výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Blansko kategorie IV

ASK Blansko (16. 5. 2019)

60 m - Žáci

(čt, 16.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Ladislav KubínLadislav Kubín 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 07.5 637.00
1= Alex PetečelAlex Petečel 04 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 07.5 637.00
3 Dominik BaňaDominik Baňa 03 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 07.6 607.00
4 David RyzíDavid Ryzí 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 07.7 577.00
5 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 07.8 548.00
6= Daniel HavelkaDaniel Havelka 03 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 07.9 520.00
6= Martin ŠpidlíkMartin Špidlík 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 07.9 520.00
8= Martin FojtMartin Fojt 04 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 08.0 492.00
8= Petr LukešPetr Lukeš 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 08.0 492.00
8= Michal BendaMichal Benda 03 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 08.0 492.00
11= Albert JandaAlbert Janda 05 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 08.1 465.00
11= Martin AlexaMartin Alexa 05 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 08.1 465.00
11= Milan KučeraMilan Kučera 03 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 08.1 465.00
14= Tomáš VraspírTomáš Vraspír 04 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 08.2 439.00
14= Jan AltrichterJan Altrichter 04 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 08.2 439.00
14= Filip OlesovFilip Olesov 05 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 08.2 439.00
14= Richard WellRichard Well 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 08.2 439.00
14= Tomáš NollTomáš Noll 04 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 08.2 439.00
14= Adam KopřivaAdam Kopřiva 05 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 08.2 439.00
14= Tomáš MašaTomáš Maša 03 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 08.2 439.00
14= Daniel SýsDaniel Sýs 03 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 08.2 439.00
14= David KalábDavid Kaláb 03 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 08.2 439.00
14= Lukáš SýsLukáš Sýs 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 08.2 439.00
24 Zdeněk JakubecZdeněk Jakubec 04 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 08.3 413.00
25= Nikita TsekhonyaNikita Tsekhonya 03 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 08.4 388.00
25= Dominik HanákDominik Hanák 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 08.4 388.00
25= Šimon KohoutekŠimon Kohoutek 05 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 08.4 388.00
25= Josef SoučekJosef Souček 04 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 08.4 388.00
29= Jakub MüllerJakub Müller 05 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 08.5 364.00
29= Tomáš MarekTomáš Marek 03 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 08.5 364.00
31= Jan ChlupJan Chlup 04 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 08.6 340.00
31= David KřížDavid Kříž 04 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 08.6 340.00
33= Dominik ŠtarhaDominik Štarha 03 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 08.7 318.00
33= Vít ŠpidlaVít Špidla 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 08.7 318.00
33= Daniel StloukalDaniel Stloukal 03 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 08.7 318.00
36= Jan TomíčekJan Tomíček 04 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 08.8 295.00
36= Richard ČernochRichard Černoch 04 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 08.8 295.00
36= Ondřej ŠtěpánekOndřej Štěpánek 03 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 08.8 295.00
39= Michal DymáčekMichal Dymáček 03 ZŠ TGM Blansko AZŠ TGM Blansko A 08.9 274.00
39= František JuračkaFrantišek Juračka 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 08.9 274.00
41 Jan PolívkaJan Polívka 04 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 09.2 214.00
42 Kamil PaděraKamil Paděra 03 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 09.4 178.00
Tomáš TomanTomáš Toman 03 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice DNS
Peter ŠtögerPeter Štöger 04 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 DNS
Vít ŠpidlaVít Špidla 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 DNS
Celkem 45 závodníků

60 m - Žákyně

(čt, 16.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 07.7 867.00
2 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 08.4 662.00
3 Barbora MoravčíkováBarbora Moravčíková 03 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 08.5 635.00
4 Veronika BouškováVeronika Boušková 04 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ... 08.6 608.00
5= Monika PapírníkováMonika Papírníková 05 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 08.7 582.00
5= Nikola BělehrádkováNikola Bělehrádková 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 08.7 582.00
7= Adéla BaršováAdéla Baršová 04 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ... 08.8 556.00
7= Julie OpálkováJulie Opálková 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 08.8 556.00
7= Lucie TobiášováLucie Tobiášová 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 08.8 556.00
10= Alena PeroutováAlena Peroutová 04 ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí 09.0 506.00
10= Viktorie NečasováViktorie Nečasová 05 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 09.0 506.00
10= Anna JílkováAnna Jílková 03 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 09.0 506.00
13= Adéla CecavováAdéla Cecavová 04 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 09.1 482.00
13= Mia NikoličMia Nikolič 03 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 09.1 482.00
13= Kristýna DvořáčkováKristýna Dvořáčková 04 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 09.1 482.00
13= Tereza JonášováTereza Jonášová 05 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 09.1 482.00
17= Kateřina VašíčkováKateřina Vašíčková 04 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ... 09.2 458.00
17= Martina TitlováMartina Titlová 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 09.2 458.00
17= Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 05 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 09.2 458.00
20= Radmila BušováRadmila Bušová 03 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 09.3 435.00
20= Adéla KubínováAdéla Kubínová 04 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 09.3 435.00
20= Gabriela TenorováGabriela Tenorová 05 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 09.3 435.00
23= Simona FlokováSimona Floková 05 ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí 09.4 413.00
23= Nikola ŠvancarováNikola Švancarová 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 09.4 413.00
23= Klára BednaříkováKlára Bednaříková 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 09.4 413.00
23= Tereza ŠtenclováTereza Štenclová 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 09.4 413.00
23= Lucie VachováLucie Vachová 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 09.4 413.00
23= Natálie HorákováNatálie Horáková 05 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 09.4 413.00
29= Johana MarténkováJohana Marténková 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 09.5 391.00
29= Tereza DvořákováTereza Dvořáková 05 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 09.5 391.00
29= Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 05 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 09.5 391.00
32 Barbora MalachováBarbora Malachová 04 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 09.6 369.00
33 Michaela PrudkáMichaela Prudká 04 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 09.7 348.00
34 Šárka SvobodováŠárka Svobodová 04 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 09.8 328.00
35 Tereza ZedníkováTereza Zedníková 04 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 10.2 252.00
36 Gabriela UnčovskáGabriela Unčovská 04 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 10.5 201.00
37 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 11.3 91.00
Celkem 37 závodníků

800 m - Žákyně

(čt, 16.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 2:39.5 579.00
2 Adéla OndrováAdéla Ondrová 05 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ... 2:48.8 476.00
3 Pavla TajovskáPavla Tajovská 04 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 2:49.9 465.00
4 Veronika BouškováVeronika Boušková 04 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ... 2:50.5 458.00
5 Adéla KubínováAdéla Kubínová 04 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 2:50.7 456.00
6 Daniela OndrováDaniela Ondrová 05 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ... 2:50.9 454.00
7 Klára BeranováKlára Beranová 05 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 2:51.5 448.00
8 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 2:52.0 443.00
9= Alexandra KučerováAlexandra Kučerová 05 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 2:53.7 426.00
