výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Hodonín, Kategorie III

Hodonín (7. 5. 2019)
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr TrávníkPetr Trávník 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 1196
2 Adam HudečekAdam Hudeček 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 1001
3 Matyáš SeidlMatyáš Seidl 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0978
4 Matěj MalečíkMatěj Malečík 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0972
5 Ondřej MezuliáníkOndřej Mezuliáník 07 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0916
6 Jakub WitczakJakub Witczak 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0868
7 Tomáš VajdíkTomáš Vajdík 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0866
8 František KolaříkFrantišek Kolařík 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0859
9 Jakub RozehnalJakub Rozehnal 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0841
10 Tomáš RybaTomáš Ryba 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0830
11 Jakub SlonkaJakub Slonka 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0821
12 David TřískaDavid Tříska 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0802
13 Martin RumíšekMartin Rumíšek 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0797
14 Josef KočišJosef Kočiš 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0750
15 Adam BayerAdam Bayer 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0736
16 František PodéšťFrantišek Podéšť 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 0732
17 Petr KorvasPetr Korvas 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0732
18 Jan ZalubilJan Zalubil 06 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 0729
19 Filip ZvoničFilip Zvonič 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0711
20 Tomáš KašíkTomáš Kašík 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0710
21 Dave Patrik KupkaDave Patrik Kupka 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0709
22 Jakub VařechaJakub Vařecha 06 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 0688
23 Lukáš JarolíkLukáš Jarolík 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0678
24 Matěj DomanskýMatěj Domanský 05 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 0672
25= David BlažekDavid Blažek 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0634
25= Patrik LorenzPatrik Lorenz 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0634
27 Lukáš KřížLukáš Kříž 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0609
28 Jan VyskočilJan Vyskočil 05 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0595
29 Lukáš RepíkLukáš Repík 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0572
30= Jakub ChmelařJakub Chmelař 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0570
30= Filip ŠalšaFilip Šalša 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 0570
30= Pavel HorváthPavel Horváth 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 0570
33 Vojtěch KočišVojtěch Kočiš 06 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 0563
34 Ondřej GlozaOndřej Gloza 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0550
35 Hynek KlimekHynek Klimek 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0523
36 Jan LungaJan Lunga 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0509
37 Vít ProcházkaVít Procházka 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0497
38 Jiří DubravecJiří Dubravec 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0491
39 Daniel DoubravaDaniel Doubrava 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 0486
40 Dominik HrabalDominik Hrabal 05 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0472
41 Daniel HlinkaDaniel Hlinka 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0466
42 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0456
43 František LukáčFrantišek Lukáč 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0452
44 Adam ŠvrčekAdam Švrček 05 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0439
45 Patrik SlatinskýPatrik Slatinský 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0431
46 Vladislav HradilVladislav Hradil 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0430
47 Adam KaňaAdam Kaňa 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0427
48 Milan TerazMilan Teraz 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0421
49 Ondřej SvěchotaOndřej Svěchota 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0416
50 Josef KočišJosef Kočiš 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0408
51 Jan VajdíkJan Vajdík 06 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 0407
52 Šimon VaculaŠimon Vacula 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0403
53 Štěpán KošutekŠtěpán Košutek 07 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0399
54 Vojtěch TomanVojtěch Toman 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0383
55 Radim TomčalaRadim Tomčala 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0368
56 Štěpán ŠkareckýŠtěpán Škarecký 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0340
57 Tomáš HruškaTomáš Hruška 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0336
58 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0306
59= Robin ChrenčíkRobin Chrenčík 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0303
59= Rostislav VojtaRostislav Vojta 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0303
61 Michal SlezákMichal Slezák 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0287
62= Filip StaněkFilip Staněk 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0285
62= Ondřej GazárekOndřej Gazárek 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0285
64 Vít KuchaříkVít Kuchařík 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0282
65= Alex TrojanAlex Trojan 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0276
65= Martin KusalíkMartin Kusalík 06 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 0276
67 Jindřich MorávekJindřich Morávek 07 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0272
68 Michal NgoMichal Ngo 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0266
69 Adam KošutekAdam Košutek 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0261
70 Jakub StrakaJakub Straka 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0258
71= Adam KohlstromAdam Kohlstrom 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0252
71= Ondřej JanásOndřej Janás 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0252
73 Vítek KlimešVítek Klimeš 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0250
74 Rostislav ŽůrekRostislav Žůrek 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0245
75 Tomáš Carl HessTomáš Carl Hess 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0240
76 Tomáš RumíšekTomáš Rumíšek 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0239
77 Adam NyklAdam Nykl 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0237
78= Jakub SlováčekJakub Slováček 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0225
78= Ondřej ObadalOndřej Obadal 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 0225
