Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV)

Slaný (21. 5. 2019)

skok vysoký - Žáci (Jedna skupina)

Jedna skupina 01 (út, 21.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 1,76 1,80 1,84 1,88 1,92 Body
1 Jan SássJan Sáss
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
03 9 1.84 -------o-ooooxoxooxxx 661.00
2 Matěj KarafiátMatěj Karafiát
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
04 4 1.64 --oooooooooxxx 496.00
3 Vladislav LiszokVladislav Liszok
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
03 7 1.64 ----oxooxxooxxooxxx 496.00
4 Lukáš HerčíkLukáš Herčík
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
04 2 1.60 --ooooxoooxxoxxx 464.00
5 Daniel ČervášekDaniel Červášek
3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova
03 8 1.56 ------xo-o-xx 434.00
6 Matěj PolcarMatěj Polcar
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
04 6 1.56 --o-ooooxoxxx 434.00
7 Maxim ŽoluděvMaxim Žoluděv
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
03 1 1.44 -oooooxx 345.00
8= Michal KolesnykMichal Kolesnyk
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
03 5 1.40 -ooooxxx 317.00
8= Jan MarečekJan Mareček
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
04 3 1.40 --ooo-xxx 317.00
Celkem 9 závodníků
Jedna skupina 02 (út, 21.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 Body
1 Adam ČervenkaAdam Červenka
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
05 3 1.68 ------oooxxoxoxxoxxx 528.00
2 Robert KellnerRobert Kellner
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 5 1.64 oooooooxoxoooxxx 496.00
3 Denis MbumastonDenis Mbumaston
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
03 8 1.60 ---oooooooxxx 464.00
4 Jan KošlerJan Košler
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 6 1.56 oooooooooxxx 434.00
5 Adam KučeraAdam Kučera
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 7 1.56 oooooooxoxoxxx 434.00
6 Eduard VodičkaEduard Vodička
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
03 11 1.56 ooooooxoxoxoxxx 434.00
7 Ondřej AbrtOndřej Abrt
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
04 1 1.56 --oooxoxoxxoxoxxx 434.00
8= Ondřej BučilOndřej Bučil
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
04 2 1.48 ooooxooxoxxx 374.00
8= Adam HvězdaAdam Hvězda
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
04 4 1.48 ooooxooxoxxx 374.00
10 Matouš PetrilákMatouš Petrilák
ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady
04 10 1.36 ooooxxx 290.00
Daniel MezeraDaniel Mezera
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
03 9 NM ---xxx 0.00
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 21.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 Body
1 Jakub VolfJakub Volf
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
05 5 1.46 ooooooxoxoxxx 360.00
2 Tomáš HavelTomáš Havel
III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník
05 3 1.38 o-oooxoxxx 303.00
3 Jakub SchovánekJakub Schovánek
ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí
06 4 1.30 ooooxx 250.00
4 Erik LedvinkaErik Ledvinka
III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník
05 2 1.30 xoxoxoxoxxx 250.00
5 Daniel SoukupDaniel Soukup
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 1 1.22 xxoxxoxxx 200.00
Alex ŠabadaAlex Šabada
III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník
05 6 NM ------xx 0.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 21.5.2019 - 11:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 Body
1 Alex LojínAlex Lojín
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
05 8 1.54 oooooxooxoxxoxxoxxx 419.00
2 Štefan ChromjakŠtefan Chromjak
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 6 1.54 -xoooooxoxxoxoxxoxxx 419.00
3 Samuel NovákSamuel Novák
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
05 9 1.50 ooooooxooxoxxx 389.00
4 Lukáš KaupovskýLukáš Kaupovský
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 7 1.46 oooooooxxoxxx 360.00
5 Jakub DuchoňJakub Duchoň
ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy
05 2 1.42 oooxooxoxxoxxx 331.00
6 Ondřej HumlOndřej Huml
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 4 1.38 -xoooooxxx 303.00
7 Ondřej DemlOndřej Deml
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
05 1 1.34 oooooxxx 276.00
8 Kryštof HoráčekKryštof Horáček
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 3 1.30 oxoxoxoxxx 250.00
9 Kevin HuňaKevin Huňa
ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory
05 5 1.22 oo 200.00
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Jedna skupina)