9= Viktorie NečasováViktorie Nečasová 05 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 2:53.7 426.00
11 Aneta ZemánkováAneta Zemánková 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 2:56.9 395.00
12 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 05 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 2:57.7 387.00
13 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 2:59.2 373.00
14 Sára ChmelíčkováSára Chmelíčková 05 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 3:00.5 361.00
15 Adéla VymazalováAdéla Vymazalová 03 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 3:01.4 352.00
16 Anna KopalováAnna Kopalová 05 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 3:02.2 345.00
17 Barbora DoležalováBarbora Doležalová 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3:03.2 336.00
18= Lucie TobiášováLucie Tobiášová 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 3:08.3 292.00
18= Tereza ŠtenclováTereza Štenclová 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 3:08.3 292.00
20 Gabriela HrdinováGabriela Hrdinová 04 ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí 3:08.8 288.00
21 Jana PetříkováJana Petříková 05 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 3:09.1 285.00
22 Eva NechutováEva Nechutová 03 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 3:09.2 284.00
23 Petra WutkováPetra Wutková 05 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3:10.8 271.00
24 Marie PohlováMarie Pohlová 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 3:11.7 264.00
25 Denisa HorákováDenisa Horáková 05 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 3:14.0 246.00
26 Anna SmutnáAnna Smutná 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 3:15.2 237.00
27 Martina TitlováMartina Titlová 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 3:16.3 229.00
28 Tereza MazánkováTereza Mazánková 04 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 3:17.4 220.00
29 Sára KrahulováSára Krahulová 03 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 3:17.7 218.00
30 Jana MikuláškováJana Mikulášková 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 3:17.8 217.00
31 Barbora KassaiováBarbora Kassaiová 05 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 3:18.1 215.00
32 Karla VyskočilováKarla Vyskočilová 04 ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí 3:18.2 215.00
33 Barbora MalachováBarbora Malachová 04 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 3:19.0 209.00
34 Adéla GirgleováAdéla Girgleová 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 3:40.1 84.00
35 Natálie BotošováNatálie Botošová 04 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 3:54.7 29.00
Natálie HorákováNatálie Horáková 05 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce DNS
Karolína HolkováKarolína Holková 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice DNS
Michaela JežováMichaela Ježová 04 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice DNS
Celkem 38 závodníků

1500 m - Žáci

(čt, 16.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Pavel BerkaPavel Berka 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 4:48.9 625.00
2 Tomáš KomárekTomáš Komárek 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 4:49.2 623.00
3 František HolíkFrantišek Holík 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 4:53.8 596.00
4 David ZemánekDavid Zemánek 05 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 4:54.4 592.00
5 Vojtěch FousekVojtěch Fousek 04 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 4:56.5 580.00
6 Matěj FousekMatěj Fousek 04 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 4:57.0 577.00
7 Michal DobrovskýMichal Dobrovský 04 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 5:00.6 556.00
8 Matěj HanousekMatěj Hanousek 04 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 5:02.8 544.00
9 Vojtěch TylečekVojtěch Tyleček 05 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 5:06.4 523.00
10 Jan ŠevčíkJan Ševčík 03 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 5:07.0 520.00
11 Tomáš OdehnalTomáš Odehnal 05 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 5:11.1 497.00
12 Adam ZukalAdam Zukal 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 5:13.7 483.00
13 Vojtěch PoláchVojtěch Polách 05 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 5:13.8 483.00
14 Jakub KabrhélJakub Kabrhél 05 ZŠ TGM Blansko AZŠ TGM Blansko A 5:14.7 478.00
15 Petr ValenčíkPetr Valenčík 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 5:16.1 471.00
16 Vít OlšanVít Olšan 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 5:16.6 468.00
17 Michal FilipiMichal Filipi 04 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 5:17.3 464.00
18 David KuchařDavid Kuchař 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 5:17.6 463.00
19 Ondřej LangrOndřej Langr 05 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 5:18.0 461.00
20 Tomáš NevřivaTomáš Nevřiva 05 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 5:24.9 425.00
21= Michal ZachovalMichal Zachoval 03 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 5:27.0 414.00
21= Alex PetečelAlex Petečel 04 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 5:27.0 414.00
23 Marek NajerMarek Najer 05 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 5:29.9 400.00
24 Štěpán TatarŠtěpán Tatar 05 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 5:30.8 395.00
25 Prokop ŠebestaProkop Šebesta 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 5:31.4 392.00
26 Tomáš VybíhalTomáš Vybíhal 03 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 5:31.8 391.00
27 Dominik ŠtarhaDominik Štarha 03 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 5:31.9 390.00
28 Jan ŘehůřekJan Řehůřek 05 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 5:33.5 382.00
29 Michael ŠmídMichael Šmíd 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 5:37.8 362.00
30 Václav KřížVáclav Kříž 04 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 5:41.4 345.00
31 Matyáš HrebíkMatyáš Hrebík 04 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 5:43.1 337.00
32 Dalibor JanoušekDalibor Janoušek 04 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 5:43.8 334.00
33 Petr LukešPetr Lukeš 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 5:48.8 312.00
34 Jan JablunkaJan Jablunka 05 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 5:50.2 305.00
35 Elizej KubenElizej Kuben 03 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 5:51.0 302.00
36 Jonáš SáňkaJonáš Sáňka 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 6:03.4 250.00
37 Michal VikušMichal Vikuš 03 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 6:28.9 158.00
38 Tadeáš SilnicaTadeáš Silnica 04 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 6:49.4 99.00
Jaroslav TučekJaroslav Tuček 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice DNS
Jan SedlákJan Sedlák 03 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná DNS
Celkem 40 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(čt, 16.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Baňa, Havelka, Pospíšil, Vikuš Baňa, Havelka, Pospíšil, Vikuš ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 29.6 607.00
2 Ryzí, Well, Putiška, Kučera Ryzí, Well, Putiška, Kučera ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 29.8 592.00
3 Kopřiva, Nečas, Štöger, Dankovský Kopřiva, Nečas, Štöger, Dankovský ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 29.9 584.00
4 Noll, Špidlík, Filipi, Kubín Noll, Špidlík, Filipi, Kubín Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 30.7 526.00
5 Ševčík, Souček, Dvořáček, Maša Ševčík, Souček, Dvořáček, Maša ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 30.8 519.00
6 ŠTAFETA ŠTAFETA ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 31.4 477.00
7 Tsekhonya, Altrichter, Kala, Müller Tsekhonya, Altrichter, Kala, Müller Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 31.6 463.00
8 Sáňka, Kohoutek, Vystrčil, Hanák Sáňka, Kohoutek, Vystrčil, Hanák ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 32.1 430.00
9= Peša, Kříž, Benda, Marek Peša, Kříž, Benda, Marek zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 32.9 379.00
9= Lukeš, Sýs, Kováč, Sýs Lukeš, Sýs, Kováč, Sýs ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 32.9 379.00
11 Alexa, Toman, Štarha, Homolka Alexa, Toman, Štarha, Homolka ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 33.2 360.00
12 ŠTAFETA ŠTAFETA ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 33.5 342.00
13 ŠTAFETA ŠTAFETA ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 33.7 331.00
14 Kuchař, Štěpánek, Nezval, Zouhar Kuchař, Štěpánek, Nezval, Zouhar Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 33.9 319.00
15 Vraspír, Zachoval, Tomíček, Vašek Vraspír, Zachoval, Tomíček, Vašek Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 34.6 280.00
16 Sedlák, Polívka, Paděra, Černoch Sedlák, Polívka, Paděra, Černoch ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 34.7 275.00
Celkem 16 závodníků

4 x 60 m - Žákyně

