výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie III

Pardubice (30. 4. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 30.4.2019 - 10:15) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ZdražilMichal Zdražil 05 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 8 08.47 431.00
2 Tomáš PanchártekTomáš Panchártek 05 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 3 08.48 428.00
3 Petr BoarPetr Boar 06 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 4 08.83 343.00
4 Tadeáš PražanTadeáš Pražan 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 08.97 311.00
5 Matouš ŘíhaMatouš Říha 07 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 2 09.17 268.00
6 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 6 09.47 208.00
7 Patrik PechánekPatrik Pechánek 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 7 09.94 129.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 30.4.2019 - 10:15) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 5 08.81 347.00
2 Lukáš VápeníkLukáš Vápeník 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 7 08.88 331.00
3 Ondřej PrekopOndřej Prekop 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 3 09.37 227.00
4 Matěj FistrMatěj Fistr 06 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 4 09.80 151.00
5 Sebastian PařízekSebastian Pařízek 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 09.84 145.00
6 Matouš VaveraMatouš Vavera 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 2 20.86 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 30.4.2019 - 10:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik KubeníkPatrik Kubeník 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 7 08.77 357.00
2 Milan VíchMilan Vích 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 08.87 333.00
3 Jan JeníčekJan Jeníček 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 3 09.48 207.00
4 Lukáš JehličkaLukáš Jehlička 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 6 09.70 168.00
5 Adam HuschAdam Husch 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 4 09.85 143.00
6 Tomáš VykoukalTomáš Vykoukal 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 2 10.02 117.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 30.4.2019 - 10:15) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Benjamín SpilkaBenjamín Spilka 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 7 08.77 357.00
2 Dominik SiglDominik Sigl 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 3 08.79 352.00
3 Matěj KolíkMatěj Kolík 07 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 6 08.94 318.00
4 Luboš HrstkaLuboš Hrstka 07 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 5 09.64 178.00
5 Adam JindřišekAdam Jindřišek 05 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 4 09.81 149.00
6 Lukáš TopolLukáš Topol 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 2 10.22 90.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ZdražilMichal Zdražil 05 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 8 08.47 431.00
2 Tomáš PanchártekTomáš Panchártek 05 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 3 08.48 428.00
3 Patrik KubeníkPatrik Kubeník 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 7 08.77 357.00
3 Benjamín SpilkaBenjamín Spilka 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 7 08.77 357.00
5 Dominik SiglDominik Sigl 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 3 08.79 352.00
6 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 5 08.81 347.00
7 Petr BoarPetr Boar 06 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 4 08.83 343.00
8 Milan VíchMilan Vích 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 08.87 333.00
9 Lukáš VápeníkLukáš Vápeník 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 7 08.88 331.00
10 Matěj KolíkMatěj Kolík 07 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 6 08.94 318.00
11 Tadeáš PražanTadeáš Pražan 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 08.97 311.00
12 Matouš ŘíhaMatouš Říha 07 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 2 09.17 268.00
13 Ondřej PrekopOndřej Prekop 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 3 09.37 227.00
14 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 6 09.47 208.00
15 Jan JeníčekJan Jeníček 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 3 09.48 207.00
16 Luboš HrstkaLuboš Hrstka 07 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 5 09.64 178.00
17 Lukáš JehličkaLukáš Jehlička 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 6 09.70 168.00
18 Matěj FistrMatěj Fistr 06 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 4 09.80 151.00
19 Adam JindřišekAdam Jindřišek 05 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 4 09.81 149.00
20 Sebastian PařízekSebastian Pařízek 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 09.84 145.00
21 Adam HuschAdam Husch 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 4 09.85 143.00
22 Patrik PechánekPatrik Pechánek 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 7 09.94 129.00
23 Tomáš VykoukalTomáš Vykoukal 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 2 10.02 117.00
24 Lukáš TopolLukáš Topol 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 2 10.22 90.00
25 Matouš VaveraMatouš Vavera 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 2 20.86 0.00

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 30.4.2019 - 09:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 08.24 776.00
2 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 09.03 558.00
3 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 4 09.08 546.00
4 Michaela SmolíkováMichaela Smolíková 06 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 2 09.18 521.00
5 Karolína MachartováKarolína Machartová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 09.40 468.00
6 Zuzana KašparováZuzana Kašparová 06 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 3 09.84 369.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 30.4.2019 - 09:50) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patricie LejhancováPatricie Lejhancová 05 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 5 09.65 411.00
2 Natálie BubákováNatálie Bubáková 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 6 09.73 393.00
3 Aneta GurtlerováAneta Gurtlerová 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 8 09.82 374.00
4 Klaudie DobsováKlaudie Dobsová 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 3 09.94 348.00
5 Aneta DoležalováAneta Doležalová 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 7 10.07 322.00
6 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 2 10.14 308.00
Vanessa AndrejkováVanessa Andrejková 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 30.4.2019 - 09:50) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KřtěnováNikola Křtěnová 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 3 09.56 431.00
2 Žaneta MálkováŽaneta Málková 07 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 7 09.62 417.00
3 Anna HermanováAnna Hermanová 06 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 5 09.67 406.00
4 Lota RejmanováLota Rejmanová 07 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 8 09.74 391.00
5 Veronika KalhousováVeronika Kalhousová 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 6 09.98 340.00
6 Tereza MyslivcováTereza Myslivcová 07 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 2 10.31 276.00
7 Adéla IzákováAdéla Izáková 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 4 10.42 256.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 30.4.2019 - 09:50) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta TupáAneta Tupá 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 7 09.11 538.00
2 Sára SyrůčkováSára Syrůčková 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 3 09.22 511.00
3 Daniela SmolíkováDaniela Smolíková 06 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 6 09.35 480.00
4 Lucie RemešováLucie Remešová 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 5 09.50 444.00
5 Alice VítkováAlice Vítková 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 2 09.70 400.00
6 Dorotea SchebestováDorotea Schebestová 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 4 09.71 397.00
7 Aneta ZelingerováAneta Zelingerová 07 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 8 09.86 365.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 5 08.24 776.00
2 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 09.03 558.00
3 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 4 09.08 546.00
4 Aneta TupáAneta Tupá 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 7 09.11 538.00
5 Michaela SmolíkováMichaela Smolíková 06 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 2 09.18 521.00
6 Sára SyrůčkováSára Syrůčková 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 3 09.22 511.00
