výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Pardubice, Kategorie IV

Pardubice - Městský atletický stadion (7. 5. 2019)
Pohár rozhlasu - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vít KverekVít Kverek 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 1842
2 Jan MichutJan Michut 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 1246
3 Jakub RůžekJakub Růžek 04 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 1168
4 Marek HolbaMarek Holba 03 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1097
5 Aleš KristlAleš Kristl 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0996
6 Petr NovotnýPetr Novotný 04 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0976
7 Matěj ZadrobílekMatěj Zadrobílek 03 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0973
8 Martin VostatekMartin Vostatek 03 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0912
9 Andrej IvanovchykAndrej Ivanovchyk 03 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0910
10 Roman FormánekRoman Formánek 04 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0908
11 Přemysl DušekPřemysl Dušek 03 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0865
12 Dominik HegyiDominik Hegyi 03 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0860
13 Josef DoleželJosef Doležel 03 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 0841
14 Daniel DrábekDaniel Drábek 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0823
15 Josef PanchartekJosef Panchartek 04 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 0811
16 Jan LaušmanJan Laušman 03 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 0782
17 Milan ŠprachtaMilan Šprachta 04 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0777
18 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0737
19 Petr PavlíčekPetr Pavlíček 04 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0705
20 Adam OutrataAdam Outrata 04 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0641
21 Jáchym SádovskýJáchym Sádovský 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0609
22 Filip HaasFilip Haas 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0608
23 Adam NeumannAdam Neumann 04 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0586
24 Tomáš BačinaTomáš Bačina 03 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0562
25 Lukáš PompaLukáš Pompa 03 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 0560
26 Marian MedveďMarian Medveď 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0528
27 Vladimír SeidlerVladimír Seidler 03 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0527
28 Matyáš BártlMatyáš Bártl 04 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 0523
29 Dan TesařlDan Tesařl 04 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0482
30 Karel DufekKarel Dufek 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0468
31 Tomáš NavrátilTomáš Navrátil 04 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0464
32 Jiří ChvojkaJiří Chvojka 04 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 0457
33 Jakub KlecJakub Klec 04 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 0454
34 Adam ZavadilAdam Zavadil 04 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0447
35 Filip ŠpásFilip Špás 03 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 0445
36 Jakub KlapalJakub Klapal 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0440
37 Ondřej JáklOndřej Jákl 04 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0433
38 Ondřej BarešOndřej Bareš 04 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 0391
39 Václav JabloňskýVáclav Jabloňský 04 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0374
40 Daniel MandysDaniel Mandys 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0358
41 Lukas FirsztLukas Firszt 04 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 0350
42 Lukáš DoležalLukáš Doležal 04 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 0347
43 Matěj NovákMatěj Novák 04 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 0341
44 Tomáš KodymTomáš Kodym 04 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0339
45 Marian ŠtanglMarian Štangl 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0326
46 Daniel TrličíkDaniel Trličík 05 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0295
47= Michal ŠtrychMichal Štrych 03 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 0263
47= Jan KnesplJan Knespl 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0263
47= Adam RůžekAdam Růžek 04 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 0263
50 David NeumannDavid Neumann 04 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0230
51 Tomáš VrbaTomáš Vrba 05 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 0202
52 Dominik ZdražilDominik Zdražil 05 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 0000
53= Jiří SchiedekJiří Schiedek 04 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0000
53= Adamj ZavadilAdamj Zavadil 03 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0000
53= Michal BělohlavMichal Bělohlav 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0000
53= Michal BělohlavMichal Bělohlav 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0000
53= Martin KvapilMartin Kvapil 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0000
53= Matouš MecMatouš Mec 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0000
53= Ondřej VavříčekOndřej Vavříček 04 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0000
53= Max MalátekMax Malátek 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0000
53= Josef JankoJosef Janko 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0000
53= Samuel MaderSamuel Mader 04 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0000
53= Samuel MašekSamuel Mašek 03 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0000
53= Adam OutrataAdam Outrata 19 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0000
53= Matěj KábeleMatěj Kábele 04 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0000
53= Filip HiemerFilip Hiemer 04 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0000
53= David NeumannDavid Neumann 19 ZŠ Pardubice - StudánkaZŠ Pardubice - Studánka 0000
