Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Břeclav, Kategorie III a IV
TJ Lokomotiva, Břeclav (7. 5. 2019)skok daleký - Žáci
(út, 7.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vít HlavenkaVít Hlavenka
Základní škola Břeclav, Slo... |
03 | 5.79 +0.3 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 542.00 | ||||||||
2 |
Daniel FabikovičDaniel Fabikovič
Základní škola Břeclav, Slo... |
04 | 5.45 +0.7 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 471.00 | ||||||||
3 |
Richard KrutákRichard Kruták
ZŠ a MŠ Břeclav, Kupkova 1 |
04 | 5.30 +0.6 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 441.00 | ||||||||
4 |
Radim HřebačkaRadim Hřebačka
Základní škola Břeclav Kome... |
03 | 5.22 +0.2 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 425.00 | ||||||||
5 |
Vilém BezuckýVilém Bezucký
Gymnázium Břeclav |
04 | 5.13 +1.0 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 407.00 | ||||||||
6 |
Erik SlatinskýErik Slatinský
Základní škola Břeclav, Slo... |
04 | 5.05 +0.5 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 392.00 | ||||||||
7 |
Samuel TalábSamuel Taláb
ZŠ a MŠ Břeclav, Kupkova 1 |
03 | 4.97 +0.4 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 377.00 | ||||||||
8 |
Vít KolářVít Kolář
Základní škola Břeclav Kome... |
04 | 4.86 +1.1 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 356.00 | ||||||||
9 |
Tomáš KováčTomáš Kováč
ZŠ a MŠ Břeclav, Kupkova 1 |
04 | 4.77 +0.2 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 339.00 | ||||||||
10 |
Václav KosVáclav Kos
Základní škola Břeclav Kome... |
04 | 4.61 +0.3 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 310.00 | ||||||||
11 |
Pavel KuriálPavel Kuriál
Gymnázium Břeclav |
03 | 4.51 +0.1 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 292.00 | ||||||||
12 |
Lukáš SasínekLukáš Sasínek
ZŠ Dolní Věstonice |
05 | 4.47 +0.5 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 285.00 | ||||||||
13 |
Viktor BüchlerViktor Büchler
ZŠ Dolní Věstonice |
05 | 3.89 +0.6 m/s | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 188.00 | ||||||||
Jan StřelskýJan Střelský
Gymnázium Břeclav |
04 | DNS | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.00 | |||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(út, 7.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Denis HrdaDenis Hrda
Základní škola Břeclav, Slo... |
05 | 6 | 4.68 +0.4 m/s | 0.0 | 323.00 | |||||||||||||
2 |
Ondřej LétalOndřej Létal
Základní škola Břeclav, Slo... |
06 | 7 | 4.60 +0.9 m/s | 0.0 | 308.00 | |||||||||||||
3 |
Kryštof RežňákKryštof Režňák
Základní škola Břeclav, Slo... |
06 | 8 | 4.51 +0.3 m/s | 0.0 | 292.00 | |||||||||||||
4 |
Tadeáš PeřenicaTadeáš Peřenica
Základní škola Břeclav Kome... |
05 | 5 | 4.40 +0.2 m/s | 0.0 | 273.00 | |||||||||||||
5 |
Ondřej GajdošOndřej Gajdoš
Základní škola Břeclav Kome... |
05 | 2 | 4.33 +0.5 m/s | 0.0 | 261.00 | |||||||||||||
6 |
Václav LeblochVáclav Lebloch
Gymnázium Břeclav |
05 | 4 | 4.26 +0.6 m/s | 0.0 | 249.00 | |||||||||||||
7 |
Richard BřezovičRichard Březovič
Gymnázium Břeclav |
07 | 1 | 4.01 +0.7 m/s | 0.0 | 207.00 | |||||||||||||
8 |
Štěpán HorníčekŠtěpán Horníček
Základní škola Břeclav Kome... |
