výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hodonín, Kategorie III

Hodonín (7. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 7.5.2019 - 09:05) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš RybaTomáš Ryba 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 7 08.25 489.00
2 František PodéšťFrantišek Podéšť 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 2 08.49 426.00
3 Ondřej MezuliáníkOndřej Mezuliáník 07 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 6 08.54 413.00
4 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 4 08.56 408.00
5 František KolaříkFrantišek Kolařík 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 5 09.12 278.00
6 Lukáš KřížLukáš Kříž 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 3 09.26 249.00
7 Jan VajdíkJan Vajdík 06 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 1 09.84 145.00
Celkem 7 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 7.5.2019 - 09:05) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub WitczakJakub Witczak 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 5 08.37 457.00
2 Petr TrávníkPetr Trávník 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 2 08.47 431.00
3 Patrik SlatinskýPatrik Slatinský 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 4 08.47 431.00
4 Adam BayerAdam Bayer 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 6 08.54 413.00
5 Tomáš VajdíkTomáš Vajdík 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 3 08.77 357.00
6 Martin RumíšekMartin Rumíšek 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 7 08.93 320.00
7 Filip ŠalšaFilip Šalša 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 8 09.21 259.00
8 Tadeáš KostihaTadeáš Kostiha 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 1 09.39 224.00
Celkem 8 závodníků
Ml. žáci 03 (út, 7.5.2019 - 09:05) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon VaculaŠimon Vacula 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 4 08.58 403.00
2 David BlažekDavid Blažek 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 6 08.88 331.00
3 Patrik LorenzPatrik Lorenz 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 2 09.00 304.00
4 Filip StaněkFilip Staněk 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 7 09.09 285.00
5 Jiří DubravecJiří Dubravec 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 1 09.10 282.00
6 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 8 09.15 272.00
7 Josef KočišJosef Kočiš 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 3 09.47 208.00
8 Marek StrážnickýMarek Strážnický 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 5 10.20 93.00
Celkem 8 závodníků
Ml. žáci 04 (út, 7.5.2019 - 09:05) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KočišVojtěch Kočiš 06 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 2 09.00 304.00
2 Lukáš JarolíkLukáš Jarolík 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 4 09.05 293.00
3 Jan VyskočilJan Vyskočil 05 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 1 09.64 178.00
4 Dominik KotekDominik Kotek 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 5 09.74 161.00
5 Hynek KlimekHynek Klimek 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 6 09.74 161.00
6 Adam PodhorskýAdam Podhorský 07 MZŠ VracovMZŠ Vracov 7 10.03 116.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 05 (út, 7.5.2019 - 09:05) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David TřískaDavid Tříska 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 4 08.42 444.00
2 Matěj DomanskýMatěj Domanský 05 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 2 08.79 352.00
3 Jakub RozehnalJakub Rozehnal 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 8 09.25 251.00
4 Daniel KořánDaniel Kořán 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 5 09.55 194.00
5 Miroslav ŽákMiroslav Žák 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 3 09.63 180.00
6 Jakub DobišJakub Dobiš 07 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 6 09.75 159.00
7 Adam MíšekAdam Míšek 06 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 1 10.28 83.00
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 7.5.2019 - 09:30) official Vítr: -3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 6 08.80 618.00
2 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 1 09.36 477.00
3 Adéla StancováAdéla Stancová 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 4 09.53 438.00
4 Eliška HouzarováEliška Houzarová 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 5 09.53 438.00
5 Beata JurdováBeata Jurdová 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 3 09.64 413.00
6 Nikol PříborskáNikol Příborská 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 7 09.81 376.00
7 Viktorie MlčákováViktorie Mlčáková 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 2 09.86 365.00
Celkem 7 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 7.5.2019 - 09:30) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 3 08.96 576.00
2 Klára KopečkováKlára Kopečková 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 4 09.48 449.00
3 Daniela HrincescuDaniela Hrincescu 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 5 09.88 361.00
4 Justýna KudlíkováJustýna Kudlíková 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 1 10.34 270.00
5 Zuzana DohnálkováZuzana Dohnálková 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 2 10.38 263.00
6 Klára DaňkováKlára Daňková 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 6 10.62 221.00
7 Magdaléna FojtíkováMagdaléna Fojtíková 06 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 7 10.73 203.00
Celkem 7 závodníků
Ml. žákyně 03 (út, 7.5.2019 - 09:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea KundratováAndrea Kundratová 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 7 09.25 504.00
2 Natálie KočišováNatálie Kočišová 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 4 09.33 484.00
3 Denisa HozákováDenisa Hozáková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 2 09.44 458.00
4 Veronika HerkováVeronika Herková 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 6 09.89 359.00
5 Klaudie ChytilováKlaudie Chytilová 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 5 10.06 324.00
6 Bára CoufalováBára Coufalová 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 3 10.62 221.00
7 Nikola NovákováNikola Nováková 06 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 1 11.18 136.00
Celkem 7 závodníků
Ml. žákyně 04 (út, 7.5.2019 - 09:30) official Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára MacúchováSára Macúchová 07 MZŠ VracovMZŠ Vracov 1 09.43 461.00
2 Terezie KonečnáTerezie Konečná 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 7 09.46 454.00
3 Ema MenšíkováEma Menšíková 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 3 09.55 433.00
4 Radka KlvačováRadka Klvačová 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 2 09.74 391.00
5 Tereza MičkováTereza Mičková 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 5 09.74 391.00
6 Amálie JanuškováAmálie Janušková 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 4 09.81 376.00
7 Berenika HasíkováBerenika Hasíková 06 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 6 10.41 258.00
8 Lucie VarmužováLucie Varmužová 06 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 8 10.92 173.00
Celkem 8 závodníků
Ml. žákyně 05 (út, 7.5.2019 - 09:30) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina NetušilováKateřina Netušilová 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 7 09.18 521.00
2 Monika PulpánováMonika Pulpánová 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 3 09.45 456.00
3 Terezie ZálešákováTerezie Zálešáková 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 4 09.67 406.00
4 Adéla FlorianováAdéla Florianová 06 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 8 09.78 382.00
5 Karolína SlovákováKarolína Slováková 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 6 09.79 380.00
6 Nikola ŠonováNikola Šonová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 1 09.87 363.00
7 Aneta ŠáchováAneta Šáchová 07 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 5 09.92 353.00
8 Vanda StaňkováVanda Staňková 06 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 2 09.95 346.00
Celkem 8 závodníků

600 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 7.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karin TinkováKarin Tinková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 10 1:55.65 575.00
2 Andrea KundratováAndrea Kundratová 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 4 1:59.86 511.00
3 Nikola ZálešákováNikola Zálešáková 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 1 2:00.66 499.00
4 Eliška HouzarováEliška Houzarová 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 3 2:01.78 483.00
