výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Český Brod (16. 2. 2019)

50 m - Muži

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zbyněk DusZbyněk Dus 82 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 06.6
2 Petr DvořákPetr Dvořák 68 AC Praha 1890AC Praha 1890 07.1
3 Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.2
4 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.3
5 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 07.4
6 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.3
7 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.9
8 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 09.9
9 Václav HejdaVáclav Hejda 26 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.3
10 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.4
Celkem 10 závodníků

60 m - Muži

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.7
2 Zbyněk DusZbyněk Dus 82 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 07.9
3 Michal ŠímaMichal Šíma 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.0
4= Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 08.2
4= Petr DvořákPetr Dvořák 68 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.2
6= Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.5
6= Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.5
8 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.6
9 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.9
10 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 09.7
11 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.5
12 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 11.9
13 Václav HejdaVáclav Hejda 26 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.8
14 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.0
Celkem 14 závodníků

60 m - Dorostenci

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.5
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.9
2 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.1
3 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.5
4 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.8
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.9
1= Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.9
3= Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.0
3= Jakub VašinaJakub Vašina 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.0
3= Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.0
6 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.3
7 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.4
8 Josef PitnerJosef Pitner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.5
9 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 09.7
10= Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.8
10= Tomáš SchejbalTomáš Schejbal 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.8
12= Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.0
12= Matouš KoláčekMatouš Koláček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.0
14= František HolanFrantišek Holan 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.2
14= Petr RoubíčekPetr Roubíček 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.2
16 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.6
17 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 10.8
18 Vítek HolanVítek Holan 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.1
19 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 11.5
20 František KozelFrantišek Kozel 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.7
21 David BílýDavid Bílý 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11.8
Celkem 21 závodníků

60 m - Juniorky

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.5
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenky

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.1
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.3
1= Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.3
3 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 08.4
4 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.5
5 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.7
6= Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.8
6= Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.8
8= Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.0
8= Nela RácováNela Rácová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.0
10 Klára KydlíčkováKlára Kydlíčková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.4
Celkem 10 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.7
2= Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.9
2= Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.9
2= Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.9
5 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.0
6= Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.2
6= Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 09.2
6= Karla ČepelákováKarla Čepeláková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.2
6= Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.2
10 Julie KarbulkováJulie Karbulková 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 09.3
11= Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.4
11= Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.4
11= Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.4
11= Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.4
15= Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.5
15= Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.5
17= Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.6
17= Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.6
17= Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.6
17= Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.6
17= Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.6
22= Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 09.7
22= Vanda HegerováVanda Hegerová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.7
24 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.8
25 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.1
26= Veronika JonákováVeronika Jonáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.2
26= Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.2
28 Dita HegerováDita Hegerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.4
29= Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.5
29= Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.5
31 Anežka KozlováAnežka Kozlová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.6
32 Viktorie VeseckáViktorie Vesecká 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.7
33= Elen ŠlapákováElen Šlapáková 09 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 10.8
33= Kateřina BernáKateřina Berná 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 10.8
35= Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.2
35= Anežka BergerováAnežka Bergerová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.2
37 Eliška BergerováEliška Bergerová 14 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 15.2
Celkem 37 závodníků

60 m překážek - Žáci

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.7
2 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11.5
Celkem 2 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11.3
2 Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11.9
3 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 12.7
4 Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.4
Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice DNS
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Veteráni

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.9
2 Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 10.6
3 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 11.7
4 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 12.3
Celkem 4 závodníků