(čt, 16.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jánošíková, Papírníková, Štoudková, Jakusidisová Jánošíková, Papírníková, Štoudková, Jakusidisová ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 30.6 823.00
2 Jonášová, Zábojová, Bělehrádková, Tobiášová Jonášová, Zábojová, Bělehrádková, Tobiášová ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 33.5 614.00
3 ŠTAFETA ŠTAFETA Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 33.6 607.00
4 Boušková, Vašíčková, Baršová, Husenko Boušková, Vašíčková, Baršová, Husenko ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ... 35.1 510.00
5= Kubínová, Vymazalová, Horáková, Dušilová Kubínová, Vymazalová, Horáková, Dušilová Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 35.4 492.00
5= Nečasová, Dvořáková, Szaboová, Cecavová Nečasová, Dvořáková, Szaboová, Cecavová ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 35.4 492.00
5= Dvořáková, Titlová, Bušová, Široká Dvořáková, Titlová, Bušová, Široká ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 35.4 492.00
8 Opálková, Bednaříková, Hlaváčková, Pohlová Opálková, Bednaříková, Hlaváčková, Pohlová ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 35.8 468.00
9= Juračková, Peroutová, Hrdinová, Floková Juračková, Peroutová, Hrdinová, Floková ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí 35.9 462.00
9= Jílková, Unčovská, Dostálová, Nechutová Jílková, Unčovská, Dostálová, Nechutová zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 35.9 462.00
11 Tenorová, Chmelíčková, Dočekalová, Štenclová Tenorová, Chmelíčková, Dočekalová, Štenclová ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 36.0 456.00
12 Prudká, Továrková, Malachová, Hartlová Prudká, Továrková, Malachová, Hartlová ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 36.5 427.00
13 Svobodová, Nikolič, Beranová, Burgetová Svobodová, Nikolič, Beranová, Burgetová Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 36.7 415.00
14 ŠTAFETA ŠTAFETA Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 38.5 319.00
Švancarová, Dvořáčková, Roztočilová, Ježová Švancarová, Dvořáčková, Roztočilová, Ježová Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice DQ
Celkem 15 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(čt, 16.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1= Pavel BerkaPavel Berka
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
04 1.65 504.00
1= Ladislav KubínLadislav Kubín
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
03 1.65 504.00
3 Jan ŠevčíkJan Ševčík
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
03 1.60 464.00
4= Vojtěch KalaVojtěch Kala
Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A
04 1.55 426.00
4= Marek UlahelMarek Ulahel
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
03 1.55 426.00
4= Lukáš PodsedníkLukáš Podsedník
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
03 1.55 426.00
4= Adam NečasAdam Nečas
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
04 1.55 426.00
4= Erik PospíšilErik Pospíšil
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
03 1.55 426.00
9= Dominik HanákDominik Hanák
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
04 1.50 389.00
9= Tomáš FojtůTomáš Fojtů
ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko
05 1.50 389.00
9= Karel ŽáčekKarel Žáček
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
04 1.50 389.00
12= Lukáš SýsLukáš Sýs
ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát
04 1.45 352.00
12= Tomáš KomárekTomáš Komárek
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
04 1.45 352.00
12= David ZemánekDavid Zemánek
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
05 1.45 352.00
12= Michael ŠmídMichael Šmíd
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
03 1.45 352.00
12= Filip ZílaFilip Zíla
zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A
03 1.45 352.00
12= Jan PolívkaJan Polívka
ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná
04 1.45 352.00
12= Filip MazáčFilip Mazáč
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
04 1.45 352.00
19= Tadeáš ValendaTadeáš Valenda
Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A
03 1.40 317.00
19= Daniel RychetskýDaniel Rychetský
ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát
04 1.40 317.00
19= Jan RajtšlégrJan Rajtšlégr
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
03 1.40 317.00
19= František HolíkFrantišek Holík
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
04 1.40 317.00
19= Tomáš JaníčekTomáš Janíček
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
04 1.40 317.00
19= Jiří HrubýJiří Hrubý
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
04 1.40 317.00
25= Tomáš LusalaTomáš Lusala
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
04 1.35 283.00
25= Jonáš SáňkaJonáš Sáňka
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
04 1.35 283.00
25= Vít OlšanVít Olšan
ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát
04 1.35 283.00
25= Michal DymáčekMichal Dymáček
ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko
03 1.35 283.00
25= Vojtěch NejezchlebVojtěch Nejezchleb
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
04 1.35 283.00
25= Jan SedlákJan Sedlák
ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná
03 1.35 283.00
25= Michal DostálekMichal Dostálek
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
03 1.35 283.00
25= Milan PešaMilan Peša
zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A
03 1.35 283.00
25= Šimon JelínekŠimon Jelínek
ZŠ TGM Blansko AZŠ TGM Blansko A
04 1.35 283.00
34= Petr BlahaPetr Blaha
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
04 1.30 250.00
34= Adam ZukalAdam Zukal
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
04 1.30 250.00
34= Šimon PáralŠimon Páral
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
03 1.30 250.00
37 Filip NyahayFilip Nyahay
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
03 1.25 218.00
Martin AlexaMartin Alexa
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
05 DNS 0.00
Jiří RozkošnýJiří Rozkošný
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
03 NM 0.00
Jan TomíčekJan Tomíček
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
04 NM 0.00
Celkem 40 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(čt, 16.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
05 1.55 678.00
2= Eliška ŠirokáEliška Široká
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
04 1.45 566.00
2= Dominika SalčákováDominika Salčáková
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
04 1.45 566.00
2= Ema RozprýmováEma Rozprýmová
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
04 1.45 566.00
5 Gabriela HrdinováGabriela Hrdinová
ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí
04 1.40 512.00
6= Monika PapírníkováMonika Papírníková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
05 1.35 460.00
6= Lucie DušilováLucie Dušilová
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
04 1.35 460.00
6= Markéta KlimešováMarkéta Klimešová
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
04 1.35 460.00
6= Kristýna DvořáčkováKristýna Dvořáčková
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
04 1.35 460.00
10= Natálie HorákováNatálie Horáková
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
05 1.30 409.00
10= Barbora MoravčíkováBarbora Moravčíková
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
03 1.30 409.00
10= Denisa HorákováDenisa Horáková
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
05 1.30 409.00
13 Michaela TrčkováMichaela Trčková
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
04 1.25 359.00
14= Elena RůžičkováElena Růžičková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
05 1.25 359.00
14= Karla VyskočilováKarla Vyskočilová
ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí
04 1.25 359.00
14= Anna HartlováAnna Hartlová
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
05 1.25 359.00
17= Eliška DostálováEliška Dostálová
zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A
03 1.20 312.00
17= Ludmila ŠvancarováLudmila Švancarová
zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A
04 1.20 312.00
17= Adéla OndrováAdéla Ondrová
ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ...
05 1.20 312.00
17= Adéla CecavováAdéla Cecavová
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
04 1.20 312.00
17= Zuzana PavloňováZuzana Pavloňová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
04 1.20 312.00
22= Nikola ManováNikola Manová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
04 1.15 266.00
22= Kateřina BednářováKateřina Bednářová
ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát
05 1.15 266.00
22= Valerie HusenkoValerie Husenko
ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ...
04 1.15 266.00
22= Kateřina MatyášováKateřina Matyášová
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
04 1.15 266.00
Nela DočekalováNela Dočekalová
ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát
04 NM 0.00
Natálie TovárkováNatálie Továrková
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
02 NM 0.00
Natálie BurgetováNatálie Burgetová
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
05 NM 0.00
Ema LátalováEma Látalová
ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ...