5 Kateřina SalvováKateřina Salvová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 7 2:06.47 418.00
6 Adéla StancováAdéla Stancová 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 2 2:08.24 394.00
7 Xenie ProhaszkováXenie Prohaszková 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 6 2:14.00 322.00
8 Tereza TěžkáTereza Těžká 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 9 2:16.38 295.00
9 Marika TomečkováMarika Tomečková 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 11 2:19.48 260.00
10 Natálie SupováNatálie Supová 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 8 2:25.63 198.00
11 Nikola NovákováNikola Nováková 06 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 5 2:39.03 90.00
Celkem 11 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 7.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 1 1:51.96 634.00
2 Tereza HerkováTereza Herková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 8 1:53.37 611.00
3 Daniela HrincescuDaniela Hrincescu 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 9 2:04.69 442.00
4 Zuzana ČajkováZuzana Čajková 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 3 2:06.27 420.00
5 Natálie JanečkováNatálie Janečková 07 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 2 2:07.07 410.00
6 Aneta DaňhelováAneta Daňhelová 07 MZŠ VracovMZŠ Vracov 4 2:08.16 395.00
7 Lucie GajdováLucie Gajdová 07 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 7 2:10.04 371.00
8 Gabriela IvanováGabriela Ivanová 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 10 2:20.58 248.00
9 Magdaléna FojtíkováMagdaléna Fojtíková 06 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 6 2:22.91 224.00
10 Kateřina KočíKateřina Kočí 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 11 2:24.99 204.00
Klára DaňkováKlára Daňková 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 5 DNF
Celkem 11 závodníků
Ml. žákyně 03 (út, 7.5.2019 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Emma KordulíkováEmma Kordulíková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 4 1:53.70 605.00
2 Eliška MigotováEliška Migotová 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 8 2:01.15 492.00
3 Markéta NovákováMarkéta Nováková 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 1 2:02.44 473.00
4 Sára MacúchováSára Macúchová 07 MZŠ VracovMZŠ Vracov 5 2:05.53 430.00
5 Nina MeškováNina Mešková 06 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 7 2:07.84 399.00
6 Amálie JanuškováAmálie Janušková 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 3 2:10.37 367.00
7 Tereza HolíkováTereza Holíková 06 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 2 2:10.61 364.00
8 Táňa SlovákováTáňa Slováková 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 11 2:12.40 342.00
9 Emilie NeškrabalováEmilie Neškrabalová 05 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 9 2:21.14 243.00
10 Nikol PříborskáNikol Příborská 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 10 2:24.77 206.00
11 Natálie MartinkováNatálie Martinková 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 6 2:28.10 175.00
Celkem 11 závodníků

1000 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 7.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin RumíšekMartin Rumíšek 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 6 3:20.55 477.00
2 Jan ZalubilJan Zalubil 06 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 12 3:22.03 465.00
3 František LukáčFrantišek Lukáč 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 2 3:23.61 452.00
4 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 9 3:28.02 416.00
5 Alex TrojanAlex Trojan 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 11 3:30.04 400.00
6 Vojtěch TomanVojtěch Toman 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 10 3:32.29 383.00
7 Radim TomčalaRadim Tomčala 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 1 3:34.24 368.00
8 Lukáš RepíkLukáš Repík 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 5 3:40.69 321.00
9 Vít KuchaříkVít Kuchařík 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 4 3:46.43 282.00
10 Jakub StrakaJakub Straka 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 8 3:50.12 258.00
11 Jakub SlováčekJakub Slováček 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 7 4:01.59 190.00
12 Pavel HorváthPavel Horváth 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 3 4:27.12 74.00
Celkem 12 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 7.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vladislav HradilVladislav Hradil 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 6 3:26.25 430.00
2 Jan VajdíkJan Vajdík 06 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 12 3:29.23 407.00
3 Petr KorvasPetr Korvas 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 10 3:33.71 372.00
4 Hynek KlimekHynek Klimek 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 9 3:35.03 362.00
5 Matěj AbsolonMatěj Absolon 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 2 3:36.03 355.00
6 Daniel DoubravaDaniel Doubrava 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 3 3:39.11 333.00
7 Patrik FatěnaPatrik Fatěna 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 1 3:45.25 290.00
8 Dominik HrabalDominik Hrabal 05 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 5 3:47.26 277.00
9 Ondřej JanásOndřej Janás 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 8 3:55.37 226.00
10 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 4 3:58.26 209.00
11 Sebastián KrýsaSebastián Krýsa 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 11 3:59.92 200.00
12 Ondřej ChabičaOndřej Chabiča 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 7 4:18.24 109.00
Celkem 12 závodníků
Ml. žáci 03 (út, 7.5.2019 - 10:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej MezuliáníkOndřej Mezuliáník 07 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 7 3:17.51 503.00
2 Josef KočišJosef Kočiš 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 4 3:20.72 476.00
3 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 2 3:23.05 456.00
4 Adam KaňaAdam Kaňa 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 3 3:26.68 427.00
5 Štěpán KošutekŠtěpán Košutek 07 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 1 3:30.17 399.00
6 František KolaříkFrantišek Kolařík 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 5 3:34.04 370.00
7 Jakub ProkešJakub Prokeš 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 10 3:34.32 368.00
8 Patrik LorenzPatrik Lorenz 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 6 3:39.50 330.00
9 Jakub SlonkaJakub Slonka 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 11 3:41.95 313.00
10 Vít ProcházkaVít Procházka 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 9 3:44.65 294.00
11 Jakub VařechaJakub Vařecha 06 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 12 3:46.04 285.00
12 Radim PresRadim Pres 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 8 3:52.62 243.00
13 Libor ZvoničLibor Zvonič 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 13 4:29.92 64.00
Celkem 13 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

Ml. žáci 01 (út, 7.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vařecha, Hrbáček, Kusalík, Halíček Vařecha, Hrbáček, Kusalík, Halíček ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 6 33.64 348.00
2 Rozehnal, Kočiš, Kočiš, Žák Rozehnal, Kočiš, Kočiš, Žák ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 5 34.15 319.00
3 Kaňa, Trojan, Hradil, Slezák Kaňa, Trojan, Hradil, Slezák ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 3 35.36 253.00
4 Kočvara, Hlaváček, Slováček, Mikeska Kočvara, Hlaváček, Slováček, Mikeska ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 4 36.95 177.00
5 Janás, Možnar, Morávek, Straka Janás, Možnar, Morávek, Straka ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 37.68 146.00
Strážnický, Svěchota, Prokeš, Lunga Strážnický, Svěchota, Prokeš, Lunga ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 2 DQ
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 02 (út, 7.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hudeček, Kostiha, Lorenz, Bayer Hudeček, Kostiha, Lorenz, Bayer ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 3 34.18 317.00
2 Vajdík, Korvas, Kořán, Chmelař Vajdík, Korvas, Kořán, Chmelař ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 1 34.81 282.00
3 Kolařík, Teraz, Dubravec, Ngo Kolařík, Teraz, Dubravec, Ngo ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 4 36.21 211.00
4 Podhorský, Pres, Škarecký, Klimek Podhorský, Pres, Škarecký, Klimek MZŠ VracovMZŠ Vracov 5 38.06 131.00
5 Vajdík, Kočiš, Zalubil, Domanský Vajdík, Kočiš, Zalubil, Domanský ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 6 39.35 86.00