60 m překážek - Žákyně

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.4
2= Romana BrzákováRomana Brzáková 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.6
2= Viktorie HroudováViktorie Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.6
4 Nela SnášelováNela Snášelová 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.8
5 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 11.2
Celkem 5 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.7
2 Klaudie ČernáKlaudie Černá 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.4
3 Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.4
4 Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.8
5 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 12.9
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
93 1.69
2 Michal ŠímaMichal Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 1.49
3 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
52 1.34
4 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 1.19
5 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 1.04
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 1.59
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
05 1.59
2 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 1.39
3= Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 1.34
3= Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1.34
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jan HoffmannJan Hoffmann
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.44
2 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.29
3 Jáchym BurianJáchym Burian
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 1.29
4 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 1.24
5 Josef PitnerJosef Pitner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 1.09
6 František KozelFrantišek Kozel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 1.04
7 Tomáš SchejbalTomáš Schejbal
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 1.04
Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 NM
Vítek HolanVítek Holan
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
09 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 1.34
2 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 1.24
Eliška DrábováEliška Drábová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 NM
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.44
2 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 1.39
3 Kateřina KučerováKateřina Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
06 1.39
4 Sára HajnáSára Hajná
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.29
5 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 1.29
6 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 1.24
7 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 1.24
8 Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.24
9 Eliška JunáškováEliška Junášková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 1.19
10 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 1.19
11= Lucie JudasováLucie Judasová
ZŠ KouniceZŠ Kounice
06 1.19
11= Šárka MokráŠárka Mokrá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 1.19
13= Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.14
13= Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.14
15 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 1.14
16 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 1.09
17 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 1.09
18 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 1.04
19 Anežka KozlováAnežka Kozlová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 0.99
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ŠímaMichal Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.42
2 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
93 5.31
3 Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 5.05
4 Petr DvořákPetr Dvořák
AC Praha 1890AC Praha 1890
68 5.01
5 Petr ŠímaPetr Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
68 4.69
6 Zbyněk DusZbyněk Dus
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
82 4.69
7 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
61 4.60
8 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
52 4.34
9 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 3.75
10 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 3.19
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin ŠímaMartin Šíma
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5.04
2 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.50
3 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.44
4 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.26
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jáchym BurianJáchym Burian
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.24
2 Jakub VašinaJakub Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.24
3 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4.16
4 Jan HoffmannJan Hoffmann
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3.99
5 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.96
6 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.91
7 Marek BartlMarek Bartl
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 3.81
8 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
11 3.53
9 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
11 3.42
10 Petr RoubíčekPetr Roubíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.41
11 Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 3.37
12 Matouš KoláčekMatouš Koláček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 3.25
13 Tomáš SchejbalTomáš Schejbal
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.23
14 Vojtěch DusVojtěch Dus
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
10 3.18
15 Josef PitnerJosef Pitner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 3.18
16 David BílýDavid Bílý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 2.73
17 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 2.67
František KozelFrantišek Kozel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 NM
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.73
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.28
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.60
2 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.52
3 Nela SnášelováNela Snášelová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.51
4 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.49
5 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.48
6 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.40
7 Karolína BrožováKarolína Brožová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 4.35
8 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.23
9 Kristína KučerováKristína Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.13
10 Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.08
11 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 4.03
12 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.02
13 Nela RácováNela Rácová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 3.95
14 Eliška DrábováEliška Drábová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 3.71
15 Klára KydlíčkováKlára Kydlíčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 3.68
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5.00
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 4.21
3 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.19
4 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 4.19
5 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 4.09
6 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3.97
7 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3.93
8 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.88
9 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.88
10 Sára HajnáSára Hajná
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.81
11 Šárka MokráŠárka Mokrá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.76
12 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 3.74
13 Jana JirouchováJana Jirouchová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 3.73
14 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 3.72
15 Vanda HegerováVanda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 3.68
16 Karla ČepelákováKarla Čepeláková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.68
17 Eliška JunáškováEliška Junášková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.63
18 Eliška LackováEliška Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.61
19 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3.59
20 Sofie RubešováSofie Rubešová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 3.58
21 Nikola PodhradskáNikola Podhradská
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 3.55
22 Klaudie ČernáKlaudie Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.45
23 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.40
24 Kristýna KindováKristýna Kindová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.35
25 Julie KarbulkováJulie Karbulková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 3.33
26 Eliška BergmanováEliška Bergmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.26
27 Anna FilipováAnna Filipová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.25
28 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.22
29 Linda HegerováLinda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 3.15
30 Dita HegerováDita Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.12
31 Anežka BergerováAnežka Bergerová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 2.99
32 Anežka KozlováAnežka Kozlová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 2.99
33 Elen ŠlapákováElen Šlapáková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 2.98
34 Anna PalováAnna Palová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 2.96
35 Veronika JonákováVeronika Jonáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 2.91
36 Kateřina BernáKateřina Berná
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 2.84
37 Viktorie VeseckáViktorie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 2.62
38 Eliška BergerováEliška Bergerová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
14 1.94
Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 NM
Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 NM
Lucie JudasováLucie Judasová
ZŠ KouniceZŠ Kounice
06 NM
Celkem 41 závodníků

Trojskok - Muži

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 10.80
2 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
61 09.78
3 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
52 09.04
4 Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
72 09.01
5 Petr ŠímaPetr Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
68 08.84
Michal ŠímaMichal Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 NM
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Žáci

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin ŠímaMartin Šíma
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 10.01
Celkem 1 závodníků

Trojskok - Žákyně

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 09.26
2 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 09.25
Celkem 2 závodníků