7 Daniela SmolíkováDaniela Smolíková 06 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 6 09.35 480.00
8 Karolína MachartováKarolína Machartová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 09.40 468.00
9 Lucie RemešováLucie Remešová 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 5 09.50 444.00
10 Nikola KřtěnováNikola Křtěnová 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 3 09.56 431.00
11 Žaneta MálkováŽaneta Málková 07 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 7 09.62 417.00
12 Patricie LejhancováPatricie Lejhancová 05 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 5 09.65 411.00
13 Anna HermanováAnna Hermanová 06 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 5 09.67 406.00
14 Alice VítkováAlice Vítková 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 2 09.70 400.00
15 Dorotea SchebestováDorotea Schebestová 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 4 09.71 397.00
16 Natálie BubákováNatálie Bubáková 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 6 09.73 393.00
17 Lota RejmanováLota Rejmanová 07 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 8 09.74 391.00
18 Aneta GurtlerováAneta Gurtlerová 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 8 09.82 374.00
19 Zuzana KašparováZuzana Kašparová 06 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 3 09.84 369.00
20 Aneta ZelingerováAneta Zelingerová 07 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 8 09.86 365.00
21 Klaudie DobsováKlaudie Dobsová 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 3 09.94 348.00
22 Veronika KalhousováVeronika Kalhousová 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 6 09.98 340.00
23 Aneta DoležalováAneta Doležalová 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 7 10.07 322.00
24 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 2 10.14 308.00
25 Tereza MyslivcováTereza Myslivcová 07 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 2 10.31 276.00
26 Adéla IzákováAdéla Izáková 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 4 10.42 256.00
Vanessa AndrejkováVanessa Andrejková 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 4 DNS

600 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 30.4.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
MS Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:52.01
2 Kamila KohoutováKamila Kohoutová 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 1:52.16 630.00
3 Anna Marie TargošováAnna Marie Targošová 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 1:52.98 617.00
4 Ema FialováEma Fialová 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 4 1:53.06 616.00
5 Adéla HykyšováAdéla Hykyšová 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 10 2:12.64 339.00
6 Karin BauerováKarin Bauerová 07 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 5 2:13.53 328.00
7 Ella KrejčíkováElla Krejčíková 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 12 2:13.77 325.00
8 Eliška ČichovskáEliška Čichovská 06 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 7 2:14.93 311.00
9 Gabriela HolečkováGabriela Holečková 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 9 2:14.94 311.00
10 Anna FrimlováAnna Frimlová 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 8 2:16.47 293.00
11 Sára MálkováSára Málková 07 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 13 2:19.06 265.00
12 Anna-Sofie CyrkelAnna-Sofie Cyrkel 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 6 2:22.21 232.00
13 Veronika WeinhauerováVeronika Weinhauerová 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 14 2:33.87 127.00
Amálie ChudomskáAmálie Chudomská 07 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 11 DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (út, 30.4.2019 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 11 2:01.84 482.00
2 Monika ZemkováMonika Zemková 07 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 12 2:05.64 429.00
3 Karolína PipkováKarolína Pipková 07 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 3 2:06.42 418.00
4 Lenka SmejkalováLenka Smejkalová 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 7 2:07.82 400.00
5 Patricie PochobradskáPatricie Pochobradská 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 4 2:13.63 327.00
6 Nela PeružkováNela Peružková 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 2 2:16.57 292.00
7 Aneta VodvářkováAneta Vodvářková 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 10 2:20.77 246.00
8 Aneta NovotnáAneta Novotná 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 1 2:23.34 220.00
9 Hana UrbánkováHana Urbánková 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 9 2:23.43 219.00
10 Tereza PtáčkováTereza Ptáčková 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 5 3:18.14 0.00
11 Marie SeifertováMarie Seifertová 06 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 6 4:05.01 0.00
Viktorie ZítováViktorie Zítová 07 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 13 DNS
Viktorie ŠedivkováViktorie Šedivková 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 8 DNF
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:52.01
2 Kamila KohoutováKamila Kohoutová 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 1:52.16 630.00
3 Anna Marie TargošováAnna Marie Targošová 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 1:52.98 617.00
4 Ema FialováEma Fialová 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 4 1:53.06 616.00
5 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 11 2:01.84 482.00
6 Monika ZemkováMonika Zemková 07 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 12 2:05.64 429.00
7 Karolína PipkováKarolína Pipková 07 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 3 2:06.42 418.00
8 Lenka SmejkalováLenka Smejkalová 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 7 2:07.82 400.00
9 Adéla HykyšováAdéla Hykyšová 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 10 2:12.64 339.00
10 Karin BauerováKarin Bauerová 07 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 5 2:13.53 328.00
11 Patricie PochobradskáPatricie Pochobradská 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 4 2:13.63 327.00
12 Ella KrejčíkováElla Krejčíková 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 12 2:13.77 325.00
13 Eliška ČichovskáEliška Čichovská 06 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 7 2:14.93 311.00
14 Gabriela HolečkováGabriela Holečková 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 9 2:14.94 311.00
15 Anna FrimlováAnna Frimlová 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 8 2:16.47 293.00
16 Nela PeružkováNela Peružková 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 2 2:16.57 292.00
17 Sára MálkováSára Málková 07 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 13 2:19.06 265.00
18 Aneta VodvářkováAneta Vodvářková 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 10 2:20.77 246.00
19 Anna-Sofie CyrkelAnna-Sofie Cyrkel 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 6 2:22.21 232.00
20 Aneta NovotnáAneta Novotná 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 1 2:23.34 220.00
21 Hana UrbánkováHana Urbánková 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 9 2:23.43 219.00
22 Veronika WeinhauerováVeronika Weinhauerová 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 14 2:33.87 127.00
23 Tereza PtáčkováTereza Ptáčková 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 5 3:18.14 0.00
24 Marie SeifertováMarie Seifertová 06 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 6 4:05.01 0.00
Amálie ChudomskáAmálie Chudomská 07 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 11 DNF
Viktorie ZítováViktorie Zítová 07 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 13 DNS
Viktorie ŠedivkováViktorie Šedivková 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 8 DNF

1000 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 30.4.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj CulkaMatěj Culka 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 2 3:14.12 533.00
2 David BečkaDavid Bečka 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 1 3:20.43 478.00
3 Filip JirásekFilip Jirásek 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 11 3:32.07 385.00
4 Denis HašekDenis Hašek 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 7 3:44.24 297.00
5 Tomáš FlosTomáš Flos 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 5 3:44.31 296.00
6 Adam JindřišekAdam Jindřišek 05 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 10 3:49.13 265.00
7 Matěj JadrnýMatěj Jadrný 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 9 3:52.33 245.00
8 Dominik DoležalDominik Doležal 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 3 3:56.98 216.00