Košutek, Fatěna, Lukáč, Košutek Košutek, Fatěna, Lukáč, Košutek ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 2 DQ
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 03 (út, 7.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomčala, Gloza, Běhal, Dufek Tomčala, Gloza, Běhal, Dufek ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 4 33.21 374.00
2 Hruška, Slatinský, Kupka, Bábíček Hruška, Slatinský, Kupka, Bábíček ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 3 33.85 336.00
3 Vyskočil, Mezuliáník, Švrček, Hrabal Vyskočil, Mezuliáník, Švrček, Hrabal ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 6 35.84 229.00
4 Slonka, Dobiš, Kříž, Hlinka Slonka, Dobiš, Kříž, Hlinka ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 2 36.29 207.00
5 Svoboda, Chabiča, Gazárek, Kuchařík Svoboda, Chabiča, Gazárek, Kuchařík ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 5 37.58 150.00
6 Hess, Chrenčík, Zvonič, Rumíšek Hess, Chrenčík, Zvonič, Rumíšek Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 1 37.94 136.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žáci 04 (út, 7.5.2019 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Trávník, Blažek, Kašík, Kotek Trávník, Blažek, Kašík, Kotek ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 1 32.66 409.00
2 Jarolík, Vacula, Witczak, Zvonič Jarolík, Vacula, Witczak, Zvonič ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 3 33.06 384.00
3 Seidl, Repík, Cudař, Ryba Seidl, Repík, Cudař, Ryba MZŠ VracovMZŠ Vracov 5 34.15 319.00
4 Malečík, Staněk, Procházka, Rumíšek Malečík, Staněk, Procházka, Rumíšek Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 2 35.10 266.00
5 Horváth, Doubrava, Šalša, Podéšť Horváth, Doubrava, Šalša, Podéšť ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 4 35.24 259.00
6 Žůrek, Krýsa, Vojta, Nykl Žůrek, Krýsa, Vojta, Nykl ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 6 37.27 163.00
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (út, 7.5.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kundratová, Semotánová, Kordulíková, Herková Kundratová, Semotánová, Kordulíková, Herková ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 1 36.48 442.00
2 Janíková, Zlámalová, Salčáková, Těžká Janíková, Zlámalová, Salčáková, Těžká ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 5 38.27 343.00
3 Coufalová, Konečná, Prohaszková, Mlčáková Coufalová, Konečná, Prohaszková, Mlčáková ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 3 38.39 337.00
4 Hvožďová, Měchurová, Houzarová, Hasíková Hvožďová, Měchurová, Houzarová, Hasíková ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 4 38.56 328.00
5 Smékalová, Klvačová, Buchtová, Rumíšková Smékalová, Klvačová, Buchtová, Rumíšková ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 6 39.03 305.00
6 Jagošová, Daňhelová, Vašková, Salvová Jagošová, Daňhelová, Vašková, Salvová MZŠ VracovMZŠ Vracov 2 40.55 234.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 02 (út, 7.5.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopečková, Herková, Stancová, Bartošová Kopečková, Herková, Stancová, Bartošová ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 4 35.43 505.00
2 Zálešáková, Frajová, Udržalová, Horáčková Zálešáková, Frajová, Udržalová, Horáčková ZŠ Komenského Kyjov BZŠ Komenského Kyjov B 2 37.20 401.00
3 Madajová, Hrincescu, Janušková, Holešová Madajová, Hrincescu, Janušková, Holešová ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 3 37.66 375.00
4 Vašková, Bedravová, Daňková, Nováková Vašková, Bedravová, Daňková, Nováková ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 6 38.50 331.00
5 Fojtíková, Nováková, Hrbáčová, Minaříková Fojtíková, Nováková, Hrbáčová, Minaříková ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 5 39.95 261.00
Celkem 5 závodníků
Ml. žákyně 03 (út, 7.5.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mašková, Netušilová, Navrátilová, Herková Mašková, Netušilová, Navrátilová, Herková ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 3 34.39 571.00
2 Šonová, Snášelová, Kudlíková, Macúchová Šonová, Snášelová, Kudlíková, Macúchová MZŠ VracovMZŠ Vracov 2 37.65 376.00
3 Mertová, Bártková, Náhlíková, Kočí Mertová, Bártková, Náhlíková, Kočí Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 6 37.72 372.00
4 Čajková, Supová, Mičková, Slováková Čajková, Supová, Mičková, Slováková Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 4 37.90 363.00
5 Varmužová, Florianová, Staňková, Jurečková Varmužová, Florianová, Staňková, Jurečková ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 1 38.60 326.00
6 Chmelařová, Martinková, Můčková, Gajdová Chmelařová, Martinková, Můčková, Gajdová ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 5 38.63 325.00
Celkem 6 závodníků
Ml. žákyně 04 (út, 7.5.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Zubatá, Peluchová, Šáchová, Kočišová Zubatá, Peluchová, Šáchová, Kočišová ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy NM
1 Jurigová, Menšíková, Pulpánová, Nováková Jurigová, Menšíková, Pulpánová, Nováková ZŠ Komenského Kyjov AZŠ Komenského Kyjov A 5 35.12 524.00
2 Žáčková, Jurdová, Hozáková, Tinková Žáčková, Jurdová, Hozáková, Tinková Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 2 36.12 463.00
4 Janečková, Trnová, Valová, Bílková Janečková, Trnová, Valová, Bílková ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 4 37.13 405.00
5 Mešková, Holíková, Čejková, Bábíčková Mešková, Holíková, Čejková, Bábíčková ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 1 37.40 390.00
6 Krausová, Chytilová, Vajdíková, Slováková Krausová, Chytilová, Vajdíková, Slováková Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 3 39.49 282.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 7.5.2019 - 11:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.141.181.221.261.301.341.381.421.461.501.541.581.621.661.701.741.781.821.861.90 Body
1 Tomáš KašíkTomáš Kašík
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 12 1.50 389.00
2 Matěj MalečíkMatěj Malečík
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 21 1.46 360.00
3 Adam HudečekAdam Hudeček
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
05 9 1.46 360.00
4 Lukáš KřížLukáš Kříž
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 18 1.46 360.00
5 Petr KorvasPetr Korvas
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
06 16 1.46 360.00
6 Filip ZvoničFilip Zvonič
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
06 31 1.46 360.00
7 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 19 1.42 331.00
8 Jakub ChmelařJakub Chmelař
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 10 1.42 331.00
9 Matyáš SeidlMatyáš Seidl
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 24 1.42 331.00
10 David BlažekDavid Blažek
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 1 1.38 303.00
11 Rostislav VojtaRostislav Vojta
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
06 30 1.38 303.00
12 Robin ChrenčíkRobin Chrenčík
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 11 1.38 303.00
13 Ondřej GlozaOndřej Gloza
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
06 4 1.34 276.00
14 Alex TrojanAlex Trojan
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 28 1.34 276.00
15 Martin KusalíkMartin Kusalík
ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová...
06 20 1.34 276.00
16 Daniel HlinkaDaniel Hlinka
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 7 1.34 276.00
17 Vítek KlimešVítek Klimeš
MZŠ VracovMZŠ Vracov
06 13 1.30 250.00
18 Tomáš Carl HessTomáš Carl Hess
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 6 1.26 225.00
19 Jakub SlováčekJakub Slováček
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
06 25 1.26 225.00
20 Adam NyklAdam Nykl
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
05 23 1.26 225.00
21 Josef KočišJosef Kočiš
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
06 14 1.22 200.00
22 Josef HalíčekJosef Halíček
ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová...
05 5 1.22 200.00
23 Šimon VaculaŠimon Vacula
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
06 29 1.22 200.00
24= Jan TománekJan Tománek
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým...
06 27 1.18 176.00
24= Denis CudařDenis Cudař
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 2 1.18 176.00
26 Miroslav ŽákMiroslav Žák
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
05 32 1.18 176.00
27= Milan TerazMilan Teraz
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
06 26 1.18 176.00
27= Tadeáš MožnarTadeáš Možnar
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
06 22 1.18 176.00
29= Daniel DoubravaDaniel Doubrava
ZŠ DubňanyZŠ Dubňany
05 3 1.14 153.00
29= František KočvaraFrantišek Kočvara
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
06 15 1.14 153.00
31 Ondřej HrbáčekOndřej Hrbáček
ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová...