Jedna skupina 01 (út, 21.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 Body
1 Kristýna PacltováKristýna Pacltová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
04 7 1.64 ---oooooxooxoxoxxx 783.00
2 Tereza VlkováTereza Vlková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 6 1.48 ---ooooxoxxx 599.00
3 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 5 1.40 --ooooxxx 512.00
4 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 3 1.36 oooxoxoxxx 470.00
5 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová
Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda...
04 1 1.36 ooooxxoxxx 470.00
6 Anna PřibylováAnna Přibylová
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
04 2 1.36 xoxoooxxoxx 470.00
Nela ProcházkováNela Procházková
Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno
05 4 NM xxx 0.00
Celkem 7 závodníků
Jedna skupina 02 (út, 21.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 Body
1 Sára TýčováSára Týčová
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
04 7 1.48 oooooxxooxxoxxx 599.00
2 Radka GrillováRadka Grillová
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
04 1 1.40 ooooooxxx 512.00
3 Nela TrešlováNela Trešlová
3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník
05 6 1.40 oooxxoxoxxoxxx 512.00
4 Eliška JírováEliška Jírová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
04 9 1.36 ooooxxoxxx 470.00
5= Klára NovotnáKlára Novotná
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
03 4 1.32 ooooxxx 429.00
5= Adéla NečesanáAdéla Nečesaná
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
05 3 1.32 oooox-xxx 429.00
7= Hana PavlováHana Pavlová
ZS DobrichoviceZS Dobrichovice
04 5 1.32 oooxoxx 429.00
7= Ráchel NajmonováRáchel Najmonová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 10 1.32 oooxox-xxx 429.00
9 Aneta ČernáAneta Černá
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 8 1.28 oxooxxx 389.00
10 Barbora MaškováBarbora Mašková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
03 2 1.24 oxxoxxx 350.00
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Jedna skupina)

Jedna skupina 01 (út, 21.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 Body
1 Julie ChrastinováJulie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 7 1.50 ---oooooooxoxxx 621.00
2 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
05 8 1.46 -----oooooxxx 577.00
3 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 6 1.46 --oooooxoxoxoxxx 577.00
4 Adéla BrichtováAdéla Brichtová
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 4 1.42 -ooooooxxooxxx 534.00
5 Lenka BerkováLenka Berková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
06 2 1.38 --oooxoooxxx 491.00
6 Daniela CívkováDaniela Cívková
ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno
05 1 1.38 --ooooxxooxxx 491.00
7 Tereza KrajčováTereza Krajčová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 5 1.38 --oooooxxoxxx 491.00
Markéta StaňkováMarkéta Staňková
ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,...
05 3 NM -xxx 0.00
Celkem 8 závodníků
Jedna skupina 02 (út, 21.5.2019 - 10:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 Body
1 Magdalena KlírováMagdalena Klírová
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
05 2 1.42 --ooooooxxoxxx 534.00
2 Tereza ChalupováTereza Chalupová
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
06 1 1.38 -ooooxoxoxxoxxx 491.00
3 Lucie ValachováLucie Valachová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
06 10 1.30 o-ooooxxx 409.00
4 Amélie MaňurováAmélie Maňurová
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 3 1.30 oooooxxoxxx 409.00
5 Veronika JizbováVeronika Jizbová
Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun
05 9 1.26 ooooxoxxx 369.00
6 Hana ŠťastnáHana Šťastná
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
06 5 1.26 ooxooxxoxxx 369.00
7 Anna VondrováAnna Vondrová
Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres...
06 7 1.22 ooooxxx 331.00
8 Adéla FrajbišováAdéla Frajbišová
ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov...
06 8 1.22 oooxxoxxx 331.00
9 Gabriela UrikováGabriela Uriková
2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník
07 6 1.18 oxoxoxxx 293.00
Celkem 9 závodníků