06 | 3 | 3.92 +0.3 m/s | 0.0 | 193.00 | |||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(út, 7.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza KašparováTereza Kašparová
Základní škola Břeclav Kome... |
04 | 4.72 +0.5 m/s | 0.0 | 485.00 | ||||||||||||||
2 |
Sára KrochmaľováSára Krochmaľová
Základní škola Břeclav Kome... |
04 | 4.47 +0.3 m/s | 0.0 | 421.00 | ||||||||||||||
3 |
Klára KachyňováKlára Kachyňová
Základní škola Břeclav, Slo... |
04 | 4.44 +0.8 m/s | 0.0 | 413.00 | ||||||||||||||
4 |
Tereza VrzalováTereza Vrzalová
Základní škola Břeclav, Slo... |
05 | 4.32 +1.1 m/s | 0.0 | 384.00 | ||||||||||||||
5 |
Vanesa MartincováVanesa Martincová
ZŠ Dolní Věstonice |
04 | 4.22 +0.9 m/s | 0.0 | 359.00 | ||||||||||||||
6 |
Kateřina FoukalováKateřina Foukalová
Základní škola Lednice |
05 | 4.19 +1.0 m/s | 0.0 | 352.00 | ||||||||||||||
7 |
Vendula KurtinováVendula Kurtinová
Základní škola Lednice |
04 | 4.16 +0.7 m/s | 0.0 | 345.00 | ||||||||||||||
8 |
Petra SkalníkováPetra Skalníková
Základní škola Břeclav, Slo... |
05 | 4.13 +0.8 m/s | 0.0 | 338.00 | ||||||||||||||
9 |
Marie LandkamerováMarie Landkamerová
ZŠ Dolní Věstonice |
06 | 3.59 +0.3 m/s | 0.0 | 218.00 | ||||||||||||||
Eliška FikejsováEliška Fikejsová
Základní škola Břeclav Kome... |
05 | DNS +0.4 m/s | 0.0 | 0.00 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(út, 7.5.2019 - 08:00) in progress | Info | Přihlášky Průběžný výsledek |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza NěmečkováTereza Němečková
Základní škola Břeclav, Slo... |
06 | 15 | 4.32 +0.3 m/s | 0.0 | 384.00 | |||||||||||||
2 |
Simona BaránkováSimona Baránková
Základní škola Břeclav Kome... |
06 | 2 | 4.31 +0.1 m/s | 0.0 | 381.00 | |||||||||||||
3 |
BEATA SVOBODOVÁBEATA SVOBODOVÁ
ZŠ Kupkova |
05 | 10 | 4.14 +0.2 m/s | 0.0 | 340.00 | |||||||||||||
4 |
Renáta TučkováRenáta Tučková
Základní škola Břeclav, Slo... |
07 | 12 | 4.08 +0.5 m/s | 0.0 | 326.00 | |||||||||||||
5 |
ADÉLA KREJZOVÁADÉLA KREJZOVÁ
ZŠ Kupkova |
06 | 5 | 4.01 +0.1 m/s | 0.0 | 310.00 | |||||||||||||
6 |
Sofie KubíkováSofie Kubíková
Základní škola Břeclav, Slo... |
06 | 14 | 3.99 +0.3 m/s | 0.0 | 306.00 | |||||||||||||
7 |
Karolína PekárováKarolína Pekárová
Základní škola Břeclav Kome... |
06 | 8 | 3.89 +0.2 m/s | 0.0 | 283.00 | |||||||||||||
8 |
MICHAELA KALČÍKOVÁMICHAELA KALČÍKOVÁ
ZŠ Kupkova |
06 | 3 | 3.87 +0.4 m/s | 0.0 | 279.00 | |||||||||||||
9 |
Barbora MichalíkováBarbora Michalíková
Gymnázium Břeclav |
06 | 7 | 3.85 +0.6 m/s | 0.0 | 274.00 | |||||||||||||
10 |
Beáta StávkováBeáta Stávková
Základní škola Lednice |
05 | 9 | 3.80 +0.1 m/s | 0.0 | 263.00 | |||||||||||||
11 |
Viktorie KlimovičováViktorie Klimovičová
Základní škola Lednice |
07 | 13 | 3.62 +0.5 m/s | 0.0 | 225.00 | |||||||||||||
12 |
Adéla KrejzováAdéla Krejzová
Základní škola Břeclav Kome... |
06 | 4 | 3.51 +0.3 m/s | 0.0 | 202.00 | |||||||||||||
13 |
Zita AdámkováZita Adámková
Gymnázium Břeclav |
05 | 1 | 3.41 +0.2 m/s | 0.0 | 182.00 | |||||||||||||
14 |
Klára KružíkováKlára Kružíková
Gymnázium Břeclav |
05 | 6 | 3.12 +0.1 m/s | 0.0 | 128.00 | |||||||||||||
15 |
Adéla JonášováAdéla Jonášová
Základní škola Lednice |
06 | 11 | 3.08 +0.2 m/s | 0.0 | 121.00 | |||||||||||||
Celkem 15 závodníků |