05 8 1.14 153.00
Adam KošutekAdam Košutek
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
06 17 NM 0.00
Celkem 32 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 7.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.041.081.121.161.201.241.281.321.361.401.441.481.521.561.60 Body
1 Klára KrupicováKlára Krupicová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
06 11 1.40 512.00
2 Barbora ObrtlíkováBarbora Obrtlíková
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 17 1.36 470.00
3 Eliška PeluchováEliška Peluchová
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
06 30 1.36 470.00
4 Klára BártkováKlára Bártková
Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník
06 1 1.32 429.00
5 Michaela ZubatáMichaela Zubatá
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
05 31 1.32 429.00
6 Simona MertováSimona Mertová
Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník
06 14 1.32 429.00
7 Eva RakušanováEva Rakušanová
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
06 20 1.28 389.00
8 Berenika HasíkováBerenika Hasíková
ZŠ DubňanyZŠ Dubňany
06 5 1.28 389.00
9 Barbora FrajováBarbora Frajová
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
06 4 1.24 350.00
10 Eva MůčkováEva Můčková
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 15 1.24 350.00
11 Kateřina MaškováKateřina Mašková
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 12 1.24 350.00
12 Nina MeškováNina Mešková
ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín
06 1.20 312.00
13= Klaudie ChytilováKlaudie Chytilová
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 9 1.20 312.00
13= Natálie NáhlíkováNatálie Náhlíková
Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník
06 16 1.20 312.00
13= Vanessa VajdíkováVanessa Vajdíková
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 25 1.20 312.00
13= Tereza ValováTereza Valová
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 1.20 312.00
17 Kateřina TrnováKateřina Trnová
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 24 1.20 312.00
18= Ema MenšíkováEma Menšíková
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
05 13 1.20 312.00
18= Izabela OmastováIzabela Omastová
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 18 1.20 312.00
20 Karolína KasákováKarolína Kasáková
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
07 29 1.20 312.00
21 Kristýna SemotánováKristýna Semotánová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 23 1.20 312.00
22 Kateřina HrbáčováKateřina Hrbáčová
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým...
06 6 1.16 275.00
23= Natali BuchtováNatali Buchtová
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
19 3 1.12 239.00
23= Alžběta VaškováAlžběta Vašková
MZŠ VracovMZŠ Vracov
06 27 1.12 239.00
25= Sára BedravováSára Bedravová
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
06 2 1.12 239.00
25= Patricie StrnadováPatricie Strnadová
ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín
05 1.12 239.00
27= Vendula VaňkováVendula Vaňková
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým...
05 26 1.12 239.00
27= Sára HrdinováSára Hrdinová
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
07 7 1.12 239.00
29 Xenie ProhaszkováXenie Prohaszková
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
06 19 1.12 239.00
30 Hana ŠvábováHana Švábová
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
07 1.08 205.00
31 Terezie ZálešákováTerezie Zálešáková
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
06 28 1.08 205.00
32 Kateřina SalvováKateřina Salvová
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 22 1.08 205.00
33= Michaela ChmelíčkováMichaela Chmelíčková
MZŠ VracovMZŠ Vracov
07 8 1.08 205.00
33= Klára ČejkováKlára Čejková
ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín
05 1.08 205.00
35= Natálie JaníkováNatálie Janíková
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
06 10 1.08 205.00
35= Adéla RumíškováAdéla Rumíšková
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
07 21 1.08 205.00
Celkem 36 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 7.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub WitczakJakub Witczak
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
05 33 5.15 0.0 411.00
2 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 12 4.98 0.0 378.00
3 David TřískaDavid Tříska
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 29 4.87 0.0 358.00
4 Matěj MalečíkMatěj Malečík
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 16 4.81 0.0 346.00
5 Tomáš RybaTomáš Ryba
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 23 4.78 0.0 341.00
6 Matyáš SeidlMatyáš Seidl
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 24 4.71 0.0 328.00
7 Adam BayerAdam Bayer
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
05 1 4.68 0.0 323.00
8 Adam KaňaAdam Kaňa
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 8 4.62 0.0 312.00
9 František PodéšťFrantišek Podéšť
ZŠ DubňanyZŠ Dubňany
05 19 4.59 0.0 306.00
10 Jakub SlonkaJakub Slonka
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
06 25 4.56 0.0 301.00
11 Ondřej GlozaOndřej Gloza
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
06 4 4.41 0.0 274.00
12 Jakub RozehnalJakub Rozehnal
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
05 37 4.39 0.0 271.00
13 Jan ZalubilJan Zalubil
ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová...
06 8 4.35 0.0 264.00
14 Jan LungaJan Lunga
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 15 4.34 0.0 262.00
15 Adam KošutekAdam Košutek
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
06 10 4.33 0.0 261.00
16 Vojtěch KočišVojtěch Kočiš
ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová...
06 17 4.32 0.0 259.00
17 Milan TerazMilan Teraz
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
06 27 4.24 0.0 245.00
18 Adam NyklAdam Nykl
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
05 18 4.19 0.0 237.00
19 Pavel HorváthPavel Horváth
ZŠ DubňanyZŠ Dubňany
05 7 4.19 0.0 237.00
20 Tomáš VajdíkTomáš Vajdík
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
06 35 4.13 0.0 227.00
21 Rostislav VojtaRostislav Vojta
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
06 31 4.08 0.0 219.00
22 Daniel KořánDaniel Kořán
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 34 4.03 0.0 211.00
23 Jiří DubravecJiří Dubravec
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
05 3 4.02 0.0 209.00
24 Adam ŠvrčekAdam Švrček
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým...
05 26 4.01 0.0 207.00
25 Vít ProcházkaVít Procházka
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
06 21 3.98 0.0 203.00
26 Tomáš RumíšekTomáš Rumíšek
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 22 3.96 0.0 199.00
27 Daniel HlinkaDaniel Hlinka
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 6 3.90 0.0 190.00
28 Jan BěhalJan Běhal
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
06 2 3.90 0.0 190.00
29 Dominik KotekDominik Kotek
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 11 3.89 0.0 188.00
30 Jan VyskočilJan Vyskočil
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým...
05 32 3.89 0.0 188.00
31 Adam PodhorskýAdam Podhorský
MZŠ VracovMZŠ Vracov
07 20 3.87 0.0 185.00
32 Petr SvobodaPetr Svoboda
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
05 36 3.77 0.0 170.00
33 František LukáčFrantišek Lukáč
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
06 14 3.76 0.0 168.00
34 Ondřej ChabičaOndřej Chabiča
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
06 3.68 0.0 156.00
35 Tadeáš MožnarTadeáš Možnar
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
06 17 3.65 0.0 152.00
36 Martin KusalíkMartin Kusalík
ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová...
06 13 3.45 0.0 123.00
37 Jan TománekJan Tománek
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým...
06 28 3.35 0.0 110.00
38 František KočvaraFrantišek Kočvara
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
06 7 2.50 0.0 16.00
Celkem 38 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 7.5.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Klára KrupicováKlára Krupicová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
06 12 4.70 0.0 479.00
2 Karin TinkováKarin Tinková
Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník
06 24 4.32 0.0 384.00
3 Kateřina NetušilováKateřina Netušilová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 17 4.28 0.0 374.00
4 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
06 16 4.27 0.0 371.00
5 Nikola ZálešákováNikola Zálešáková
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
06 30 4.26 0.0 369.00
6 Eliška HoráčkováEliška Horáčková
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
07 4.16 0.0 345.00
7 Terezie KonečnáTerezie Konečná
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 11 4.16 0.0 345.00
8 Vanda StaňkováVanda Staňková
ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín
06 4.00 0.0 308.00
9 Beata JurdováBeata Jurdová
Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník
06 10 3.84 0.0 272.00
10 Patricie StrnadováPatricie Strnadová
ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín
05 3.82 0.0 267.00
11 Veronika BílkováVeronika Bílková
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
06 3 3.79 0.0 261.00
12 Aneta ŠáchováAneta Šáchová
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
07 34 3.78 0.0 259.00
13 Sára HrdinováSára Hrdinová
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
07 8 3.76 0.0 254.00
14 Zuzana ČajkováZuzana Čajková
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 5 3.74 0.0 250.00
15 Veronika SalčákováVeronika Salčáková
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 20 3.73 0.0 248.00
16 Simona BartošováSimona Bartošová
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 1 3.69 0.0 239.00
17 Michaela ZubatáMichaela Zubatá
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
05 33 3.66 0.0 233.00
18 Tereza MičkováTereza Mičková
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 35 3.64 0.0 229.00
19 Terezie CíchováTerezie Cíchová
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým...