04 NM 0.00
Michaela JežováMichaela Ježová
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
04 NM 0.00
Veronika SzaboováVeronika Szaboová
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
03 NM 0.00
Celkem 31 závodníků

Skok daleký - Žáci

(čt, 16.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erik PospíšilErik Pospíšil
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
03 5.41 0.0 463.00
2 Adam NečasAdam Nečas
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
04 5.19 0.0 419.00
3 Dominik BaňaDominik Baňa
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
03 5.13 0.0 407.00
4 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
04 4.85 0.0 354.00
5 Šimon KohoutekŠimon Kohoutek
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
05 4.79 0.0 343.00
6 David RyzíDavid Ryzí
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
04 4.78 0.0 341.00
7 Robin DočekalRobin Dočekal
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
04 4.77 0.0 339.00
8 Nikita TsekhonyaNikita Tsekhonya
Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A
03 4.75 0.0 335.00
9 Tomáš HomolkaTomáš Homolka
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
03 4.73 0.0 332.00
10 Lukáš JančiarLukáš Jančiar
ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko
04 4.71 0.0 328.00
11= Josef SoučekJosef Souček
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
04 4.71 0.0 328.00
11= Václav KřížVáclav Kříž
zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A
04 4.71 0.0 328.00
13 Richard WellRichard Well
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
04 4.70 0.0 326.00
14 Roman DvořáčekRoman Dvořáček
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
04 4.67 0.0 321.00
15= Tomáš NollTomáš Noll
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
04 4.66 0.0 319.00
15= Martin FojtMartin Fojt
ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko
04 4.66 0.0 319.00
17 Roman KováčRoman Kováč
ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát
04 4.65 0.0 317.00
18= Lukáš VystrčilLukáš Vystrčil
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
04 4.62 0.0 312.00
18= Daniel RychetskýDaniel Rychetský
ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát
04 4.62 0.0 312.00
20= Tomáš LusalaTomáš Lusala
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
04 4.53 0.0 295.00
20= David KalábDavid Kaláb
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
03 4.53 0.0 295.00
22 Jiří BartošJiří Bartoš
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
04 4.52 0.0 294.00
23 Filip OlesovFilip Olesov
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
05 4.50 0.0 290.00
24 Daniel StloukalDaniel Stloukal
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
03 4.44 0.0 280.00
25 Milan KučeraMilan Kučera
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
03 4.37 0.0 267.00
26 Filip MazáčFilip Mazáč
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
04 4.27 0.0 250.00
27= David ZourekDavid Zourek
ZŠ TGM Blansko AZŠ TGM Blansko A
03 4.20 0.0 239.00
27= Tomáš VraspírTomáš Vraspír
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
04 4.20 0.0 239.00
27= Milan PešaMilan Peša
zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A
03 4.20 0.0 239.00
30 Prokop ŠebestaProkop Šebesta
ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát
04 4.13 0.0 227.00
31 Tadeáš ValendaTadeáš Valenda
Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A
03 4.12 0.0 225.00
32 Albert JandaAlbert Janda
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
05 3.96 0.0 199.00
33 Kamil PaděraKamil Paděra
ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná
03 3.92 0.0 193.00
34 Michal FilipiMichal Filipi
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
04 3.91 0.0 191.00
35 Michal DostálekMichal Dostálek
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
03 3.82 0.0 177.00
36 Max KavínMax Kavín
Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A
04 3.68 0.0 156.00
37 Petr ValenčíkPetr Valenčík
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
04 3.59 0.0 143.00
38 Richard ČernochRichard Černoch
ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná
04 3.54 0.0 136.00
Peter ŠtögerPeter Štöger
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
04 DNS 0.0 0.00
Tomáš TomanTomáš Toman
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
03 DNS 0.0 0.00
Celkem 40 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(čt, 16.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška ŠirokáEliška Široká
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
04 4.82 0.0 511.00
2 Dominika SalčákováDominika Salčáková
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
04 4.72 0.0 485.00
3 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
05 4.71 0.0 482.00
4 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
04 4.35 0.0 391.00
5 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
05 4.16 0.0 345.00
6 Nikola BělehrádkováNikola Bělehrádková
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
04 4.13 0.0 338.00
7 Lucie DušilováLucie Dušilová
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
04 4.08 0.0 326.00
8 Mia NikoličMia Nikolič
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
03 4.07 0.0 324.00
9 Petra NečasováPetra Nečasová
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
04 4.02 0.0 312.00
10 Adéla BaršováAdéla Baršová
ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ...
04 4.01 0.0 310.00
11 Marie PohlováMarie Pohlová
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
04 4.00 0.0 308.00
12 Anna HartlováAnna Hartlová
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
05 3.95 0.0 296.00
13 Alena PeroutováAlena Peroutová
ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí
04 3.93 0.0 292.00
14 Tereza JonášováTereza Jonášová
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
05 3.91 0.0 287.00
15 Anna JílkováAnna Jílková
zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A
03 3.88 0.0 281.00
16 Drahomíra GrossováDrahomíra Grossová
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
04 3.85 0.0 274.00
17 Ema RozprýmováEma Rozprýmová
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
04 3.84 0.0 272.00
18 Natálie TovárkováNatálie Továrková
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
02 3.83 0.0 270.00
19 Nikola ManováNikola Manová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
04 3.81 0.0 265.00
20 Natálie DvořákováNatálie Dvořáková
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
04 3.80 0.0 263.00
21 Aneta ZemánkováAneta Zemánková
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
03 3.76 0.0 254.00
22 Gabriela TenorováGabriela Tenorová
ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát
05 3.73 0.0 248.00
23= Adéla VymazalováAdéla Vymazalová
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
03 3.71 0.0 244.00
23= Elena RůžičkováElena Růžičková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
05 3.71 0.0 244.00
25 Nikola DvořákováNikola Dvořáková
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
04 3.70 0.0 242.00
26 Jolana JuračkováJolana Juračková
ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí
04 3.69 0.0 239.00
27 Valerie HusenkoValerie Husenko
ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ...
04 3.68 0.0 237.00
28 Jana PetříkováJana Petříková
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
05 3.64 0.0 229.00
29 Daniela OndrováDaniela Ondrová
ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ...
05 3.62 0.0 225.00
30 Julie OpálkováJulie Opálková
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
04 3.60 0.0 220.00
31 Gabriela UnčovskáGabriela Unčovská
zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A
04 3.56 0.0 212.00
32 Nikola ŠvancarováNikola Švancarová
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
03 3.50 0.0 200.00
33 Šárka SvobodováŠárka Svobodová
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
04 3.48 0.0 196.00
34 Barbora KassaiováBarbora Kassaiová
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
05 3.46 0.0 192.00
35 Tereza ZedníkováTereza Zedníková
ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná
04 3.42 0.0 184.00
36 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s
04 3.13 0.0 130.00
37 Nela DočekalováNela Dočekalová
ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát
04 2.82 0.0 78.00
Klára RoztočilováKlára Roztočilová
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
04 DNS 0.0 0.00
Karolína HolkováKarolína Holková
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
03 DNS 0.0 0.00
Celkem 39 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 16.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natálie DvořákováNatálie Dvořáková
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
04 08.68 0.0 443.00
2 Lucie MatuškováLucie Matušková
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
03 08.63 0.0 440.00
3 Jana StreitováJana Streitová
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
04 08.49 0.0 431.00
4 Barbora KaldováBarbora Kaldová
Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s
04 08.37 0.0 423.00
5 Adéla ŠebkováAdéla Šebková
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
04 08.19 0.0 412.00
6 Emílie RyšaváEmílie Ryšavá
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
05 08.17 0.0 410.00
7 Veronika OdehnalováVeronika Odehnalová
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
03 08.08 0.0 405.00
8 Veronika SzaboováVeronika Szaboová
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
03 07.98 0.0 398.00
9 Anežka ZukalováAnežka Zukalová
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
03 07.88 0.0 392.00
10 Zuzana MěšťanováZuzana Měšťanová
Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce
04 07.82 0.0 388.00
11= Alena ŠebelováAlena Šebelová
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
04 07.75 0.0 383.00
11= Stefanie MatalováStefanie Matalová
ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ...
04 07.75 0.0 383.00
13 Lenka NavrátilováLenka Navrátilová
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
03 07.69 0.0 379.00
14 Kristýna ZábojováKristýna Zábojová
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
04 07.64 0.0 376.00
15= Petra WutkováPetra Wutková
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
05 07.57 0.0 372.00
15= Magdaléna DostálováMagdaléna Dostálová
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
04 07.57 0.0 372.00
17 Pavlína TenorováPavlína Tenorová
ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát
04 07.55 0.0 370.00
18 Klára OdehnalováKlára Odehnalová
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
03 07.41 0.0 361.00
19 Kateřina VašíčkováKateřina Vašíčková
ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ...
04 07.34 0.0 357.00
20 Dana VenclováDana Venclová
ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ...