9 Luboš HrstkaLuboš Hrstka 07 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 8 4:01.65 190.00
10 Lukáš DubravčíkLukáš Dubravčík 07 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 4 4:04.91 172.00
11 Matěj KlapkaMatěj Klapka 07 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 12 4:12.41 135.00
Nicolass GrossNicolass Gross 07 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 6 DNF
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (út, 30.4.2019 - 11:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš PanchártekTomáš Panchártek 05 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 3 3:04.09 625.00
2 Sebastian ŠevečekSebastian Ševeček 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 3:21.48 469.00
3 Milan VíchMilan Vích 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 8 3:24.88 441.00
4 Filip NyčFilip Nyč 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 2 3:26.74 426.00
5 Tomáš VykoukalTomáš Vykoukal 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 10 3:29.47 405.00
6 Tomáš SkalickýTomáš Skalický 05 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 6 3:32.21 384.00
7 Jan VondroušJan Vondrouš 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 9 3:42.35 310.00
8 Jakub PokornýJakub Pokorný 07 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 4 3:53.17 239.00
9 Jan ZemanJan Zeman 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 11 4:02.70 184.00
10 Matias MiavecMatias Miavec 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 1 4:12.50 134.00
11 Ondřej PrekopOndřej Prekop 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 5 4:18.78 106.00
Filip ZlámalFilip Zlámal 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 12 DNS
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš PanchártekTomáš Panchártek 05 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 3 3:04.09 625.00
2 Matěj CulkaMatěj Culka 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 2 3:14.12 533.00
3 David BečkaDavid Bečka 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 1 3:20.43 478.00
4 Sebastian ŠevečekSebastian Ševeček 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 3:21.48 469.00
5 Milan VíchMilan Vích 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 8 3:24.88 441.00
6 Filip NyčFilip Nyč 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 2 3:26.74 426.00
7 Tomáš VykoukalTomáš Vykoukal 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 10 3:29.47 405.00
8 Filip JirásekFilip Jirásek 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 11 3:32.07 385.00
9 Tomáš SkalickýTomáš Skalický 05 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 6 3:32.21 384.00
10 Jan VondroušJan Vondrouš 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 9 3:42.35 310.00
11 Denis HašekDenis Hašek 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 7 3:44.24 297.00
12 Tomáš FlosTomáš Flos 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 5 3:44.31 296.00
13 Adam JindřišekAdam Jindřišek 05 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 10 3:49.13 265.00
14 Matěj JadrnýMatěj Jadrný 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 9 3:52.33 245.00
15 Jakub PokornýJakub Pokorný 07 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 4 3:53.17 239.00
16 Dominik DoležalDominik Doležal 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 3 3:56.98 216.00
17 Luboš HrstkaLuboš Hrstka 07 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 8 4:01.65 190.00
18 Jan ZemanJan Zeman 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 11 4:02.70 184.00
19 Lukáš DubravčíkLukáš Dubravčík 07 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 4 4:04.91 172.00
20 Matěj KlapkaMatěj Klapka 07 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 12 4:12.41 135.00
21 Matias MiavecMatias Miavec 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 1 4:12.50 134.00
22 Ondřej PrekopOndřej Prekop 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 5 4:18.78 106.00
Nicolass GrossNicolass Gross 07 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 6 DNF
Filip ZlámalFilip Zlámal 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 12 DNS

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (út, 30.4.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdražil, Hašek, Kolman, Sigl Zdražil, Hašek, Kolman, Sigl ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 2 32.93 392.00
2 Vavera, Říha, Culka, Spilka Vavera, Říha, Culka, Spilka ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 4 34.21 315.00
3 Vích, Pražan, Kučera, Chudomel Vích, Pražan, Kučera, Chudomel ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 35.72 234.00
4 Vykoukal, Prekop, Kozarev, Boar Vykoukal, Prekop, Kozarev, Boar ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 7 36.87 180.00
5 Hrstka, Dubravčík, Novotný, Novák Hrstka, Dubravčík, Novotný, Novák ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 6 37.93 136.00
6 Bittner, Kubeník, Pokorný, Fajfr Bittner, Kubeník, Pokorný, Fajfr ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 5 37.96 135.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 30.4.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Panchártek, Brandejs, Jehlička, Smuts Panchártek, Brandejs, Jehlička, Smuts ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 3 33.66 347.00
2 Včelák, Zlámal, Vápeník, Pechánek Včelák, Zlámal, Vápeník, Pechánek ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 2 34.88 278.00
3 Kolík, Dvořák, Jeníček, Mikolda Kolík, Dvořák, Jeníček, Mikolda ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 4 35.00 272.00
4 Pařízek, Burda, Patlevič, Vondrouš Pařízek, Burda, Patlevič, Vondrouš ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 35.25 258.00
5 Firszt, Fistr, Skalický, Drahý Firszt, Fistr, Skalický, Drahý ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 6 36.00 221.00
6 Čihák, Podaný, Gross, Končinský Čihák, Podaný, Gross, Končinský ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 5 37.88 138.00
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdražil, Hašek, Kolman, Sigl Zdražil, Hašek, Kolman, Sigl ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 2 32.93 392.00
2 Panchártek, Brandejs, Jehlička, Smuts Panchártek, Brandejs, Jehlička, Smuts ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 3 33.66 347.00
3 Vavera, Říha, Culka, Spilka Vavera, Říha, Culka, Spilka ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 4 34.21 315.00
4 Včelák, Zlámal, Vápeník, Pechánek Včelák, Zlámal, Vápeník, Pechánek ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 2 34.88 278.00
5 Kolík, Dvořák, Jeníček, Mikolda Kolík, Dvořák, Jeníček, Mikolda ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 4 35.00 272.00
6 Pařízek, Burda, Patlevič, Vondrouš Pařízek, Burda, Patlevič, Vondrouš ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 7 35.25 258.00
7 Vích, Pražan, Kučera, Chudomel Vích, Pražan, Kučera, Chudomel ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 3 35.72 234.00
8 Firszt, Fistr, Skalický, Drahý Firszt, Fistr, Skalický, Drahý ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 6 36.00 221.00
9 Vykoukal, Prekop, Kozarev, Boar Vykoukal, Prekop, Kozarev, Boar ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 7 36.87 180.00
10 Čihák, Podaný, Gross, Končinský Čihák, Podaný, Gross, Končinský ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 5 37.88 138.00
11 Hrstka, Dubravčík, Novotný, Novák Hrstka, Dubravčík, Novotný, Novák ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 6 37.93 136.00
12 Bittner, Kubeník, Pokorný, Fajfr Bittner, Kubeník, Pokorný, Fajfr ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 5 37.96 135.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 30.4.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rambousková, Bendová, Kohoutová, Machartová Rambousková, Bendová, Kohoutová, Machartová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 34.79 545.00
2 Kvapilová, Smolíková, Smolíková, Gernatová Kvapilová, Smolíková, Smolíková, Gernatová ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 3 35.31 512.00
3 Frimlová, Vítková, Gurtlerová, Tupá Frimlová, Vítková, Gurtlerová, Tupá ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 6 36.88 419.00
4 Peružková, Syrůčková, Chudomská, Bubáková Peružková, Syrůčková, Chudomská, Bubáková ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 7 37.11 406.00
5 Andrejková, Šedivková, Kalhousová, Doležalová Andrejková, Šedivková, Kalhousová, Doležalová ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 5 37.24 398.00
6 Kašparová, Hermanová, Lejhancová, Čichovská Kašparová, Hermanová, Lejhancová, Čichovská ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 4 37.29 396.00