06 4 3.63 0.0 227.00
20 Veronika ZlámalováVeronika Zlámalová
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 31 3.62 0.0 225.00
21 Eva MůčkováEva Můčková
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 15 3.61 0.0 223.00
22 Viktorie VaškováViktorie Vašková
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
06 29 3.59 0.0 218.00
23 Zuzana MinaříkováZuzana Minaříková
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým...
06 14 3.57 0.0 214.00
24 Karolína SlovákováKarolína Slováková
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
06 21 3.57 0.0 214.00
25 Kateřina UdržalováKateřina Udržalová
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
06 26 3.54 0.0 208.00
26 Sandra MěchurováSandra Měchurová
ZŠ DubňanyZŠ Dubňany
05 13 3.51 0.0 202.00
27 Kateřina HrbáčováKateřina Hrbáčová
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým...
06 7 3.51 0.0 202.00
28 Julie HubáčkováJulie Hubáčková
ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín
06 3.45 0.0 190.00
29 Denisa HozákováDenisa Hozáková
Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník
06 6 3.43 0.0 186.00
30 Natalie SnášelováNatalie Snášelová
MZŠ VracovMZŠ Vracov
06 23 3.33 0.0 167.00
31 Sára BedravováSára Bedravová
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
06 2 3.32 0.0 165.00
32 Alžběta VaškováAlžběta Vašková
MZŠ VracovMZŠ Vracov
06 28 3.31 0.0 163.00
33 Blanka JagošováBlanka Jagošová
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 9 3.25 0.0 151.00
34 Tereza ValováTereza Valová
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 27 3.17 0.0 137.00
35 Adéla RumíškováAdéla Rumíšková
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
07 3.09 0.0 122.00
36 Eliška VajdíkováEliška Vajdíková
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
07 32 3.05 0.0 116.00
Kateřina TrnováKateřina Trnová
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 25 DNS 0.0 0.00
Sabina SmékalováSabina Smékalová
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
06 22 DNS 0.0 0.00
Barbora ObrtlíkováBarbora Obrtlíková
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 18 NM 0.0 0.00
Celkem 39 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 7.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petr TrávníkPetr Trávník
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 31 55.60 0.0 356.00
2 Filip ZvoničFilip Zvonič
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
06 35 55.03 0.0 351.00
3 Štěpán ŠkareckýŠtěpán Škarecký
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 29 53.79 0.0 340.00
4 Jakub VařechaJakub Vařecha
ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová...
06 32 53.78 0.0 340.00
5 Adam HudečekAdam Hudeček
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
05 9 51.86 0.0 324.00
6 Tomáš KašíkTomáš Kašík
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 14 51.57 0.0 321.00
7 Matěj DomanskýMatěj Domanský
ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová...
05 5 51.43 0.0 320.00
8 Josef HalíčekJosef Halíček
ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová...
05 5 50.47 0.0 312.00
9 Filip ŠalšaFilip Šalša
ZŠ DubňanyZŠ Dubňany
05 28 50.43 0.0 311.00
10 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
06 1 49.81 0.0 306.00
11 Lukáš JarolíkLukáš Jarolík
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
05 13 48.32 0.0 294.00
12 Michal SlezákMichal Slezák
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
06 27 47.55 0.0 287.00
13 Ondřej GazárekOndřej Gazárek
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
06 37 47.35 0.0 285.00
14 Adam ZavoralAdam Zavoral
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
07 34 47.13 0.0 284.00
15 Josef KočišJosef Kočiš
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
06 16 45.97 0.0 274.00
16 Michal NgoMichal Ngo
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
05 23 45.09 0.0 266.00
17 Jan BěhalJan Běhal
ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou
06 2 44.19 0.0 259.00
18 Ondřej JanásOndřej Janás
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
06 12 43.34 0.0 252.00
19 Adam KohlstromAdam Kohlstrom
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
05 18 43.32 0.0 252.00
20 Lukáš RepíkLukáš Repík
MZŠ VracovMZŠ Vracov
06 25 43.28 0.0 251.00
21 Jan LungaJan Lunga
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 20 42.77 0.0 247.00
22 Rostislav ŽůrekRostislav Žůrek
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
06 36 42.54 0.0 245.00
23 Denis CudařDenis Cudař
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 3 42.50 0.0 245.00
24 Tomáš Carl HessTomáš Carl Hess
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 6 41.95 0.0 240.00
25 Tomáš RumíšekTomáš Rumíšek
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 26 41.81 0.0 239.00
26 Jakub ChmelařJakub Chmelař
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 10 41.76 0.0 239.00
27 Adam ŠvrčekAdam Švrček
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým...
05 30 41.00 0.0 232.00
28 Samuel MikeskaSamuel Mikeska
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
07 21 40.14 0.0 225.00
29 Ondřej ObadalOndřej Obadal
ZŠ DubňanyZŠ Dubňany
05 24 40.13 0.0 225.00
30 Vladimír HorákVladimír Horák
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
06 7 40.05 0.0 225.00
31 Adam VavříkAdam Vavřík
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
06 33 39.50 0.0 220.00
32 Jakub DobišJakub Dobiš
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
07 4 37.61 0.0 205.00
33 Ondřej KaudlOndřej Kaudl
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 15 37.46 0.0 203.00
34 Dominik HrabalDominik Hrabal
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým...
05 8 36.47 0.0 195.00
35 Adam MíšekAdam Míšek
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým...