04 07.15 0.0 345.00
21 Anna KopalováAnna Kopalová
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
05 07.05 0.0 338.00
22 Klára SmítkováKlára Smítková
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
03 07.04 0.0 338.00
23 Kateřina MatyášováKateřina Matyášová
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
04 06.99 0.0 334.00
24 Adéla GirgleováAdéla Girgleová
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
03 06.95 0.0 332.00
25 Jolana JuračkováJolana Juračková
ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí
04 06.76 0.0 320.00
26 Tereza MazánkováTereza Mazánková
ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná
04 06.69 0.0 315.00
27 Michaela PrudkáMichaela Prudká
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
04 06.45 0.0 300.00
28 Kateřina BednářováKateřina Bednářová
ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát
05 06.42 0.0 298.00
29 Lucie VachováLucie Vachová
ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát
04 06.31 0.0 291.00
30 Tamara MikuťěkováTamara Mikuťěková
Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s
04 06.24 0.0 287.00
31 Natálie BotošováNatálie Botošová
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
04 06.19 0.0 283.00
32 Markéta KlimešováMarkéta Klimešová
Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko
04 06.17 0.0 282.00
33 Simona FlokováSimona Floková
ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí
05 05.97 0.0 269.00
34 Ludmila ŠvancarováLudmila Švancarová
zš a mš Olešnicezš a mš Olešnice
04 05.80 0.0 259.00
35 Eliška DostálováEliška Dostálová
zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A
03 05.75 0.0 255.00
Eva NechutováEva Nechutová
zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A
03 DNS 0.0 0.00
Celkem 36 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(čt, 16.5.2019 - 08:00) unofficial Info Přihlášky Průběžný výsledek
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel SýsDaniel Sýs
ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát
03 11.14 0.0 554.00
2 Tomáš MašaTomáš Maša
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
03 11.02 0.0 547.00
3 Filip NyahayFilip Nyahay
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
03 11.01 0.0 546.00
4 Matěj SemeniukMatěj Semeniuk
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
03 10.81 0.0 534.00
5 Michal BendaMichal Benda
zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A
03 10.69 0.0 527.00
6 Lukáš PodsedníkLukáš Podsedník
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
03 10.47 0.0 514.00
7 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký
ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát
04 10.38 0.0 508.00
8 Šimon JelínekŠimon Jelínek
ZŠ TGM Blansko AZŠ TGM Blansko A
04 10.37 0.0 508.00
9 Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček
ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát
03 10.35 0.0 507.00
10 Samuel SlezáčekSamuel Slezáček
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
04 10.24 0.0 500.00
11 Adam PlíhalAdam Plíhal
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
05 10.12 0.0 493.00
12 Jakub MartínekJakub Martínek
ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí
03 10.05 0.0 489.00
13= David SedlákDavid Sedlák
ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13
03 10.03 0.0 487.00
13= Tomáš HomolkaTomáš Homolka
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
03 10.03 0.0 487.00
15 Petr BlahaPetr Blaha
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
04 09.81 0.0 474.00
16 Sainbold LkhagvadivaaSainbold Lkhagvadivaa
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
03 09.60 0.0 462.00
17 Jan AltrichterJan Altrichter
Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A
04 09.56 0.0 459.00
18 Dominik KomárekDominik Komárek
ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8
03 09.40 0.0 450.00
19 Filip MrvaFilip Mrva
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
03 09.32 0.0 445.00
20 Samuel BartošSamuel Bartoš
ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova
03 09.15 0.0 435.00
21 Petr ŠebelaPetr Šebela
ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko
04 08.80 0.0 414.00
22 Vojtěch NejezchlebVojtěch Nejezchleb
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
04 08.62 0.0 403.00
23 Jan ŘehůřekJan Řehůřek
ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17
05 08.61 0.0 403.00
24 Karel ŽáčekKarel Žáček
ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice
04 08.58 0.0 401.00
25 Robin DočekalRobin Dočekal
Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice
04 08.51 0.0 397.00
26= Jan ChmelaJan Chmela
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
04 08.39 0.0 389.00
26= Jan DobiášJan Dobiáš
zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A
04 08.39 0.0 389.00
28 Michal ZachovalMichal Zachoval
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
03 08.08 0.0 371.00
29 Vojtěch TylečekVojtěch Tyleček
ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26
05 07.78 0.0 353.00
30 David JankůDavid Janků
ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8
03 07.61 0.0 343.00
31 Lukáš JančiarLukáš Jančiar
ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko
04 07.44 0.0 333.00
32 Max KavínMax Kavín
Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A
04 06.97 0.0 306.00
33 Ondřej VašekOndřej Vašek
Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora
04 04.99 0.0 190.00
Jan JablunkaJan Jablunka
ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná
05 NM 0.0 0.00
Celkem 34 závodníků
Pohár rozhlasu - Žáci (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Dominik BaňaDominik Baňa 03 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 1621
2 David RyzíDavid Ryzí 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1510
3 Jan ŠevčíkJan Ševčík 03 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 1503
4 Nikita TsekhonyaNikita Tsekhonya 03 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 1186
5 Ladislav KubínLadislav Kubín 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 1141
6 Pavel BerkaPavel Berka 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1129
7 Alex PetečelAlex Petečel 04 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 1051
8 Adam KopřivaAdam Kopřiva 05 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 1023
9 Michal BendaMichal Benda 03 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 1019
10 Daniel SýsDaniel Sýs 03 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0993
11 Tomáš MašaTomáš Maša 03 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 0986
12 Tomáš VraspírTomáš Vraspír 04 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0958
13 David ZemánekDavid Zemánek 05 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0944
14 Lukáš PodsedníkLukáš Podsedník 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0940
15 František HolíkFrantišek Holík 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0913
16 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 0902
17 Milan PešaMilan Peša 03 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0901
18 Jan AltrichterJan Altrichter 04 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 0898
19 Erik PospíšilErik Pospíšil 03 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0889
20 Petr LukešPetr Lukeš 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0871
21 Tomáš NollTomáš Noll 04 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0845
22 Adam NečasAdam Nečas 04 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 0845
23 Martin AlexaMartin Alexa 05 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0825
24 Tomáš HomolkaTomáš Homolka 03 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0819
25 Martin FojtMartin Fojt 04 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 0811
26 Šimon JelínekŠimon Jelínek 04 ZŠ TGM Blansko AZŠ TGM Blansko A 0791
27= Michal ZachovalMichal Zachoval 03 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0785
27= Jan ŘehůřekJan Řehůřek 05 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0785
29 Dominik HanákDominik Hanák 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0777
30 Robin DočekalRobin Dočekal 04 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0736
31 David KalábDavid Kaláb 03 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0734
32 Šimon KohoutekŠimon Kohoutek 05 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0731
33 Filip OlesovFilip Olesov 05 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0729
34 Petr BlahaPetr Blaha 04 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0724
35 Josef SoučekJosef Souček 04 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 0716
36 Vojtěch NejezchlebVojtěch Nejezchleb 04 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 0686
37 Jonáš SáňkaJonáš Sáňka 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0680
38 Václav KřížVáclav Kříž 04 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0673
39 Albert JandaAlbert Janda 05 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0664
40 Lukáš JančiarLukáš Jančiar 04 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 0661
41 Daniel RychetskýDaniel Rychetský 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0629
42 Tomáš KomárekTomáš Komárek 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0623
43 Daniel StloukalDaniel Stloukal 03 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0598
44 Vojtěch FousekVojtěch Fousek 04 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 0580
45 Matěj FousekMatěj Fousek 04 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 0577
46 Jan PolívkaJan Polívka 04 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 0566
47 Jan SedlákJan Sedlák 03 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 0558
48 Michal DymáčekMichal Dymáček 03 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 0557
49 Michal DobrovskýMichal Dobrovský 04 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 0556
