výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné halové závody

Český Brod (16. 2. 2019)

60 m - Muži

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HanzlíkTomáš Hanzlík 93 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.7
2 Zbyněk DusZbyněk Dus 82 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 07.9
3 Michal ŠímaMichal Šíma 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.0
4= Josef KrálJosef Král 68 STŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Ledeč nad SázavouSTŘEDISKO VOLNÉHO ČASU Lede... 08.2
4= Petr DvořákPetr Dvořák 68 AC Praha 1890AC Praha 1890 08.2
6= Václav TomanVáclav Toman 72 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.5
6= Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.5
8 Petr ŠímaPetr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.6
9 Bohumil HovorkaBohumil Hovorka 52 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 08.9
10 Petr RonovskýPetr Ronovský 44 AC Praha 1890AC Praha 1890 09.7
11 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.5
12 Josef VonášekJosef Vonášek 37 TJ Bohemians PrahaTJ Bohemians Praha 11.9
13 Václav HejdaVáclav Hejda 26 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.8
14 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 14.0
Celkem 14 závodníků

60 m - Dorostenci

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch VopařilVojtěch Vopařil 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.5
Celkem 1 závodníků

60 m - Žáci

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš HejdaLukáš Hejda 05 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 07.9
2 Martin ŠímaMartin Šíma 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.1
3 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 08.5
4 Jan BoháčJan Boháč 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.8
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žáci

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.9
1= Jan Tobias JankůJan Tobias Janků 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.9
3= Jan HoffmannJan Hoffmann 07 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.0
3= Jakub VašinaJakub Vašina 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.0
3= Jáchym BurianJáchym Burian 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 09.0
6 Matěj RosmarinMatěj Rosmarin 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.3
7 Adam FilipAdam Filip 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.4
8 Josef PitnerJosef Pitner 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.5
9 Marek BartlMarek Bartl 09 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 09.7
10= Adam AxonAdam Axon 09 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.8
10= Tomáš SchejbalTomáš Schejbal 08 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.8
12= Lukáš BaumrukrLukáš Baumrukr 11 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.0
12= Matouš KoláčekMatouš Koláček 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.0
14= František HolanFrantišek Holan 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.2
14= Petr RoubíčekPetr Roubíček 06 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.2
16 Kryštof KulíšekKryštof Kulíšek 11 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 10.6
17 Vojtěch DusVojtěch Dus 10 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 10.8
18 Vítek HolanVítek Holan 09 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.1
19 Matyáš PokornýMatyáš Pokorný 09 TJ Sokol Horní PočerniceTJ Sokol Horní Počernice 11.5
20 František KozelFrantišek Kozel 10 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.7
21 David BílýDavid Bílý 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 11.8
Celkem 21 závodníků

60 m - Juniorky

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.5
Celkem 1 závodníků

60 m - Dorostenky

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovákováAdéla Nováková 03 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.1
Celkem 1 závodníků

60 m - Žákyně

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1= Veronika VrbováVeronika Vrbová 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.3
1= Kristína KučerováKristína Kučerová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.3
3 Karolína BrožováKarolína Brožová 05 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 08.4
4 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.5
5 Vendula HroudováVendula Hroudová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.7
6= Magdaléna PokornáMagdaléna Pokorná 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 08.8
6= Andrea JirouchováAndrea Jirouchová 05 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.8
8= Eliška DrábováEliška Drábová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 09.0
8= Nela RácováNela Rácová 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.0
10 Klára KydlíčkováKlára Kydlíčková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.4
Celkem 10 závodníků

60 m - Ml. žákyně

(so, 16.2.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana VágnerováZuzana Vágnerová 06 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 08.7
2= Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.9
2= Kateřina KučerováKateřina Kučerová 06 TJ NeratoviceTJ Neratovice 08.9
2= Sára HajnáSára Hajná 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 08.9
5 Anna FilipováAnna Filipová 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.0
6= Adéla BaumrukrováAdéla Baumrukrová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.2
6= Sofie RubešováSofie Rubešová 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 09.2
6= Karla ČepelákováKarla Čepeláková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.2
6= Karolína ŠtruplováKarolína Štruplová 07 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.2
10 Julie KarbulkováJulie Karbulková 07 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 09.3
11= Kateřina ŘíhováKateřina Říhová 08 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.4
11= Jana JirouchováJana Jirouchová 08 Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice 09.4
11= Marie KundrátováMarie Kundrátová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.4
11= Kristýna KindováKristýna Kindová 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.4
15= Julie ŠimůnkováJulie Šimůnková 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.5
15= Ilona NovákováIlona Nováková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.5
17= Kateřina HůlkováKateřina Hůlková 09 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.6
17= Mariana LangerováMariana Langerová 08 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.6
17= Nikola BlechováNikola Blechová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 09.6
17= Eliška JunáškováEliška Junášková 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.6
17= Šárka MokráŠárka Mokrá 06 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.6
22= Nikola PodhradskáNikola Podhradská 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 09.7
22= Vanda HegerováVanda Hegerová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.7
24 Eliška LackováEliška Lacková 08 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 09.8
25 Veronika ŠabatkováVeronika Šabatková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.1
26= Veronika JonákováVeronika Jonáková 07 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 10.2
26= Sofie VeseckáSofie Vesecká 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.2
28 Dita HegerováDita Hegerová 08 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.4
29= Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.5
29= Eliška BergmanováEliška Bergmanová 07 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.5
31 Anežka KozlováAnežka Kozlová 07 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10.6
32 Viktorie VeseckáViktorie Vesecká 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10.7
33= Elen ŠlapákováElen Šlapáková 09 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 10.8
33= Kateřina BernáKateřina Berná 08 SK Sokol Zlatníky, z.sSK Sokol Zlatníky, z.s 10.8
35= Linda HegerováLinda Hegerová 11 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.2
35= Anežka BergerováAnežka Bergerová 10 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 11.2
37 Eliška BergerováEliška Bergerová 14 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 15.2
Celkem 37 závodníků