06 22 34.54 0.0 180.00
36 Tadeáš KostihaTadeáš Kostiha
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
05 19 33.27 0.0 169.00
37 Robin ChrenčíkRobin Chrenčík
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 11 31.38 0.0 154.00
Celkem 37 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr TrávníkPetr Trávník 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 1196
2 Adam HudečekAdam Hudeček 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 1001
3 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0978
4 Matěj MalečíkMatěj Malečík 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0972
5 Ondřej MezuliáníkOndřej Mezuliáník 07 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0916
6 Jakub WitczakJakub Witczak 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0868
7 Tomáš VajdíkTomáš Vajdík 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0866
8 František KolaříkFrantišek Kolařík 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0859
9 Jakub RozehnalJakub Rozehnal 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0841
10 Tomáš RybaTomáš Ryba 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0830
11 Jakub SlonkaJakub Slonka 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0821
12 David TřískaDavid Tříska 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0802
13 Martin RumíšekMartin Rumíšek 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0797
14 Josef KočišJosef Kočiš 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0750
15 Adam BayerAdam Bayer 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0736
16 František PodéšťFrantišek Podéšť 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 0732
17 Petr KorvasPetr Korvas 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0732
18 Jan ZalubilJan Zalubil 06 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 0729
19 Filip ZvoničFilip Zvonič 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0711
20 Tomáš KašíkTomáš Kašík 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0710
21 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0709
22 Jakub VařechaJakub Vařecha 06 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 0688
23 Lukáš JarolíkLukáš Jarolík 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0678
24 Matěj DomanskýMatěj Domanský 05 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 0672
25= David BlažekDavid Blažek 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0634
25= Patrik LorenzPatrik Lorenz 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0634
27 Lukáš KřížLukáš Kříž 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0609
28 Jan VyskočilJan Vyskočil 05 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0595
29 Lukáš RepíkLukáš Repík 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0572
30= Jakub ChmelařJakub Chmelař 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0570
30= Filip ŠalšaFilip Šalša 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 0570
30= Pavel HorváthPavel Horváth 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 0570
33 Vojtěch KočišVojtěch Kočiš 06 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 0563
34 Ondřej GlozaOndřej Gloza 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0550
35 Hynek KlimekHynek Klimek 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0523
36 Jan LungaJan Lunga 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0509
37 Vít ProcházkaVít Procházka 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0497
38 Jiří DubravecJiří Dubravec 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0491
39 Daniel DoubravaDaniel Doubrava 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 0486
40 Dominik HrabalDominik Hrabal 05 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0472
41 Daniel HlinkaDaniel Hlinka 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0466
42 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0456
43 František LukáčFrantišek Lukáč 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0452
44 Adam ŠvrčekAdam Švrček 05 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0439
45 Patrik SlatinskýPatrik Slatinský 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0431
46 Vladislav HradilVladislav Hradil 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0430
47 Adam KaňaAdam Kaňa 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0427
48 Milan TerazMilan Teraz 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0421
49 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0416
50 Josef KočišJosef Kočiš 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0408
51 Jan VajdíkJan Vajdík 06 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 0407
52 Šimon VaculaŠimon Vacula 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0403
53 Štěpán KošutekŠtěpán Košutek 07 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0399
54 Vojtěch TomanVojtěch Toman 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0383
55 Radim TomčalaRadim Tomčala 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0368
56 Štěpán ŠkareckýŠtěpán Škarecký 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0340
57 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0336
58 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0306
59= Robin ChrenčíkRobin Chrenčík 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0303
59= Rostislav VojtaRostislav Vojta 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0303
61 Michal SlezákMichal Slezák 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0287
62= Filip StaněkFilip Staněk 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0285
62= Ondřej GazárekOndřej Gazárek 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0285
64 Vít KuchaříkVít Kuchařík 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0282
65= Alex TrojanAlex Trojan 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0276
65= Martin KusalíkMartin Kusalík 06 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 0276
67 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0272
68 Michal NgoMichal Ngo 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0266
69 Adam KošutekAdam Košutek 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0261
70 Jakub StrakaJakub Straka 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0258
71= Adam KohlstromAdam Kohlstrom 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0252
71= Ondřej JanásOndřej Janás 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0252
73 Vítek KlimešVítek Klimeš 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0250
74 Rostislav ŽůrekRostislav Žůrek 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0245
75 Tomáš Carl HessTomáš Carl Hess 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0240
76 Tomáš RumíšekTomáš Rumíšek 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0239
77 Adam NyklAdam Nykl 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0237
78= Jakub SlováčekJakub Slováček 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0225
78= Ondřej ObadalOndřej Obadal 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 0225
80 Adam VavříkAdam Vavřík 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0220
81 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0209
82 Josef HalíčekJosef Halíček 05 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 0200
83 Daniel KořánDaniel Kořán 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0194
84 Dominik KotekDominik Kotek 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0188
85= Miroslav ŽákMiroslav Žák 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0176
85= Jan TománekJan Tománek 06 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0176
87 Petr SvobodaPetr Svoboda 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0170
88= Libor ZvoničLibor Zvonič 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0000
88= David KoželuhaDavid Koželuha 07 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0000
90= Samuel MikeskaSamuel Mikeska 07 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0000
90= František KočvaraFrantišek Kočvara 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0000
90= Patrik FatěnaPatrik Fatěna 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0000
90= Denis CudařDenis Cudař 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
90= Radim PresRadim Pres 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
90= Adam PodhorskýAdam Podhorský 07 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
90= Tadeáš KostihaTadeáš Kostiha 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0000
90= Jakub DobišJakub Dobiš 07 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0000
90= Ondřej ChabičaOndřej Chabiča 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0000
90= Sebastián KrýsaSebastián Krýsa 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0000
90= Ondřej HrbáčekOndřej Hrbáček 05 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 0000
90= Jakub ProkešJakub Prokeš 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0000
90= Alex DufekAlex Dufek 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0000
90= Jan BěhalJan Běhal 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0000
90= Marek StrážnickýMarek Strážnický 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0000
90= Tadeáš MožnarTadeáš Možnar 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0000
90= Adam MíšekAdam Míšek 06 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0000
90= Matěj AbsolonMatěj Absolon 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0000
90= Adam ZavoralAdam Zavoral 07 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0000
90= Ondřej KaudlOndřej Kaudl 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0000
90= Vladimír HorákVladimír Horák 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0000
MS David GaluškaDavid Galuška 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0000
Celkem 111 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 7.5.2019 - 09:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KočíKateřina Kočí
Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník
06 17 44.39 0.0 409.00
2 Natálie KočišováNatálie Kočišová
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
06 18 43.80 0.0 402.00
3 Simona BartošováSimona Bartošová
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
05 2 42.89 0.0 391.00
4 Hana ŠvábováHana Švábová
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
07 30 42.46 0.0 386.00
5 Emma KordulíkováEmma Kordulíková
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 19 41.71 0.0 376.00
6 Martina ZdeňkováMartina Zdeňková
Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník
06 33 41.62 0.0 375.00
7 Tereza RoubínkováTereza Roubínková
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
05 36 40.52 0.0 362.00
8 Karla MadajováKarla Madajová
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
05 21 40.06 0.0 356.00
9 Kamila MatulováKamila Matulová
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
06 22 39.11 0.0 344.00
10 Natálie JaníkováNatálie Janíková
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
06 14 38.82 0.0 341.00
11 Tereza HerkováTereza Herková
ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom...
05 9 38.63 0.0 339.00
12 Gabriela HvožďováGabriela Hvožďová
ZŠ DubňanyZŠ Dubňany
06 12 38.39 0.0 336.00
13 Eliška HoráčkováEliška Horáčková
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
07 11 38.16 0.0 333.00
14 Kateřina HolešováKateřina Holešová
ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.
06 10 38.00 0.0 331.00
15 Lucie GajdováLucie Gajdová
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
07 8 35.93 0.0 306.00
16 Natalie SnášelováNatalie Snášelová
MZŠ VracovMZŠ Vracov
06 28 35.60 0.0 302.00
17 Veronika BílkováVeronika Bílková
ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice
06 3 35.08 0.0 296.00
18 Jolana JurečkováJolana Jurečková
ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín
07 15 32.56 0.0 265.00
19 Adriana ChmelařováAdriana Chmelařová
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
07 13 32.53 0.0 265.00
20 Emilie NeškrabalováEmilie Neškrabalová
ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín
05 24 31.87 0.0 257.00
21 Adéla MacháčkováAdéla Macháčková
ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy
07 35 31.22 0.0 250.00
22 Andrea BábíčkováAndrea Bábíčková
ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín
06 30.55 0.0 242.00
23 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková
Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník
06 34 30.22 0.0 238.00
24 Vanessa VajdíkováVanessa Vajdíková
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 31 30.08 0.0 236.00
25 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková
MZŠ VracovMZŠ Vracov
05 27 29.88 0.0 234.00
26 Bára CoufalováBára Coufalová
ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice
05 6 29.87 0.0 234.00
27 Eliška BakajováEliška Bakajová
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
05 1 29.59 0.0 230.00
28 Zuzana DohnálkováZuzana Dohnálková
ZŠ DubňanyZŠ Dubňany
05 7 28.78 0.0 221.00
29 Zuzana MinaříkováZuzana Minaříková
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým...
06 23 28.21 0.0 214.00
30 Markéta NovákováMarkéta Nováková
ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov
06 25 27.79 0.0 209.00
31 Justýna KudlíkováJustýna Kudlíková
MZŠ VracovMZŠ Vracov
06 20 27.74 0.0 209.00
32 Natálie SupováNatálie Supová
Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel...
