Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie IV
Pardubice - Městský atletický stadion (7. 5. 2019)skok vysoký - Žáci
(út, 7.5.2019 - 11:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,20 1,24 1,28 1,32 1,36 1,40 1,44 1,48 1,52 1,56 1,60 1,64 1,68 1,72 1,76 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vít KverekVít Kverek
ZŠ Pardubice, Staňkova 128 |
04 | 8 | 1.72 | --------ooooxoxoxxx | 560.00 | |||||||||||||
2 |
Aleš KristlAleš Kristl
ZŠ Benešovo náměstí 590 |
05 | 7 | 1.60 | o---oooxooooxxx | 464.00 | |||||||||||||
3 |
Tomáš NavrátilTomáš Navrátil
ZŠ Pardubice - Studánka |
04 | 11 | 1.60 | oooooooooxxoxoxxx | 464.00 | |||||||||||||
4 |
Jan LaušmanJan Laušman
ZŠ Pardubice - Polabiny I |
03 | 9 | 1.56 | ----oooxxoooxxx | 434.00 | |||||||||||||
5 |
Dominik HegyiDominik Hegyi
ZŠ Pardubice-Dubina |
03 | 4 | 1.52 | ooooxooxxoooxxx | 404.00 | |||||||||||||
6 |
Josef DoleželJosef Doležel
ZŠ Pardubice - Polabiny I |
03 | 1 | 1.48 | ooooooooxxx | 374.00 | |||||||||||||
7 |
Matěj NovosadMatěj Novosad
ZŠ Benešovo náměstí 590 |
04 | 12 | 1.48 | ----ooxoxoxxx | 374.00 | |||||||||||||
8 |
Václav JabloňskýVáclav Jabloňský
ZŠ Pardubice - Studánka |
04 | 5 | 1.48 | oxoooooxoxoxxx | 374.00 | |||||||||||||
9 |
Daniel TrličíkDaniel Trličík
ZŠ Pardubice-Dubina |
05 | 16 | 1.44 | oooooxxooxxx | 345.00 | |||||||||||||
10 |
Petr PavlíčekPetr Pavlíček
ZŠ Pardubice-Dubina |
04 | 13 | 1.44 | ooooooxoxxx | 345.00 | |||||||||||||
11 |
Samuel MašekSamuel Mašek
ZŠ Pardubice - Studánka |
03 | 10 | 1.36 | ooooxoxxx | 290.00 | |||||||||||||
12 |
Jan KnesplJan Knespl
ZŠ Pardubice, Staňkova 128 |
04 | 6 | 1.32 | ooooxxx | 263.00 | |||||||||||||
13 |
Adam RůžekAdam Růžek
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč |
04 | 15 | 1.32 | ooxooxxx | 263.00 | |||||||||||||
14 |
Michal ŠtrychMichal Štrych
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč |
03 | 17 | 1.32 | oxoxoxoxxx | 263.00 | |||||||||||||
MS |
Dominik ZdražilDominik Zdražil
ŠAK Pardubice, Benešovka, z... |
05 | 18 | 1.52 | |||||||||||||||
Roman FormánekRoman Formánek
ZŠ Opatovice n.L., okres Pa... |
04 | 2 | DNS | 0.00 | |||||||||||||||
Daniel HajdákDaniel Hajdák
ZŠ Opatovice n.L., okres Pa... |
03 | 3 | DNS | xxx | 0.00 | ||||||||||||||
Adam PollákAdam Pollák
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč |
04 | 14 | NM | oooooooooxxx | 0.00 | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(út, 7.5.2019 - 10:00) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1,10 1,14 1,18 1,22 1,26 1,30 1,34 1,38 1,42 1,46 1,50 1,54 1,58 1,62 1,66 1,70 | Body | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína RučováKarolína Ručová
ZŠ Benešovo náměstí 590 |
04 | 13 | 1.66 | ------oooooxoxxoooxxx | 806.00 | |||||||||||||
2 |
Kateřina MistríkováKateřina Mistríková
ZŠ Pardubice - Studánka A |
03 | 9 | 1.50 | ooooooooxooxxoxxx | 621.00 | |||||||||||||
3= |
Pavlína KubelkováPavlína Kubelková
ZŠ Benešovo náměstí 590 |
04 | 7 | 1.38 | ooooooxoxoxxx | 491.00 | |||||||||||||
3= |
Barbora MoravcováBarbora Moravcová
ZŠ Benešovo náměstí 590 |
03 | 10 | 1.38 | ---oxoooxoxxx | 491.00 | |||||||||||||
5 |
Valentina ŽižkováValentina Žižková
ZŠ Pardubice - Polabiny I |
03 | 18 | 1.34 | -oooooxoxxx | 449.00 | |||||||||||||
6 |
Aneta JankováAneta Janková
ZŠ Pardubice-Dubina |
04 | 4 | 1.34 | ooooooxxoxxx | 449.00 | |||||||||||||
7 |
Zuzana KvapilováZuzana Kvapilová
ZŠ Pardubice - Polabiny I |
04 | 8 | 1.30 | ooooxoxoxxx | 409.00 | |||||||||||||
8 |
Aneta VavřinováAneta Vavřinová
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč |
04 | 17 | 1.30 | o--xxoxoxoxxx | 409.00 | |||||||||||||
9 |
Eliška KrajňákováEliška Krajňáková
ZŠ Pardubice, Staňkova 128 |
04 | 6 | 1.26 | ooooxxoxxx | 369.00 | |||||||||||||
10 |
Pavlína RejnkováPavlína Rejnková
ZŠ Pardubice-Dubina |
05 | 12 | 1.26 | oo-xoxxoxxx | 369.00 | |||||||||||||
11= |
Tereza UhlířováTereza Uhlířová
ZŠ Pardubice - Studánka A |
03 | 16 | 1.22 | oo-oxxx | 331.00 | |||||||||||||
11= |
Sára GobernacováSára Gobernacová
ZŠ Pardubice, Staňkova 128 |
05 | 2 | 1.22 | ooooxxx | 331.00 | |||||||||||||
13 |
Nikola SirůčkováNikola Sirůčková
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč |
04 | 15 | 1.22 | oooxoxxx | 331.00 | |||||||||||||
14 |
Magdaléna FarkašováMagdaléna Farkašová
ZŠ Pardubice-Dubina |
03 | 1 | 1.22 | xoxooxoxxx | 331.00 | |||||||||||||
15 |
Miriam GruberováMiriam Gruberová
ZŠ Pardubice - Studánka A |
04 | 3 | 1.18 | oooxxx | 293.00 | |||||||||||||
16 |
Karolína JirákováKarolína Jiráková
ZŠ Pardubice, Staňkova 128 |
04 | 5 | 1.18 | oxxoxoxxx | 293.00 | |||||||||||||
17 |
Tereza SemivanováTereza Semivanová
ZŠ Pardubice - Polabiny I |
03 | 14 | 1.14 | ooxxx | 257.00 | |||||||||||||
Beáta PetráskováBeáta Petrásková
ZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč |
05 | 11 | NM | xxx | 0.00 | ||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |