Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Český Brod (16. 2. 2019)

skok daleký - Muži

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal ŠímaMichal Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.42
2 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
93 5.31
3 Josef KrálJosef Král
STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede...
68 5.05
4 Petr DvořákPetr Dvořák
AC Praha 1890AC Praha 1890
68 5.01
5 Petr ŠímaPetr Šíma
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
68 4.69
6 Zbyněk DusZbyněk Dus
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
82 4.69
7 Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.Sportovní klub Týniště nad ...
61 4.60
8 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka
SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram
52 4.34
9 Petr RonovskýPetr Ronovský
AC Praha 1890AC Praha 1890
44 3.75
10 Josef VonášekJosef Vonášek
TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha
37 3.19
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin ŠímaMartin Šíma
SK JeseniovaSK Jeseniova
05 5.04
2 Lukáš HejdaLukáš Hejda
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.50
3 Jan BoháčJan Boháč
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.44
4 Jan VašinaJan Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.26
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Ml. žáci

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jáchym BurianJáchym Burian
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 4.24
2 Jakub VašinaJakub Vašina
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 4.24
3 Jan Tobias JankůJan Tobias Janků
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 4.16
4 Jan HoffmannJan Hoffmann
TJ NeratoviceTJ Neratovice
07 3.99
5 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.96
6 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.91
7 Marek BartlMarek Bartl
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 3.81
8 Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
11 3.53
9 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
11 3.42
10 Petr RoubíčekPetr Roubíček
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
06 3.41
11 Adam AxonAdam Axon
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
09 3.37
12 Matouš KoláčekMatouš Koláček
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 3.25
13 Tomáš SchejbalTomáš Schejbal
TJ NeratoviceTJ Neratovice
08 3.23
14 Vojtěch DusVojtěch Dus
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
10 3.18
15 Josef PitnerJosef Pitner
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 3.18
16 David BílýDavid Bílý
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 2.73
17 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný
TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice
09 2.67
František KozelFrantišek Kozel
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
10 NM
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Juniorky

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4.73
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Dorostenky

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla NovákováAdéla Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
03 4.28
Celkem 1 závodníků

skok daleký - Žákyně

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 4.60
2 Barbora PotměšilováBarbora Potměšilová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.52
3 Nela SnášelováNela Snášelová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 4.51
4 Veronika VrbováVeronika Vrbová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
05 4.49
5 Markéta MaierováMarkéta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 4.48
6 Viktorie HroudováViktorie Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.40
7 Karolína BrožováKarolína Brožová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
05 4.35
8 Zuzana ZumrováZuzana Zumrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.23
9 Kristína KučerováKristína Kučerová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.13
10 Romana BrzákováRomana Brzáková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
05 4.08
11 Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 4.03
12 Andrea JirouchováAndrea Jirouchová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
05 4.02
13 Nela RácováNela Rácová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 3.95
14 Eliška DrábováEliška Drábová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
05 3.71
15 Klára KydlíčkováKlára Kydlíčková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
04 3.68
Celkem 15 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5.00
2 Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 4.21
3 Aurora TlamichováAurora Tlamichová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4.19
4 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
06 4.19
5 Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
07 4.09
6 Marie KundrátováMarie Kundrátová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3.97
7 Mariana LangerováMariana Langerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3.93
8 Ilona NovákováIlona Nováková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.88
9 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.88
10 Sára HajnáSára Hajná
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3.81
11 Šárka MokráŠárka Mokrá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.76
12 Kateřina HůlkováKateřina Hůlková
TJ NeratoviceTJ Neratovice
09 3.74
13 Jana JirouchováJana Jirouchová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
08 3.73
14 Kateřina ŘíhováKateřina Říhová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 3.72
15 Vanda HegerováVanda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 3.68
16 Karla ČepelákováKarla Čepeláková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.68
17 Eliška JunáškováEliška Junášková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.63
18 Eliška LackováEliška Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
08 3.61
19 Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
08 3.59
20 Sofie RubešováSofie Rubešová
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 3.58
21 Nikola PodhradskáNikola Podhradská
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 3.55
22 Klaudie ČernáKlaudie Černá
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.45
23 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.40
24 Kristýna KindováKristýna Kindová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 3.35
25 Julie KarbulkováJulie Karbulková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
07 3.33
26 Eliška BergmanováEliška Bergmanová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.26
27 Anna FilipováAnna Filipová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
06 3.25
28 Sofie VeseckáSofie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 3.22
29 Linda HegerováLinda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
11 3.15
30 Dita HegerováDita Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
08 3.12
31 Anežka BergerováAnežka Bergerová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 2.99
32 Anežka KozlováAnežka Kozlová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
07 2.99
33 Elen ŠlapákováElen Šlapáková
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
09 2.98
34 Anna PalováAnna Palová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
08 2.96
35 Veronika JonákováVeronika Jonáková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
07 2.91
36 Kateřina BernáKateřina Berná
SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s
08 2.84
37 Viktorie VeseckáViktorie Vesecká
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
10 2.62
38 Eliška BergerováEliška Bergerová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
14 1.94
Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 NM
Nikola BlechováNikola Blechová
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
07 NM
Lucie JudasováLucie Judasová
ZŠ KouniceZŠ Kounice
06 NM
Celkem 41 závodníků