05 29 27.71 0.0 208.00
33 Radka KlvačováRadka Klvačová
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
06 16 26.32 0.0 192.00
34 Vendula VaňkováVendula Vaňková
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým...
05 32 24.72 0.0 174.00
35 Terezie CíchováTerezie Cíchová
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým...
06 5 24.49 0.0 171.00
36 Natali BuchtováNatali Buchtová
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
07 4 21.17 0.0 134.00
37 Nela Marie NovákováNela Marie Nováková
ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE
06 26 19.61 0.0 116.00
Celkem 37 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 1734
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 1539
3 Nikola ZálešákováNikola Zálešáková 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 1269
4 Nina MeškováNina Mešková 06 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 1101
5 Zuzana ČajkováZuzana Čajková 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 1033
6 Klára KrupicováKlára Krupicová 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0991
7 Emma KordulíkováEmma Kordulíková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0981
8 Karin TinkováKarin Tinková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0959
9 Klára KopečkováKlára Kopečková 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0954
10 Tereza HerkováTereza Herková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0950
11 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0940
12 Eliška HouzarováEliška Houzarová 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 0921
13 Kateřina NetušilováKateřina Netušilová 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0895
14 Sára MacúchováSára Macúchová 07 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0891
15 Natálie KočišováNatálie Kočišová 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0886
16 Adéla StancováAdéla Stancová 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0832
17 Terezie KonečnáTerezie Konečná 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0799
18 Amálie JanuškováAmálie Janušková 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0743
19 Nikola ŠonováNikola Šonová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0739
20 Karla MadajováKarla Madajová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0731
21 Magdaléna FojtíkováMagdaléna Fojtíková 06 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0688
22 Eliška HoráčkováEliška Horáčková 07 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0678
23 Lucie GajdováLucie Gajdová 07 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0677
24 Gabriela HvožďováGabriela Hvožďová 06 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 0664
25 Michaela ZubatáMichaela Zubatá 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0662
26 Vanda StaňkováVanda Staňková 06 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 0654
27 Simona BartošováSimona Bartošová 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0630
28 Kateřina SalvováKateřina Salvová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0623
29 Tereza MičkováTereza Mičková 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0620
30 Aneta ŠáchováAneta Šáchová 07 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0612
31 Radka KlvačováRadka Klvačová 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0583
32 Nikol PříborskáNikol Příborská 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0582
33 Eva MůčkováEva Můčková 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0573
34 Viktorie VaškováViktorie Vašková 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0549
35 Vanessa VajdíkováVanessa Vajdíková 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0548
36 Natálie JaníkováNatálie Janíková 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0546
37 Patricie StrnadováPatricie Strnadová 05 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 0506
38 Sára HrdinováSára Hrdinová 07 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0493
39 Eliška MigotováEliška Migotová 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0492
40 Zuzana DohnálkováZuzana Dohnálková 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 0484
41= Barbora ObrtlíkováBarbora Obrtlíková 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0470
41= Eliška PeluchováEliška Peluchová 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0470
43 Natalie SnášelováNatalie Snášelová 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0469
44 Denisa HozákováDenisa Hozáková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0458
45 Monika PulpánováMonika Pulpánová 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0456
46 Daniela HrincescuDaniela Hrincescu 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0442
47= Klára BártkováKlára Bártková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0429
47= Simona MertováSimona Mertová 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0429
49 Zuzana MinaříkováZuzana Minaříková 06 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0428
50 Eliška VajdíkováEliška Vajdíková 07 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0421
51 Vendula VaňkováVendula Vaňková 05 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0413
52 Natálie JanečkováNatálie Janečková 07 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0410
53 Kateřina KočíKateřina Kočí 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0409
54 Terezie ZálešákováTerezie Zálešáková 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0406
55 Sára BedravováSára Bedravová 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0404
56 Alžběta VaškováAlžběta Vašková 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0402
57= Berenika HasíkováBerenika Hasíková 06 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 0389
57= Eva RakušanováEva Rakušanová 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0389
59 Hana ŠvábováHana Švábová 07 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0386
60 Adéla FlorianováAdéla Florianová 06 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 0382
61 Karolína SlovákováKarolína Slováková 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0380
62 Martina ZdeňkováMartina Zdeňková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0375
63 Viktorie MlčákováViktorie Mlčáková 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0365
64 Tereza HolíkováTereza Holíková 06 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 0364
65 Tereza RoubínkováTereza Roubínková 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0362
66 Barbora FrajováBarbora Frajová 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0350
67 Kamila MatulováKamila Matulová 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0344
68 Táňa SlovákováTáňa Slováková 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0342
69 Bára CoufalováBára Coufalová 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0337
70 Xenie ProhaszkováXenie Prohaszková 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0322
71= Kateřina TrnováKateřina Trnová 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0312
71= Tereza ValováTereza Valová 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0312
71= Klaudie ChytilováKlaudie Chytilová 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0312
74 Kateřina HrbáčováKateřina Hrbáčová 06 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0275
75 Beata JurdováBeata Jurdová 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0272
76 Jolana JurečkováJolana Jurečková 07 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 0265
77 Adriana ChmelařováAdriana Chmelařová 07 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0265
78 Veronika BílkováVeronika Bílková 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0261
79 Marika TomečkováMarika Tomečková 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0260
80 Emilie NeškrabalováEmilie Neškrabalová 05 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 0257
81= Gabriela IvanováGabriela Ivanová 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0248
81= Veronika SalčákováVeronika Salčáková 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0248
83 Natali BuchtováNatali Buchtová 19 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0239
84 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0234
85 Eliška BakajováEliška Bakajová 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0230
86 Terezie CíchováTerezie Cíchová 06 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0227
87 Nikola NovákováNikola Nováková 06 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0226
88 Sandra MěchurováSandra Měchurová 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 0202
89 Natali BuchtováNatali Buchtová 07 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0134
90= Lucie VarmužováLucie Varmužová 06 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 0000
90= Andrea BábíčkováAndrea Bábíčková 06 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 0000
90= Klára ČejkováKlára Čejková 05 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 0000
90= Julie HubáčkováJulie Hubáčková 06 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 0000
94= Adéla MacháčkováAdéla Macháčková 07 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0000
94= Kateřina HolešováKateřina Holešová 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0000
94= Markéta NovákováMarkéta Nováková 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0000
94= Nela Marie NovákováNela Marie Nováková 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0000
94= Justýna KudlíkováJustýna Kudlíková 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
94= Natálie SupováNatálie Supová 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0000
94= Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0000
94= Blanka JagošováBlanka Jagošová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
94= Kateřina UdržalováKateřina Udržalová 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0000
94= Veronika ZlámalováVeronika Zlámalová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0000
94= Sabina SmékalováSabina Smékalová 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0000
94= Tereza TěžkáTereza Těžká 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0000
94= Andrea KundratováAndrea Kundratová 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0000
94= Aneta DaňhelováAneta Daňhelová 07 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
94= Klára DaňkováKlára Daňková 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0000
94= Natálie MartinkováNatálie Martinková 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0000
94= Simona MančíkováSimona Mančíková 07 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0000
94= Natálie NáhlíkováNatálie Náhlíková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0000
94= Kristýna SemotánováKristýna Semotánová 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0000
94= Tereza KrausováTereza Krausová 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0000
94= Ema MenšíkováEma Menšíková 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0000