7 Remešová, Hykyšová, Horáková, Málková Remešová, Hykyšová, Horáková, Málková ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 8 38.37 338.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 30.4.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čížková, Menšíková, Urbanová, Faltejsková Čížková, Menšíková, Urbanová, Faltejsková ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 34.58 558.00
2 Křtěnová, Pospíšilová, Schebestová, Smejkalová Křtěnová, Pospíšilová, Schebestová, Smejkalová ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 3 37.15 403.00
3 Rejmanová, Myslivcová, Zemková, Vyňuchalová Rejmanová, Myslivcová, Zemková, Vyňuchalová ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 7 38.04 355.00
4 Weinhauerová, Cyrkel, Novotná, Píšová Weinhauerová, Cyrkel, Novotná, Píšová ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 8 38.94 309.00
5 Spolková, Fantová, Bauerová, Odvárková Spolková, Fantová, Bauerová, Odvárková ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 2 42.04 173.00
6 Homolová, Rybová, Seifertová, Vodvářková Homolová, Rybová, Seifertová, Vodvářková ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 4 42.09 171.00
Bouzová, Horáčková, Kodymová, Doležalová Bouzová, Horáčková, Kodymová, Doležalová ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Čížková, Menšíková, Urbanová, Faltejsková Čížková, Menšíková, Urbanová, Faltejsková ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 6 34.58 558.00
2 Rambousková, Bendová, Kohoutová, Machartová Rambousková, Bendová, Kohoutová, Machartová ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 2 34.79 545.00
3 Kvapilová, Smolíková, Smolíková, Gernatová Kvapilová, Smolíková, Smolíková, Gernatová ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 3 35.31 512.00
4 Frimlová, Vítková, Gurtlerová, Tupá Frimlová, Vítková, Gurtlerová, Tupá ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 6 36.88 419.00
5 Peružková, Syrůčková, Chudomská, Bubáková Peružková, Syrůčková, Chudomská, Bubáková ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 7 37.11 406.00
6 Křtěnová, Pospíšilová, Schebestová, Smejkalová Křtěnová, Pospíšilová, Schebestová, Smejkalová ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 3 37.15 403.00
7 Andrejková, Šedivková, Kalhousová, Doležalová Andrejková, Šedivková, Kalhousová, Doležalová ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 5 37.24 398.00
8 Kašparová, Hermanová, Lejhancová, Čichovská Kašparová, Hermanová, Lejhancová, Čichovská ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 4 37.29 396.00
9 Rejmanová, Myslivcová, Zemková, Vyňuchalová Rejmanová, Myslivcová, Zemková, Vyňuchalová ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 7 38.04 355.00
10 Remešová, Hykyšová, Horáková, Málková Remešová, Hykyšová, Horáková, Málková ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 8 38.37 338.00
11 Weinhauerová, Cyrkel, Novotná, Píšová Weinhauerová, Cyrkel, Novotná, Píšová ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 8 38.94 309.00
12 Spolková, Fantová, Bauerová, Odvárková Spolková, Fantová, Bauerová, Odvárková ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 2 42.04 173.00
13 Homolová, Rybová, Seifertová, Vodvářková Homolová, Rybová, Seifertová, Vodvářková ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 4 42.09 171.00
Bouzová, Horáčková, Kodymová, Doležalová Bouzová, Horáčková, Kodymová, Doležalová ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 5 DNS

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 30.4.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.101.141.181.221.261.301.341.381.421.46 Body
1 Radek ChudomelRadek Chudomel
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 6 1.42 oooooooxooxxx 331.00
2 Pavel MistríkPavel Mistrík
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
06 10 1.42 ooooooxxooxxoxxx 331.00
3 Štěpán VčelákŠtěpán Včelák
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
05 17 1.34 ooooooxoxxx 276.00
4 Ondřej KolmanOndřej Kolman
ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A
06 7 1.30 ooooooxxx 250.00
5 Dominik KučeraDominik Kučera
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 8 1.30 oooooxxoxxx 250.00
6 Tomáš SkalickýTomáš Skalický
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A
05 15 1.30 --oxooxxoxxx 250.00
7 Roman BukačRoman Bukač
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
05 1 1.26 ooxoooxxx 225.00
8 Daniel SmutsDaniel Smuts
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
05 16 1.26 ooooxoxxx 225.00
9 Ondřej NovákOndřej Novák
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A
05 11 1.26 oooxoxoxxx 225.00
10 Tomáš VodaTomáš Voda
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
05 18 1.26 ooooxxoxxx 225.00
11 David RybářDavid Rybář
ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A
05 14 1.22 oxooxxoxxx 200.00
12 Matias MiavecMatias Miavec
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
06 9 1.18 xo-xxoxxx 176.00
13 Adam HuschAdam Husch
ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A
06 5 1.14 ooxxx 153.00
14 Jakub PodanýJakub Podaný
ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A
07 12 1.14 xxooxxx 153.00
15 Richard FajfrRichard Fajfr
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
06 2 1.14 oxoxxx 153.00
16 Nicolass GrossNicolass Gross
ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A
07 3 1.10 oxxx 131.00
Filip HorkýFilip Horký
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
06 4 NM xxx 0.00
Jakub PokornýJakub Pokorný
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
07 13 NM --xxx 0.00
Celkem 18 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 30.4.2019 - 09:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.041.081.121.161.201.241.281.321.36 Body
1 Karolína UrbanováKarolína Urbanová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 20 1.32 oooxoooxooxxx 429.00
2 Nicole ČížkováNicole Čížková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 2 1.32 oooooooxoxx- 429.00
3 Veronika WeinhauerováVeronika Weinhauerová
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
05 22 1.24 xoooxoxooxxx 350.00
4 Daniela SmolíkováDaniela Smolíková
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951ZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
06 14 1.24 o-ooxoxoxxx 350.00
5 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová
ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A
06 6 1.24 ooooxoxxoxxx 350.00
6 Adina StarováAdina Starová
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
06 16 1.20 ooooxoxxx 312.00
7 Kristýna FaltejskováKristýna Faltejsková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 3 1.20 oooxxoxoxxx 312.00
8 Aneta MinaříkováAneta Minaříková
ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A
06 8 1.20 oxoooxxoxxx 312.00
9 Hana UrbánkováHana Urbánková
ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A
06 19 1.16 oooxoxxx 275.00
10 Monika ZemkováMonika Zemková
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
07 23 1.16 ooxxoxxoxxx 275.00
11= Amálie ChudomskáAmálie Chudomská
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
07 5 1.12 oooxxx 239.00
11= Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
06 11 1.12 oooxxx 239.00
11= Natalie ReimannováNatalie Reimannová
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
06 12 1.12 oooxxx 239.00
14 Vanessa AndrejkováVanessa Andrejková
ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A
07 1 1.12 oxooxxx 239.00
15 Tereza OdvárkováTereza Odvárková
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A
07 10 1.12 oxxooxxx 239.00
16= Zuzana NovákováZuzana Nováková
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
07 9 1.08 ooxxx 205.00
16= Leona LánováLeona Lánová
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
07 7 1.08 ooxxx 205.00
18 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
07 21 1.08 xooxxx 205.00
19= Ema SpolkováEma Spolková
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A
07 15 1.08 xxoxoxxx 205.00
19= Veronika FantováVeronika Fantová
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A
06 4 1.08 xxoxoxxx 205.00
21 Viktorie ŠedivkováViktorie Šedivková
ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A
07 17 1.04 oxxx 172.00
Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A
05 18 DNS 0.00
Marie SeifertováMarie Seifertová
ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A
06 13 NM xxx 0.00
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(út, 30.4.2019 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj CulkaMatěj Culka
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
06 4 5.07 5.074.614.775.074.570.00.0 396.00
2 Benjamín SpilkaBenjamín Spilka
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
05 20 4.58 4.584.434.394.584.050.00.0 304.00
3 Adam BrandejsAdam Brandejs
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
06 2 4.49 4.494.254.424.49x0.00.0 288.00
4 Petr BoarPetr Boar
ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A
