 Petr VětrovskýPetr Větrovský
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
04 6 4.54 4.540.00.04.540.00.00.0 297.00
Celkem 12 závodníků
Jedna skupina 02 (út, 21.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František SlabaFrantišek Slaba
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 7 5.54 5.335.265.395.395.540.00.0 490.00
2 Ondřej KaštánekOndřej Kaštánek
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 4 5.54 5.075.235.545.545.240.00.0 490.00
3 Jan PodubeckýJan Podubecký
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 6 5.29 5.290.00.05.290.00.00.0 439.00
4 Marián DražanMarián Dražan
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
04 3 5.09 5.090.00.05.090.00.00.0 400.00
5 Šimon DrábŠimon Dráb
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
04 2 5.04 5.040.00.05.040.00.00.0 390.00
6 Matěj SlabochMatěj Slaboch
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
04 8 5.01 5.010.00.05.010.00.00.0 384.00
7 Matěj MarečekMatěj Mareček
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
04 5 4.90 4.900.00.04.900.00.00.0 363.00
8 Matěj DejmMatěj Dejm
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
04 1 4.62 4.620.00.04.620.00.00.0 312.00
9 Jaroslav ŠkodaJaroslav Škoda
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 9 4.59 4.590.00.04.590.00.00.0 306.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Jedna skupina)

Jedna skupina 01 (út, 21.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BlažekFilip Blažek
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 8 4.87 4.870.00.04.870.00.00.0 358.00
2 Michal JarošMichal Jaroš
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
06 7 4.84 4.840.00.04.840.00.00.0 352.00
3 Dominik ŠustrDominik Šustr
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
05 3 4.71 4.710.00.04.710.00.00.0 328.00
4 Tomáš KočovskýTomáš Kočovský
III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník
05 9 4.60 4.600.00.04.600.00.00.0 308.00
5 Jan NachtigalJan Nachtigal
III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník
05 6 4.33 4.330.00.04.330.00.00.0 261.00
6 Filip KrtekFilip Krtek
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
06 4 4.19 4.190.00.04.190.00.00.0 237.00
7 Jiří StrnadJiří Strnad
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 1 4.15 4.150.00.04.150.00.00.0 230.00
8 Matěj ŠarmanMatěj Šarman
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
05 2 4.13 4.130.00.04.130.00.00.0 227.00
9 Jan KubíčekJan Kubíček
III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník
06 5 3.93 3.930.00.03.930.00.00.0 195.00
Celkem 9 závodníků
Jedna skupina 02 (út, 21.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alex LojínAlex Lojín
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
05 2 5.05 5.050.00.05.050.00.00.0 392.00
2 Jan PasovskýJan Pasovský
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 7 4.60 4.600.00.04.600.00.00.0 308.00
3 Tomáš NovotnýTomáš Novotný
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 6 4.49 4.490.00.04.490.00.00.0 288.00
4 Samuel NovákSamuel Novák
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
05 4 4.31 4.310.00.04.310.00.00.0 257.00
5 Filip NovotnýFilip Novotný
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
06 5 4.09 4.090.00.04.090.00.00.0 220.00
6 Petr MarešPetr Mareš
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
05 3 3.98 3.980.00.03.980.00.00.0 203.00
7 Lukáš KaupovskýLukáš Kaupovský
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 1 3.93 3.930.00.03.930.00.00.0 195.00
8 Daniel SoukupDaniel Soukup
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 9 3.76 3.760.00.03.760.00.00.0 168.00
9 Jakub SchovánekJakub Schovánek
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
06 8 2.65 2.650.00.02.650.00.00.0 29.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žákyně

Žákyně 01 (út, 21.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza LamačováTereza Lamačová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 8 5.00 0.0 559.00
2 Tereza VlkováTereza Vlková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 9 4.88 0.0 527.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 5 4.80 0.0 506.00
4 Tereza KlasnováTereza Klasnová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 2 4.73 0.0 487.00
5 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
04 6 4.72 0.0 485.00
6 Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 1 4.63 0.0 461.00
7 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 7 4.53 0.0 436.00
8 Kristýna NedomováKristýna Nedomová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 3 4.50 0.0 428.00
9 Klára BělíčkováKlára Bělíčková
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
05 4 3.99 0.0 306.00
Celkem 9 závodníků
Žákyně 02 (út, 21.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marie VaryšováMarie Varyšová
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
04 5 4.66 4.660.00.04.660.00.00.0 469.00
2 Sára TýčováSára Týčová
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
04 4 4.63 4.630.00.04.630.00.00.0 461.00
3 Sophie SipeticováSophie Sipeticová
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
05 3 4.62 4.620.00.04.620.00.00.0 459.00
4 Hana PavlováHana Pavlová
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 2 4.45 4.450.00.04.450.00.00.0 416.00
5 Anna BeránkováAnna Beránková
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 1 4.30 4.300.00.04.300.00.00.0 379.00
6 Adéla ZápotočnáAdéla Zápotočná
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
03 7 4.29 4.294.204.294.294.150.00.0 376.00
7 Šárka TrnováŠárka Trnová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
04 8 4.29 4.044.144.024.144.290.00.0 376.00
8 Lucie NedomováLucie Nedomová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
04 9 4.29 4.054.294.054.294.050.00.0 376.00
9 Julie VosmikováJulie Vosmiková
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 6 3.91 3.910.00.03.910.00.00.0 287.00
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Jedna skupina)

Jedna skupina 01 (út, 21.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 10 4.91 4.910.00.04.910.00.00.0 535.00
2 Lucie BláhováLucie Bláhová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
06 4 4.58 4.580.00.04.580.00.00.0 448.00
3 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 8 4.55 4.550.00.04.550.00.00.0 441.00
4 Tereza PavelkováTereza Pavelková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 9 4.50 4.500.00.04.500.00.00.0 428.00
5 Adéla BrichtováAdéla Brichtová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 7 4.37 4.370.00.04.370.00.00.0 396.00
6 Tereza MachováTereza Machová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 5 4.20 4.200.00.04.200.00.00.0 355.00
7 Kateřina MacákováKateřina Macáková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 6 3.93 3.930.00.03.930.00.00.0 292.00
8 Nikola KocourkováNikola Kocourková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 3 3.86 3.860.00.03.860.00.00.0 276.00
9 Nela NováNela Nová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 2 3.71 3.710.00.03.710.00.00.0 244.00
10 Ema PeškařováEma Peškařová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 1 3.62 3.620.00.03.620.00.00.0 225.00
Celkem 10 závodníků
Jedna skupina 02 (út, 21.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Alžběta CihelkováAlžběta Cihelková
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
05 1 4.28 4.280.00.04.280.00.00.0 374.00
2 Natálie MatesováNatálie Matesová
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 3 4.27 4.270.00.04.270.00.00.0 371.00
3 Zuzana PánkováZuzana Pánková
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
05 4 4.25 4.250.00.04.250.00.00.0 367.00
4 Anna VondrováAnna Vondrová
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
06 6 4.16 4.160.00.04.160.00.00.0 345.00
5 Hana ŠťastnáHana Šťastná
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 5 3.89 3.890.00.03.890.00.00.0 283.00
6 Markéta ŠamanováMarkéta Šamanová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
07 8 3.73 3.730.00.03.730.00.00.0 248.00
7 Lucie LetováLucie Letová
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 2 3.53 3.530.00.03.530.00.00.0 206.00
8 Denisa KopkováDenisa Kopková
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 7 3.30 3.300.00.03.300.00.00.0 161.00
Celkem 8 závodníků