50 Filip NyahayFilip Nyahay 03 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0546
51 Matěj HanousekMatěj Hanousek 04 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 0544
52 Tadeáš ValendaTadeáš Valenda 03 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 0542
53 Matěj SemeniukMatěj Semeniuk 03 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0534
54= Martin ŠpidlíkMartin Špidlík 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0520
54= Daniel HavelkaDaniel Havelka 03 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0520
56 Lukáš KopeckýLukáš Kopecký 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0508
57 Samuel SlezáčekSamuel Slezáček 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0500
58 Tomáš OdehnalTomáš Odehnal 05 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 0497
59 Adam PlíhalAdam Plíhal 05 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0493
60 Jakub MartínekJakub Martínek 03 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 0489
61= Adam ZukalAdam Zukal 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0483
61= Vojtěch PoláchVojtěch Polách 05 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 0483
63 Jakub KabrhélJakub Kabrhél 05 ZŠ TGM Blansko AZŠ TGM Blansko A 0478
64 Sušilova ŠTAFETASušilova ŠTAFETA 04 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0477
65 Petr ValenčíkPetr Valenčík 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0471
66 Vít OlšanVít Olšan 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0468
67 Milan KučeraMilan Kučera 03 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0465
68 Michal FilipiMichal Filipi 04 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0464
69 David KuchařDavid Kuchař 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0463
70 Sainbold LkhagvadivaaSainbold Lkhagvadivaa 03 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 0462
71 Ondřej LangrOndřej Langr 05 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 0461
72 Michal DostálekMichal Dostálek 03 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0460
73 Dominik KomárekDominik Komárek 03 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0450
74 Filip MrvaFilip Mrva 03 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0445
75 Samuel BartošSamuel Bartoš 03 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0435
76 Richard ČernochRichard Černoch 04 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 0431
77= Marek UlahelMarek Ulahel 03 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0426
77= Vojtěch KalaVojtěch Kala 04 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 0426
79 Petr ŠebelaPetr Šebela 04 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 0414
80 Zdeněk JakubecZdeněk Jakubec 04 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 0413
81 Prokop ŠebestaProkop Šebesta 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0392
82 Tomáš VybíhalTomáš Vybíhal 03 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0391
83= Tomáš FojtůTomáš Fojtů 05 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 0389
83= Karel ŽáčekKarel Žáček 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0389
83= Jan ChmelaJan Chmela 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0389
83= Jan DobiášJan Dobiáš 04 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0389
87 Tomáš MarekTomáš Marek 03 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0364
88 Michael ŠmídMichael Šmíd 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0362
89= Lukáš SýsLukáš Sýs 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0352
89= Filip ZílaFilip Zíla 03 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0352
89= Filip MazáčFilip Mazáč 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0352
92 David JankůDavid Janků 03 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0343
93 TGM ŠTAFETATGM ŠTAFETA 04 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 0342
94 Matyáš HrebíkMatyáš Hrebík 04 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0337
95 Dalibor JanoušekDalibor Janoušek 04 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0334
96 9.května ŠTAFETA9.května ŠTAFETA 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0331
97 Richard WellRichard Well 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0326
98 Roman DvořáčekRoman Dvořáček 04 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 0321
99 Filip KuchařFilip Kuchař 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0319
100 Dominik ŠtarhaDominik Štarha 03 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0318
101= Roman KováčRoman Kováč 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0317
101= Jan RajtšlégrJan Rajtšlégr 03 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 0317
101= Tomáš JaníčekTomáš Janíček 04 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0317
101= Jiří HrubýJiří Hrubý 04 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 0317
105 Lukáš VystrčilLukáš Vystrčil 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0312
106 Max KavínMax Kavín 04 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 0306
107 Jan JablunkaJan Jablunka 05 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 0305
108 Elizej KubenElizej Kuben 03 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0302
109= Jan TomíčekJan Tomíček 04 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0295
109= Ondřej ŠtěpánekOndřej Štěpánek 03 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0295
111 Jiří BartošJiří Bartoš 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0294
112 Tomáš LusalaTomáš Lusala 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0283
113 Šimon PáralŠimon Páral 03 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0250
114 David ZourekDavid Zourek 03 ZŠ TGM Blansko AZŠ TGM Blansko A 0239
115 Kamil PaděraKamil Paděra 03 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 0193
116 Ondřej VašekOndřej Vašek 04 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0190
117 Michal VikušMichal Vikuš 03 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0158
118 Tadeáš SilnicaTadeáš Silnica 04 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0099
119= Jiří BalážJiří Baláž 03 ZŠ TGM BlanskoZŠ TGM Blansko 0000
119= Peter ŠtögerPeter Štöger 04 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 0000
119= Tomáš TomanTomáš Toman 03 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0000
119= Jiří RozkošnýJiří Rozkošný 03 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0000
119= Jiří NezvalJiří Nezval 03 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0000
119= Jakub MüllerJakub Müller 05 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 0000
119= Roman FojtRoman Fojt 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0000
119= Daniel PutiškaDaniel Putiška 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0000
119= Vít ZouharVít Zouhar 03 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0000
119= Jan ChlupJan Chlup 04 ZŚ a MŠ Rájec-JestřebíZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí 0000
119= Vít ŠpidlaVít Špidla 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0000
119= Jaroslav TučekJaroslav Tuček 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0000
119= Štěpán TatarŠtěpán Tatar 05 Gymnázium Blansko AGymnázium Blansko A 0000
119= Marek NajerMarek Najer 05 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0000
119= Vojtěch TylečekVojtěch Tyleček 05 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26 0000
119= Tomáš NevřivaTomáš Nevřiva 05 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0000
119= Tomáš HavlíčekTomáš Havlíček 03 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0000
119= David SedlákDavid Sedlák 03 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0000
119= David KřížDavid Kříž 04 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0000
119= Vít ŠpidlaVít Špidla 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0000
119= František JuračkaFrantišek Juračka 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0000
Celkem 139 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně (průběžný výsledek)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Adéla JánošíkováAdéla Jánošíková 04 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1876
2 Veronika BouškováVeronika Boušková 04 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ... 1576
3 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 03 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1446
4 Adéla KubínováAdéla Kubínová 04 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 1383
5 Anna JílkováAnna Jílková 03 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 1249
6 Julie OpálkováJulie Opálková 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 1244
7 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 1160
8 Gabriela TenorováGabriela Tenorová 05 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 1139
9 Eliška ŠirokáEliška Široká 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 1077
10 Michaela PrudkáMichaela Prudká 04 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 1075
11 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 1051
12 Jolana JuračkováJolana Juračková 04 ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí 1021
13 Kristýna DvořáčkováKristýna Dvořáčková 04 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0942
14 Šárka SvobodováŠárka Svobodová 04 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0939
15 Natálie DvořákováNatálie Dvořáková 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0935
16 Viktorie NečasováViktorie Nečasová 05 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0932
17 Nikola BělehrádkováNikola Bělehrádková 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0920
18 Tereza JonášováTereza Jonášová 05 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0901
