Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Jarní házení - Ostrava 2019

Ostrava-Martinov (17. 3. 2019)
hod diskem 0,75kg - Žákyně (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 26.56
2 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 23.72
3 Hana MaštalířováHana Maštalířová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18.09
hod diskem 1kg - Žáci (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin VajdaMartin Vajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.39
2 Martin GrulichMartin Grulich 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.37
3 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 04 Orel VyškovOrel Vyškov 26.69
hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Natálie VeseláNatálie Veselá 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.35
2 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 37.73
3 Ema RyckováEma Rycková 55 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 24.49
hod diskem 1kg - Juniorky (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 42.24
2 Denisa PřečkováDenisa Přečková 00 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 39.49
3 Klaudia SobikKlaudia Sobik 01 RMKS Rybnik - PolskoRMKS Rybnik - Polsko 25.27
hod diskem 1kg - Dorostenky (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 37.68
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 35.28
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomas GwuzdTomas Gwuzd 03 RMKS Rybnik - PolskoRMKS Rybnik - Polsko 32.84
2 Alexandr ČačaAlexandr Čača 03 Orel VyškovOrel Vyškov 28.59
hod diskem 1,75kg - Junioři (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal WengrzykMichal Wengrzyk 01 RMKS Rybnik - PolskoRMKS Rybnik - Polsko 48.54
2 Tomáš GrulichTomáš Grulich 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.01
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš BobákLukáš Bobák 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 38.93
2 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 21.16
hod kladivem 3kg - Dorostenky (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Agata PowciolAgata Powciol 02 RMKS Rybnik - PolskoRMKS Rybnik - Polsko 48.11
2 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.07
3 Beata MalinkováBeata Malinková 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 30.31
hod kladivem 3kg - Žákyně (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniela BártováDaniela Bártová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 32.89
2 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 25.13
3 Aneta KrálováAneta Králová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 21.23
hod kladivem 3kg - Veteránky (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ema RyckováEma Rycková 55 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 27.42
hod kladivem 4kg - Žáci (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin VajdaMartin Vajda 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 58.73
2 Miroslav DvořáčekMiroslav Dvořáček 04 Orel VyškovOrel Vyškov 22.38
hod kladivem 4kg - Ženy (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Soňa LisníkováSoňa Lisníková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19.69
hod kladivem 4kg - Juniorky (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková 01 Orel VyškovOrel Vyškov 23.83
hod kladivem 5kg - Dorostenci (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 61.36
2 Adam GembalczykAdam Gembalczyk 02 RMKS Rybnik - PolskoRMKS Rybnik - Polsko 40.79
3 Alexandr ČačaAlexandr Čača 03 Orel VyškovOrel Vyškov 20.52
hod kladivem 6kg - Junioři (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 48.05
hod kladivem 7,26kg - Muži (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lukáš BobákLukáš Bobák 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 50.91
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Rozárie ReckováRozárie Recková 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 25.06
2 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 25.04
3 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.58
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Radovan ŽabkaRadovan Žabka 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 30.95
2 Viktor ŠmiřákViktor Šmiřák 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.91
3 Adam To Gia TriAdam To Gia Tri 07 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.36
hod oštěpem 500g - Dorostenky (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 43.49
2 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.85
3 Petra JančarováPetra Jančarová 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 29.73
hod oštěpem 500g - Žákyně (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Malgorzata AdamczykMalgorzata Adamczyk 04 RMKS Rybnik - PolskoRMKS Rybnik - Polsko 32.81
2 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 30.81
3 Barbora OdstrčilováBarbora Odstrčilová 05 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 30.19
hod oštěpem 600g - Žáci (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin GrulichMartin Grulich 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.95
2 Alexandr LiškaAlexandr Liška 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 32.73
3 Martin JastrzembskiMartin Jastrzembski 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 24.20
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Soňa LisníkováSoňa Lisníková 98 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 22.28
hod oštěpem 600g - Juniorky (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ivana KoktaváIvana Koktavá 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 45.84
2 Aleksandra BednarekAleksandra Bednarek 01 AZS KatowiceAZS Katowice 37.13
3 Kristýna ŠtofkováKristýna Štofková 01 Orel VyškovOrel Vyškov 26.75
hod oštěpem 700g - Dorostenci (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj JarošMatěj Jaroš 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 43.19
2 Šimon HorákŠimon Horák 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 42.84
3 Alexandr ČačaAlexandr Čača 03 Orel VyškovOrel Vyškov 42.29
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 17.3.2019)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 35.61