80 Adam VavříkAdam Vavřík 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0220
81 Filip HlaváčekFilip Hlaváček 05 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0209
82 Josef HalíčekJosef Halíček 05 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 0200
83 Daniel KořánDaniel Kořán 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0194
84 Dominik KotekDominik Kotek 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0188
85= Miroslav ŽákMiroslav Žák 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0176
85= Jan TománekJan Tománek 06 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0176
87 Petr SvobodaPetr Svoboda 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0170
88= Libor ZvoničLibor Zvonič 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0000
88= David KoželuhaDavid Koželuha 07 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0000
90= Samuel MikeskaSamuel Mikeska 07 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0000
90= František KočvaraFrantišek Kočvara 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0000
90= Patrik FatěnaPatrik Fatěna 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0000
90= Denis CudařDenis Cudař 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
90= Radim PresRadim Pres 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
90= Adam PodhorskýAdam Podhorský 07 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
90= Tadeáš KostihaTadeáš Kostiha 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0000
90= Jakub DobišJakub Dobiš 07 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0000
90= Ondřej ChabičaOndřej Chabiča 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0000
90= Sebastián KrýsaSebastián Krýsa 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0000
90= Ondřej HrbáčekOndřej Hrbáček 05 ZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová lhotaZŠ a MŠ Joži Uprky Hroznová... 0000
90= Jakub ProkešJakub Prokeš 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0000
90= Alex DufekAlex Dufek 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0000
90= Jan BěhalJan Běhal 06 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0000
90= Marek StrážnickýMarek Strážnický 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0000
90= Tadeáš MožnarTadeáš Možnar 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0000
90= Adam MíšekAdam Míšek 06 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0000
90= Matěj AbsolonMatěj Absolon 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0000
90= Adam ZavoralAdam Zavoral 07 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0000
90= Ondřej KaudlOndřej Kaudl 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0000
90= Vladimír HorákVladimír Horák 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0000
MS David GaluškaDavid Galuška 05 ZŠ Veselí nad MoravouZŠ Veselí nad Moravou 0000
Celkem 111 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 1734
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 1539
3 Nikola ZálešákováNikola Zálešáková 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 1269
4 Nina MeškováNina Mešková 06 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 1101
5 Zuzana ČajkováZuzana Čajková 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 1033
6 Klára KrupicováKlára Krupicová 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0991
7 Emma KordulíkováEmma Kordulíková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0981
8 Karin TinkováKarin Tinková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0959
9 Klára KopečkováKlára Kopečková 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0954
10 Tereza HerkováTereza Herková 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0950
11 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0940
12 Eliška HouzarováEliška Houzarová 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 0921
13 Kateřina NetušilováKateřina Netušilová 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0895
14 Sára MacúchováSára Macúchová 07 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0891
15 Natálie KočišováNatálie Kočišová 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0886
16 Adéla StancováAdéla Stancová 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0832
17 Terezie KonečnáTerezie Konečná 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0799
18 Amálie JanuškováAmálie Janušková 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0743
19 Nikola ŠonováNikola Šonová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0739
20 Karla MadajováKarla Madajová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0731
21 Magdaléna FojtíkováMagdaléna Fojtíková 06 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0688
22 Eliška HoráčkováEliška Horáčková 07 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0678
23 Lucie GajdováLucie Gajdová 07 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0677
24 Gabriela HvožďováGabriela Hvožďová 06 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 0664
25 Michaela ZubatáMichaela Zubatá 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0662
26 Vanda StaňkováVanda Staňková 06 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 0654
27 Simona BartošováSimona Bartošová 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0630
28 Kateřina SalvováKateřina Salvová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0623
29 Tereza MičkováTereza Mičková 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0620
30 Aneta ŠáchováAneta Šáchová 07 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0612
31 Radka KlvačováRadka Klvačová 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0583
32 Nikol PříborskáNikol Příborská 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0582
33 Eva MůčkováEva Můčková 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0573
34 Viktorie VaškováViktorie Vašková 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0549
35 Vanessa VajdíkováVanessa Vajdíková 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0548
36 Natálie JaníkováNatálie Janíková 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0546
37 Patricie StrnadováPatricie Strnadová 05 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 0506
38 Sára HrdinováSára Hrdinová 07 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0493
39 Eliška MigotováEliška Migotová 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0492
40 Zuzana DohnálkováZuzana Dohnálková 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 0484
41= Barbora ObrtlíkováBarbora Obrtlíková 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0470
41= Eliška PeluchováEliška Peluchová 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0470
43 Natalie SnášelováNatalie Snášelová 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0469
44 Denisa HozákováDenisa Hozáková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0458
45 Monika PulpánováMonika Pulpánová 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0456
46 Daniela HrincescuDaniela Hrincescu 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0442
