Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Středočeský - západ (kategorie III a IV)

Slaný (21. 5. 2019)
pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 David VosykaDavid Vosyka 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1694
2 Daniel ČervášekDaniel Červášek 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 1399
3 Petr SojkaPetr Sojka 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 1359
4 Adam HroudaAdam Hrouda 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1251
5 Ondřej KrajčOndřej Krajč 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1205
6 Adam PeštálAdam Peštál 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 1196
7 Marián DražanMarián Dražan 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 1138
8 Erik HylasErik Hylas 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1130
9 Matěj ŠabataMatěj Šabata 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 1127
10 Ondřej KaštánekOndřej Kaštánek 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1109
11 Matouš PetrilákMatouš Petrilák 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 1075
12 Jan SássJan Sáss 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1070
13 Jakub DočkalJakub Dočkal 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1067
14 Miroslav NistorMiroslav Nistor 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 1058
15 Adam ČervenkaAdam Červenka 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 1038
16 Matěj KarafiátMatěj Karafiát 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 1027
17 František SlabaFrantišek Slaba 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1026
18 Jan PodubeckýJan Podubecký 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1017
19 Ondřej BučilOndřej Bučil 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0899
20 Matěj PolcarMatěj Polcar 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0839
21 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0727
22 Matěj PlacatkaMatěj Placatka 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0717
23 Štěpán PalataŠtěpán Palata 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0685
24 Michal KolesnykMichal Kolesnyk 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0637
25 Jiří JoskaJiří Joska 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0603
26 Rostislav MatesRostislav Mates 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0600
27 Filip MatoušekFilip Matoušek 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0591
28 Ondřej KoubaOndřej Kouba 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0561
29 Šimon DrábŠimon Dráb 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0548
30 Martin LevMartin Lev 05 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0540
31 Dominik ČernýDominik Černý 04 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0540
32 Adam OvesnýAdam Ovesný 04 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0538
33 Martin FojtíkMartin Fojtík 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0537
34 Jakub LebedaJakub Lebeda 04 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0532
35 Martin JordánMartin Jordán 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0500
36 Jakub NestrašilJakub Nestrašil 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0499
37= Vladislav LiszokVladislav Liszok 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0496
37= Jaroslav BiskupJaroslav Biskup 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0496
37= Robert KellnerRobert Kellner 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0496
40 Filip ŘíčkaFilip Říčka 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0485
41 David LevčíkDavid Levčík 03 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0484
42 Martin KračekMartin Kraček 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0469
43= Denis MbumastonDenis Mbumaston 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0464
43= Lukáš HerčíkLukáš Herčík 04 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0464
45 Daniel MezeraDaniel Mezera 03 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0455
46 Lukáš UlrichLukáš Ulrich 03 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0451
47= Ondřej AbrtOndřej Abrt 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0434
47= Jan KošlerJan Košler 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0434
49 Boleslav LukášBoleslav Lukáš 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0416
50 Václav BrůžekVáclav Brůžek 03 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0411
51 Matěj SlabochMatěj Slaboch 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0384
52 Adam HvězdaAdam Hvězda 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0374
53 Matěj MarečekMatěj Mareček 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0363
54 Maxim ŽoluděvMaxim Žoluděv 03 ZŠ Příbram II, Jiráskovy sadyZŠ Příbram II, Jiráskovy sady 0345
55 Jan MarečekJan Mareček 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0317
56 Jan LudvíkJan Ludvík 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
57= Matěj DejmMatěj Dejm 04 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
57= Tobiáš ZábranskýTobiáš Zábranský 04 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
57= Eduard VodičkaEduard Vodička 03 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
57= Ondřej HrudkaOndřej Hrudka 03 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
57= Adam KučeraAdam Kučera 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
57= Matyáš SvobodaMatyáš Svoboda 03 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0000
57= Adam BarešAdam Bareš 04 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
57= Štěpán RájekŠtěpán Rájek 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
57= Milan VítMilan Vít 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
57= Petr VětrovskýPetr Větrovský 04 3. ZŠ Slaný Rabasova3. ZŠ Slaný Rabasova 0000
57= Jaroslav ŠkodaJaroslav Škoda 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
Celkem 67 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jiří VaršavskýJiří Varšavský 05 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 1554
2 Daniel ŠkrlandDaniel Škrland 05 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 1481
3 Ondřej DemlOndřej Deml 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 1326
4 Jan MozgaJan Mozga 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1193
5 Václav WaizVáclav Waiz 06 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 1177
6 Michal PolákMichal Polák 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0932
7 Marek BálekMarek Bálek 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0902
8 Jan PšeničkaJan Pšenička 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0884
9 Jan PasovskýJan Pasovský 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0867
10 Tomáš KočovskýTomáš Kočovský 05 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 0848
11 Kryštof HoráčekKryštof Horáček 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0814