94= Sára BedravováSára Bedravová 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0000
94= Adéla RumíškováAdéla Rumíšková 07 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0000
94= Veronika HerkováVeronika Herková 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0000
94= Kateřina KočíKateřina Kočí 07 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0000
94= Izabela OmastováIzabela Omastová 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0000
94= Karolína KasákováKarolína Kasáková 07 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0000
94= Michaela ChmelíčkováMichaela Chmelíčková 07 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
Celkem 121 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 1196
2 ZŠ Komenského Kyjov{8} 1001
3 MZŠ Vracov{8} 978
4 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 972
5 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem{8} 916
6 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 868
7 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 866
8 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 859
9 ZŠ Vnorovy{8} 841
10 MZŠ Vracov{8} 830
11 ZŠ Školní Strážnice{8} 821
12 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 802
13 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 797
14 ZŠ Vnorovy{8} 750
15 ZŠ Komenského Kyjov{8} 736
16 ZŠ Dubňany{8} 732
16 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 732
18 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhota{8} 729
19 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 711
20 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 710
21 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 709
22 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhota{8} 688
23 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 678
24 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhota{8} 672
25 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 634
25 ZŠ Komenského Kyjov{8} 634
27 ZŠ Školní Strážnice{8} 609
28 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem{8} 595
29 MZŠ Vracov{8} 572
30 ZŠ Dubňany{8} 570
30 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 570
30 ZŠ Dubňany{8} 570
33 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhota{8} 563
34 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 550
35 MZŠ Vracov{8} 523
36 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 509
37 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 497
38 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 491
39 ZŠ Dubňany{8} 486
40 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem{8} 472
41 ZŠ Školní Strážnice{8} 466
42 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 456
43 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 452
44 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem{8} 439
45 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 431
46 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 430
47 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 427
48 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 421
49 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 416
50 ZŠ Vnorovy{8} 408
51 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhota{8} 407
52 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 403
53 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 399
54 ZŠ Komenského Kyjov{8} 383
55 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 368
56 MZŠ Vracov{8} 340
57 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 336
58 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 306
59 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 303
59 ZŠ Komenského Kyjov{8} 303
61 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 287
62 ZŠ Vnorovy{8} 285
62 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 285
64 ZŠ Vnorovy{8} 282
65 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 276
65 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhota{8} 276
67 ZŠ Školní Strážnice{8} 272
68 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 266
69 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 261
70 ZŠ Školní Strážnice{8} 258
71 ZŠ Školní Strážnice{8} 252
71 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 252
73 MZŠ Vracov{8} 250
74 ZŠ Komenského Kyjov{8} 245
75 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 240
76 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 239
77 ZŠ Komenského Kyjov{8} 237
78 ZŠ Dubňany{8} 225
78 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 225
80 ZŠ Školní Strážnice{8} 220
81 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 209
82 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhota{8} 200
83 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 194
84 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 188
85 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem{8} 176
85 ZŠ Vnorovy{8} 176
87 ZŠ Vnorovy{8} 170
88 ZŠ Komenského Kyjov{8} 0
88 ZŠ Vnorovy{8} 0
88 ZŠ Školní Strážnice{8} 0
88 ZŠ Komenského Kyjov{8} 0
88 MZŠ Vracov{8} 0
88 MZŠ Vracov{8} 0
88 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 0
88 MZŠ Vracov{8} 0
88 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 0
88 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 0
88 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem{8} 0
88 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 0
88 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 0
88 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 0
88 ZŠ Školní Strážnice{8} 0
88 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 0
88 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhota{8} 0
88 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 0
88 ZŠ Veselí nad Moravou{8} 0
88 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 0
88 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 0
88 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 0
88 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 0
88 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 0
Celkem 111 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Komenského Kyjov{8} 1734
2 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 1539
3 ZŠ Komenského Kyjov{8} 1269
4 ZŠ Vančurova Hodonín{8} 1101
5 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 1033
6 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 991
7 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 981
8 Veselí nad Moravou, Htník{8} 959
9 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 954
10 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 950
11 Veselí nad Moravou, Htník{8} 940
12 ZŠ Dubňany{8} 921
13 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 895
14 MZŠ Vracov{8} 891
15 ZŠ Vnorovy{8} 886
16 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 832
17 ZŠ Školní Strážnice{8} 799
18 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 743
19 MZŠ Vracov{8} 739
20 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 731
21 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem{8} 688
22 ZŠ Komenského Kyjov{8} 678
23 ZŠ Školní Strážnice{8} 677
24 ZŠ Dubňany{8} 664
25 ZŠ Vnorovy{8} 662
26 ZŠ Vančurova Hodonín{8} 654
27 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 630
28 MZŠ Vracov{8} 623
29 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 620
30 ZŠ Vnorovy{8} 612
31 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 583
32 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 582
33 ZŠ Školní Strážnice{8} 573
34 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 549
35 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 548
36 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 546
37 ZŠ Vančurova Hodonín{8} 506
38 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 493
39 Veselí nad Moravou, Htník{8} 492
40 ZŠ Dubňany{8} 484
41 ZŠ Školní Strážnice{8} 470
41 ZŠ Vnorovy{8} 470
43 MZŠ Vracov{8} 469
44 Veselí nad Moravou, Htník{8} 458
45 ZŠ Komenského Kyjov{8} 456
46 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 442
47 Veselí nad Moravou, Htník{8} 429
47 Veselí nad Moravou, Htník{8} 429
49 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem{8} 428
50 ZŠ Vnorovy{8} 421
51 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem{8} 413
52 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 410
53 Veselí nad Moravou, Htník{8} 409
54 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 406
55 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 404
56 MZŠ Vracov{8} 402
57 ZŠ Dubňany{8} 389
57 ZŠ Komenského Kyjov{8} 389
59 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 386
60 ZŠ Vančurova Hodonín{8} 382
61 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 380
62 Veselí nad Moravou, Htník{8} 375
63 ZŠ Školní Strážnice{8} 365
64 ZŠ Vančurova Hodonín{8} 364
65 ZŠ Vnorovy{8} 362
66 ZŠ Komenského Kyjov{8} 350
67 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 344
68 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 342
69 ZŠ Školní Strážnice{8} 337
70 ZŠ Školní Strážnice{8} 322
71 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 312
71 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 312
71 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 312
74 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem{8} 275
75 Veselí nad Moravou, Htník{8} 272
76 ZŠ Školní Strážnice{8} 265
76 ZŠ Vančurova Hodonín{8} 265
78 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 261
79 ZŠ Vnorovy{8} 260
80 ZŠ Vančurova Hodonín{8} 257
81 ZŠ Vnorovy{8} 248
81 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 248
83 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 239
84 MZŠ Vracov{8} 234
85 ZŠ Komenského Kyjov{8} 230
86 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem{8} 227
87 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem{8} 226
88 ZŠ Dubňany{8} 202
89 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 134
90 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 0
90 MZŠ Vracov{8} 0
90 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 0
90 ZŠ Vnorovy{8} 0
90 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 0
90 ZŠ Komenského Kyjov{8} 0
90 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 0
90 MZŠ Vracov{8} 0
90 ZŠ Komenského Kyjov{8} 0
90 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 0
90 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 0
90 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.{8} 0
90 ZŠ Vančurova Hodonín{8} 0
90 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 0
90 ZŠ Vnorovy{8} 0
90 MZŠ Vracov{8} 0
90 ZŠ Vančurova Hodonín{8} 0
90 ZŠ Vančurova Hodonín{8} 0
90 ZŠ Vančurova Hodonín{8} 0
90 MZŠ Vracov{8} 0
90 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 0
90 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 0
90 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 0
90 Veselí nad Moravou, Htník{8} 0
90 ZŠ Školní Strážnice{8} 0
90 Masarykova ZŠ Velká nad Veličkou{8} 0
90 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40{8} 0
90 ZŠ Komenského Kyjov{8} 0
90 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 0
90 ZŠ MK STRÁŽNICE{8} 0
90 ZŠ a MŠ Dolní bojanovice{8} 0
90 Veselí nad Moravou, Htník{8} 0
Celkem 121 závodníků