47= Klára BártkováKlára Bártková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0429
47= Simona MertováSimona Mertová 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0429
49 Zuzana MinaříkováZuzana Minaříková 06 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0428
50 Eliška VajdíkováEliška Vajdíková 07 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0421
51 Vendula VaňkováVendula Vaňková 05 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0413
52 Natálie JanečkováNatálie Janečková 07 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0410
53 Kateřina KočíKateřina Kočí 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0409
54 Terezie ZálešákováTerezie Zálešáková 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0406
55 Sára BedravováSára Bedravová 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0404
56 Alžběta VaškováAlžběta Vašková 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0402
57= Berenika HasíkováBerenika Hasíková 06 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 0389
57= Eva RakušanováEva Rakušanová 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0389
59 Hana ŠvábováHana Švábová 07 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0386
60 Adéla FlorianováAdéla Florianová 06 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 0382
61 Karolína SlovákováKarolína Slováková 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0380
62 Martina ZdeňkováMartina Zdeňková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0375
63 Viktorie MlčákováViktorie Mlčáková 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0365
64 Tereza HolíkováTereza Holíková 06 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 0364
65 Tereza RoubínkováTereza Roubínková 05 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0362
66 Barbora FrajováBarbora Frajová 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0350
67 Kamila MatulováKamila Matulová 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0344
68 Táňa SlovákováTáňa Slováková 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0342
69 Bára CoufalováBára Coufalová 05 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0337
70 Xenie ProhaszkováXenie Prohaszková 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0322
71= Kateřina TrnováKateřina Trnová 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0312
71= Tereza ValováTereza Valová 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0312
71= Klaudie ChytilováKlaudie Chytilová 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0312
74 Kateřina HrbáčováKateřina Hrbáčová 06 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0275
75 Beata JurdováBeata Jurdová 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0272
76 Jolana JurečkováJolana Jurečková 07 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 0265
77 Adriana ChmelařováAdriana Chmelařová 07 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0265
78 Veronika BílkováVeronika Bílková 06 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0261
79 Marika TomečkováMarika Tomečková 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0260
80 Emilie NeškrabalováEmilie Neškrabalová 05 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 0257
81= Gabriela IvanováGabriela Ivanová 06 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0248
81= Veronika SalčákováVeronika Salčáková 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0248
83 Natali BuchtováNatali Buchtová 19 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0239
84 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0234
85 Eliška BakajováEliška Bakajová 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0230
86 Terezie CíchováTerezie Cíchová 06 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0227
87 Nikola NovákováNikola Nováková 06 ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým AntonínkemZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým... 0226
88 Sandra MěchurováSandra Měchurová 05 ZŠ DubňanyZŠ Dubňany 0202
89 Natali BuchtováNatali Buchtová 07 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0134
90= Lucie VarmužováLucie Varmužová 06 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 0000
90= Andrea BábíčkováAndrea Bábíčková 06 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 0000
90= Klára ČejkováKlára Čejková 05 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 0000
90= Julie HubáčkováJulie Hubáčková 06 ZŠ Vančurova HodonínZŠ Vančurova Hodonín 0000
94= Adéla MacháčkováAdéla Macháčková 07 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0000
94= Kateřina HolešováKateřina Holešová 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0000
94= Markéta NovákováMarkéta Nováková 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0000
94= Nela Marie NovákováNela Marie Nováková 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0000
94= Justýna KudlíkováJustýna Kudlíková 06 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
94= Natálie SupováNatálie Supová 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0000
94= Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 06 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0000
94= Blanka JagošováBlanka Jagošová 05 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
94= Kateřina UdržalováKateřina Udržalová 06 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0000
94= Veronika ZlámalováVeronika Zlámalová 05 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0000
94= Sabina SmékalováSabina Smékalová 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0000
94= Tereza TěžkáTereza Těžká 06 ZŠ a MŠ Bzenec, p.o.ZŠ a MŠ Bzenec, p.o. 0000
94= Andrea KundratováAndrea Kundratová 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0000
94= Aneta DaňhelováAneta Daňhelová 07 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
94= Klára DaňkováKlára Daňková 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0000
94= Natálie MartinkováNatálie Martinková 06 ZŠ Školní StrážniceZŠ Školní Strážnice 0000
94= Simona MančíkováSimona Mančíková 07 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0000
94= Natálie NáhlíkováNatálie Náhlíková 06 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0000
94= Kristýna SemotánováKristýna Semotánová 05 ZŠ Hodonín, U Červených domků 40ZŠ Hodonín, U Červených dom... 0000
94= Tereza KrausováTereza Krausová 06 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0000
94= Ema MenšíkováEma Menšíková 05 ZŠ Komenského KyjovZŠ Komenského Kyjov 0000
94= Sára BedravováSára Bedravová 06 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0000
94= Adéla RumíškováAdéla Rumíšková 07 ZŠ MK STRÁŽNICEZŠ MK STRÁŽNICE 0000
94= Veronika HerkováVeronika Herková 05 ZŠ a MŠ Dolní bojanoviceZŠ a MŠ Dolní bojanovice 0000
94= Kateřina KočíKateřina Kočí 07 Veselí nad Moravou, HtníkVeselí nad Moravou, Htník 0000
94= Izabela OmastováIzabela Omastová 05 Masarykova ZŠ Velká nad VeličkouMasarykova ZŠ Velká nad Vel... 0000
94= Karolína KasákováKarolína Kasáková 07 ZŠ VnorovyZŠ Vnorovy 0000
94= Michaela ChmelíčkováMichaela Chmelíčková 07 MZŠ VracovMZŠ Vracov 0000
Celkem 121 závodníků