06 1 4.42 4.424.09x4.424.390.00.0 276.00
5 Dominik SiglDominik Sigl
ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A
06 18 4.40 x4.404.334.40x0.00.0 273.00
6 Lukáš VápeníkLukáš Vápeník
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
06 23 4.40 4.254.40x4.40x0.00.0 273.00
7 Roman BukačRoman Bukač
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
05 3 4.31 4.314.024.054.314.110.00.0 257.00
8 Michal ZdražilMichal Zdražil
ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A
05 25 4.24 4.07x4.244.244.240.00.0 245.00
9 Jan MaršálekJan Maršálek
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
06 13 4.24 4.243.674.014.243.790.00.0 245.00
10 Štěpán VčelákŠtěpán Včelák
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
05 24 4.22 xx4.224.224.060.00.0 242.00
11 Daniel FirsztDaniel Firszt
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A
06 8 4.18 4.183.994.004.184.090.00.0 235.00
12 Tadeáš PražanTadeáš Pražan
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 17 4.12 3.954.124.094.12x0.00.0 225.00
13 Ondřej KolmanOndřej Kolman
ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A
06 10 4.06 4.06xx4.06x0.00.0 215.00
14 Martin PatlevičMartin Patlevič
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 15 4.02 3.753.834.024.02x0.00.0 209.00
15 Daniel SmutsDaniel Smuts
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
05 19 4.01 4.003.964.014.01x0.00.0 207.00
16 Dominik KučeraDominik Kučera
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 11 3.99 x3.633.993.993.900.00.0 204.00
17 Pavel MistríkPavel Mistrík
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
06 14 3.75 xx2.992.993.750.00.0 167.00
18 Vojtěch ČihákVojtěch Čihák
ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A
07 5 3.58 x3.583.343.583.400.00.0 142.00
19 Matěj FistrMatěj Fistr
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A
06 9 3.57 x3.573.573.57x0.00.0 140.00
20 Lukáš TopolLukáš Topol
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
06 22 3.54 xxx0.03.540.00.0 136.00
21 Richard FajfrRichard Fajfr
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
06 7 3.48 x3.48x3.48x0.00.0 127.00
22 Tomáš TichýTomáš Tichý
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
07 21 3.47 x3.453.473.473.430.00.0 126.00
23 Matyáš DrahýMatyáš Drahý
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A
05 6 3.47 x3.473.243.473.220.00.0 126.00
24 Jakub LončákJakub Lončák
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
06 12 3.46 3.173.273.463.46x0.00.0 125.00
25 Jakub PodanýJakub Podaný
ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina
07 16 3.27 2.633.213.083.213.270.00.0 99.00
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(út, 30.4.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
07 12 4.53 4.244.394.444.444.530.00.0 436.00
2 Sandra HorákováSandra Horáková
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
07 7 4.15 4.15x3.974.15x0.00.0 343.00
3 Karolína GernatováKarolína Gernatová
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
05 5 4.09 4.093.89x4.093.570.00.0 329.00
4 Anna BendováAnna Bendová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 1 4.05 xxx0.05.040.00.0 319.00
5 Lucie RemešováLucie Remešová
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
06 23 4.00 3.934.00x4.003.650.00.0 308.00
6 Aneta TupáAneta Tupá
ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A
06 26 3.93 3.823.413.723.823.930.00.0 292.00
7 Natálie BubákováNatálie Bubáková
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
06 2 3.88 3.603.883.763.883.850.00.0 281.00
8 Kristýna UhlíkováKristýna Uhlíková
ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A
07 27 3.87 x3.853.603.853.870.00.0 279.00
9 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 16 3.82 3.82x3.553.823.680.00.0 267.00
10 Nicole ČížkováNicole Čížková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 3 3.77 3.683.763.773.773.240.00.0 257.00
11 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
06 20 3.77 x3.77x3.77x0.00.0 257.00
12 Adéla HykyšováAdéla Hykyšová
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
05 8 3.76 3.473.533.763.763.360.00.0 254.00
13 Zuzana KašparováZuzana Kašparová
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A
06 10 3.74 3.443.743.603.743.460.00.0 250.00
14 Tereza PtáčkováTereza Ptáčková
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
06 21 3.69 3.69x3.363.693.550.00.0 239.00
15 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová
ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A
06 13 3.67 3.053.303.673.673.490.00.0 235.00
16 Aneta NovotnáAneta Novotná
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
05 18 3.65 xx3.203.203.650.00.0 231.00
17 Aneta ZelingerováAneta Zelingerová
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
07 29 3.60 3.603.443.473.602.940.00.0 220.00
18 Sára SyrůčkováSára Syrůčková
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
05 25 3.57 3.433.493.203.493.570.00.0 214.00
19 Adéla PlecháčkováAdéla Plecháčková
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A
06 19 3.55 3.552.993.483.55x0.00.0 210.00
20 Adina StarováAdina Starová
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
06 24 3.51 3.513.473.403.513.220.00.0 202.00
21 Natálie VaníčkováNatálie Vaníčková
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A
06 28 3.36 3.36x2.973.363.270.00.0 172.00
22 Lota RejmanováLota Rejmanová
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
07 22 3.33 3.052.963.333.333.220.00.0 167.00
23 Anna HomolováAnna Homolová
ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A
07 6 3.29 3.293.172.823.293.250.00.0 159.00
24 Anna LetáčkováAnna Letáčková
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
06 15 3.28 3.283.053.243.282.950.00.0 157.00
25 Tereza MyslivcováTereza Myslivcová
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
07 17 3.27 3.203.273.263.273.250.00.0 155.00
26 Alžběta KoryntováAlžběta Koryntová
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
06 14 3.25 x3.253.213.253.130.00.0 151.00
27 Veronika KalhousováVeronika Kalhousová
ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A
07 9 3.13 3.13x2.913.132.730.00.0 130.00
28 Aneta DoležalováAneta Doležalová
ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A
07 4 3.08 2.972.842.662.973.080.00.0 121.00
MS Eliška KoletováEliška Koletová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 11 3.93 3.663.93-3.93-0.00.0
Celkem 29 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(út, 30.4.2019 - 10:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek ChudomelRadek Chudomel
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 9 59.10 0.0 386.00
2 David BečkaDavid Bečka
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
06 1 57.30 0.0 370.00
3 Jiří KozelJiří Kozel
ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A
06 15 48.69 0.0 297.00
4 Denis BurdaDenis Burda
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 4 48.47 0.0 295.00
5 Adam BrandejsAdam Brandejs
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
06 3 46.43 0.0 278.00
6 Matouš ŘíhaMatouš Říha
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
07 23 46.20 0.0 276.00
7 Filip NyčFilip Nyč
ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A
06 20 44.59 0.0 262.00
8 Matěj KolíkMatěj Kolík
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
07 12 44.36 0.0 260.00
9 Ondřej NovákOndřej Novák
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A
05 18 43.22 0.0 251.00
10 Matyáš DrahýMatyáš Drahý
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A
05 7 43.12 0.0 250.00
11 Lukáš JehličkaLukáš Jehlička
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
06 10 43.07 0.0 250.00
12 Jan JeníčekJan Jeníček
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
06 11 42.57 0.0 245.00
13 Kiril KozarevKiril Kozarev
ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A
06 14 42.49 0.0 245.00
14 Adam ProkůpekAdam Prokůpek
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
05 22 42.45 0.0 244.00
15 Marek BittnerMarek Bittner
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
07 2 42.38 0.0 244.00
16 Sebastian PařízekSebastian Pařízek
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 21 41.82 0.0 239.00
17 Filip ZlámalFilip Zlámal
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
05 24 41.51 0.0 237.00
18 Filip HolečekFilip Holeček
ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A
06 8 40.36 0.0 227.00
19 Kryštof MikoldaKryštof Mikolda
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
06 16 37.22 0.0 201.00
20 Jan DašekJan Dašek
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
06 6 35.80 0.0 190.00
21 Jakub NerudaJakub Neruda
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
06 17 35.61 0.0 188.00
22 Vojtěch ČihákVojtěch Čihák
ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A
07 5 35.19 0.0 185.00
23 Jakub NovotnýJakub Novotný