19 Adéla BaršováAdéla Baršová 04 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ... 0866
20 Lucie TobiášováLucie Tobiášová 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0848
21 Anežka ZukalováAnežka Zukalová 03 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0835
22 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 0822
23 Mia NikoličMia Nikolič 03 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0806
24 Petra NečasováPetra Nečasová 04 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0804
25 Gabriela HrdinováGabriela Hrdinová 04 ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí 0800
26 Alena PeroutováAlena Peroutová 04 ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí 0798
27 Adéla CecavováAdéla Cecavová 04 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0794
28 Adéla OndrováAdéla Ondrová 05 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ... 0788
29 Lucie DušilováLucie Dušilová 04 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 0786
30 Kateřina JelínkováKateřina Jelínková 05 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 0778
31 Tereza ŠtenclováTereza Štenclová 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0705
32 Anna KopalováAnna Kopalová 05 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0683
33 Simona FlokováSimona Floková 05 ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí 0682
34= Anna HartlováAnna Hartlová 05 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0655
34= Denisa HorákováDenisa Horáková 05 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0655
36 Aneta ZemánkováAneta Zemánková 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0649
37 Barbora MoravčíkováBarbora Moravčíková 03 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0635
38 Nikola ŠvancarováNikola Švancarová 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0613
39 GymBlansko ŠTAFETAGymBlansko ŠTAFETA 04 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0607
40 Kateřina MatyášováKateřina Matyášová 04 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0600
41 Adéla VymazalováAdéla Vymazalová 03 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 0596
42 Barbora MalachováBarbora Malachová 04 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0578
43 Karla VyskočilováKarla Vyskočilová 04 ZŠ a MŠ Rájec-JestřebíZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí 0574
44 Marie PohlováMarie Pohlová 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0572
45 Ludmila ŠvancarováLudmila Švancarová 04 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0571
46 Eliška DostálováEliška Dostálová 03 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0567
47 Ema RozprýmováEma Rozprýmová 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0566
48 Kateřina BednářováKateřina Bednářová 05 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0564
49 Tereza MazánkováTereza Mazánková 04 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 0535
50 Valerie HusenkoValerie Husenko 04 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ... 0503
51 Pavla TajovskáPavla Tajovská 04 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0465
52 Kristýna BrožkováKristýna Brožková 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0464
53= Monika PapírníkováMonika Papírníková 05 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0460
53= Markéta KlimešováMarkéta Klimešová 04 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0460
55 Martina TitlováMartina Titlová 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0458
56 Klára BeranováKlára Beranová 05 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0448
57 Lucie MatuškováLucie Matušková 03 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0440
58 Tereza ZedníkováTereza Zedníková 04 ZŠ a MŠ ŽďárnáZŠ a MŠ Žďárná 0436
59 Radmila BušováRadmila Bušová 03 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0435
60 Jana StreitováJana Streitová 04 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0431
61 Alexandra KučerováAlexandra Kučerová 05 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0426
62 Barbora KaldováBarbora Kaldová 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0423
63 Adéla GirgleováAdéla Girgleová 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0416
64 Gabriela UnčovskáGabriela Unčovská 04 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0413
65 Klára BednaříkováKlára Bednaříková 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0413
66 Adéla ŠebkováAdéla Šebková 04 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0412
67 Emílie RyšaváEmílie Ryšavá 05 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0410
68 Veronika OdehnalováVeronika Odehnalová 03 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0405
69= Johana MarténkováJohana Marténková 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0391
69= Tereza DvořákováTereza Dvořáková 05 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0391
71 Zuzana MěšťanováZuzana Měšťanová 04 Gymnázium BoskoivceGymnázium Boskoivce 0388
72= Alena ŠebelováAlena Šebelová 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0383
72= Stefanie MatalováStefanie Matalová 04 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ... 0383
74 Lenka NavrátilováLenka Navrátilová 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0379
75 Kristýna ZábojováKristýna Zábojová 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0376
76 Magdaléna DostálováMagdaléna Dostálová 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0372
77 Pavlína TenorováPavlína Tenorová 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0370
78= Klára OdehnalováKlára Odehnalová 03 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0361
78= Sára ChmelíčkováSára Chmelíčková 05 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0361
80 Kateřina VašíčkováKateřina Vašíčková 04 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ... 0357
81 Kateřina ZemanováKateřina Zemanová 05 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0345
82 Klára SmítkováKlára Smítková 03 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0338
83 Barbora DoležalováBarbora Doležalová 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0336
84 Rájec ŠTAFETARájec ŠTAFETA 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0319
85 Zuzana PavloňováZuzana Pavloňová 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0312
86 Natálie BotošováNatálie Botošová 04 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0312
87 Tamara MikuťěkováTamara Mikuťěková 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0287
88 Eva NechutováEva Nechutová 03 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0284
89 Petra WutkováPetra Wutková 05 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0271
90 Natálie TovárkováNatálie Továrková 02 ZŠ Boskovice, Slovákova 8ZŠ Boskovice, Slovákova 8 0270
91 Nikola ManováNikola Manová 04 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 0265
92 Nikola DvořákováNikola Dvořáková 04 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0242
93 Sára KrahulováSára Krahulová 03 zš a mš Olešnice Azš a mš Olešnice A 0218
94 Jana MikuláškováJana Mikulášková 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0217
95 Barbora KassaiováBarbora Kassaiová 05 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0215
96 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková 04 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.sGymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s 0130
97 Nela DočekalováNela Dočekalová 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0078
98 Michaela TrčkováMichaela Trčková 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0000
99= Elena RůžičkováElena Růžičková 05 ZŠ Blansko, Erbenova 13ZŠ Blansko, Erbenova 13 0000
99= Lucie VachováLucie Vachová 04 ZŠ a MŠ KunštátZŠ a MŠ Kunštát 0000
99= Klára RoztočilováKlára Roztočilová 04 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0000
99= Karolína HolkováKarolína Holková 03 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0000
99= Daniela OndrováDaniela Ondrová 05 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ... 0000
99= Dana VenclováDana Venclová 04 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ... 0000
99= Veronika SzaboováVeronika Szaboová 03 ZŠ Boskovice - SušilovaZŠ Boskovice - Sušilova 0000
99= Michaela JežováMichaela Ježová 04 Základní škola LetoviceZákladní škola Letovice 0000
99= Ema LátalováEma Látalová 04 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2ZŠ T. G. Masaryka Blansko, ... 0000
99= Natálie BurgetováNatálie Burgetová 05 Základní škola Černá HoraZákladní škola Černá Hora 0000
99= Kristýna HlaváčkováKristýna Hlaváčková 04 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0000
99= Zuzana ŠperkováZuzana Šperková 03 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8ZŠ Boskovice, nám.9.května 8 0000
99= Anna SmutnáAnna Smutná 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0000
99= Jana PetříkováJana Petříková 05 Gymnázium BlanskoGymnázium Blansko 0000
99= Křestnínevím TrčkováKřestnínevím Trčková 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0000
99= Drahomíra GrossováDrahomíra Grossová 04 ZŠ Edvarda Beneše LysiceZŠ Edvarda Beneše Lysice 0000
Celkem 114 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Boskovice, Slovákova 8{8} 1621
2 ZŠ Blansko, Erbenova 13{8} 1510
3 ZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí{8} 1503
4 Gymnázium Blansko A{8} 1186
5 Základní škola Letovice{8} 1141
6 ZŠ Blansko, Erbenova 13{8} 1129
7 Gymnázium Boskoivce{8} 1051
8 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26{8} 1023
9 zš a mš Olešnice A{8} 1019
10 ZŠ a MŠ Kunštát{8} 993
11 ZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí{8} 986
12 Základní škola Černá Hora{8} 958
13 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8{8} 944
14 Základní škola Letovice{8} 940
15 ZŠ Edvarda Beneše Lysice{8} 913