12 Michal JarošMichal Jaroš 06 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0812
13 Alex LojínAlex Lojín 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0811
14 Tomáš NovotnýTomáš Novotný 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0797
15 Štefan ChromjakŠtefan Chromjak 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0782
16 Jakub VolfJakub Volf 05 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0759
17 Filip BlažekFilip Blažek 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0696
18 Filip KrtekFilip Krtek 06 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0684
19 Ondřej HumlOndřej Huml 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0664
20 Samuel NovákSamuel Novák 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0646
21 Matěj ŠarmanMatěj Šarman 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0594
22 Lukáš KaupovskýLukáš Kaupovský 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0555
23 Jiří StrnadJiří Strnad 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0520
24 Petr MarešPetr Mareš 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0517
25 Martin NosekMartin Nosek 06 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0448
26 Jan KubíčekJan Kubíček 06 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 0443
27 Adam HůlaAdam Hůla 07 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0429
28 Jan JirasJan Jiras 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0406
29 Kevin HuňaKevin Huňa 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0401
30 Alex ŠabadaAlex Šabada 05 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 0391
31 Ondřej ČermákOndřej Čermák 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0383
32 Jakub DuchoňJakub Duchoň 05 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0331
33 Dominik ŠustrDominik Šustr 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0328
34 Petr TitaPetr Tita 06 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0320
35 Jakub OstašJakub Ostaš 05 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 0311
36 Martin DonynetsMartin Donynets 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0306
37 Tomáš HavelTomáš Havel 05 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 0303
38 Jan NachtigalJan Nachtigal 05 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 0261
39= Jakub SchovánekJakub Schovánek 06 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0250
39= Erik LedvinkaErik Ledvinka 05 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 0250
41= Ondřej TkadlecOndřej Tkadlec 07 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0000
41= Michal MacekMichal Macek 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0000
41= David BartošDavid Bartoš 05 ZŠ Beroun Wagnerovo náměstíZŠ Beroun Wagnerovo náměstí 0000
41= Vít NovákVít Novák 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
41= Matěj BacílekMatěj Bacílek 07 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
41= Václav HornofVáclav Hornof 06 III. ZŠ RakovníkIII. ZŠ Rakovník 0000
41= Viktor BaierViktor Baier 05 ZŠ Příbram - Březové HoryZŠ Příbram - Březové Hory 0000
41= Daniel SoukupDaniel Soukup 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
41= Václav HerbsVáclav Herbs 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
41= Filip NovotnýFilip Novotný 06 ZŠ Mníšek pod BrdyZŠ Mníšek pod Brdy 0000
Celkem 50 závodníků
pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza KlasnováTereza Klasnová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 2061
2 Kristýna HrnčířováKristýna Hrnčířová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1807
3 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1359
4 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1353
5 Nela ProcházkováNela Procházková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1312
6 Kristýna PacltováKristýna Pacltová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 1268
7 Klára MěkutováKlára Měkutová 05 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 1220
8 Marie VaryšováMarie Varyšová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 1134
9 Tereza VlkováTereza Vlková 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 1126
10 Klára NovotnáKlára Novotná 03 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 1105
11 Denisa DvořákováDenisa Dvořáková 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1094
12 Nela TrešlováNela Trešlová 05 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 1074
13 Sára TýčováSára Týčová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 1060
14 Kristýna PasovskáKristýna Pasovská 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1049
15 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1018
16 Kristýna NedomováKristýna Nedomová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1002
17 Ráchel NajmonováRáchel Najmonová 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0957
18 Zuzana MatějkováZuzana Matějková 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0906
19 Hana PavlováHana Pavlová 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0845
20 Anna BeránkováAnna Beránková 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0763
21 Eliška JírováEliška Jírová 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0715
22 Hana BodnarováHana Bodnarová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0651
23 Natálie FraňkováNatálie Fraňková 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0622
24 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0617
25 Lucie NedomováLucie Nedomová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0584
26 Lucie NejedláLucie Nejedlá 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0571
27 Adéla NečesanáAdéla Nečesaná 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0541
28 Aneta FikesováAneta Fikesová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0539
29 Aneta SmetanováAneta Smetanová 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0534
30 Emma KnorováEmma Knorová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0515
31 Michaela PiálkováMichaela Piálková 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0512
32 Viktorie KottováViktorie Kottová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0501
33 Julie VosmikováJulie Vosmiková 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0478
34 Anna PřibylováAnna Přibylová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0470
35 Valentýna KarhánkováValentýna Karhánková 03 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0469
36 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0441
37 Karolína JanákováKarolína Janáková 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0436
38 Tereza BartůňkováTereza Bartůňková 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0432
39 Nicole TherNicole Ther 04 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0419
40 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0408
41 Barbora MaškováBarbora Mašková 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0400