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A
07 19 35.17 0.0 185.00
24 Matyáš KončinskýMatyáš Končinský
ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A
06 13 33.82 0.0 174.00
Celkem 24 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Tomáš PanchártekTomáš Panchártek 05 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 1400
2 Michal ZdražilMichal Zdražil 05 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 1068
3 Matěj CulkaMatěj Culka 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0929
4 Matěj KolíkMatěj Kolík 07 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0850
5 David BečkaDavid Bečka 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0848
6 Štěpán VčelákŠtěpán Včelák 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0796
7 Milan VíchMilan Vích 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0774
8 Radek ChudomelRadek Chudomel 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0717
9 Filip NyčFilip Nyč 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 0688
10 Daniel FirsztDaniel Firszt 06 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 0664
11 Benjamín SpilkaBenjamín Spilka 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0661
12 Tomáš SkalickýTomáš Skalický 05 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 0634
13 Dominik SiglDominik Sigl 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 0625
14 Petr BoarPetr Boar 06 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 0619
15 Lukáš VápeníkLukáš Vápeník 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0604
16 Tomáš VykoukalTomáš Vykoukal 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 0585
17 Adam BrandejsAdam Brandejs 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0566
18 Matouš ŘíhaMatouš Říha 07 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0544
19 Tadeáš PražanTadeáš Pražan 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0536
20 Roman BukačRoman Bukač 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0482
21 Ondřej NovákOndřej Novák 05 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 0476
22 Sebastian ŠevečekSebastian Ševeček 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0469
23 Daniel SmutsDaniel Smuts 05 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0432
24 Lukáš JehličkaLukáš Jehlička 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0418
25 Luboš HrstkaLuboš Hrstka 07 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 0368
26 Patrik KubeníkPatrik Kubeník 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0357
27 Vojtěch DvořákVojtěch Dvořák 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0347
28 Ondřej PrekopOndřej Prekop 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 0333
29 Pavel MistríkPavel Mistrík 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0331
30 Vojtěch ČihákVojtěch Čihák 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 0327
31 Matouš VaveraMatouš Vavera 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0315
32= Denis HašekDenis Hašek 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 0297
32= Jiří KozelJiří Kozel 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 0297
34 Tomáš FlosTomáš Flos 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0296
35 Denis BurdaDenis Burda 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0295
36 Adam JindřišekAdam Jindřišek 05 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0265
37 Sebastian PařízekSebastian Pařízek 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0258
38 Jakub PodanýJakub Podaný 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 0252
39= Ondřej KolmanOndřej Kolman 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 0250
39= Matyáš DrahýMatyáš Drahý 05 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 0250
39= Dominik KučeraDominik Kučera 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0250
42= Jan MaršálekJan Maršálek 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0245
42= Jan JeníčekJan Jeníček 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0245
42= Kiril KozarevKiril Kozarev 06 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 0245
45 Marek BittnerMarek Bittner 07 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0244
46 Jakub PokornýJakub Pokorný 07 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0239
47 Filip ZlámalFilip Zlámal 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0237
48 Tomáš VodaTomáš Voda 05 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0225
49 Dominik DoležalDominik Doležal 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0216
50 Martin PatlevičMartin Patlevič 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0209
51 David RybářDavid Rybář 05 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 0200
52 Jan ZemanJan Zeman 05 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0184
53 Richard FajfrRichard Fajfr 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0153
54 Matěj FistrMatěj Fistr 06 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 0140
55 Nicolass GrossNicolass Gross 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 0131
56= Patrik PechánekPatrik Pechánek 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0000
56= Matěj KlapkaMatěj Klapka 07 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0000
56= Adam HuschAdam Husch 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 0000
56= Lukáš DubravčíkLukáš Dubravčík 07 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 0000
56= Matias MiavecMatias Miavec 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0000
56= Jan VondroušJan Vondrouš 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0000
56= Filip JirásekFilip Jirásek 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0000
56= Filip HolečekFilip Holeček 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 0000
56= Matyáš KončinskýMatyáš Končinský 06 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 0000
56= Tomáš TichýTomáš Tichý 07 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0000
56= Jakub NovotnýJakub Novotný 07 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 0000
56= Kryštof MikoldaKryštof Mikolda 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0000
56= Jan DašekJan Dašek 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0000
56= Kiril ValkovKiril Valkov 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 0000
56= Jakub NerudaJakub Neruda 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0000
56= Matěj JadrnýMatěj Jadrný 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 0000
56= Adam ProkůpekAdam Prokůpek 05 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0000
56= Adam HattanAdam Hattan 05 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0000
56= Filip HorkýFilip Horký 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0000
56= Lukáš TopolLukáš Topol 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0000
56= Filip GuzmickýFilip Guzmický 06 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 0000
56= Jakub LončákJakub Lončák 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0000
Celkem 77 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(út, 30.4.2019 - 09:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta RambouskováAneta Rambousková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 18 52.20 0.00.00.00.00.00.00.0 507.00
2 Denisa ValentováDenisa Valentová
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
06 22 45.94 0.00.00.00.00.00.00.0 429.00
3 Nikola KřtěnováNikola Křtěnová
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
06 9 38.82 0.00.00.00.00.00.00.0 341.00
4 Kristýna UhlíkováKristýna Uhlíková
ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A
07 21 35.67 0.00.00.00.00.00.00.0 303.00
5 Kristýna FaltejskováKristýna Faltejsková
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
05 4 35.02 0.00.00.00.00.00.00.0 295.00
6 Aneta VodvářkováAneta Vodvářková
ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A
07 23 34.15 0.00.00.00.00.00.00.0 284.00
7 Anna FrimlováAnna Frimlová
ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A
06 6 31.86 0.00.00.00.00.00.00.0 257.00
8 Anna BendováAnna Bendová
ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590
06 1 31.69 0.00.00.00.00.00.00.0 255.00
9 Leona LánováLeona Lánová
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
07 11 30.64 0.00.00.00.00.00.00.0 243.00
10 Adéla IzákováAdéla Izáková
ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice
06 8 29.56 0.00.00.00.00.00.00.0 230.00
11 Aneta MinaříkováAneta Minaříková
ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A
06 13 28.89 0.00.00.00.00.00.00.0 222.00
12 Veronika FantováVeronika Fantová
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A
06 5 27.68 0.00.00.00.00.00.00.0 208.00
13 Zuzana NovákováZuzana Nováková
ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa...