16 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26{8} 902
17 zš a mš Olešnice A{8} 901
18 Gymnázium Blansko A{8} 898
19 ZŠ Boskovice, Slovákova 8{8} 889
20 ZŠ a MŠ Kunštát{8} 871
21 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26{8} 845
21 Základní škola Letovice{8} 845
23 ZŠ Edvarda Beneše Lysice{8} 825
24 ZŠ Edvarda Beneše Lysice{8} 819
25 ZŠ TGM Blansko{8} 811
26 ZŠ TGM Blansko A{8} 791
27 Základní škola Černá Hora{8} 785
27 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17{8} 785
29 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17{8} 777
30 Základní škola Letovice{8} 736
31 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8{8} 734
32 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17{8} 731
33 ZŠ Boskovice - Sušilova{8} 729
34 ZŠ Boskovice - Sušilova{8} 724
35 ZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí{8} 716
36 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26{8} 686
37 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17{8} 680
38 zš a mš Olešnice A{8} 673
39 ZŠ Boskovice - Sušilova{8} 664
40 ZŠ TGM Blansko{8} 661
41 ZŠ a MŠ Kunštát{8} 629
42 ZŠ Blansko, Erbenova 13{8} 623
43 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8{8} 598
44 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26{8} 580
45 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26{8} 577
46 ZŠ a MŠ Žďárná{8} 566
47 ZŠ a MŠ Žďárná{8} 558
48 ZŠ TGM Blansko{8} 557
49 ZŠ TGM Blansko{8} 556
50 ZŠ Boskovice, Slovákova 8{8} 546
51 ZŠ TGM Blansko{8} 544
52 Gymnázium Blansko A{8} 542
53 ZŠ Blansko, Erbenova 13{8} 534
54 ZŠ Boskovice, Slovákova 8{8} 520
54 Základní škola Letovice{8} 520
56 ZŠ a MŠ Kunštát{8} 508
57 ZŠ Blansko, Erbenova 13{8} 500
58 Gymnázium Blansko A{8} 497
59 ZŠ Edvarda Beneše Lysice{8} 493
60 ZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí{8} 489
61 Gymnázium Blansko A{8} 483
61 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8{8} 483
63 ZŠ TGM Blansko A{8} 478
64 ZŠ Boskovice - Sušilova{8} 477
65 ZŠ Edvarda Beneše Lysice{8} 471
66 ZŠ a MŠ Kunštát{8} 468
67 ZŠ Blansko, Erbenova 13{8} 465
68 Základní škola Letovice{8} 464
69 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s{8} 463
70 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26{8} 462
71 ZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí{8} 461
72 Základní škola Černá Hora{8} 460
73 ZŠ Boskovice, Slovákova 8{8} 450
74 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17{8} 445
75 ZŠ Boskovice - Sušilova{8} 435
76 ZŠ a MŠ Žďárná{8} 431
77 ZŠ Blansko, Erbenova 13{8} 426
77 Gymnázium Blansko A{8} 426
79 ZŠ TGM Blansko{8} 414
80 ZŠ TGM Blansko{8} 413
81 ZŠ a MŠ Kunštát{8} 392
82 ZŠ Boskovice - Sušilova{8} 391
83 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8{8} 389
83 zš a mš Olešnice A{8} 389
83 ZŠ TGM Blansko{8} 389
83 ZŠ Edvarda Beneše Lysice{8} 389
87 zš a mš Olešnice A{8} 364
88 Základní škola Letovice{8} 362
89 zš a mš Olešnice A{8} 352
89 ZŠ a MŠ Kunštát{8} 352
89 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8{8} 352
92 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8{8} 343
93 ZŠ TGM Blansko{8} 342
94 ZŠ Boskovice - Sušilova{8} 337
95 zš a mš Olešnice A{8} 334
96 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8{8} 331
97 ZŠ Blansko, Erbenova 13{8} 326
98 ZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí{8} 321
99 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s{8} 319
100 ZŠ Edvarda Beneše Lysice{8} 318
101 Gymnázium Boskoivce{8} 317
101 ZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí{8} 317
101 ZŠ Boskovice, Slovákova 8{8} 317
101 ZŠ a MŠ Kunštát{8} 317
105 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17{8} 312
106 Gymnázium Blansko A{8} 306
107 ZŠ a MŠ Žďárná{8} 305
108 ZŠ Boskovice, Slovákova 8{8} 302
109 Základní škola Černá Hora{8} 295
109 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s{8} 295
111 ZŠ Edvarda Beneše Lysice{8} 294
112 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17{8} 283
113 ZŠ Boskovice - Sušilova{8} 250
114 ZŠ TGM Blansko A{8} 239
115 ZŠ a MŠ Žďárná{8} 193
116 Základní škola Černá Hora{8} 190
117 ZŠ Boskovice, Slovákova 8{8} 158
118 Základní škola Černá Hora{8} 99
119 ZŠ Edvarda Beneše Lysice{8} 0
119 ZŠ Boskovice, Slovákova 8{8} 0
119 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17{8} 0
119 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26{8} 0
119 ZŠ Blansko, Erbenova 13{8} 0
119 ZŠ a MŠ Kunštát{8} 0
119 ZŠ Blansko, Erbenova 13{8} 0
119 Gymnázium Blansko A{8} 0
119 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s{8} 0
119 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8{8} 0
119 ZŠ Blansko, Erbenova 13{8} 0
119 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s{8} 0
119 ZŚ a MŠ Rájec-Jestřebí{8} 0
119 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8{8} 0
119 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17{8} 0
119 Základní škola Letovice{8} 0
119 Gymnázium Blansko A{8} 0
119 ZŠ Boskovice - Sušilova{8} 0
119 ZŠ a MŠ Blansko, Dvorská 26{8} 0
119 ZŠ Edvarda Beneše Lysice{8} 0
119 ZŠ TGM Blansko{8} 0
Celkem 139 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Blansko, Erbenova 13{8} 1876
2 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2{8} 1576
3 ZŠ Blansko, Erbenova 13{8} 1446
4 Gymnázium Boskoivce{8} 1383
5 zš a mš Olešnice A{8} 1249
6 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8{8} 1244
7 ZŠ Blansko, Erbenova 13{8} 1160
8 ZŠ a MŠ Kunštát{8} 1139
9 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17{8} 1077
10 ZŠ Boskovice, Slovákova 8{8} 1075
11 Gymnázium Blansko{8} 1051
12 ZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí{8} 1021
13 Základní škola Letovice{8} 942
14 Základní škola Černá Hora{8} 939
15 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17{8} 935
16 Gymnázium Blansko{8} 932
17 ZŠ Edvarda Beneše Lysice{8} 920
18 ZŠ Edvarda Beneše Lysice{8} 901
19 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2{8} 866
20 ZŠ Edvarda Beneše Lysice{8} 848
21 Základní škola Černá Hora{8} 835
22 Gymnázium Boskoivce{8} 822
23 Základní škola Černá Hora{8} 806
24 ZŠ Boskovice - Sušilova{8} 804
25 ZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí{8} 800
26 ZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí{8} 798
27 ZŠ Boskovice - Sušilova{8} 794
28 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2{8} 788
29 Gymnázium Boskoivce{8} 786
30 ZŠ a MŠ Žďárná{8} 778
31 ZŠ a MŠ Kunštát{8} 705
32 Gymnázium Blansko{8} 683
33 ZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí{8} 682
34 ZŠ Edvarda Beneše Lysice{8} 655
34 ZŠ Boskovice, Slovákova 8{8} 655
36 Základní škola Letovice{8} 649
37 Gymnázium Blansko{8} 635
38 Základní škola Letovice{8} 613
39 Gymnázium Blansko{8} 607
40 Základní škola Černá Hora{8} 600
41 Gymnázium Boskoivce{8} 596
42 ZŠ Boskovice, Slovákova 8{8} 578
43 ZŠ a MŠ Rájec-Jestřebí{8} 574
44 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8{8} 572
45 zš a mš Olešnice A{8} 571
46 zš a mš Olešnice A{8} 567
47 ZŠ Edvarda Beneše Lysice{8} 566
48 ZŠ a MŠ Kunštát{8} 564
49 ZŠ a MŠ Žďárná{8} 535
50 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2{8} 503
51 ZŠ Boskovice - Sušilova{8} 465
52 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s{8} 464
53 ZŠ Blansko, Erbenova 13{8} 460
53 Gymnázium Blansko{8} 460
55 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17{8} 458
56 Základní škola Černá Hora{8} 448
57 ZŠ Blansko, Erbenova 13{8} 440
58 ZŠ a MŠ Žďárná{8} 436
59 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17{8} 435
60 Gymnázium Blansko{8} 431
61 ZŠ Blansko, Erbenova 13{8} 426
62 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s{8} 423
63 Základní škola Letovice{8} 416
64 zš a mš Olešnice A{8} 413
64 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8{8} 413
66 ZŠ Boskovice - Sušilova{8} 412
67 ZŠ Boskovice - Sušilova{8} 410
68 ZŠ Blansko, Erbenova 13{8} 405
69 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s{8} 391
69 ZŠ Boskovice - Sušilova{8} 391
71 Gymnázium Boskoivce{8} 388
72 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17{8} 383
72 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2{8} 383
74 Základní škola Letovice{8} 379
75 ZŠ Edvarda Beneše Lysice{8} 376
76 ZŠ Edvarda Beneše Lysice{8} 372
77 ZŠ a MŠ Kunštát{8} 370
78 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8{8} 361
78 ZŠ a MŠ Kunštát{8} 361
80 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2{8} 357
81 Gymnázium Blansko{8} 345
82 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8{8} 338
83 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17{8} 336
84 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s{8} 319
85 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17{8} 312
85 ZŠ Boskovice, Slovákova 8{8} 312
87 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s{8} 287
88 zš a mš Olešnice A{8} 284
89 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17{8} 271
90 ZŠ Boskovice, Slovákova 8{8} 270
91 ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17{8} 265
92 ZŠ Boskovice - Sušilova{8} 242
93 zš a mš Olešnice A{8} 218
94 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s{8} 217
95 ZŠ Boskovice - Sušilova{8} 215
96 Gymnázium Rájec-Jestřebí o.p.s{8} 130
97 ZŠ a MŠ Kunštát{8} 78
98 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8{8} 0
98 Gymnázium Blansko{8} 0
98 ZŠ Edvarda Beneše Lysice{8} 0
98 ZŠ Edvarda Beneše Lysice{8} 0
98 ZŠ Boskovice, nám.9.května 8{8} 0
98 ZŠ Edvarda Beneše Lysice{8} 0
98 ZŠ Edvarda Beneše Lysice{8} 0
98 ZŠ a MŠ Kunštát{8} 0
98 Základní škola Letovice{8} 0
98 Základní škola Letovice{8} 0
98 ZŠ Blansko, Erbenova 13{8} 0
98 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2{8} 0
98 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2{8} 0
98 ZŠ Boskovice - Sušilova{8} 0
98 Základní škola Letovice{8} 0
98 ZŠ T. G. Masaryka Blansko, Rodkovského 2{8} 0
98 Základní škola Černá Hora{8} 0
Celkem 114 závodníků