42 Adéla ZápotočnáAdéla Zápotočná 03 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0396
43 Aneta ČernáAneta Černá 03 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0389
44 Šárka TrnováŠárka Trnová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0376
45= Nikol FingerhutováNikol Fingerhutová 04 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
45= Matylda ValtrováMatylda Valtrová 05 ZS DobrichoviceZS Dobrichovice 0000
45= Klára ByrtusováKlára Byrtusová 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
45= Michaela HlaváčkováMichaela Hlaváčková 04 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0000
45= Patricie SvobodováPatricie Svobodová 03 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0000
45= Radka GrillováRadka Grillová 04 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0000
45= Natálie VaculíkováNatálie Vaculíková 05 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0000
45= Hana VidrichováHana Vidrichová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
45= Klára KantoříkováKlára Kantoříková 05 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0000
45= Sophie SipeticováSophie Sipeticová 05 3. základní škola, Rakovník3. základní škola, Rakovník 0000
45= Eliška LoubrováEliška Loubrová 04 Gymnázium Joachima Barranda BerounGymnázium Joachima Barranda... 0000
45= Martina ZemkováMartina Zemková 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0000
45= Veronika ŠtemberováVeronika Štemberová 04 Sportovní gymnázium KladnoSportovní gymnázium Kladno 0000
Celkem 57 závodníků
pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tereza KrajčováTereza Krajčová 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1969
2 Natálie BernardováNatálie Bernardová 07 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 1807
3 Zuzana PospíšilováZuzana Pospíšilová 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 1652
4 Adéla BrichtováAdéla Brichtová 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1620
5 Ema JelínkováEma Jelínková 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1369
6 Tereza HassmannováTereza Hassmannová 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1308
7 Markéta StaňkováMarkéta Staňková 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1211
8 Julie ChrastinováJulie Chrastinová 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1141
9 Lucie ValachováLucie Valachová 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 1126
10 Tereza FaltýnkováTereza Faltýnková 05 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1112
11 Tereza PavelkováTereza Pavelková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 1101
12 Nicole VilímováNicole Vilímová 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 1032
13 Claudie ChrastinováClaudie Chrastinová 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1018
14 Lucie BláhováLucie Bláhová 06 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 1012
15 Natálie MatesováNatálie Matesová 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0997
16 Zuzana PánkováZuzana Pánková 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0996
17 Veronika JizbováVeronika Jizbová 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0869
18 Linda WagnerováLinda Wagnerová 07 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0849
19 Kateřina TůmováKateřina Tůmová 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0671
20 Hana ŠťastnáHana Šťastná 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0652
21 Lucie LetováLucie Letová 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0608
22 Viktorie ŽáčkováViktorie Žáčková 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0604
23 Eliška DragounováEliška Dragounová 06 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0578
24 Simona KlemšováSimona Klemšová 07 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0557
25 Klára SlunéčkováKlára Slunéčková 07 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0545
26 Magdalena KlírováMagdalena Klírová 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0534
27 Valérie BenešováValérie Benešová 07 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0511
28 Lucie NejedláLucie Nejedlá 07 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0499
29= Tereza ChalupováTereza Chalupová 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0491
29= Lenka BerkováLenka Berková 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0491
31 Eliška StříbrskáEliška Stříbrská 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0421
32 Amélie MaňurováAmélie Maňurová 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0409
33= Vanda NyžnykováVanda Nyžnyková 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0398
33= Rozálie LebduškováRozálie Lebdušková 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0398
35 Eliška HejdováEliška Hejdová 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0388
36 Alžběta CihelkováAlžběta Cihelková 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0374
37 Kateřina ZimováKateřina Zimová 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0365
38 Natálie ZatloukalováNatálie Zatloukalová 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0359
39 Tereza MachováTereza Machová 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0355
40 Magda ProcházkováMagda Procházková 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0319
41 Markéta ŠamanováMarkéta Šamanová 07 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0248
42 Nela NováNela Nová 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0244
43 Eliška JanouškováEliška Janoušková 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0226
44= Adéla FrajbišováAdéla Frajbišová 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
44= Julie PilařováJulie Pilařová 07 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
44= Anna VondrováAnna Vondrová 06 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
44= Denisa KopkováDenisa Kopková 05 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
44= Kateřina MacákováKateřina Macáková 06 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
44= Adéla KoudelováAdéla Koudelová 06 Jungmannova ZŠ BerounJungmannova ZŠ Beroun 0000
44= Anna RemišováAnna Remišová 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0000
44= Denisa PutováDenisa Putová 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0000
44= Eliška MozgováEliška Mozgová 07 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
44= Gabriela UrikováGabriela Uriková 07 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0000
44= Daniela CívkováDaniela Cívková 05 ZŠ Moskevská KladnoZŠ Moskevská Kladno 0000
44= Nikola KocourkováNikola Kocourková 06 ZŠ Ing.M.Plesingera-Božinova NeratoviceZŠ Ing.M.Plesingera-Božinov... 0000
44= Nela OtcovskáNela Otcovská 06 2. základní škola Rakovník2. základní škola Rakovník 0000
44= Ema PeškařováEma Peškařová 05 ZŠ Školní 75, Příbram VIII,26101ZŠ Školní 75, Příbram VIII,... 0000
44= Linda SrbováLinda Srbová 05 Základní škola Rudná, okres Praha-západZákladní škola Rudná, okres... 0000
Celkem 58 závodníků