07 15 27.18 0.00.00.00.00.00.00.0 202.00
14 Anna LetáčkováAnna Letáčková
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
06 12 27.17 0.00.00.00.00.00.00.0 202.00
15= Valérie RybováValérie Rybová
ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A
07 19 26.23 0.00.00.00.00.00.00.0 191.00
15= Kateřina SvobodováKateřina Svobodová
ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A
07 20 26.23 0.00.00.00.00.00.00.0 191.00
17 Adriana PíšováAdriana Píšová
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
06 17 25.62 0.00.00.00.00.00.00.0 184.00
18 Anna-Sofie CyrkelAnna-Sofie Cyrkel
ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod...
05 2 25.05 0.00.00.00.00.00.00.0 178.00
19 Anna HermanováAnna Hermanová
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A
06 7 24.70 0.00.00.00.00.00.00.0 174.00
20 Viktorie PiklováViktorie Piklová
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A
05 16 24.22 0.00.00.00.00.00.00.0 168.00
21 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
06 3 23.95 0.00.00.00.00.00.00.0 165.00
22 Klára NešetřilováKlára Nešetřilová
ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka
07 14 20.97 0.00.00.00.00.00.00.0 131.00
MS Barbora KulhánkováBarbora Kulhánková
ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128
06 10 33.37 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 23 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie KvapilováLucie Kvapilová 07 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 1494
2 Karolína UrbanováKarolína Urbanová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1205
3 Nikola KřtěnováNikola Křtěnová 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 1175
4 Lucie RemešováLucie Remešová 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 1090
5 Nicole ČížkováNicole Čížková 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0987
6 Anna FrimlováAnna Frimlová 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 0969
7 Lota RejmanováLota Rejmanová 07 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0913
8 Aneta TupáAneta Tupá 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 0830
9 Karolína MenšíkováKarolína Menšíková 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0825
10 Monika ZemkováMonika Zemková 07 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0704
11 Nela PeružkováNela Peružková 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0698
12 Karolína VyňuchalováKarolína Vyňuchalová 07 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0687
13 Natálie BubákováNatálie Bubáková 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0674
14 Zuzana KašparováZuzana Kašparová 06 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 0646
15 Vanessa AndrejkováVanessa Andrejková 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 0637
16 Kamila KohoutováKamila Kohoutová 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0630
17 Anna Marie TargošováAnna Marie Targošová 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0617
18 Kristýna UhlíkováKristýna Uhlíková 07 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 0582
19 Anna HermanováAnna Hermanová 06 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 0580
20 Aneta VodvářkováAneta Vodvářková 07 ZŠ Pardubice-Dubina BZŠ Pardubice-Dubina B 0530
21 Michaela SmolíkováMichaela Smolíková 06 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0521
22 Adina StarováAdina Starová 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0514
23 Sára SyrůčkováSára Syrůčková 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0511
24 Aneta RambouskováAneta Rambousková 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0507
25 Lucie PospíšilováLucie Pospíšilová 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0496
26 Veronika WeinhauerováVeronika Weinhauerová 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0477
27 Karolína DvořákováKarolína Dvořáková 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0473
28 Veronika KalhousováVeronika Kalhousová 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 0470
29 Denisa ValentováDenisa Valentová 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0429
30 Karolína PipkováKarolína Pipková 07 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 0418
31 Žaneta MálkováŽaneta Málková 07 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0417
32 Patricie LejhancováPatricie Lejhancová 05 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 0411
33 Anna-Sofie CyrkelAnna-Sofie Cyrkel 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0410
34 Zuzana NovákováZuzana Nováková 07 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0407
35= Alice VítkováAlice Vítková 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 0400
35= Lenka SmejkalováLenka Smejkalová 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0400
37 Dorotea SchebestováDorotea Schebestová 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0397
38 Anna LetáčkováAnna Letáčková 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0359
39= Daniela SmolíkováDaniela Smolíková 06 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0350
39= Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 0350
41 Sandra HorákováSandra Horáková 07 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0343
42 Adéla HykyšováAdéla Hykyšová 05 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0339
43 Karolína GernatováKarolína Gernatová 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0329
44 Karin BauerováKarin Bauerová 07 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 0328
45 Patricie PochobradskáPatricie Pochobradská 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0327
46 Ella KrejčíkováElla Krejčíková 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0325
47 Aneta DoležalováAneta Doležalová 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 0322
48 Anna BendováAnna Bendová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0319
49 Aneta MinaříkováAneta Minaříková 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 0312
50 Kristýna FaltejskováKristýna Faltejsková 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0295
51 Sára MálkováSára Málková 07 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 0265
52 Leona LánováLeona Lánová 07 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0243
53= Amálie ChudomskáAmálie Chudomská 07 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0239
53= Tereza OdvárkováTereza Odvárková 07 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 0239
55 Adéla IzákováAdéla Izáková 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0230
56= Aneta NovotnáAneta Novotná 05 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0220
56= Aneta ZelingerováAneta Zelingerová 07 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0220
58 Adéla PlecháčkováAdéla Plecháčková 06 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 0210
59 Veronika FantováVeronika Fantová 06 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 0208
60 Ema SpolkováEma Spolková 07 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 0205
61 Valérie RybováValérie Rybová 07 ZŠ Pardubice-Dubina BZŠ Pardubice-Dubina B 0191
62 Adriana PíšováAdriana Píšová 06 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0184
63 Viktorie ŠedivkováViktorie Šedivková 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 0172
64 Anna HomolováAnna Homolová 07 ZŠ Pardubice-Dubina BZŠ Pardubice-Dubina B 0159
65= Eliška KoletováEliška Koletová 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0000
65= Kateřina KodymováKateřina Kodymová 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0000
65= Tereza MyslivcováTereza Myslivcová 07 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0000
65= Nela KřovákováNela Křováková 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0000
65= Monika BouzováMonika Bouzová 05 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0000
65= Anna HoráčkováAnna Horáčková 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0000
65= Karolína MachartováKarolína Machartová 06 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0000
65= Marie JanovskáMarie Janovská 06 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0000
65= Aneta GurtlerováAneta Gurtlerová 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 0000
65= Marie SeifertováMarie Seifertová 06 ZŠ Pardubice-Dubina BZŠ Pardubice-Dubina B 0000
65= Kateřina TomáškováKateřina Tomášková 05 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 0000
65= Eliška ČichovskáEliška Čichovská 06 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 0000
65= Klaudie DobsováKlaudie Dobsová 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0000
65= Alžběta KoryntováAlžběta Koryntová 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0000
65= Viktorie ZítováViktorie Zítová 07 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 AZŠ Pardubice, nábřeží Závod... 0000
65= Tereza PtáčkováTereza Ptáčková 06 ZŠ Sezemice, okres PardubiceZŠ Sezemice, okres Pardubice 0000
65= Natálie VaníčkováNatálie Vaníčková 06 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 0000
65= Ema FialováEma Fialová 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0000
65= Anežka DvořákováAnežka Dvořáková 06 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0000
65= Gabriela HolečkováGabriela Holečková 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0000
65= Michaela KomárkováMichaela Komárková 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 0000
65= Hana UrbánkováHana Urbánková 06 ZŠ Pardubice - Polabiny I AZŠ Pardubice - Polabiny I A 0000
65= Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 07 ZŠ Pardubice-Dubina AZŠ Pardubice-Dubina A 0000
65= Nikola DoležalováNikola Doležalová 06 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0000