53= Danny BičíkDanny Bičík 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 0000
53= Petr PavlíčekPetr Pavlíček 04 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0000
53= Adam PollákAdam Pollák 04 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 0000
53= Daniel HajdákDaniel Hajdák 03 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0000
53= Adam VojtěchAdam Vojtěch 03 ZŠ Opatovice n.L., okres PardubiceZŠ Opatovice n.L., okres Pa... 0000
53= Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 0000
53= Andej IvanovchykAndej Ivanovchyk 03 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0000
Celkem 74 závodníků
Pohár rozhlasu - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1476
2 Klára KopejtkováKlára Kopejtková 04 ZŠ Pardubice - Studánka AZŠ Pardubice - Studánka A 1372
3 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 1285
4 Julie PeřinováJulie Peřinová 05 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 1229
5 Kateřina MistríkováKateřina Mistríková 03 ZŠ Pardubice - Studánka AZŠ Pardubice - Studánka A 1213
6 Aneta JankováAneta Janková 04 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0972
7 Zuzana KubantováZuzana Kubantová 03 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 0957
8 Zuzana KvapilováZuzana Kvapilová 04 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 0901
9 Klára LiškováKlára Lišková 04 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0892
10 Aneta VavřinováAneta Vavřinová 04 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 0888
11 Anežka JadrnáAnežka Jadrná 03 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 0873
12 Eliška ChýlováEliška Chýlová 04 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 0873
13 Tereza UhlířováTereza Uhlířová 03 ZŠ Pardubice - Studánka AZŠ Pardubice - Studánka A 0832
14 Valentina ŽižkováValentina Žižková 03 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 0821
15 Karolína RučováKarolína Ručová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0806
16 Kateřina NovákováKateřina Nováková 05 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 0791
17 Adriana TopolskáAdriana Topolská 04 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0776
18 Anna ČerníkováAnna Černíková 05 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0745
19 Nikola SirůčkováNikola Sirůčková 04 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 0662
20 Sára GobernacováSára Gobernacová 05 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0658
21 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0656
22 Zita ČížkováZita Čížková 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0573
23 Barbora TeclováBarbora Teclová 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0538
24 Adéla MacháčkováAdéla Macháčková 04 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 0535
25 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0527
26 Pavlína KubelkováPavlína Kubelková 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0491
27 Elen StrnadováElen Strnadová 03 ZŠ Pardubice - Studánka AZŠ Pardubice - Studánka A 0469
28 Aneta KvášováAneta Kvášová 03 ZŠ Pardubice - Studánka AZŠ Pardubice - Studánka A 0455
29 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0440
30 Anežka SádovskáAnežka Sádovská 05 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0429
31 Karolína RyšaváKarolína Ryšavá 04 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 0422
32= Pavlína RejnkováPavlína Rejnková 05 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0369
32= Eliška KrajňákováEliška Krajňáková 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0369
34 Eliška DžuberováEliška Džuberová 05 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0363
35 Kamila PeciválováKamila Peciválová 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0361
36 Vladimíra ŠtorkováVladimíra Štorková 03 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 0358
37 Simona NevolováSimona Nevolová 03 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 0352
38 Eliška BiathováEliška Biathová 04 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0350
39 Bára KučerováBára Kučerová 04 ZŠ Pardubice - Studánka AZŠ Pardubice - Studánka A 0338
40 Eliška CvachováEliška Cvachová 04 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 0316
41 Michala KučerováMichala Kučerová 05 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0292
42 Karolína ŠímováKarolína Šímová 05 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0290
43 Nela JanouškováNela Janoušková 04 ZŠ Pardubice - Studánka AZŠ Pardubice - Studánka A 0273
44 Karolína ŠímováKarolína Šímová 04 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0209
45 Miriam GruberováMiriam Gruberová 04 ZŠ Pardubice - Studánka AZŠ Pardubice - Studánka A 0208
46= Zuzana NavrátilováZuzana Navrátilová 04 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 0000
46= Magdaléna FarkašováMagdaléna Farkašová 03 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0000
46= Karolína JirákováKarolína Jiráková 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0000
46= Aneta NovotnáAneta Novotná 03 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0000
46= Michaela ŠtěpánkováMichaela Štěpánková 05 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 0000
46= Aneta JankováAneta Janková 04 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0000
46= Michaela DlouháMichaela Dlouhá 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0000
46= Sára BohunickáSára Bohunická 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0000
46= Beáta PetráskováBeáta Petrásková 05 ZŠ a MŠ Lázně BohdanečZŠ a MŠ Lázně Bohdaneč 0000
46= Tereza ValentováTereza Valentová 04 ZŠ Pardubice, Staňkova 128ZŠ Pardubice, Staňkova 128 0000
46= Anna NěmcováAnna Němcová 04 ZŠ Benešovo náměstí 590ZŠ Benešovo náměstí 590 0000
46= Pavlína RejnkováPavlína Rejnková 05 ZŠ Pardubice-DubinaZŠ Pardubice-Dubina 0000
46= Barbora ČernáBarbora Černá 04 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 0000
46= Tereza SemivanováTereza Semivanová 03 ZŠ Pardubice - Polabiny IZŠ Pardubice - Polabiny I 0000
Celkem 59 závodníků