65= Barbora KulhánkováBarbora Kulhánková 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0000
65= Viktorie PiklováViktorie Piklová 05 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč AZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A 0000
65= Klára NešetřilováKlára Nešetřilová 07 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0000
65= Natalie ReimannováNatalie Reimannová 06 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0000
Celkem 92 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 1400
2 ZŠ Pardubice - Polabiny I A{8} 1068
3 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 929
4 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 850
5 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 848
6 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 796
7 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 774
8 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 717
9 ZŠ Pardubice - Polabiny I A{8} 688
10 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A{8} 664
11 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 661
12 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A{8} 634
13 ZŠ Pardubice - Polabiny I A{8} 625
14 ZŠ Pardubice-Dubina A{8} 619
15 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 604
16 ZŠ Pardubice-Dubina A{8} 585
17 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 566
18 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 544
19 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 536
20 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 482
21 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A{8} 476
22 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 469
23 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 432
24 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 418
25 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A{8} 368
26 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 357
27 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 347
28 ZŠ Pardubice-Dubina A{8} 333
29 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 331
30 ZŠ Pardubice-Dubina A{8} 327
31 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 315
32 ZŠ Pardubice - Polabiny I A{8} 297
32 ZŠ Pardubice - Polabiny I A{8} 297
34 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 296
35 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 295
36 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 265
37 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 258
38 ZŠ Pardubice-Dubina A{8} 252
39 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A{8} 250
39 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 250
39 ZŠ Pardubice - Polabiny I A{8} 250
42 ZŠ Pardubice-Dubina A{8} 245
42 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 245
42 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 245
45 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 244
46 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 239
47 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 237
48 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 225
49 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 216
50 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 209
51 ZŠ Pardubice - Polabiny I A{8} 200
52 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 184
53 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 153
54 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A{8} 140
55 ZŠ Pardubice-Dubina A{8} 131
56 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 0
56 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0
56 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 0
56 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0
56 ZŠ Pardubice-Dubina A{8} 0
56 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0
56 ZŠ Pardubice - Polabiny I A{8} 0
56 ZŠ Pardubice-Dubina A{8} 0
56 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0
56 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A{8} 0
56 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0
56 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0
56 ZŠ Pardubice-Dubina A{8} 0
56 ZŠ Pardubice - Polabiny I A{8} 0
56 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0
56 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0
56 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0
56 ZŠ Pardubice - Polabiny I A{8} 0
56 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A{8} 0
56 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 0
56 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0
56 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 0
Celkem 77 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Oddíl/stát Body Ztráta
1 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 A{8} 1494
2 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 1205
3 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 1175
4 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 1090
5 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 987
6 ZŠ Pardubice - Polabiny I A{8} 969
7 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 913
8 ZŠ Pardubice - Polabiny I A{8} 830
9 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 825
10 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 704
11 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 698
12 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 687
13 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 674
14 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A{8} 646
15 ZŠ Pardubice-Dubina A{8} 637
16 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 630
17 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 617
18 ZŠ Pardubice - Polabiny I A{8} 582
19 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A{8} 580
20 ZŠ Pardubice-Dubina B{8} 530
21 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 A{8} 521
22 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 514
23 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 511
24 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 507
25 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 496
26 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 A{8} 477
27 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 473
28 ZŠ Pardubice-Dubina A{8} 470
29 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 429
30 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A{8} 418
31 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 417
32 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A{8} 411
33 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 A{8} 410
34 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 407
35 ZŠ Pardubice - Polabiny I A{8} 400
35 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 400
37 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 397
38 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 359
39 ZŠ Pardubice - Polabiny I A{8} 350
39 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 A{8} 350
41 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 343
42 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 339
43 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 A{8} 329
44 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A{8} 328
45 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 327
46 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 325
47 ZŠ Pardubice-Dubina A{8} 322
48 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 319
49 ZŠ Pardubice - Polabiny I A{8} 312
50 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 295
51 ZŠ Pardubice - Polabiny I A{8} 265
52 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 243
53 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A{8} 239
53 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 239
55 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 230
56 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 220
56 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 A{8} 220
58 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A{8} 210
59 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A{8} 208
60 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A{8} 205
61 ZŠ Pardubice-Dubina B{8} 191
62 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 A{8} 184
63 ZŠ Pardubice-Dubina A{8} 172
64 ZŠ Pardubice-Dubina B{8} 159
65 ZŠ Pardubice-Dubina B{8} 0
65 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 0
65 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A{8} 0
65 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A{8} 0
65 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 0
65 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 A{8} 0
65 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0
65 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 0
65 ZŠ Pardubice - Polabiny I A{8} 0
65 ZŠ Sezemice, okres Pardubice{8} 0
65 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A{8} 0
65 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0
65 ZŠ Pardubice - Polabiny I A{8} 0
65 ZŠ Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951 A{8} 0
65 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0
65 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0
65 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0
65 ZŠ Benešovo náměstí 590{8} 0
65 Hvězda Pardubice z.s.{8} 0
65 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0
65 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0
65 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 0
65 ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč A{8} 0
65 ZŠ Pardubice - Studánka{8} 0
65 ZŠ Opatovice n.L., okres Pardubice{8} 0
65 ZŠ Pardubice-Dubina A{8} 0
65 ZŠ Pardubice - Polabiny I A{8} 0
65 ZŠ Pardubice, Staňkova 128{8} 0
Celkem 92 závodníků